748
I want that girl.
  • hunbasser
    #308
    mégis mennyire?részleteznéd ezt nekünk? :)
  • Xreactor
    #307
    Ismerős... :DD
  • Xreactor
    #306
    Miért nem egyszerű? :-S
  • Xreactor
    #305
    Mien 1hónap? :-D És még ti óbégattok nekem h ne várjak...háát...eszem megáll.., tessék beszélni azzal a csajjal, ha már angolra együt jártok akkor nem is olyan nehéz, mint spontán leszolitani vkit, szal hajrá, én drukkolok! :-))
  • Kly9
    #304
    Abban reménykedek én is, hogy 1 hónap után tisztán fogom látni a dolgot és esetleg lesz vmi :)
  • Sas6
    #303
    Hát az nem jó.. De majd megoldothat ez ha egy angolon lesztek :)
  • Kly9
    #302
    Úgy h nem egszerű az eset
  • Kly9
    #301
    ték vót
  • Sas6
    #300
    ez nem egy rossz ötlet:P

    #296 ezt hogy érted hogy "kicsit problémásak"?
  • hunbasser
    #299
    akkor kérj meg egy hölgyismerőst,hogy menjetek már el pár helyre úgy,mintha kapcsolatban lennétek :)
  • dotkom
    #298
    ez csak szimpla murphy. nincs benne semmi meglepo :)
  • lemongrass
    #297
    hát srácok.. .egy másik probléma! nem tom, h ismerős-e vagy, csak velem babrál így ki a sors, de több ízben volt olyan, h single-ként elmentem full önbizalomtól telve buliba, meg ilyen olyan beülős dumálós helyekre, és senki... de tényleg senki nem volt rámhangolódva... viszont, ha van vkim, és vele sétálok, akkor tuti olyan szempárokat kapok el, hogy huhh... /meg olyan visszafordulásokat! :D de ezt senkinek nem kell tudni/ szóval... ha senkim nincs, akkor a szerencse is elpártol... ha vkivel együtt vagyok, akkor meg tobzódok -nék... tényleg nem egyedi eset, h 3 csaj akart komoly kapcsolatot 1 időben! na bazz... ezzel mit kezdjek? /bár az eset nem lehet egyedi, mert haverjaimmal már ezt többször megfigyeltük..../
  • Kly9
    #296
    Jó csaj. Azt sikerült kinyomoznom h Diának hívják és nem elsős (tavaly ugyanis Amerikába volt) - De mit ad isten? Velem egy csoportba osztották angolon :) Csak az a baj, hogy a körülmények kicsit problémásak, szal lehet felejtős lesz a dolog... :|
  • Xreactor
    #295
    Lol ilyen fasza gólya tábor kelelt volna nekünk is :(
  • Xreactor
    #294
    Hát kitudja, szerintem forditva :D
  • Xreactor
    #293
    Jah én is, mien csaj is? :D
  • Sas6
    #292
    Most milyen csajrol beszélsz amugy?:) Teneked is sulis dolog vagy mi ez ? :D Bocsi lemaradtam kicsit :D
  • Sas6
    #291
    Ez tökre igaz :) Mostmár ha találkozom azzal a csajjal akkor már télleg lekéne szolitani xD Csak ha odamegyek és nem kiáncsi rám :D akkor máskor milyen lesz már ha talalkozunk :D Jo tudom nem szégyen de akkor is xD
  • Sas6
    #290
    Te aztán kitartó vagy xD

  • nearo
    #289
    még jó, hogy nem törted be az ablakot XD
    egyébként tegnap nálunk is volt a fürdőben egy szúnyog, de én csak másodszorra tudtam leütni :) persze én nem tettem semmiféle fogadalmat :)
  • TothLaci
    #288
    Amit előbb ajánlottam oldalt, az az "A szőke királynő"-s résznél>> Csak Iwiw-en találtam rá.
    myVIP-en meg már csináltam olyat is, hogy 20 000 női arcot megnéztem. :D
  • Kly9
    #287
    Te viccelsz, egész délután a myvipre tapadtam, pedig nekem elhiheted h nem tartotik a kedvenc oldalaim közé...
  • dotkom
    #286
    na ahogy igy olvasom a commenteket mindenkinek csak azt tom mondani hogy sztem sokkal jobb ha azt banod meg amit megtettel, mintha azt bannad meg amit nem tettel. (pl.: jobb banni hogy leszolitottal egy csajt mintha azt bannad hogy meg csak sem probaltad)
  • TothLaci
    #285
    Csináld azt, mint én. Megtetszett egy csaj?
    Nézd át a közösségi site-kat! Én megtettem. És bizony eddig mindig megtaláltam azt a nőcit, akire sokszor nagyon kíváncsi voltam. Persze legtöbbször nem csak a csaj neve érdekelt, hanem kíváncsi voltam, hogy már kapcsolatban van-e. Különben itt van egy "kötelező olvasmány", csajos rész szerintem érdekes lesz számotokra.
  • Kly9
    #284
    Előbb fürödtem és találtam egy szúnyogot az ablakon (amire köztudodtan "allergiás" vagyok). Mondom ha le tudom ütni elsőre ököllel, akkor holnap beszélek a csajjal :D Hát csak sikerült, így nincs mese :) Az egyetlen probléma az, hogy még csak a nevét se tudom a csajnak. :S
  • vegicsek
    #283
    Naja, zenés buli elsősorban szórakozásra való.
    Beszélgetés, az kábé így zajlik: -Szia hogy hívnak?-Aha, én is szeretek moziba járni.

  • Xreactor
    #282
    Menj oda ne csak próbáld, :D
  • Xreactor
    #281
    Há ja, nekem sincs tul jó táncos lábam :D
  • Sas6
    #280
    Köszi rendes vagy :) Hát majd megprobálok odamenni hozzá :)
  • Turboraider
    #279
    Amúgy elkövetkezendő időkben elég sokat megyek bulizni, de nekem ott vhogy még nehezebben megy ez a leszólítás mint így utcán :S Vhogy kevés is ott a normális csaj meg olyan hangos a zene, hogy beszélgetni nem nagyon lehet a letáncoltatás meg az én botlábammal nehezen megy :)
  • Turboraider
    #278
    Nem én itt vagyok mint állandó megfigyelő :D Ha látod következőleg a csajt akkor csapj majd le rá nehogy utána az legyen h többet sose látod :) én hajrázok sok sikert :)
  • Sas6
    #277
    Hát a többiek meg naon eltüntek XD
  • Xreactor
    #276
    Ok. :-)
  • Sas6
    #275
    XD Majd telóval mi? :D hehe :P ha megszerzem am yvip, iwiw.-jét majd megmutatom miyen csaj :D:D
  • Xreactor
    #274
    Majd fényképezd le ha megin látod :-DD
  • Sas6
    #273
    Hát akit a buszon láttam nincs :D
  • Xreactor
    #272
    Gondolom kép nincs? :-S
  • Sas6
    #271
    Hát merem lemélni :D olyan ari volt :P Érted amikor ránézel és látom milyen ari arca van és most totál elolvadsz tőle xD
  • Xreactor
    #270
    Jaja, sajnos :( gyerünk írjatok! :-)
  • Xreactor
    #269
    Biztos össze futsz majd vele :-)