41
http://www.media.sg.hu/forum/galleries/1096543843/10965438431190496976.jpg\">
  • Nuki
    #1
    A Gmailos postafiókomban találtam egy levélre, szemétként. (Mert ugye néha belenéz az ember, mit minősítenek szpemnek odafennt ;)

    Abban a levélben egy játék nyílvános bétatesztjének indulása állt, a tegnapi napi dátummal (Aug. 31.).

    Megnézve az oldalt, és körülnézve a képek között, nyilvánvalóvá vált, hogy a játék az Anime, és Manga rajzolású világot kedvelőket tűzte ki célközönségül.

    A képek alapján egész mókásnak ígérkezik, én úgy gondoltam adok neki esélyt, de amit ígérnek az oldalon, még jobban hangzik:
    A FAQ-ból idézek:

    "What means "for free"?

    NosTale is completely free of charge and it will remain that way even when after its release in Final version.
    The download of the client software is free of charge. And, there are no subscription or time-based fees for playing the game."


    Álljon itt néhány kép:

    Kép1
    Kép2
    Kép3 - micsoda parti :)
    Kép4

    Őszintén bevallom, nem volt még dolgom ilyen rajzolású MMORPG-vel, úgyhogy kíváncsian várom, hogy leérjen a 700 MByte-os kliens, és végre kipróbálhassam <(^.^)>
    (persze mozi után, mert az ember napközben azért más programokat is tervez;)