289
  • zsolt2800
    #89
    Mack-re nyomni kell sleep-et és utána tudod támadni!
  • carterx
    #88
    Hy.

    Ott tartok ahol a Mack nevű kisgyereket kéne kiszabadítani a boszorkánytól.A kék csápos szarságból.Nem lehet támadni sehogy,mert meghal a gyerek és gameover.
    Valaki ájött már?
    Az első attack után dumál valamit az erdőről,stb....

    help!!!
  • zsolt2800
    #87
    Én is ott szivtam ma egész délelött. Menj vissza a városba és vegyél a boltban healing herbet és azzal gyogyits,mert 500 hp-t tölt vissza és ugy könnyebb lesz, meg használ pajzsot mindenkin.
  • carterx
    #86
    tudom,de most 1 kezem van pár hétig.

    tovább jutottam,történnek a dolgok.
  • Sephi
    #85
    FPS=PC.

    Vard meg es jatszd PC-en.
  • Sephi
    #84
    Most engedett el minket a királynő.
  • carterx
    #83
    közbe megvan a Turok is,de az is elég elcseszett valami.
    Olyan baszott nehéz becélozni a dínókat mint állat,olyan gyorsak mint a szél.Na az se lesz a kedvenc játékom :(
  • carterx
    #82
    én meg kezdem unni,vagy öregszek,vagy béna vagyok,de mindenhol elakadok.
    Most a kikötő melletti erdős pályán vagyok ahol a 2 gyerek nézi a virágot és megtámad 3 gyalogos és 2 lovas katona.
    2 órája kinlódok velük de képtelen vagyok kinyírni őket,pedig a gyalogosoknak is 330 a lovasoknak meg tán 400 HP-je van.
    De akkora baszott nagyokat attackolnak hogy hiába vagyok 6-700 as hp-n 2 támadással leszednek.És sajnos ez el van baszva a játékban hogy én ütök egyet az egyik emberemmel,aztán ő jön és mind az 5 betámad,aztán megin én jövök 1 talán 2 attackal vagy éppen gyógyítok vagy élesztek.
    Ezek nehezebbek mint a kukacok voltak eddig.Engem már idegesít az ilyen.
    Hol tartasz Sephi??
  • Sephi
    #81
    Egyre jobban bejon a játék. Bámulatosak azok az arc kifejezések Jensen-nel :D
  • carterx
    #80
    megvan,vak voltam,ott van baloldalon a keritésen tul a kapcsoló :)
  • Sephi
    #79
    Sajnos én csak most szabadultam ki...majd este játszom tovább.
  • carterx
    #78
    Sephi!

    hogy kell kinyitni azt a nagy vasajtót középen?
    mindent bejártam végül az utolsó létra oda vezetett le ahol indultam,de ugyanugy piros lámpa világit az ajtónál és nem nyitható
    egyáltalán ara kell tovább? vagy vissza a cellák felé?
  • carterx
    #77
    kinyírtam a férgeket,meg már el is kaptak minket.
    na majd ha tudok visszanézek azért a cuccért.
    köszi
  • Sephi
    #76
    Valahol fel lehetett venni, egy kis eldugott zugban. Sajnos mar nem emlekszem hol. Probald meg amikor felfele mesz a hegynek a generator fele. Aszem ott jobra valahol...

    Az arra jo hogy a magia tamadasok hatasat lehuzza.
  • Kandurex
    #75
    nixa GF?
  • carterx
    #74
    all barrier mire kell és honnan van?
  • Sephi
    #73
    Tudtommal csak a halhatatlanok tudnak olyat.
  • carterx
    #72
    igaz,azzal a 2 emberrel lent nem dumáltam :(
  • carterx
    #71
    Jensen skilljeit nem lehet pakolászni,hogy tanítsam amit mondtál?
  • Sephi
    #70
    Visszamesz a városba. Ott a városban abban a rejtett pincébe van a boltos.
  • carterx
    #69
    Köszi Sephi!!
    mingyár meg is próbálom.a szintem 16-os mint mondtad.
    innen most hogy tudok elmenni vásárolni??
    asszem nincs all barrierem :(
    anty p. is csak néhány db basszus.
  • Sephi
    #68
    Nos ez erdekes fight.

    Eloszor is vasaroljal be mana potit. Aztan amikor a fight kezdodik akkor egybol nyomassal Prism-et Seth es Jensennel, mig Kaim-al utsd le az elso bugot. Par kor utan mar nem kell tobb aljon mint 1-2 bug. Amikor ez van akkor mindig ussed le oket hogy ne legyen tobb mint 2 max harom. Jensen-nel amikor csak lehet FLARE-t varzsoljal a boss-ra. Amikor mar latod hogy feltoltodik akkor ALL BARRIER. Aztan egy Zephyr es folytasd a nyirast. LVL 16 ajanlott. Kaim-al tanitasd be az Anti Paralyize vagy vegyel olyan potit ami leszedi.

    Nekem elsore sikerult... nem olyan nehez az.
  • carterx
    #67
    Hy!

    én 4 lemezt találtam :)

    Elakadtam! a kukac vagy kígyó döggel nem boldogulok,ahol van 5-6 kis segítője akik tápolják mp-vel a férget hogy paralizist nyomjon ránk
    Van valami trukkje? Hogy nyírtátok ki? próbálkoztam aqua varázslattal és eljutottam addig hogy 1x megborult,de utána kinyírnak mint a szart.
    ők 6-an vannak im meg jobb esetben is ketten :(
    Valami tippet adjatok már lécci.
    Egyébként 1 kézzel nyomom a játékotmer a bal kezem szétvágtam és be van kötözve az egész.Lehet az a baj :)
  • Sephi
    #66
    Azért van egy kis sztoryja ennek a játéknak. Nos őszintén rég lepődtem meg ennyire. Ez a játék nálam replay gyanús!
  • Ryo san
    #65
    Ti is csak az első lemezt találtátok a neten?
  • Sephi
    #64
    Igen, valoban, nekem a tereppel van bajom, mert a szereplok azok szepek. De a varos sem volt az a "hubazdmeg" effekt. A fovaroshoz kepest, az FFX akarmelyik varosa 100x szebb volt es kellemesebb.
  • Sephi
    #63
    FFX-et nem szabad az elodokhoz hasonlitani. Az ugy volt szep ahogy volt.

    En annyit csalodtam a Lost Oddysey-ben hogy pl a Enchated Arms sem volt az a hihetettlen grafos de mar az szebb volt valamilyen szinten. Te en most ertem el a Ipson hegyseg utani falut es eddig nem EGYALTALAN NEM TUDNIK SZEPNEK. Foleg hogy 2007/2008 as jatek nextgenen. 100x szebb lehetett volna.
  • Seth
    #62
    Szokták mondani hogy az idő megszépíti az emlékeket ^^, személy szerint amikor először kézhez kaptam a FFX-et(vmikor 2004-ben) nem estem tőle hanyatt, a városok pl abszolut unalmasak és szürkék voltak a megszokott renderelt hátterű FF-ekhez képest(lehet maradi vagyok, de jobban szeretem a renderelt, gyönyörű háttereket). Oké volt pár szép helyszín, de azért az LO szebbnek jön le a videókból (élőben még nem láttam)
  • musha
    #61
    nem kötözködés, de akkor nem a grafilával van problémád, hanem a terep kidolgozásával. a grafikát szerintem fölösleges egy generációval régebbi konzoléhoz hasonlítani.
  • carterx
    #60
    Hy

    nekem semmi bajom a grafikával,az a szaggatás viszont zavaró xbox360-on,ahhoz képest hogy csak 3 karakter és erdő van a képen,de mind1,a lényeg az élmény.most tartok 2 óra valahánynál,de megin befejezem.majd este nyomom egin,sajnos.

    üdv
  • Sephi
    #59
    musha, az FFX grafikája szebb volt mint ezé'. En full HD-es TV-en tolom... Ez is szép, de latszik hogy nem dolgoztak annyit a környéken. Es ne feledd hogy ennek sokkalta több környéke lesz mint a FFX-nek volt.

    Amúgy imádom ezt a játékot!
  • musha
    #58
    úgy 5 óra után értem a griffhez. valóban flare a megoldás.

    én nem tudom mi a probléma a grafikával néhány embernek...szerintem akkor ti nem lcd-n nézitek, különben eszetekbe nem juthatna az ffx-hez hasonlítani grafikailag. imádtam, eghyik kedvenc játékom volt az ff x, de azért könyörgöm, 2008 van, ez x360 és kuuuurva jól néz ez ki.
  • carterx
    #57
    már ott tartassz?
    hány óra után jött?

    asszem holnap én is eljutok odáig.

    bye
  • Sephi
    #56
    Mit szarik be mindenki az első Griff boss-tol? Flare-el meg lehet olni!
  • carterx
    #55
    Hali!

    mára befejeztem,már a városban vagyok fél órája,harc rég volt,majd holnap próbálkozok.Köszi!

    üdv
  • zsolt2800
    #54
    Hello! Én is nyomom a gamet és nekem nem laggol. A grafika szerintem szép nem gyönyörü,de szép nem FFX szintü. Hangulatban tényleg a FFVIII-hoz hasonlit. A gyűrűknél az a lényeg,hogy akkor enged el a ravaszt amikor a kér gyűrű találkozik.
  • carterx
    #53
    nagyon fasza cuccos!!!!
    ajállom minden rpg funnak!!
    arra nem jövök rá hogy harc közbe az a gyűrű hogy működik.
    mindig BAD-re sikeredik.
    Sephi te tudod??
    segíccs már plz.

  • Sephi
    #52
    Azt el kell mondani, hogy szerintem ez a játék bizony eleri a szintet...
    Kb a FF8-hoz hasonlítanám mint stílust.
  • Sephi
    #51
    Igaz! Sajnos néhol annyira hogy mar idegesítő.

    Es nem tudom mennyire feszítem a húrt de... szóval nekem a FFX grafikája mérföldekkel szebnek tűnt... nem viccelek. Amíg el elertem a hegytetőig addig semmi "hihetetlen" grafot nem láttam. A szereplők viszont kibaszott jól vannak megcsivalva es az atvazetok is.
  • Kandurex
    #50
    kivétel ez mi? hát nem értem én, mindenki próbálja felül múlni az FF szériákat, de mindig elkövetnek valami ordas tévedést,..