748
I want that girl.
  • at16
    #748
    msn címét se tom, sehol nem irja ki(myvip,iwiw) :S :)

    meg ha megkérdezem valamelyik ismerősét egyből kiderülne a dolog amit nemnbagyon akarok.

    marad az a lehetőség hogy majd megint talizunk vmelyik buliban
  • at16
    #747
    csak nem olyan ecccerű :)

    nem egy helyen lakunk. én csak abba a városba tanulok...

    egyik bulin dumáltunk egy kicsikét, utána valahogy eltünt. elég ritkán van abba a partiba ahová én is szoktam menni... mind1.

    meg amikor kószálok városban, majdnem mindíg látom cangán. néha köszönök neki, néha meg csak mosolygunk egymásra XD
  • hunbasser
    #746
    kezdeményezz.ha vársz azzal csak veszthetsz,nem egyértelmű? :)
  • at16
    #745
    hi.

    van egy csaj aki nekem nagggyon bejön, és mintha én is bejönnék neki (nem 100%), csak barátja van. :)

    félek, hogy ha most benyomulok és leráz, akkor végképp esélytelen leszek ha otthagyja a mostani barátját.

    kezdeményezzek vagy inkább várjak? pedig elég egyértelmű jelek voltak amikor leültem mellé beszélgetni :S
  • kretyás
    #744
    Szia! Te is itt bulizol?

    :D:D:D:D
  • matyi0323
    #743
    :DDDDDDDDDDlol
  • gameplusz
    #742
    A 18 centi nagy, vagy még átlagos? :D
  • nearo
    #741
    jóa segged kőkóla?
    mizu vidéki vagy?
  • Swy
    #740
    Sziasztok! Sztetek mi a legjobb leszolitas egy party-n? Ha mindenképp le kell szolitanod!
  • kisdead99
    #739
  • ecneb
    #738
    beszélgessetek
  • Jrex
    #737
    Én sehol nem írtam h ki akarom túrni,sőt azt is írtam h várok,csak szeretnék közelebb kerülni hozzá.
  • Danny1987
    #736
    Ha a csajt el lehet szakitani a barátjától akkor a kapcsolatuk nem volt elég erős.
    Ez van.
    Akik meg rinyálnak hogy jajj ne hajts már foglalt csajra azoktól valószinű már elvették a csajt.
    Ez meg szar ügy.
    De végülis jobb hogy most derült ki nem akkor amikor jön az első gyerek.
  • Danman
    #735
    nem kell kitúrni, csk közeledj felé, aztán ha szakít pasijával (egyszer mindennek vége) akkor hajts rá;) ha meg nagyon úgy néz ki hogy boldogak, akkor békén kell őt hagyni, hadd élje az életét.
  • hunbasser
    #734
    ha valakibe szerelmes vagy,akkor sincs mentség...:) ha meg otthagyja a csaj a mostani barátját miatta,akkor a csajjal van gond,vagy a csávó elég kevés aki most van neki.
  • Rundstedt17
    #733
    nem mentség
  • Jrex
    #732
    Egyébként én láttam meg előbb :D /csak közbe jött egy nyár:S/
  • Jrex
    #731
    Ezt hogy érted? :D

    Rundstedt17-Háborúban és szerelemben mindent szabad.:P
  • Rundstedt17
    #730
    Pf szép egy alak vagy hogy így is hajtasz rá hogy van barátja....
  • Danman
    #729
    milyen viszonyban vagytok suliszinten?
  • Jrex
    #728
    Sziasztok,
    Lenne egy problémám,és remélem tudtok segíteni,egy másik topicban már leírtam,de nem adtak "kielégítő" tanácsot :D Mielőtt írok 1 ilyen topicba,meg szoktam nézni az 1. hozzászólást h mért nyitotta meg az illető,hátha ez a megfelelő hely a problémám megoldására,és nekem is hasonló gondom van mint az 1. hozzászólónak.Nekem is tetszik 1 lány a suliban,de nagyon:),(és asszem tudja is),de egyszerűen nemtok a közelébe kerülni,mintha 1 "fal" lenne köztünk.de nem csak azért mert én nem merek lépni,hanem mert jelenleg barátja van,de most nem ez lenne a probléma,mert tudok várni(egy darabig :D,egyébként elég rég várok már...)hanem h addig is hogyan tudnék a közelébe kerülni?
    már volt 1-2 ötletem amik nem jöttek össze,és aztán tegnap kitaláltam valamit,ami jó ötletnek tűnt,de minél többet gondolkozok rajta annál bénábbnak tűnik(főleg h tudná h miatta tenném),de mielőtt leírnám várom a tanácsaitokat háta jobbak mint az enyém:P
  • Jacky
    #727
    Tudta már, hogy nem érez szerelmet, mégis hozzáment a sráchoz. Utólagos magyarázat (?): mert a srác nagyon akarta és elvárták tőle. Akkor mégis miért ért fülig a szája az esküvőn?
    Na de ez már kicsit off.
  • chhaya #726
    Kérdés, a lány tudta már akkor, hogy nem érez semmit, és csak kényelemből megy hozzá a sráchoz? Vagy ez csak utólag tudatosult benne? Sokan vannak, akik még saját maguknak sem vallják be, hogy a kapcsolat, amiben vannak, az nem az igazi... de kényelmes, azt hiszik, hogy jó, ezért nem lépnek ki. Csak ha jön egy tutibiztos... aki mellett már látszik, hogy a kapcsolata nem az igazi.
  • Jacky
    #725
    Az milyen, amikor 6 éves kapcsolat megy ugyanígy tönkre? És a férfi nem veszi észre (apró jelekből, elszólásokból, stb.), mert még mindig szereti a lányt, hogy a lány részéről már évek óta vége és megszokásból meg kényelmességből van vele csak.
    Közben még el is veszi feleségül a lányt. A lány meg hozzámegy!!
    És akkor lép le, amikor már biztos a 3.
    Pfüjjjj
    MNK
  • chhaya #724
    hát ha valaki kényelmesen elvan egy rossz kapcsolatban is, és csak akkor cserél ha tálcán kínálja magát a jobb... az hát... majdnem megbízható. :D kicsit mintha fontosabb lenne a kapcsolat, mint az, hogy kivel.
  • Jacky
    #723
    Up!

    Két öregember beszélget az öregedésről.
    - Figyelj, a legrosszabb a feleségeinknek. Ők ráadásul sosem hajlandók beismerni, hogy öregszenek, és mindenféle módon megpróbálják eltitkolni a bajaikat.
    - De még mennyire. Teljesen igazad van.
    - Kitaláltam egy jó trükköt, amivel játékosan ráébreszthetjük őket a fogyatékosságaikra. Ha tudni akarod, hogy a nejed kezd-e megsüketülni, állj 10 méterre tőle és kérdezz valamit. Ha azt látod, hogy nem válaszol, kérdezd 5 méterrel közelebbről. Majd 2 méterről, végül 1 méterről. Ha ekkor sem válaszol, kénytelen lesz beismerni, hogy nagyot hall.
    A másik öreg jónak találja az ötletet, és amikor hazaér, 10 méterre a feleségétől emelt hangon így szól hozzá:
    - Drágám, mi van vacsorára?
    Nincs válasz. Közelebb megy 5 méterrel és újból megkérdezi:
    - Drágám, mi van vacsorára?
    Nem kap választ, ezért 2 méterről megismétli a kérdést:
    - Édesem, mit eszünk vacsorára?
    Semmi reakció. Odalép hozzá és 1 méterről kérdezi:
    - Életem, mit eszünk vacsorára?
    Mire az asszony dühösen:
    - Vén marha, már háromszor mondtam, hogy csirkét sült krumplival!!!
  • Rundstedt17
    #722
    Jah nekem már sikerült.Én alig tettem valamit,a csaj már egyértelműen unta a kapcsolatát.Szép és jó volt amíg engem nem cserélt le másra.
  • hologram35
    #721
    És ha a csajt nem ismered akkor is lehetséges vagy akkor sokkal nehezebb?
  • Jacky
    #720
    Az a legtisztább, ha lerendezi a lány az előző kapcsolatát és UTÁNA kezd egy másikat.
    Már ha akarja ugye.
  • salsoul
    #719
    Szerintem a másik ember (pár)kapcsolatát mindenkor illő tiszteletben tartani.

    Ha pedig egy csajt el tudsz szakítani a jelenlegi barátjától, akkor számolj azzal, hogy majd egy újabb barrát is el fogja tudni szakítani tőled...

    Mert attól hogy épp hozzád került csaj még nem változott meg.

    /szerintem
  • noti83
    #718
    reménykedni lehet benne, az ilyesmi kialakul magától ha tényleg tetszel neki
    de ha direkt próbálod elszedni az nagy tukóság, és könnyen megeshet h. a végén hoppon madacc
  • hologram35
    #717
    Akkor elöször azt kell elérni hogy szakitson a barátjával?
    És ha esetleg engem választana a barátja helyett akkor mi lesz ha már nem kiván?
    Amugy itt volt olyan aki már eltudott szedni olyan csajt akinek volt barátja?
    És azután a kapcsolatuk meddig tartott?
  • salsoul
    #716
    Így van a #711 kapcsán is.
    Nem fogja megállni, hogy ne kezdjen kapcsolatba.
    Leszarja/nem érdekli, hogy mit gondolsz.
  • Jacky
    #715
    Minden ember más. Attól nem fog elhallgatni, mert te úgy gondolod, hogy ne szólaljon meg ezért meg azért. Leszarja/nem érdekli, hogy mit gondolsz.
  • salsoul
    #714
    OFF
    Nem minősítettelek. Ne kell a példázatokat magadra venned.
    ON
  • Jacky
    #713
    Ne kezdd a flémet! Ne minősítgess! Semmi közöd hozzám!
  • salsoul
    #712
    Érett szellemileg csak olykor nincs kontrollja a vágyai felett. Úgy mint ahogy pl nincs kontrolja az indulatai felett. Elég ha csak egy pillanatra nincs eszénél, és el is kapta gépszíjj.
    És ha azt nézzük amit mondasz, akkor az olyan ember ne beszéljen aki nem tud mindenkor higgadt maradni....
  • Jacky
    #711
    Ha nem bírja megállni, ne kezdjen kapcsolatba!
    Mert nem érett rá. Max. egy laza szexkapcsolatra. Ahhoz nem kell szellemi érettség, elég a testi.
  • salsoul
    #710
    Nem K.
    Szimplán esendő ember, aki még nem nyerte el a vágyai feletti irányítást.
    És valószínű nem is következő "áldozatánál" fogja...
  • Jacky
    #709
    Ha van egy normál, jól működő kapcsolata és mégis megcsalja, akkor egy K.
    Na de ez teljesen személy- és kapcsolatfüggő, hogy éppen milyen is az a kapcsolat, amiből ki akar lépni, ill. kikacsingat.
    És ha veri a fickó? Vagy éppen nem akar gyereket, a csaj meg igen?
    Bármi lehet.