748
I want that girl.
  • Sas6
    #548
    AZ mondjuk joötlet szerinted hogy megy nemtudom egyik b.nőjével moziba és elmenni velük, megkérdezni h nembanan e ha mennék énis?
  • Sas6
    #547
    Köszi a gyors választ :) Jo érzés, foelg h egy idősebb feltételezem tapasztaltabb embertol választ kapni :) Hát igen egy 20m volt köztünk kb. És én nem ismerem fel olyan meszirol :S:S Hát elszeretném hinni hogy azert jot oda mert akar is valamit feltétetezem és megprobálom :) Amugymeg a villamoson meg olyan átlagos dumálás volt szal nem az a nagyon beszédes de mindig volt mirol beszélnunk, nem volt csönd :) csak naon kicsi :D Amugymeg nem volt az h msot ő tokre dumált osze visza szal h örült h talalkoztunk. De ez semmit nemjelent sztem csak leirtam :)Tényleg jolenne majd találkozni tobbszor is vele, mert igy msn en nem lehet naon komunikalni vele:) Amugymeg mar tokrégota megvan msn en is de régen irtam aztan sokáig nem, aztan multkor mikor láttuk egymast akkor a tomeg miatt nem tudtunk odamenni egymashoz :D Akkor ő irt rám h ő volt az ott. Akkor is masnap irtam neki de nem sokat beszeltunk. aAztan ez a mai nap. Ma is irtam szokáss 1-2 szavas valasz :) Szoval muszaly lesz majd élőben valamit alkotni :)
  • hunbasser
    #546
    msnen azoknak is szokásuk rövid válaszokkal válaszolni,akik amúgy nagydumásak...lehet,hogy a csaj sokmindenkivel beszélgetett egyszerre,vagy csinált mást is,msnen ezért nem a legjobb ismerkedni.

    hívd el valahová,ott akkor csakis te vagy neki a középpontban,és annyit beszélhetsz neki,amennyit akarsz,ez a legjobb.aztán ha ő beszél,akkor mindig tegyél úgy,mintha nagyon érdekelne,amit mond,és éreztesd vele,hogy szeretsz vele beszélgetni,meg együtt lenni.

    ha a csaj nem találna téged vonzónak,akkor tuti,hogy nem ment volna oda hozzád...nem hiszem,hogy csak úgy unatkozott,és hogy legyen kivel elütni az időt,odament hozzád,hogy beszélgessetek.

  • Sas6
    #545
    Huh ujjab történetem van:D

    Szal ugyvolt az egész hogy van egy csak akit altalanosbol ismerek még eggyel alattam van. Aztan még sose talalkoztunk és a suliban sem beszéltunk csak annyi h ismerős. De olyan volt h myvipen bejelöltuk egymast aztam msn re felvettem. Hát nemsokat dumáltunk ott, meg az volt altalaban h a csak tok pasziv, remélem értitek :) Aztan ma olyan volt h meek a vilamosmegálloba és nézem h a végén ott áll egytokhelyes csaj :D Aztan odajon tok meszirol hozzám elöször néztem is h most mivan mit akar aztan láttam h ez Ő :) Aztan dumálgattunk 5-6 megallon keresztul. De pl. ma is ráirtam de megint ugyanazok az 1-2 szavas valaszok meg paszivitás volt.

    Hallottam oylan tippeket h vannak ien csajok akik nem mutatjak ki pl. msn en amit éreznek. aztan olyat is mondott csaj ismerősöm h ő biztos nem ment volna oda egy sima ismerőshoz olyan mesziről, csak akkor ha télleg szeretne vele beszélni meg ienek értitet remélem :)

    Na kb ennyire fogalmaztam meg :) Remélem érthető volt ha nem kérdezzetek.

    Teppeket várok :) Lécci help :) Köszi előre is !!!
  • Nohab
    #544
    Nálam inkább akkor sértődnek meg, ha megtudják mennyire szeretem a vasútat. Például az egyik barátom még most sem tudja felfogni lány fejjel (másfél éve ismerjük egymást) , hogy nekem mit is jelent. :)
  • Sas6
    #543
    Nővérem is ugyan ez:D MIkor náluk vagyok akkor sógor ne mszol semmit, de nővérem már egybol sir ha kapcsolgatom a tv-t meg ha meccset nézem... Mindig modnja h hulye férfi szokás xDD
  • hunbasser
    #542
    ők ezt nem nagyon tudják megérteni...:) ha azt mondod nekik,hogy a foci a másik szerelmed mondjuk rajta kívül,akkor már egyből besértődik,és hülyének néz.sok ilyen csaj van,pedig kedvesek,aranyosak,csak hát ilyenkor kimutatják foguk fehérjét :\
  • Rundstedt17
    #541
    Hm ne is mond ismerem az ilyen kis fiatal magukat királynőnek képzelő kis libákat...
  • Sas6
    #540
    Úristen milyen csaj az?:D Meccs az mindig fontos ezt jobb ha megtanulják már minél hamarabb :D
  • hunbasser
    #539
    haverral is volt olyan,hogy egy csaj besértődött rá,mert smárolni mert a buszmegben egy csajjal...és úgy,hogy nem is jártak(csak a csaj akart nagyon járni vele),még a végén havernak kellett mentegetőznie...:Ddd
  • hunbasser
    #538
    "Csak 5 evvel volt fiatalabb nalam de agyilag 20al..." :DDDdddddddddddd

    meg az is milyen már,mikor nyomom egy csajjal az msn-t,én is tetszek neki,ő is tetszik nekem,de ha már 2 percre nem vagyok ott,akkor már egyből azt hiszi,hogy nem is érdeklem őt,mert hogy mást csinálok,stb...:D

    meg van egy héten egy meccs.Real Madrid,nagyon fontos,de tényleg,sosem hagyok ki egy meccset sem.szólok már egy órával előtte,hogy meccs lesz,és amikor mondom,hogy na,most megyek,mert kezdődik,akkor rákérdeznek,hogy az annyira fontos-e,mondom nekem nagyon fontos,és akkor besértődnek :D mit képzelnek ezek magukról? ennyi erővel én is mondhatnám nekik,hogy mi van,miért mész aludni,nem vagyok neked fontos?

    néha olyan hülyeségeket tudnak mondani,istenem...:S
  • Nyiri
    #537
    Nem keresgeltem. Ugy ahogy mondod. Valaszoltam egyeszeruen a levelekre. De ha mar mar az elejen seggidiotanak tart aki csak skalpvadasz, akkor mit akar tolem? A randi jol sikerult megismerhetett volna egy picit. En nagyban lefosom hogy O mit csinal addig amig nem jarunk. Mert nem jartunk. Konyorgom. Egy randi az semmi. Csok sem volt. Menjen a picsaba ilyen kis uralkodo kiralylany. Nem fogok mentegetozni neki...

    Egyebkent pedig monogam vagyok. Nincs egyszerre 2-3 tartalek. Mert az pofatlansag.
  • grizzly21
    #536
    ha ilyentol kiakad jobb is h igy alakult:DD
    egyebkent sztem meg ha akartad volna menthetted volna a helyzetet, mondjuk azt mondod, hogy csak azert leptel be mert valaki irt stb.
    de mondjuk ha bejott a csaj, es alakult a dolog akkor minek keresgeltel tovabb? legyen meg tartalek?:)
  • Nyiri
    #535
    A legutobbi a legkiralyabb. Beszartok. Megkeres egy csaj tarskereson. Irok vissza. En surgettem a talit. Megvolt. Nagyon jol ment. Persze csok nem volt pedig akartam volna. Hazavittem. Elbucsuztunk. Meg azon a heten akart talizni. De aztan felkapta vizet. INDOK:

    "Minek akarsz velem talizni, mikor folyton a tarskereson logsz. Ugy is talalsz magadnak mast. Utalom a kepmutatast"

    Tehat mar kemkedett utanam. Nem volt egy csok sem. Csak a combjat fogtam meg. TEHAT NEM JARTUNK. Azert mert belepek arra a kurva oldalra nehogy mar buntudatom legyen. Jot nevettem aztan hanyagoltam a kiscsajt.

    Csak 5 evvel volt fiatalabb nalam de agyilag 20al...
  • Garf
    #534
    pontosan :D de azért jo dolog a net ien szempontbol midnenféleképp
  • Nyiri
    #533
    En probalkoztam mar parszor neten. Tok jol elbeszelgettunk aztan szemelyes tali. Eddig mindig jol sikerult DE AZTAN. Ur isten. Kiderult hogy gyerekes, idiota, nincs hozza turelmem. :)
  • Garf
    #532
    vannak azéert szerencsés kivételek :)
  • hunbasser
    #531
    teljes mértékben osztom.neten nem nagyon lehet összeismerkedni...egy 5 perces találka a lánnyal sokkal többet ér mint száz órányi beszélgetés msnen.
  • Sas6
    #530
    Hát neten még én sem talaltam b.nőt. Egy lanyt talaltam aki nagyon jofej van kozos témánk, de ne mjottunk össe de már több mitn egy éve ismerjuk egymást talitunk is, és tok joban vagyunk:) Örülök h rátaáltam, mert ien csaj télleg kevés van neten :)
  • grizzly21
    #529
    ezek azert kemeny szavak..
    az teny, neten ismerkedni baromi keves az eselye, egyszeruen nem eri meg. nekem csak 1 tapasztalatom van meg nagyon regrol, de nem eri meg, elcseszel egy csomo orat a dologgal, es biztos lehetsz benne hogy nem ismerted meg! meg eloben is K nehez megismerni egy not:) plane neten minden mashogy jon le, meglatod es egy vilag omlik ossze benned, de nem mert gaz..csak nem erre szamitottal. a net arra van hogy akiket eleve ismersz, konnyebben elerd alkalomattan, ha egyebkent mashol vannak, de ismerkedni ... nem jo.
    aztan erdekes, ismerek ellenpeldat
  • Nyiri
    #528
    Nalam is igy volt alig 1 honapja. De muszaj volt mert kulonben meghulyul az ember. Tovabb kell lepni ahhoz meg kell egy kis nyugi.
  • Garf
    #527
    könnyü ezt igy mondani, hogy szakits meg minden kapcsolatot... egy ilyenre az ember nem csak ugy veszi rá magát... ha barátként is ugyan olyan fontos mint szerelemként, akkor főleg...
  • Nyiri
    #526
    TE HULYE VAGY? Meghogy baratok. Ez baromsag. Ugy is remenykedni fogsz. O meg azt hiszi hogy van egy baratja. Elsirja neked minden szemet pasijat aki megdugta es eldobta, te meg hallgatod es nezel. Hulye, butan. Csak te nem fogod megdugni :) Felejtsd el. Nem fogsz tudni ra baratkent tekinteni. Csak akkor talan ha szerzel valaki mast. Szakits meg vele minden kapcsolatot. Igy a legegyszerubb.

    Ha pedig megis tudsz baratja lenni sovarkodas nelkul akkor ugy hogy szerelmes vagy bele akkor bazz valamit nagyon tudsz :)
  • Nyiri
    #525
    Vagy megdugod :) Netes tarskeresokrol van par jo elmenyem. En akartam tobbet de ok nem :D
  • csgj
    #524
    Kösz a sok megértő szót, és segítséget... :P De már megoldottuk a lánnyal. Barátok maradunk, és kész... (Amúgy nem jött rá, hogy szerelmes vok belé. Azt hitte, hogy csak tetszik nekem)
  • Sas6
    #523
    :D
  • Alice Sabbat
    #522
    :D úgy tűnik ...
  • csgj
    #521
    Hello! Mit lehet tenni, ha egy olyan lánnyal ismerkedek, akinek van barátja, de tudja, hogy én szerelmes vagyok belé? Mert miközben beszélgetünk, állandóan az jár a fejemben, hogy van barátja. És néha szóba is kerül a srác, akit vmiért úgy tűnik, hogy nem zavar a dolog...
  • n3whous3
    #520
    jaja, nagyon messzire :D
  • nearo
    #519
    sztem meg menyj a csipába a reklámoddal -.-
  • timexxx
    #518
    ahogy igy végig olvastam láttam sok embernek gondja van a csajozással... én sztem ugy is megtaláljátok elöbb utobb az igazit. jo nem mondom nekem se volt eddig sok csajom és most sincs, megmondom öszintén én szeretek egyedül lenni bár sokszor hiányzik a barátnö és azért nem árt ha van melletted vki. igy viszont élvezhetem a szabadság nyujtotta elönyöket :D
  • zinnat
    #517
    ostoba spammer vagyok
  • nagybek
    #516


    esetleg egy ilyen csaj a budiban megteszi? :D
  • Ben C
    #515
    bújjál el
  • Sas6
    #514
    pff xDD
  • AC2
    #513
    Add meg a címüket, hátha nekem.... :DDD
  • Sas6
    #512
    Hát egyenlőre én sem... :S de idővel ez persze megváltozi kde addig én nem birok várni :D

    én amiota netezem 2 lány votl az akivel találkoztam is egyikkel sem lett semmi csak annyi h baratok lettünk :) végülis esse rossz azért :P
  • AC2
    #511
    Én meg nem tok mást :S
  • pilboy
    #510
    nem vok híve a netes ismerkedésnek, nagy benne a rizikó
  • n3whous3
    #509
    Jó gyakorlásnak. Már ha nem fognak el az érzések a másik iránt, ha esetleg kiderül róla, hogy nagyon édes-aranyos...

    Most valami hasonló velem a helyzet, előző eset után megfogadtam, hogy nem fogok még1x neten valakit keresni szerelem céljából, de most megint valami alakul (részemről). Csajszi is már csalódott netben, szóval mindketten azt mondjuk egymásnak, hogy neeem, semmi féleképp nem... De részemről mehetne és talán őneki is eszébe jutott.

    És persze ő is qrva messze lakik, miért is itt találnék lelki társat magamnak :S