289
  • NormalisEmber
    #129
    Azokból nem lesz hiányod, azt garantálom, de egy csomót csak a 4-es lemezen lehet megcsinálni, amikor már teljes szabadságot kapsz és bejárhatod az egész világtérképet.
  • zsolt2800
    #128
    Én is most kezdem a 3.lemezt. Titkok vagy valami mellékküldetések vannak a játékban?
  • carterx
    #127
    Üdv

    én is a 3 lemezen vagyok,épp most vált szét a banda a vasút állomás szerűségnél.Hát ahogy olvasom a tapasztalatokat lesz mit pótolnom akkor nekem is.Én már 46 óra játékidőnél tarok,igaz sok belőle a fejlesztgetés,de talán több esélyem lesz a bossoknál.
    Most ráálok a fagyás elleni fejlesztésekre.Ja és Cook már egy jó ideje nincs használatban,ezekszerint őt is fel kell tápolnom,tehát az megint jó pár óra plussz.
  • Ryo san
    #126
    Van egy emberre cuccosom freeze ellen,petrify ellen pedig régebben felkészültem,ugyhogy marad a türelmes agyonverés:)
  • NormalisEmber
    #125
    Világtérképre nem tudsz menni? Nem tudom biztosan, de szerintem boltban lehet kapni olyan cuccost ami véd freeze ellen. (freeze mellett még a petrify lesz a késöbbiekben amire érdemes lesz odafigyelni)
  • Ryo san
    #124
    Basszus ott vagyok ahol mondtad,és szívok mint a torkos borz.Az a mocsok szörny minden varázslatot visszavet rám és csak ütni lehet.De csak ez a nyüzüge Mack tudna tenni vele valamit,ő pedig igencsak harmatos.Te mit tettél ezzel a "nádszálszörnnyel" a barlangban?Cooke-nak már a covera is megvan de sokat nem érek vele,mert ez a mocsok majdnem mindenkit lefagyaszt 3-4 körönként.Eddig is tápoltam rendesen,de úgy látszik kevés volt,bár nem nagyon okozott gondot senki.
  • NormalisEmber
    #123
    Nemtudom hol jársz, de mack-et és cooke-t mindenképpen fejleszd egy kicsit, mert velük már ezen a disc-en lesz egy nehéz csata /cover mindenképpen legyen meg cooke-nak/. Ráadásul ha elérsz ahhoz a részhez, már nem lesz lehetőség visszamenni boltba./ott már csak a mentőpontos trükk segíthet a fejlődéshet/
  • Ryo san
    #122
    De jó hogy mondtad Macket,ugyanis csak akkor használom ha muszály,különben a 3-as discen vagyok és igazad van muszály tápolni ha előre akarsz jutni.Ezt imádom a klasszikus jrpg-ben.
  • NormalisEmber
    #121
    Ha elérsz a 4-es lemezre, ott garantálom nem fogsz egyhamar végezni(én idáig ~20óránál tartok, bár már nincs sok hátra). Utolsó elötti dunegeon vmi embertelen hosszú és ha nem harcolsz sokat, akkor a végén lévő boss seperc alatt ki fog csinálni.+van 1 csomó titkos hely is.

    Élesztő varázslat csak késöbb lesz, addig marad az angel's plume. Sed skilljei tényleg jók, pl. az ultimate analysis ami mutatja hogy mennyi hp-ja van az ellenfeleknek.

    Érdemes egyébként mindenkit fejleszteni, de mack-et mindenképpen, mert az általam említett extra nehézségű dunegeonban kötelező lesz majd őt is berakni a csapatba.
  • Checkerboy
    #120
    Húúú...emberek...Ennek a Sednek tök jó skilljei vannak. Double SP és Double Gold <<< nagyon hasznos. Auto-Shield és Auto-Barricade skilljei is vannak. Akkor néztem egyet, amikor vmi varázslattal a fél csapatomat majdnem kiütötték, erre Sednek vmi 1-2 dmg Oo Most linkelem Sethnek, próbálok grindelni, h meglegyen :D Ajánlom mindenkinek! :D
  • Checkerboy
    #119
    Asszem élesztő varázst még nem láttam.

    Egyedül vagyok azzal a félelemmel, h rövid a játék? Beteg vagyok, nincs mit csinálni, 3 napja nyomom és már a 3. disc felénél vagyok. FF IX-hez hasonlítom mindig, de az 1000szer hosszabb volt.

  • carterx
    #118
    köszi,
    pártól próbáltam csenni de nem volt náluk semmi
    most beleuntam,majd holnap nekiálok.
  • Ryo san
    #117
    A sima sárga ruhásoknál.
  • carterx
    #116
    hát most aztán senkinél nincs olyan cucc.
    a sima sárga ruhás kardos katonánál vagy a búvár ruhás tagnál van a cucc?
  • carterx
    #115
    1000 köszönet!!!!
    már nyomom is mer nem halad.itt a nyakamon a többi uj game.
    élesztő varázslatod vane neked?
  • Checkerboy
    #114
    Futkározz körbe és ha Guarddal találkozol, akkor Jansennel steal-t nyomj rájuk. Gate Pass-t kell lopnod tőlük, utána ki tudod nyitni a barikádos bigyókat.

    Sok szerencsét!
  • carterx
    #113
    hát nem boldogulok
    egyébként nektek van élesztő varázslatotok valamelyik szereplőnek?
    mert én itemből élesztgetek és marhára hiányolom a life varázslatot a white magicből.
  • carterx
    #112
    Hy

    nahát én ott tartok aannál az elcseszett labirintusos mozgólépcsős liftes gyárban.már a tököm kivan vele.
    bementem egy nagy ajtó nahol 2 szerelő áll 1-1 szint eltéréssel egymástól,de egyik küld a másikhoz,azon kivül nem jövök rá mit kell csinálni.
    van pár kapcsoló amit nem lehet átkapcsolni,meg el vannak barikádozva,már 56 szor bejártam az egészet de semmi.az a rész ahol kikötöttünk a hajóval.

    mit kell csinálni??

    thx
  • Checkerboy
    #111
    Üdv!

    Pár napja én is leszedtem, nagyon (!) tetszik. Nekem mindig is a Final Fantasy IX volt a kedvenc játékom, amit kb 5ször végigjátszottam :D LO nagyon közel van hozzá, talán a rövid sztori miatt nem lesz a favorit. A skill system zseniális, úgy alakítod karaktereidet ahogy akarod. A bossokon is lehet érezni a különbséget, ha jól használod a skilleket. Most tartok a 3 lemeznél. (10 perccel ezelőtt írta ki, h cseréljek lemezt, most írom a 3-at :D ) 2. lemez elég sovány volt, viszont kaptunk egyszerre jó sok emberkét. Talán túl sokat. Ott tartok, h 2 emberrel nem harcolok, ők 21 és 25ös szinten vannak, többiek 31+.

    Ami még jó: Nagyon jól ki van balanszírozva ez a halhatatlanság izé. Egy pár kör után automatikusan újjáélednek, de ez nem ad akkora előnyt.

    Jansen tetszik a legjobban :D Tökjó beszólásai vannak.
    Pl:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2. lemez végén:
    Meglátják Gongorát sétálni alattuk, erre elkezdik fikázni, Jansen meg: "There's the proof that you can walk without a brain!" Az a hangsúly...zseniális.


    Remélem még hallom a véleményeteket, mert eddig elég csöndesek voltunk =P

    Üdv!
  • carterx
    #110
    na basszus,oda tényleg nem néztem be mióta aludtunk.
    majd holnap leírom a csapatom,most alszok még,de az eladót meglesem.

    üdv
  • zsolt2800
    #109
    Tosca Village-ben a fogadoban a felső szobában lehet vásárolni.Ti melyik karaktereket használjátok?
  • carterx
    #108
    akkor szólj már ha találsz boltot vagy árúst,én nem tudok tovább menni a dark cave után.
    item cuccaim kifogytak.
  • carterx
    #107
    jaja,az asszony látta majd el rítta magát rajta :)
  • zsolt2800
    #106
    Én még csak most kaptam meg a hajót.
  • Sephi
    #105
    Eh baszki... most vagyok a romoknál a város mellet... mekkora jelenet van ott baszki.
  • carterx
    #104
    hát a tköm kivan ezzel a szarral,sehol egy elcseszett bolt,vagy árús.
    hiába ez a Tosca village is csak egy fizetős szálloda van semmi más.
    semmi esélyem a tovább jutásra vásárlás nélkül.
    csak én kinlódok még ezzel??
  • carterx
    #103
    OK.

    közbe megoldottam.azt a szobrot kell eltolni arrébb az ép világban,és amott elérhető a láda,abba van a 4. tábla,csak most a sorrend lenne jó.
    az biztos a falióra szerint van az emeleten,nemtudom.
    na majd jelentkezel.

    bye
  • zsolt2800
    #102
    Este fele leszek.
  • carterx
    #101
    na megin leakadtam basszus.
    a boszorkány kastélyban vagyok.
    4 db kerek táblát kéne megtalálni,de 1 nincs meg.reggel óta mászkálok de semmi.már mindenből kifogytam itemben,de bolt sehol.szopás van bazzeg.
    hogy álsz Zsolt??
  • zsolt2800
    #100
    Ok,evileg már holnap megvagyok.
  • carterx
    #99
    Sajnálom,de majdcsak megoldódik a problémád.
    Már most van egy vizi járgányom,igaz nem mindenhová lehet eljutni sajnos.Például most marha jól jönne egy nagyobb bevásárlás,kifogytam eléggé.
    Majd szólsz ha itt tartassz és találtál boltot,én nem lelek.

    üdv
  • Sir Quno Jedi
    #98
    Jöhetne a full gyári már!!!
  • zsolt2800
    #97
    Hát én most nem tudok haladni, mert nem jó a 2. lemezem és csak kb holnapután lesz új lemez.
  • carterx
    #96
    Hy

    2. lemezen nyomom már tegnap óta.találtam itt egy jó helyet ahol fejlesztetem a bandát.1 hétig tuningolok a biztonság kedvéér.
    Ti hol tartotok?

    Megkaptam a DevilMyCray4-et is.
    Lesz mivel zúzni ezután,végre beindultak.
    Majd a TooHuman lesz még tuti sztem.
  • zsolt2800
    #95
    Nincs mit.
    http://www.lost-odyssey.net/
  • carterx
    #94
    sikerült kiszabaditani,Köszi Zsolt!!
  • zsolt2800
    #93
    Arra én sem jöttem rá.
  • zsolt2800
    #92
    Nekem egyszer Seth feléledt,de nem figyeltem,hogy mitől. Vesztésre álltam a féreg elleni csatában és csak támadgatam,hogy minél elöbb meghaljak,közben nem is figyeltem oda és mire oda néztem feléledt, de nem tudom,hogy hány kör után.
  • carterx
    #91
    köszike,már próbálom is.
    van egy terem ahol egy gojó van egy emelvényen amit tudok gurigatni.
    hova kell az?

    thx
  • Sephi
    #90
    Ti mit tudtok arról hogy Kaim és Seth feleled ha megolik őket??