52
Ingyenes fantasy mmorpg
  • MREGO
    #52
    köszi ^^
  • MREGO
    #51
    jah meg ha van vkinek scammer progija küldje már el
  • MREGO
    #50
    sziasztok! én nagy archlord játékos vok van 1 98as karim ha valami segítség kell én adok.

    [email protected] ide küldjétek a kérdést
  • matthew 55
    #49
    Hali!

    Én most kezdeném a játékot, de sehogy sem sikerül, mindig a tűzfallal kombinál vmit, és hiába lövöm ki a tűzfalamat akkor sem történik semmi... Kilőttem a vírusírtóm akkor sem történt semmi. Folyamatosan vmi hibát jelez ami persze spanyolul van kiírva, hogy az ember még véletlenül se értse...
    Vki nem tud segíteni?
  • Larvin
    #48
    már énsem játszom vele egy ideje :D

    Talán egy félév múlva ránézek, hogy van-e javulás, meghát a végtelen tápolás is dögunalom. annak meg semm iértelme, hogy kibaszásból ellenségre vadászzak, mert azontúl, hoyg jól betartottam nekik nem látom értelmét.
  • Ryleh
    #47
    lag hegyek...oan szinten,hogy az már iszony:((((...kuka....
  • Larvin
    #46
    Egy kis összefoglaló. Általában írok valami hasonlót az általam kirpóbált játékokról.
    Hack and slash, ez majdnem teljesen le is írja a dolgot. Akit ez a műfaj le tud kötni az próbálja ki. Engem sose érdekelt az ilyesmi singleben, de multiban azért elmegy. Feszültség levezetésre, unalom ellen kiváló. Azoknak ajánlom akik szeretik a fantasy környezetet és szeretnek kardokkal, lándzsákkal, stb. hadonászni ahelyett, hogy géppuskákkal bajlódnának.
    Van 3 realm ami egymás ellen küzd. A kezdők el vannak zárva a haladóktól és a pvp terület is. Hasonló mint a dark age of camelot bár azzal nem játszottam. Egyszerű játék, de el lehet lenni vele. És ingyenes! Az elején csak vég nélküli hent, van egy csomó fedex küldi meg ölj meg x monstát y fajtából. Végülis a küldik nagy része ebből áll, de valahogy van egy hangulata ennek is.
    lvl 16 vagyok és egyenlőre még nem akarom abbahagyni. Nem akarom magasztalni a játékot, de egy próbát megér.
    Jah, sok a spanyol és kevesebb az angolul tudó, de később ez változhat még. Asszem 1 éves a játék mégcsak.
  • Larvin
    #45
    azthittem csak én vagyok ilyen, hogy utálom a mangás rpg-ket :)
  • Ryleh
    #44
    ezt tolja még vki?
  • csgj
    #43
    azok a macskafüles lányok sztem totál mangásak... ez a game meg egyáltalán nem az...
  • soma22
    #42
    mangás??szerintem egyáltalán nem mangásabb mint a regnum
  • csgj
    #41
    az Archlord mangás, én azért nem is próbálom ki (gusztustalanul néz ki sztem a manga)
  • soma22
    #40
    nos, próbálgattam. nekem elég sok szervergond volt, kidobott stb. grafika ahhoz képest mennyire le kellett vennem elég gáz, egyenlőre játékélményről sem tudok beszélni. a lentebb linkelt ingyenes archlord viszont számomra nagyon szép, semmi akadás nincs benne, pedig egy elég alap laptopom van, és egyenlőre a játékélmény is nagyon jó volt. emellett pedig elég sok a magyar tag rajta.
    röviden ennyi.
  • soma22
    #39
    na valaki fennvan?
  • soma22
    #38
    én este 11 körül leszek fenn
  • csgj
    #37
    én nemrég voltam fent, de nem írt a magyar kérdésemre senki semmit :P
  • soma22
    #36
    köszönöm a segítséget!

    te is ezzel tolod?hol, merre?
  • Filder
    #35
    Némelyik NPC (nem élő játékos által irányított karakter) feje felett világít egy sárga felkiáltójel, na ők adnak küldetést. (A felajánlott küldetést el is kell fogadnod: accept.)

    A játék elején mindenképpen érdemes a küldetéseket csinálni.
    Egyrészt így lesz jobb fegyvered (ingyen), és egy kis pénzed is.
    A tapasztalatipontokról nem is beszélve.

    Némelyik küldetést akkor kapod csak meg, ha egy másikat már teljesítettél. (Egyébként döntően ölj meg valamennyi x fajtájú szörnyet a jellemző küldetés.)
  • soma22
    #34
    küldetést?azt hol, hogyan?
    bocs a láma kérdésért, de most tolom először ilyennel.tegnap este átmentem az első faluba, útközben egy gyenge farkast legyilkoltam próbaképp
  • csgj
    #33
    én megkaptam az íjat :O De hát mondjuk ez még csak 0.9-es verzió, úgyhogy bugok lehetnek bőven...
  • Hellhammer
    #32
    Tessék.
  • Filder
    #31
    A játékból becsatolt kép alapján íjász avagy.

    Ezzel kapcsolatos a kérdésem.
    Új karakter indításakor elméletileg az avatár a választott kasztjának megfelelően ajándékba kap egy fegyvert (ott van a cuccai között).
    Te a karakter indításakor kaptál íjat?

    Azért kérdezem, mert tegnap 3 íjász karaktert is indítottam (próbaképpen) Syrtisen, de egyik sem kapott íjat. (Ergo el sem tudták kezdeni az első küldetést, mivel nem volt fegyverük.)

    Kíváncsiságból indítottam egy harcost is, ő megkapta ajándékba az első fegyverét.
  • csgj
    #30
    sorry srácok, tegnap végig tanultam (rohadt francia házi)... és nem jutottam már géphez. Most meg megint húzok, mert mennem kell suliba. Ma délután/este viszont már tok menni gamelni :D
  • ColdFire
    #29
    nah már onlány!
  • soma22
    #28
    [email protected]éső este leszek elérhető
  • ColdFire
    #27
    acca msn címöd :)
  • soma22
    #26
    este meglátom, lehet megprobálom majd egy uj accal, hátha az a gáz hogy kifagytam a kilépés közben
  • soma22
    #25
    ugy telepitettem, minden angol is, csak az inditás után kiirja spanyolul, hogy nem sikerült a szerverhez kapcsolodnia, de nekem ezt csinálja tegnap éjfél óta.
  • ColdFire
    #24
    aki most telepítette jöjjön majd Alsius-re, sztem az a lekjobb, mert ilyen jeges-havas cucc... soma gyüssz majd oda?:)
  • ColdFire
    #23
    talán ne spanyolul telepítsd hanem angolul ^^
  • soma22
    #22
    nekem spanyulul ir ki valami ilyesmit:)
  • ColdFire
    #21
    jah hogy ofline most! akkor ok-.-
  • ColdFire
    #20
    Connection to autopatch server failed... hölp, tán szünet van-e?
  • trogerzsiger
    #19
    bazz aszidtem annak a sonkamárkának a topikja:DDDDD
  • soma22
    #18
    senki nem találkozott csatlakozási gondokkal?

    Hellhammer:
    be tudnád linkelni a gammát?
  • Kly9
    #17
    Akkor kell :)
  • Hellhammer
    #16
    Az.
  • Kly9
    #15
    Mér az ingyenes?
  • ColdFire
    #14
    én azé letütüm:)
    majd játszunk
  • blackgamer
    #13
    ilyenkor valahogy elmegy a kedvem az egésztől

    Vista alatt próbálta valaki? Indításnál letölt valami 2 megás fájlt és azt nem nyitja meg