478
10804749371251051292.jpg
Games Workshop táblás játékának pc-és változata.
  • wedge31
    #478
    Chaos basic gameplay.



    A trailerben még mindig springet írnak viszont a steamen meg júniust a megjelenésre.
  • wedge31
    #477
    Csapatképek.








  • wedge31
    #476
    A trailerben spring-et írtak...ami azért elég tág intervallum.
  • Since
    #475
    Ha jól láttam eltolták a megjelenést júniusra?
  • wedge31
    #474
  • Since
    #473
    Február vége fele jön a játék :)
  • wedge31
    #472
    Blood Bowl 2 Trailer.

  • wedge31
    #471
    6 euró steam-en a Chaos Edition ennyit megér persze csak ha nincs meg valamelyik elöző kiadás.
  • wedge31
    #470
    Az-az olvasgasd szorgalmasan... A legendary csak akkor lesz magyar ha egy kicsit buherálod át kell írni a franciát hunra és akkor már magyar lesz ha jól emlékszem ezt írták itt / vissza kéne olvasni /
    Nekem még az eredeti verzió van meg sötét elf patch-el az alapból magyar nyelvü.
  • pikman
    #469
    Szabálykönyv.

    Melyik verziót vetted? mert a legendary-ig bezáróan mindegyik magyar nyelvü.
  • pikman
    #468
    Magyar nyelvü szabálykönyvet hol találom? kár, hogy a játék nincs honositva...
  • wedge31
    #467
    Elsőre kissé bonyolultnak tünhet de vannak komoly szabálykönyvek hozzá már magyarul is, ha azokat átnézed minden világos lesz / optimális esetben /
  • pikman
    #466
    Humble akcióban most jutottam hozzá én is a játékhoz. Nagyon jópofa, ilyen tipusú sportjáték nem nagyon van a piacon még egy.

    Csak igy elsőre kissé bonyolultnak tünik a szabályrendszer.
  • wedge31
    #465
  • wedge31
    #464
    Blood Bowl 2 - az első screenshotok


  • Faboo
    #463
    Nem baj, nekem pont ez volt most a problémám. Jól jött a válasz.
  • Sceleton
    #462
    Megfontolt válasz volt. :)
  • Zero 7th
    #461
    Nem baj, ez egy ilyen lassú topik... :P
  • Strahd_
    #460
    upsz beneztem bocsi most latom hogy tobb mint 1 eves hozzaszolas volt sorry
  • Strahd_
    #459
    Kivalasztod jobb oldalt a listan majd a palyan levo emberre kattintasz akkor kicsereli vele. (regebben voltak nalunk gondok ezzel ;), nem tudom hogy mi voltunk benak vagy valami bug volt benne de most a chaos editionben tuti mukodik.

    Kezdo rugasnal "random" felrak 11 jatekost a rooster alapjan van valami algoritmus pl hogy vedekezeshez linemant rak ki es nem catchereket :) de maradjunk annyiba hogy rooster alapjan feldobal 11 jatekost es a listabol kell kivalasztanod oldalt ha valakivel azt ki akarod cserelni.


    Ami regen mukododtt de most nem ugy tunik az elmentett tactikai felallas :(
  • Zero 7th
    #458
    Szerintem csak kezdőrúgásnál lehet, addig nem. Viszont akkor automatikusan fel is pakolja őket a pályára a játék.
    Legalábbis én így vettem észre.
  • Aceton
    #457
    Legendary Edition-ben, hogy kell pályára küldeni cserejátékost?
    Mert a listában a nevére ballal kattintok, sárgára vált, de jobb klikkel nem tudom a pályára küldeni.
    Ha valaki helyére akarom becserélni, az működik.
    Alapverzióban ugye nem lista volt, hanem a pálya alján álltak a cserék, működött.
    Így pl. ha 10 emberem van a pályán egyszerűen nem tudok beállítani egy újat.
    Thx!
  • Zero 7th
    #456
    Indítottam multiban egy nekromanta bandát, egyet buktam, egyet nyertem velük eddig. (kicsit visszábbvettem az intenzitásból) Ők ilyen kombinált csapatnak tűnnek, a két flesh golem tankol, a két vérfarkas meg szalad a labdával. Egyelőre ők a szimpatikusak, bár közben az értékeik elég átlagosak.

    Ügyes bandát nem merek, a nyert meccsem valami elf-félék ellen volt, és a földbe tapostam őket erőből. Nem bírnám nézni, ahogy velem csinálják meg ezt...
  • Strahd_
    #455
    probalj ki valami ugyessegi csapatot ;) es akkor fogod szeretni a passzolast mag a 1-2 koros touchdown okat
  • Zero 7th
    #454
    Szándékosan ilyen, hogy ne lehessen csinálni olyan csapatot, amit lehetetlen megverni. Ez a balansz része.

    Én meg olyan hülye vagyok az amerikai focihoz, hogy gyakorlatilag nulláról akarom kitalálni, hogy hogyan is kéne ezt játszani. Indítottam egy nekromanta csapatot, kb 50 próbálkozás loadgame-savegame megoldással meg tudtam nyerni az első meccsem... :P

    Most már nagyjából megy a "tankokkal körbeállom a labdás emberem, aztán bekísérem a gólvonalon" taktika, meg szét tudom verni az ellenfél játékosait. Passzolásnak és a labda átadásának meg értelmét nem láttam még. Egy passz olyan veszélyes a megfelelő skillek nélkül, hogy szinte biztos turnover-t eredményez...

    Érdekes játék, el lehet szarakodni vele, de nem tudom, hosszú távon mennyire köt majd le...
  • Zero 7th
    #453
    Nyóc ojró sztímen.
  • Sceleton
    #452
    Én tegnap este kezdtem el. Nem csak a szerencse, hanem a stratégia is fontos. Ahogy a táblás verzióban is. :) Bár tény. hogy ritka béna (0-4 az első meccs) vagyok még, de ez az én meglátásom. :)
  • Kry
    #451
    Megjelenése óta megvan nekem a játék, játszottam is egy ideig kizárólag online persze, csak aztán meguntam mert, azt vettem észre, hogy hiába teszek meg mindent, tulajdonképpen a szerencsén múlik nagyrészt a játék.

    Nem tudom játszik-e még valaki egyáltalán, de kiváncsi lennék mások tapasztalatára ezen a téren.
  • MerlinW
    #450
    Legendary Edition 10 euro Steam-en.
  • Strongarm
    #449
    Újra lehet jelentkezni a Defender Down BB:LE ligájába!
  • Kurtenfing
    #448
    cső!!Probléma megoldva:D
  • Kurtenfing
    #447
    cső!!
    azt szeretném kérdezni hogy van-e másnak is olyan problémája hogy a bajnokságban hiába nyer nem kap pontot?
  • Strongarm
    #446
    Bocs, itt a közvetlen link:
    http://defenderdown.gportal.hu/gindex.php?pg=33591623&thid=631077
  • Strongarm
    #445
    Lehet nevezni a következő [url="http://defenderdown.gportal.hu/"]Defender Down![/url] bajnokságba!
    Blood Bowl Standard/Dark Elf Edition (BB1)

    A régi csapatok is jelentkezzenek újra. Új csapatok csak TV 1000-es, friss csapatok lehetnek.

    Az ilyen új csapatoknál, légyszíves add meg a teamed nevét, faját és ha akarod írhatsz néhány szót a történetükről is.

    A csoportok száma és mérete a jelentkezők számától függ majd.

    Jelentkezni az alábbi fórumtopicban lehet:
    [url="http://defenderdown.gportal.hu/gindex.php?pg=33591623&thid=631077"]http://defenderdown.gportal.hu/gindex.php?pg=33591623&thid=631077[/url]
  • MerlinW
    #444
    Steam-en 5 pénz a játék (Dark Elf Edition)
  • Taylor10
    #443
    Át írtam az English = Hungarian-ra de mikor elindítom a gamet akkor ki írja hogy nem válaszol.
  • Taylor10
    #442
    Egy magyarosítást tudna valaki küldeni???
  • falloutfan
    #441
    ááá értem. csak az a rossz hogy amikor kiír valamit akkor én nem értem XD mert angol és nem tudom a magyar nyelvi fájlokat leszedni sehonnan.
  • wedge31
    #440
    A többség igen de pl az ugrást nem vagy köteles használni csak azért mert képes vagy rá.
    Vannak skillek amikre rákérdezz a játék hogy akarod e használni vagy nem.
  • falloutfan
    #439
    és amik vannak nekik skillek azok ugymond passiv skillek ugye? szal nem lehet elnyomni őket meg ilyenek hanem maguk használják. ja és köszi a választ:)