265
Kyle XY - Az ABC family családi sci-fije
  • stargatelost
    #65
    évadzárás:

    bejött az egyik tippem: feelgood volt az epizód is és a bál is :)
    bár egy kicsit hamar lezavarták az egészet, túl sokat eltököltek a bál előkészítésével, meg a gyökér Jessivel.... De nem baj, a végén Kyle- Amanda jelenet (a tánc) hozta a formát.
    és hát nem Kyle-t rabolták el, hanem Amanda-t, hmm, meglepő fordulat :) bár így számomra még nevetségesebbé váltak a Látnokok....
  • Bulykin
    #64
    nah, fent van a neten már a 23.rész:D:D már csak a felirat hiányzik:D
  • Bulykin
    #63
    legyen igazad, az évadzáró übereljen mindent:D
  • stargatelost
    #62
    vagy csak sok a dolguk :)
    azért nem megyek messzire a topiktól amit nyitottam :D
    először is: ja, nagyon felcsigáztak mi lesz itt a zárásban, de Kyle-nak nem kellett volna megmentenie Jessit, dögöljön már meg!
    Látnokok is érdekesek, bár így hogy alig tudunk róluk valamit, nekem mindig mosolyognom kell amikor meglátom őket (ott a kerekasztal mögött :D) olyan nem hitelesek, vagy nemtom...

    szinkronosan meg még nem láttam, de akkor jobb is, bár kíváncsi vagyok, hogy baxták el, úgyhogy jövő héten megpróbálom nem elfelejteni és megnézem :)

    és ahogy elnézem, epizódok óta a prom felé (vagyis a szalagavató) haladnak, szóval a következő részben prom, és minden bizonnyal valami csúcspont, valami ütős lesz ott, vagy egyszerűen csak feelgood lesz, mint ahogy azt megszokhattuk a Kyle XY-tól :)
  • Bulykin
    #61
    jaja, ma én is belenéztem, mondtam is tesómnak, hogy elég gyökér a szinkron:D
    meg Jessinek a hangja is el van b@szva...
  • ToCsEk
    #60
    lehet hogy a többiek és nézik csak nem irkálnak ide :D, megnéztem a tvben a 6. részt... semmi bajom nicns vele, de andy magyar hagnja olyan szar hogy omg... ilyen kis 12éves hang de ez sem eélg kb még iylen hélium efekt is van rajta vagy én nemtudom :D
  • Bulykin
    #59
    hehe:D tényleg csak ketten tartjuk életben ezt a topicot:D
  • ToCsEk
    #58
    spoiler? :D bár csak 2n olvassuk szeritnem ezt a topicot :D jaja durva rész volt, kiváncsi vagyok az utolsó részre.. kár hogy lesz 3. évad is ezért arra is várni kell majd :S
  • Bulykin
    #57
    gyáááá....fasza volt ez a rész:D ahoyg Kyle segített Jessin....meg a vége, hogy a Látnokok nézték Kyle-t videón, és mondták h ideje felfedni magunkat, hát ez kész:D alig várom az uccsó részt:D:D
  • Bulykin
    #56
    én még csak most kezdtem el tölteni, de ha lejön rögtön megnézem:D
  • ToCsEk
    #55
    ejha 22. rész durva volt :D várom az évadzárót.
  • Bulykin
    #54
    jah, én se csípen a csajt..olyan fura arca van:D:D
  • ToCsEk
    #53
    nem fog hiányozni :D bár kezd normális lenni..
  • Bulykin
    #52
    júú tényleg, ő még nem is tudja....
    meg engem az is érdekel, hogy mi lesz Jessi-vel, mert ha így túlterheli magát, akkor lehet h meg fog halni....
  • ToCsEk
    #51
    én a 2. végére is kiváncsi leszek. Az érdekel hogy Amandanak mikor mondja el az igazat..
  • Bulykin
    #50
    nah mind1, kíváncsi leszek a 3.évadba vajon mi lesz:D
  • ToCsEk
    #49
    23. úgytudom.
  • Bulykin
    #48
    a 2.évad 22 részes nem? mert akkor már csak 1 rész van hátra az évadból:(
  • ToCsEk
    #47
    jólteszed,
  • Bulykin
    #46
    hát én magyarul az leges legelső részt láttam csak, de annyi elég is volt....inkább nézem angolul:D
  • ToCsEk
    #45
    jaja.
    andy magyar hangja meg omg, ennél szarabbta se találattak volna soha
  • Bulykin
    #44
    durva volt az S02E21...a vége meg pláne..."Im Alive" xD
  • stargatelost
    #43
    valószínűleg :)
  • ToCsEk
    #42
    Nah mi az már nem néztek Kyle-t? Jó volt ez a 19.rész
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért vérzett kyle orra a legvégén mert meggyógyította andy-t?
  • ToCsEk
    #41
    nah végre megvan a s2e1 magyarul ;) meg a s2e18 angolul de a felirat nem akar fordítódni
  • saddi
    #40
    23 részes a második évad, és a 3. be lett rendelve, ami az elsőhöz hasonlóan 10 részből fog állni (persze ez a szám még talán nőni fog). hogy mikor fogják leadni, az jó kérdés.
  • ToCsEk
    #39
    Húú legjobb sorozat :D Megnéztem a tvben az első évadot meg is van mind a 10 rész magyarul.. elkezdtem nézni a 2.évadot angolul mondván hogy nem adja le a tv erre látom hogy feb.10 vasárnak 11. rész mondom loool ( hurráá, sokkal jobb a magyar hang mint az angol, szerintem). Első 9részt megnézem a 2.évadbol 2 nap alatt :D de sajnos tovább nemtudom mert nincs kiirva havertól. holnap megyek a 10-17.ig. He leadják a 20részt a 2.évadból, utánna lesz 3.évad?
  • stargatelost
    #38
    ugye ugye? :D én megmondtam :D ütni kéne amikor csak feltűnik
  • grebber
    #37
    Jó volt ez a S02E16 rész.Egyre jobban rühellem azt a köcsög csajt Jessit.
  • stargatelost
    #36
    amúgy meg második évad felénél jár...
  • stargatelost
    #35
    omg google a barátod....
  • campy
    #34
    van már ebből 2. 3. évad?:S:S:S
  • seriesfanatic
    #33
    Most így hirtelen ezt találtam:
  • Amse
    #32
    pls, gondolom aki látta a 2. évadot tudja
  • winnie
    #31
    3. évad májusban jönne, de hát az írósztrájk...
  • stargatelost
    #30
  • grebber
    #29
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig túlélte :D
  • Amse
    #28
    2. évadból nincs hdtv verzió? mindenhol csak dsr verziót találok 4:3-as képaránnyal...
  • hegedussz
    #27
    már csak egy hét a 14.részig

    ez az oldal most a hétvégén vagyis 2008.január 13 hajnalba fog induli egyes hírek szerint.
    http://www.kylexyfan.extra.hu
    Érdemes lesz megnézni :D
  • stargatelost
    #26
    remélem nem , irritáló az a csaj...

    amúgy meg nem harmadik évad, mert még a második folytatódik....
    2x14 Jan 14