57
  • maximil
    #57
    Hű, ott ilyen jó program volt? Mindig lemaradok az ilyenekről :\ Biztosan nagyon jó lehetett, főleg mert kortárs elektronikus zene...
    Egyébként milyen rendezvény volt ez pontosan?
  • Megtörhetetlen
    #56
    Néztem, a honlapot de először is azok a képek olyan semmit mondóak voltak, de a lényegre visszatérve, végül is elmentünk és nagyon pozitívan csalódtam elképesztően kellemes hely! 18.-án volt ott egy nagyon érdekes kis produkció amit mindenki sajnálhat aki nem volt ott :P Elsősorban kortsárs elektronikus zenével kapcsolatban, és mivel jó magam is próbálkozom DJ-skedéssel, így kötelező esemény volt :)
    De köszönöm a segítséget még ha nem is függött Tőle igazán a dolog :)
  • harckaresz
    #55
    Nekem van! Nemrég voltam ott B-complexen. A hely a nyugatival szemben van. Nekem tetszett, hangulatos, látványos a berendezés, jók a fények és a színek. Ha az oldalukon ránézel, akkor a galériában vannak képek, szerintem kedvet fog csinálni mindenképpen... ;)
  • Megtörhetetlen
    #54
    öhhh mivel nem találtam relevánsabb topikot habár tudom, ól, hogy ez meglehetősen kihalt... Esetleg nincs valakinek valami személyesebb véleménye a Szikra Cool Tour House-ról??? Mert vidéki vagyok és lesz egy buli ami nagyon-nagyon érdekelne, de mivel még nem jártam ott nem szeretném megszívni...
  • madmaxelek
    #53
    Közben én is meglestem az Axe Angyalokat, elrepült a voksom, aztán én is riadóztatom a férfisereget, hogy szavazzanak. Már alig várom azt a márc. 24-ei bulit
  • zesst
    #52
    38 nap??? Az már nem sok :) Na majd szólok én a haveroknak, aztán csinálunk valami igazságos sorrendet
  • madmaxelek
    #51
    Hát igen, egy szépségversenyen általában csak eljátsszák, hogy van is valami a fejükben, aztán ha olyan kérdést kapnak, amire nem készültek, leblokkolnak :P

    Megtaláltam én is ezeket az Axe-os videókat, ezek máshogy poénosak, bírtam azokat a béna csajozós szövegeket xD
  • trabiubi
    #50
    Az AXE-nak az oldalán találod meg az egész versenyt. Ott vannak a lányok, és még 38 napig lehet rájuk szavazni. Nézegesd meg őket, aztán lehet dönteni, meg utána drukkolni, hogy ő nyerjen :)
  • zesst
    #49
    Lehet szavazni??? Melyik az az oldal? Erről nem is tudtam. Haverokkal szavazunk akkor egy párat...
  • trabiubi
    #48
    Mondjuk amíg csak nézem őket, addig azért annyira nem érdekel :P Az AXE Angyalokkal láttam egy-két videót mostanában, és ott nem tűntek nekem annyira butának sem. A szépségversenyükön meg ugye úgysem ez a lényeg, ahogy mondtam :P Mindenesetre a buliba elmennék, ahol a döntő lesz, mert kíváncsi vagyok, hogy hova ment a szavazatom ;)
  • zesst
    #47
    Hát igen, nem igazán tudod meg, hogy mennyire művelt a csaj vagy sem. Általában a versenyekre összeszedik minden tudásukat megpróbálják eljátszani, hogy nem csak szépek, hanem okosak is... én legalábbis ezt gondolom.
  • trabiubi
    #46
    Jó, de azért van amikor nem is ez a lényeg. Egy szépségversenyen, amikor nem is beszélgetsz vele, akkor azért teljesen mindegy, hogy mennyi esze van, nem? :) A szépség miatt szavazol rá. Mondjuk nemrég láttam egy videót, ahol szépségversenyes lányok nyilatkoztak, és nekem nem tűntek butának.
  • Rubenvagyok
    #45
    El sem tudnám képzelni milyen lehet ha a barátnőd buta! Engem nagyon zavarna, idegesítene!!! Nem tudsz vele semmit sem csinálni.
    Az első benyomás nálam akkor szokott jönni (hogy van e esze) amikor valamiben megnyilvánul. Akkor ellehet dönteni hogy mi van a fejében.
  • trabiubi
    #44
    Első látásra nem is kell ítélni, de akkor is van első benyomás, amikor elkezdesz vele beszélgetni. Azért elég sok mindenből ki tud tűnni az, hogy ha valaki nem egy észlény :) Jó persze az is kérdés, hogy kinek mi az igénye. Van akinek nem ez kell, hanem egy jó csaj maga mellé :P Azért kíváncsi lennék, hogy a buta lányok ezt hogy élik meg. Biztos, hogy fel sem tűnik nekik :D
  • Rubenvagyok
    #43
    Most miért kell azt hinni hogy szép akkor nincs esze? Szerintem ez a két tulajdonság megtalálható sok nőben. Persze az agyon szilikonozott csajoknál én sem hinném hogy 2 diplomájuk van és abból futja nekik ezekre, de első látásra nem szoktam ítélni.
  • trabiubi
    #42
    Aztán amikor beszól a műmájer, te meg visszaütsz, akkor néznek nagyot :) Egyébként meg ezek a lányok nekik valók. Érezzék jól magukat, nincs azzal semmi baj. Ha meg majd valami komolyabbról lenne szó, akkor úgyis más lesz a helyzet. Addig meg lehet élvezkedni a jól kinéző csajokon. Ha már kirakják, akkor nézzük is, nem?
  • röfinaator
    #41
    De ez minden szórakozóhelyen így van... Én ha elmegyek bulizni próbálok ezektől a magamutogató majmoktól elvonatkoztatni és jól érezni magamat a barátaimmal.;)
  • Megtörhetetlen
    #40
    Felszínes sok ujgazdag kirak mindenét megjelenik az óriáskeblű nagyszájú barátnőjével aztán végigbillegnek mindenhol és ha már ránézel beszól, ez a felszínes, nem a buli számít csak h te kivagy és h h nézel ki. AZ tény h ezek a csajok jók azaz jól néznek ki de ész sztem sehol...
  • röfinaator
    #39
    Megnézted az idei felhozatalt? Jónak ígérkezik...
    Szerintem jó bulik voltak! "felszínes" -> ezt nem értem, hogy miért :)
  • Megtörhetetlen
    #38
    Hát ez egy erős túlzás, hogy tavaly jó bulikat szerveztek, egyen voltam ott de az ingyen mintán kívül nem volt valami jó, borzalmasan drága volt minden és olyan felszínes volt az egész, habár az tény hogy a csajokon van mit nézni :D:D
  • röfinaator
    #37
    Hy! Márc 24-én lesz a Play-ben az axe angyalok választásának döntő. A barátnőm is bekerült, szavazzatok pls :D ( viviennek hívják ) A lányok megtalálhatóak az axe oldalán. Tavaly is jó bulikat szerveztek!
  • milia
    #36
    Hello!
    Szombaton a Tao Clubban Sound of Cream buli!
    Pénteken pedig R'N'B party, amin ha részt veszel a karszalagoddal nyerhetsz egy nyereményutat Bangkokba Szilveszterezni! Jó, mi?! :)
    Szóval mindenképp megéri eljönni!
  • kombajn59
    #35
    De-de már láttam hasonló jellegű nyereményjátékot, akkor is egy töményes cég volt asszem Jager... De ennek már pár éve.
    Latin feliratokat szénnel? LOL és mi volt a nyeremény?:D
  • Freetami
    #34
    Na ez viszont zseniális ötlet.
    Nem tudom, hogy találták ki ezt a játékot, de arra többek között nagyon jó, hogy összegyűjtse ezeket a munkákat. Eddig sztem még soha senki nem szervezett ilyen jellegű akciót.
    Egyszer nekünk volt hasonló a suliban, de ott latin feliratokat kellett papírra dörzsölni szénnel. :)
  • kombajn59
    #33
    Minek ketten... Nem nagy munka inkább csak helyismeret kell, azt meg nem nehéz találni, sztem tuti vannak olyan graffitis forumok ahova beteszik az uj munkát, a graffitisek és akkor oda el lehet vándorolni, ha nem is azt de tuti lesz mellette több is!
  • azonos7
    #32
    Nincs kedve vkinek összefogni velem, hogy ketten csináljunk egy albumot?
  • kombajn59
    #31
    LooooL, csöppet elszálltál, mint a malomkő Toldi kezéből!
  • azonos7
    #30
    Várjuk ki a végét. Ne bízd el magad ennyire vagy mondhatnám úgyis hogy ne igyál előre a medve bőrére!
  • Freetami
    #29
    Persze, hogy én nyerek. Hiszen én tudom, hogy hol vannak a legjobb lelőhelyek. És sokkal szebb fotókat fogok készíteni mint ti, és hozzám jönnek majd a szép hostess lányok. :)
  • kombajn59
    #28
    Az a baj, hogy ilyeneket nem írt, csak, hogy albumba rendezheted, de most akkor, hogy, szerintem a hotdogos profilodban, legalábbis csak így lenne sztem értelme.
  • azonos7
    #27
    Jó kis kép. De körülbelül mennyi képet kell készíteni?
  • kombajn59
    #26
    Tegnap délután elszaladtam, mit szoltok ehhez? http://images.netbag.hu/20090930/09265829014.jpg
  • azonos7
    #25
    ha te nyernél, akkor remélem majd meghívsz engem is a buliba
  • kombajn59
    #24
    Mintha már te is nyertél vna, mindenesetre bárki nyeri engem hívjon meg és minden okés :D
  • Freetami
    #23
    megnéztem, sztem oké lesz.
    Remélem jó kis bulit fogok szervezni.
  • azonos7
    #22
    hát ezt nem tudom pontosan. nézz majd utána az oldalon szerintem. ott van bővebb info is
  • hungary27
    #21
    sok ajándékot kapsz xD
  • Freetami
    #20
    Tegnap pont csináltam két felvételt egy buszról, ami tele van graffitivel. Ez is jó lesz, nem?
  • azonos7
    #19
    Hát nagyon komoly lenne megnyerni ezt a Malibu party!
  • kombajn59
    #18
    Találtam egy lehetőséget, lehet nyerni egy saját házibulit hostessel meg Dj-vel meg ingyé piával:D Itt a link:

    http://www.hotdog.hu/magazin/magazin.hot?m_id=29249
    (((Remélem olyan a hostess mint a topic képén :D))