265
Kyle XY - Az ABC family családi sci-fije
  • Bulykin
    #105
    Kyle XY 3.évad előzetes
  • saddi
    #104
    forgatókönyvírók sztrájknának ehhez semmi köze nem volt, mivel tavaly júniusban már kész volt mind a 23 rész. és ez "kanadai" sorozat, csak amcsiban veszik fel a részeket, ergo a sztrájknak semmi köze nem lehetett volna hozzá.
    tv2 csak 2. évad közepéig vette meg, azért nem adták le a többi részt.
  • Levander
    #103
    A részek letöltéséhez ajánlom a mininova.org-ot, a felirat leszedéséhez pedig a hosszupuskát.
  • Levander
    #102
    mármint sztrájkjára...
  • Levander
    #101
    Emlékszel még a forgatókönyvírók tüntetéséről?
    No ott félbeszakadt az évad... Nemes egyszerűséggel csak 13-at forgattak le.
    Szóval a tv2 leadta végig, ami elkészült.

    A szökés is ezért lett 22 rész helyett csak 13...
  • Levander
    #100
    Láttátok a 2. évadot?
    Nem tudtok vmit a 3.-ról?
  • ToCsEk
    #99
    ez nemsemmi :D
  • Bulykin
    #98
    hehe
  • saddi
    #97
    nem, összesen 10 rész lesz, mert annyit rendelt be az abc. a következő 10 rész után ha folytatódik a sorozat, akkor az már a 4. évad lesz.
  • Bulykin
    #96
    A Kyle XY 3. évadja januárban tér vissza, jelenleg 10 epizóddal számolnak - gondolom ez csak az első fele az adagnak.
  • Bulykin
    #95
    most olvastam vhol, hogy az AXN is(lehet) el fogja kezdeni a Kyle XY közvetítéseket, szal...reménykedhetünk egy jobb szinkronban,ha változtatják a mostanit:D de ez még nem bizti...
  • Bulykin
    #94
    #88
  • The Protector
    #93
    ez a sorozat nagyon jó.csak azért kezdtem nézni mert a bátyám szinkronizált benne.de amúgy kár h nincs.
  • Adi
    #92
    Nem tudjátok mikor kezdődik a a harmadik évad?
  • Bulykin
    #91
    én nem követem magyarul a sorzatot, de lehet, hogy azért hagyta abba a tv2, mert még nincs szinkronizálva csak addig és azért nem kis munka a szinkronizálás, szal sztem csak 1-2hónap szünetre megy el...
  • JackSparrow88
    #90
    Amúgy tök szemét a tv2, h abbahagyjaa a vetítését: egyrészt félbevágták az évadot mer a 2. az 23 részes v. mennyi és a múltheti rész a 13. volt a 2. évadból, szal még 10 részt kellett volna nekik leadniuk. Másrészt meg én leszedtem a 14-es részt, mer tökre kíváncsi voltam h mi lesz benne. És az volt a legérdekesebb h pont ebben a részben mondta el Kyle a többieknek h honnan származik valójában és ki ő. Mind1, a tv2 bekaphatja, én meg majd letöltöm és megnézem feliratosan a többi részt, tuti nem várok félévet legalább, mire elkezdik megint...
  • Cat 02 #89
    grrrr utálom ha ilyen vége van 1 évadnak :D
  • Bulykin
    #88
    "Az ABC Family elég sok sorozatot tervez nyárra, s ennek (is) köszönhetően a Kyle XY 3. évadja csak januárban indul el (10 rész)"
    A sorozatjunkieról másoltam...
  • Cat 02 #87
    Bazz, mindig úgy vok, h na utolsó rész ma, mek cod2-zni, erre a végén mindig van valami qva nagy csattanó :D
  • Bulykin
    #86
    jah:D:D
  • Cat 02 #85
    Pl mikor először volt uszodában :D Ott fogtam a fejem :D
  • Bulykin
    #84
    micsoda?
  • Cat 02 #83
    Bazz, néha már nekem gáz :D
  • chapog
    #82
    thx
    már nézelődtem, de nem vagyok járatos a magyar torrentoldalak körében
  • Bulykin
    #81
    magyar torrentoldalakon nézted már? vagy ha ott nincs akkor sajnos csak a warez maradt:D
  • chapog
    #80
    valaki nem tud egy lelőhelyet, ahonnan le lehet tölteni szinkronosan?
  • ToCsEk
    #79
    nah s2e9 és redy. tv2 mega lol kihagyták azt a részt amikor kyle megtalálja jessyt és csak azt mutatták amikor kihozta, mind1 kb 1percet hagytak ki de akkor is... andy hangját meg megváltoztatták, ez a hang 1 fokkal jobb talán.
  • ToCsEk
    #78
    nekem a s2e8 a favorit :D amit ma fog leadni majd a tv. :)
  • Toodmayne
    #77
    Nekem S2 E20. "Remélem tudja, keményen megdolgozom azért, hogy kiérdemeljek egy randevút a zsiráfjával" XD És az utolsó rész. Tetszett az Amandás rész is a végén, meg a Kyle Jessi párbeszéd a tetőn. "Even if I am smarter, stronger, faster"
  • Solya
    #76
    Egyébként melyik eddig a kedvenc részetek?

    Nekem most pillanatnyilag a S1-ből az 5. rész...nem tudnám elmondani h miért:)
  • Solya
    #75
    Úgy legyen:D
  • Bulykin
    #74
    hát én szerintem nyáron, mert a 2.évad is nyáron indult és azért gondolom:D
  • Toodmayne
    #73
    Hát nem tudom, én ettől még szeretem az egész karaktert :) Ha pontosan nem is, de annyit lehet tudni hogy a 3. évad nyáron, vagy ősszel, vagy csak jövőre jön-e?
  • Bulykin
    #72
    mindig csak a baj van vele:D:D
  • Toodmayne
    #71
    Nem tudom mi bajotok van Jessivel. Én tökre birom. De hát mindenkinek más az ízése. Nekem pl Amanda az irritáló...
  • ToCsEk
    #70
    megnéztem én is az utolsó részt, jó szomorkás részecske volt :S 21:23nál van a legjobb rész xD olyat röhögtem rajta :D most meg lehet várni a 3. évadral :(
  • Bulykin
    #69
    mert kíváncsi vagyok?:D:D amúgy nem tetted spoilerbe, szal azért olvastam, de mind1:D
  • grebber
    #68
    Mikor lesz 3. évad?

    Szerintem Jessi fog segíteni a parasztok ellen.
  • stargatelost
    #67
    hát lol vagy, hallod :D minek olvasod el a spoileres értékelésem, ha még nem láttad a részt? :D :D
  • Bulykin
    #66
    mostmár kíváncsi vagyok, holnap suli után meg is nézem:D