323
Gyufakocka
  • akyyy
    #163
    ezt melyik alapján csináltad?
  • Nekrofil
    #162
    Na kész van az első...Tényleg nem nehéz,csak jó gyufa kell hozzá...Tegnap vettem 10 doboz korona gyufát(150 ftomba került),nem bírtam összerakni,ma is megpróbáltam vele,nem ment!Beidegesedtem és lementem a tescoba,vettem 10 doboz teszkó gyufát(51Ftomba került) ÉS másodikra sikerült is!Szóval a teszkó minőség a tuti!Nem egész 4 doboz kellett hozzá:
    http://users.atw.hu/nekro/DSC00001.JPG
  • HM
    #161
    Teljesen le az asztalig.
    Mellesleg én is megcsináltam. Egyáltalán nem nehéz.
    Bár pár probléma van: Kiváló,minőségi török származású gyufa, ami görbe és nem lehet addig építeni mint a videóban, mert rövidebb, v vastagabb. Ja és tele van nem négyzet átmérőjű szálakkal!

    Csak arra kell figyelni, hogy ne essen ki menet közben egy sem, mert akkor a másik oldalról is kiesik, utána a 3. oldalrról és széttesik.
  • Nekrofil
    #160
    Na,ma újra belecsapok a lecsóba...
  • akyyy
    #159
    szúrkűlűsnűl meddig kell szúrni ezt mondnja el nekem valaki.
  • vegicsek
    #158
    Sokszor kell csinálni, elsőre rá se mertem nézni, a videón meg a csávesz összevissza fogdosta, mondom mi a fene, én ehhez hozzá nem nyúlok mindjárt szétesik.XD
    Amúgy legyen nálad 2 kártya.
    Az egyiket a gyufafejekhez teszed lapjával, tehát hogy az összes fejjel érintkezzen a kártya.A másik felénél pedig élével állítod a kártyát, valahol a 3-4.-ik gyufa közé, és így gyakorolsz rá nyomás.Ezt eljátszod a másik oldalon is, aztán a tetejét is megnyomkodod, ezután akár dobálhatod is.
  • Nekrofil
    #157
    a g*** annyűt ennek a szar korona gyufának...Fele selejt...
  • Nekrofil
    #156
    Annál énis elakadtam a beszúrok egyet középig ment tovább nem! :D A videó módszert követem,ismét a nyomásnál vagyok,talán most...
  • Guilty01
    #155
    újfiú vagyok a 127-es szerint szeretném kitenni, a 3. képig eljutottam a kirakásban,hogyan tovább?
  • Nekrofil
    #154
    Na most tartok az összegyomásnál!De fogalmam sincs hogy mit merre nyomjak hogy atombiztos legyen...Hogy a *** kell összenyomni hogy ne essen darabokra?
  • North
    #153
    Na, nekem az "onnantól piszok egyszerű" után lazul ki mindig.:)
  • Nekrofil
    #152
    Nekem az összegyumás nem megy,nem lesz masszív!PEdig úgy nyomom hogy majdnem széttörik a gyufa.. :( Na nekilendülök 3*ra is!
  • Frosty01
    #151
    Azzal amikor keresztbe leraksz két szintet, aztán felépíted a falait, és a tetejére megint két szintet keresztben, aztán beszurkálsz egy kocka alakot (7*7) és a falait összetoligázod egy személyivel meg egy diákigazolvánnyal. és kész is
    onnantól piszok egyszerü
  • soma22
    #150
    jah, azóta egyet csináltam arra hogy megnézzem hogy ég:D
    kegyetlen jol néz ki
  • soma22
    #149
    a gumizos modszerrel, amit kicsit viszább le is irtam
  • The FlashBack
    #148
    AMIT A VIDEÓN IS ALKALMAZTAK. OLVASS VISSZA. ISZONYAT EGYSZERŰ AZ EGÉSZ
  • SpiritFire
    #147
    MEIK MÓDSZERREL MEGY IEN JÓL?????

    bocs Caps Lock...
  • ruffirant
    #146
    najó egy párszor még megpróbálom
  • ruffirant
    #145
    én szerintem feladom..
  • soma22
    #144
    kész a 3.:)
  • SpiritFire
    #143
    meik módszerrel?
  • Frosty01
    #142
    SIKERÜLT!!! hip hip hurrá :]
  • HM
    #141
    Én is itt akadtam el...
    Ha teljesen beszúrom akkor éppen a gyufa vége látszik ki, a videón pedig még bőven kilóg.
  • soma22
    #140
    hát igen, sokkal többe kerül az olyan gyufa, bár kegyetlen jól nézhet ki
  • szurop
    #139
    Szerintem sokkal könnyebb nagyban, csak az kurva sok pénz.
  • Frosty01
    #138
    bazzeg :)
  • soma22
    #137
    na kész a 2. kockám is:)

    lehet megprobálom majd gázgyűjtóval, milyen jo lehet nagyban:)
  • Frosty01
    #136
    :D még mázli hogy már láttam...
  • ruffirant
    #135
    már kb egy honapja van.eddig csak te vetted észre...én a vonaton kezdtem rosszul lenni.holnap meg menni kell egy 30-40 km-es bringás túrára.
  • Frosty01
    #134
    én is mára betegedtem le, de reggel egy pohár forralt bor egészen sokat segített!

    az aláírásodból a spoilert kapard ki de hamar, mert megbüntet shadow bácsi!
  • ruffirant
    #133
    nekem szerintem a mai napombol kimarad a kocka készítés.alig tudok nyelni és ráz a hideg:/ összeszedtem valami jó kis vírust:/ de jó nekem .de azért lehet megpróbálkozok egyel.
  • The FlashBack
    #132
    én is megcsináltam:) Kurvajó. Hozzáfogok mégegyhez.
  • soma22
    #131
    speciel levágtam:)
  • North
    #130
    Szerintem azzal nincs gond, hogy segédeszközt használ valaki, ha a legvégén a gyufák egymást tartják meg. Szóval el kell távolítani valahogy a gumit.:)
  • soma22
    #129
    én ezt a technikát tudtam régebbről is, és magát a kockát csak pár szálig tartja a gumi a végén pedig már nem is kell.nekem megfelel, ha nem haragszol:D
  • szurop
    #128
    Jó jó, mert gyufakocka, de nem az igazi, mert használtál segédeszközt.
  • soma22
    #127

    nos ez az álltalam használt technika első pár lépése.innen elindulva baromi egyszerű.
    és akkor két kép a sajátomrol:


  • ruffirant
    #126
    nah sikerült az összenyomás.csak igy továdd!szurkolok magamnak!
  • ruffirant
    #125
    áhh megint szét esettt...ez már a hatodik alkalom...de akkor is meg fogom csinálni
  • macselek #124
    Jaja ismerem :ittez valójában nem videó, mentsétek le, nevezzétek át gyufakocka.doc-ra és nyissátok meg wordben.