748
I want that girl.
  • nearo
    #668
    Hát nemtom, mi osztályunkban egész jól működtek a kapcsolatok...a négy év során volt vagy 6-7 pár, bár nem mindegyik tartós. Viszont szakítás után nem voltak problémák, legalábbis én úgy láttam (volt olyan, hogy úgy szóltak nekem, hogy már hetek óta nem járnak, csak én nem vettem észre :))
    mondjuk az is igaz, hogy ha csúnya a vége, akkor rosszul is végződhet a dolog. A döntés a te kezedben van :)
  • kas123
    #667
    a mester megmondta a "legtutibb" ellenérvet, ami az osztálytársak közötti kapcsolatok ellen szól :)
  • kas123
    #666
    osztálytárssal miért nem jo kezdeni:
    1. mindig együtt vagytok (ami 1 idő után unalmas lesz (megunjátok 1mást))
    2. sok konfliktushoz fog vezetni (összeveszik a csaj az 1ik bnőjével, és szted a bnőjének van igaza...)
    3. nem lesz "szabad életed" (egész nap látni, hogy mit csinál a másik...ez gyilkos)
    4. féltékeny leszel rá, ha már csak 1 picit is többet beszélget az 1ik sráccal (ahelyett, hogy veled lenne)
    5. el fogod hanyagolni a sulis haverjaidat (mivel a csajszi el fogja várni h vele legyél (és ha te erre nem-et mondasz...)
    6. a mi sulinkban már betiltották a párok közötti kapcsolatokat (egyszer kapják rajta az adott pár csókolózáson és már röpül az osztályfőnöki)
    .
    .
    .
  • ChuckyHUN
    #665
    Uhh:S holnap meglátjuk mit tudok összekalapálni
  • hunbasser
    #664
    mert ha szakítotok,akkor nem fogtok tudni egymásra nézni,nagyon rossz lesz majd nap mint nap azt a lányt látni,akiben csalódtál.
  • ChuckyHUN
    #663
    Miért ne kezdjek osztálytárssal?
  • nearo
    #662
    Mondjuk eddig úgy volt, hogy bejárós leszek, de most utolsó utáni pillanatban sikerült egy albit szereznem... ha bejárós lennék még talán megoldható lenne, de így... az albit meg nem akarom lemondani, főleg hogy nem biztos hogy lesz a dologból vmi. Meg most még nem is ismerjük egymást annyira, hogy esélyes legyen egy alapból távkapcsolatnak induló dolog. Lehet, hogy nyárig összebarátkozok vele, aztán ha addig nem szed össze magának valakit, akkor lesz egy jó nyaram :)
  • hunbasser
    #661
    de hát hetente egyszer(vizsgaidőszakban még lehet,hogy annyiszor sem) szintén gyilkos dolog.
  • hunbasser
    #660
    jaa,most nézem HAVI 4-5k :D azt hittem ennyi lenne az utazás,azért hittem azt,hogy olyan messze laksz.amúgy nekem kimaradt,hogy tatabányán van a csaj,sry :D
  • gameplusz
    #659
    Simán belefér. Legalább nem lógtok egymás arcában egész nap. Az is gyilkos dolog.
  • nearo
    #658
    tbánya-bp csak 60 km :)
  • hunbasser
    #657
    áhhh,hagyjad...még néha 20-30 km is sok,nem hogy több száz.főleg hogy tanulsz mint a gép.inkább keress egy lányt bp-n,akihez minden nap tudsz menni legalább 1-2 órára
  • nearo
    #656
    mondjuk azt meg tudnám oldani, hogy hétvégékre hazajövök, ami havi 4-5 ezer huf lenne, csakhát vizsgaidőszakban valsz tanulni fogok ezerrel és nem biztos hogy lenne időm... :S mindegy, ezt még át kell gondolnom
  • Rundstedt17
    #655
    Hagyjad távolság az gyilkos
  • hunbasser
    #654
    ha közben nem lesz más/jobb kiszemelt,csak akkor.a távolság hihetetlenül tönkre tudja tenni a kapcsolatokat :\
  • nearo
    #653
    Hmm... tanácsot kérnék :)
    Marhára tetszik egy csaj, viszont én pont most megyek egyetemre pestre, ő meg még legalább 3 évig tbányára jár abba a gimibe, ahova én is jártam. Az a baj, hogy nyár végén ismertem meg, így igazából nincs időm jobban megismerni. Szerintetek próbálkozzak nála, vagy a távolság miatt esélytelen lenne?
  • Jacky
    #652
    randivonal.hu meg love.hu
  • Nyiri
    #651
    Eleg tag a tema. Meselj valamit a helyzetrol es talan tud barki segiteni.
  • grizzly21
    #650
    valamit bizniszelnel?:D barmit is tervezel nem jo otlet szerintem, "csajt" konnyu szerezni, jo csaj-t nehezebb, ertekes, kedves oszinte lanyt a legnehezebb, de olyat eleg egyszer. tobbet nem is irok mert kozhelyek puffogtatasa lenne csak
  • JasonXXX
    #649
    Szevasztok!

    Dumálnék olyan csávóval aki könnyen szerez csajt.
  • Rundstedt17
    #648
    hagyom
  • Rundstedt17
    #647
    rájöttem
  • Jacky
    #646
    Minek foglalkozol olyan csajjal aki agyba-főbe szivat? Értelmetlen, csak magadat szopatod.
  • Nyiri
    #645
    Ha van baratja, akkor hagyd. Ne legyel eszkoz egy bosszura vagy feltekenysegi dramara.
  • Rundstedt17
    #644
    most hagyom mert egyértelmű hogy van barátja érzem ahogy vele beszélek:D.kb 3-4 hónap múlva léphetek ha minden jól megy barátja dobja ha nem akkor vesztettem:D.90-10 hogy vesztek de kitudja:D.és ahogy mondták van másik ha ez nem:)
  • Sas6
    #643
    :D na akor csak okosan, majd várom a fejleményeket :D
  • Rundstedt17
    #642
    ezt feladom érzem hogy egyszerűen nem akar.szerintem valaki már behálozta de ismerve a természetét idő kérdése hogy meddig tart ki melette az a valaki és akkor lecsaphatok.villámgyorsan:D
  • Sas6
    #641
    hát nem lesz egy egyszerű futam de szurkolunk!! :D:D
  • Rundstedt17
    #640
    jóh igen csak sikerülne elkapni:D
  • hunbasser
    #639
    hülye vagy,beültetted magad a hintába.

    egyszer kapd el,baszd meg úgy,hogy lábraállni ne tudjon,és játszd el te is a sértődőst :) lehet,hogy kb ő fog esedezni utánad...:)
  • Rundstedt17
    #638
    érdekelt pont azért tudott de én feladom.
  • Nyiri
    #637
    Ha nem erdekelne nem tudott volna felhuzni :)
  • Rundstedt17
    #636
    mit nem hiszel?hinni meg amúgy is a templomban kell de ott is csak az első sorban.....és nem vagyok bunkó nem mutatom
  • Rundstedt17
    #635
    bocsánat igazad volt elviselhetetlen:)..az előbb felhúzott az pedig nagy szó
  • Nyiri
    #634
    En meg ezt nem hiszem :D
  • grizzly21
    #633
    nem hiszem:)
  • Rundstedt17
    #632
    ah nem.de amúgy inkább hagyom msnen olyan mértékben felhúzott ezt még istennek sem nézném el:D
  • Nyiri
    #631
    Akkor muti :)
  • Rundstedt17
    #630
    látnád megértenél
  • grizzly21
    #629
    akkor meg is erdemled:)