748
I want that girl.
  • Jacky
    #588
    Évek alatt előfordul, hogy már nem kívánod meg a nőt annyira mint rég. És olyankor már nem élvezed annyira a szexet..
  • Rundstedt17
    #587
    szar szex ki olyan szerencsétlen hogy nem képes rá jól?:DDDDD.Viszont hogy ne unatkozzon hosszú időn keresztül nehéz
  • Nyiri
    #586
    unalom = kapcsolat halala
    szar szex = kapcsolat halala

    Sokan elrontjak azzal hogy hirtelen osszekoltoznek es utana meg mar nem mernek lepni csak nyavognak hogy szar.
  • Rundstedt17
    #585
    igen unalom=kapcsolat halála alap tétel.Sajna én nem nagyon szeretek elg komoly dolog így számomra hogy folyamatosan szórakoztassak általában pedig pont olyan aki sokat igényel:D
  • Jacky
    #584
    Az tuti, hogy kell a hülyülés. Embere válogatja, hogy mennyi és mikor, de erre rájön az ember magától. Kinek-kinek mennyi az igénye. Az külön jó dolog, ha nagyjából ugyanannyit szeretnétek bolondozni.
    Ha nincs bolondozás, hülyülés, előbb-utóbb unalom lesz. Mindig kell valami ami feldobja a kapcsolatot és nem fullad unalomba. Az a halál, a kapcsolat vége.
  • Rundstedt17
    #583
    amúgy tényleg kell már rájöttem,mert uncsi a legtöbbnek ha nem hülyülünk igen sokat...
  • Jacky
    #582
    Ööö, bocs, ez lehet durva volt.
  • Jacky
    #581
    Majd megtudod, ha elhagy a kedvesed, mert vmit hiányol.
  • Rundstedt17
    #580
    oldódás minek az?
  • Jacky
    #579
    Az a baj, hogy egy csepp alkoholt nem iszik.
    Talán mostmár kezd éledezni egy pici láng. A megbecsülés meg a tisztelet már megvan felé. Próbálom szítani a lángot :)
    Közös ebéd meg ilyenek.
  • grizzly21
    #578
    korrekt dolog! remelem a sors meghalalja a tisztesseged.
    az oldodashoz: alkohollal probaltad mar? csodakra kepes:)
    de ha nem erzel semmit akkor tokmindegy..
  • Jacky
    #577
    Hat az nekem se megy. Inkabb bevallalom a 2. verziot. Az tisztesseges.
  • Nyiri
    #576
    Bar egy baratom azt mondja hogy elvek nelkul kell csajozni. Probaltam tenyeleg mukodik de nem ereztem jol magam tole :)
  • Nyiri
    #575
    Erre ket valasz van.
    1. Tartsd meg addig a merev csajt mig ossze nem jon a masik. Ezzel csak annyi a gaz hogy paraszt lennel. Mindkettovel. Foleg azzal akinel nincs szikra

    2. Ha nincs szikra 3 het utan akkor hagyd. Nem fog jonni. Nok kovetik el azt a hibat hogy honapokig huzzak a dolgot mig vegul rajonnek hogy mas kell aztan szettapossak azt aki addigra beleszeretett :) Mondd meg a csajnak hogy ennyi es indulj a masikra. Itt a problema az hogy a pad ala eshetsz, de legalabb tisztesseges.
  • Jacky
    #574
    Adjatok tanácsot mit csináljak. Barátnőm van kb. 3 hete. A szex jó, viszont más téren eléggé határozott, mondhatni merev. Nagyon nehezen oldódik, nem meri vagy nem akarja elengedni magát, bolondozni. És az a legnagyobb gond, hogy nem érzem a szikrát, a lángot kettőnk között. Pedig mindent megpróbáltam. Elvittem vacsizni, moziba, hosszú séták, nagy beszélgetések.

    Egy másik lánnyal msn-en tartom a kapcsolatot, szinte mindennap beszélgetünk, pikáns témákról is. Rájöttem, hogy rá vágyom. Ő félig még egy szakítás utáni állapotban van, eléggé lelkis. Próbálom vigasztalni, ápolni a lelkét, már jó úton halad afelé, hogy kiheverje.

    Mit csináljak szerintetek?
  • Sas6
    #573
    hát majd eccer lehet utanna nézek :) köszike !!
  • Nohab
    #572
    Jaja. 16 éves fejemnek sokat segítettek már ezek. Van is egy könyv Testbeszéd enciklopédiája, ezt ajánlom, sokat tudtam meg belőle.
  • Sas6
    #571
    hm köszöönm az infokat :) Ezeket jo ilyen fiatalon megtudni még soxor hasznos lehet még :D Majd igyexem megfigyelni ezeket a dolgokat :) Köszii!!
  • Nohab
    #570
    Még egy kicsit én is had segítsek !:)
    A szeméhez: Ha tág a pupilla az jót jelent.
    Ha utánozza finoman a testtartásod, mozdulataidat, akkor is elég sanszos, hogy bejösz neki.
    Illetve figyeld mennyire kínálja fel magát a testbeszédével.
  • Sas6
    #569
    Köszike majd eccer felhasználom :) Amugy ugylatom h a csaj naon nem érdeklodik.. szal haggyom. ugyis msotmegyunk majd korizni :) és ksözi szépen mkinek az infokat :)
  • damondesign
    #568
    A mozijegyes nagyon jó ötlet, csak egy kicsit átdologozva.
    Tehát kinézel egy filmet, majd összefutsz a csajjal, előadod a dumát, hogy a haver nem tud eljönni, megvannak a jegyek stb..., mint eredetileg.
    Ezekután ha igent mond, fogod a telódat, rögtön ott felhívod a mozit, rendelsz rá két jegyet, leteszed, majd mosolyogsz egyet a csajra...
    Randi elintézve...
  • enigmasanyi
    #567
    [moderálva]
  • gameplusz
    #566
    Mondjuk helyesen írni is meg lehetne tanulni, kész katasztrófa az, amit itt műveltek...
  • hunbasser
    #565
    mondjuk msnen is lehet belőle szavakat kifacsarni,csak olyanokat mondj neki,amik felkeltik az érdeklődését.
  • Sas6
    #564
    hát okés köszi szpen az infokat :D majd meglátom h lesz :)
  • Rundstedt17
    #563
    tudom hogy szar.rájöttem eddig nem is voltam szerelmes csak mindig az fájt ha visszautasított egy helyes csaj vagy talált jobbat nálam,áh jaj az önbecsülésem
  • Rundstedt17
    #562
    Jah sose van,bírom hogy pont azoknak jövök be akik nem,és azoknak a csajoknak nem akik nekem igen:DDD.lol
  • Sas6
    #561
    hát nemtom.. elhivam majd aztan ha nem nem. de akor is oylanszar :S tok helyes csaj. most van sok helyes csaj de az a baj h mindig ezt mondom :D sose van h egy csajnal bejonne minden...
  • Rundstedt17
    #560
    jah szar érzés én is érzem ha leszar a csaj tehát csak én erőltettem a beszélgetést msnen,egyértelmű hogy jelen helyzetben nem érdeklődik utánad.Egyetlen megoldás hogy elhívod valahova,minél hamarabb ha nemet mond akkor talán feladhatod:D.
  • Sas6
    #559
    hát nemtudom. igazabol lean irva lejjeb az egész sztori:) de nemtudom igy h most is beszelek vele. csak akor ir ha kérdezek. mag elig beszélünk de elkéne már hivni valahova,de igy h elig dumalunk.. nemtudom. és ha msot neked mond? Akor msot mindg menjek h jösz, jösz ,jösz?? Hm..
  • Rundstedt17
    #558
    akkor mija a megoldás szerinted?
  • Sas6
    #557
    És figyi! Sztem ha msn en dumélünk probálok vele ugyahogy ismerkedni:D És alig ir a csaj, szinte beszélni sem lehet vele akkor h hivjam el bárhová is?:D Mert tudod ez nem jelent semmit h msn-en nem ir de dumalni is alud tudunk :D
  • Sas6
    #556
    Na honlap még akkor beszélünk köszi szépen minden infót :) Bye jo8
  • Sas6
    #555
    *de
  • Sas6
    #554
    xDDDD na na télleg én ugyláttam h kivolt ám nyitva szép nagyra :)
  • hunbasser
    #553
    óóóó bazdmeg,jobbat nem tudtál találni? :DDDdd
  • Sas6
    #552
    hát én ugyvettem észre hogy amikor nézett akkor nagyon kivolt nyitva. És csillogott is aszem. Bááár lehet közrejátszott a fekete smink mivel a lany ska,emo féle :)
  • hunbasser
    #551
    hát,akkor most vedd meg előre a jegyeket ;) de nehogy vmi akciófilmre...:D

    szeménél meg ne azt nézd,hogy mikor néz téged,hanem hogy hogyan.mennyire nyitja ki a szemét,mikor hozzád beszél,meg hogy csillog-e neki,meg ilyenek.a szemek kurva sokat elárulnak
  • Sas6
    #550
    a szemét figyeltem igen :) Ugyvolt h rámnézett mereven aztan el, aztan megint rám mereven :) Kb ez ment végig ha joláttam :) hát amugy ez a mozis ötlet azert rosz csak mert a jegyeket sosem előre veszük meg :) De tény h jolenne már vele megint dumálni :) Télleg anyira helyes lány, áá amikor tudod vele vagyok akkor .. a za 6 megállo is olan hamnar elment bazz áá :D
    Ezt a féle szemkontaktust most igy mire véljem amugy?:) tapasztalatok mit mondanak?
  • hunbasser
    #549
    inkább fuss vele össze véletlenül a megállóban,és közöld vele,hogy elmentél volna egyik haveroddal moziba,meg is vannak a jegyek,de ő sajna megbetegedett,és hogy nem lenne-e kedve elmenni ;)

    amúgy ha beszélsz vele személyesen,akkor figyeld a szemét,mert ha odavan érted,akkor azt a szemén (is) nagyon jól fogod látni.ja,és szünet sose legyen,a kínos hallgatásnál rosszabb sincsen...:) mert érted,mit gondol akkor a csaj...egyből kezd járni olyankor az agya