156
Túra, baleset, érdekes történetek
  • pszihopata
    #76
    najó,akkor "aranyszabálynak":

    Szerintünk motoros a:




    - robogós is, aki "igazi" motorra vágyik..."

    Mikor robogózom nem vágyakozom IGAZI motorra.

    Remélem csak úgy futunk össze,ha az afrikámon ülök,mert akkor egyenrangúként kezelnél,robogón meg ugye esélyem sincs.

    Örülök hogy végre v.ki ismertette az ARANYSZABÁLYOKAT!






    /ha befér dugd a seggedbe!/
  • Boconadi
    #75
    kocsival?
  • ColdFire
    #74
    de arra meg nincs időm,kezdődik a suli...
    ezt profi szerelő mondta, bizok benne.
  • Akos 001
    #73
    szentem azért 800-1000km-t adhatnál neki...nekem is azt tanácsolták sokan...
  • ColdFire
    #72
    menni kéne járatni a motort, még 350km :\
  • Akos 001
    #71
    az nem:P
  • ColdFire
    #70
    semmi gond... :P
  • G_ArchAngel #69
    azért nem baj, hogy továbbra is "donor"-nak hívunk benneteket, akárhány ccm-en ültök?:)))
  • Akos 001
    #68
    ja,a Keleti Motoros Egyesülettől van.
  • Akos 001
    #67
    najó,akkor "aranyszabálynak":

    Szerintünk motoros a:

    "- postás is, aki egész évben hőségben, hóban jár,
    - dragversenyző is, aki minden pénzét lőerőnövelésre költi,
    - veterános biker is, aki éjszakákban nyúló munka után három kört megy a háza körül,
    - futár is, aki cégmotorral járja a várost egész héten, de hétvégén a sajátján megy a haverokkal bulizni,
    - Harleys is, aki állandóan építi a gépét, és ígéri, hogy a következő szezonra kész lesz,
    - streetfighteres is, aki hosszában két évre nem ment többet kétszáz méternél, viszont hetente elhasznál két hátsógumit,
    - coloros klubtag is, aki a klubját és a colort mindennél fontosabbnak tartja,
    - "hétvégi motoros" is, aki dolgozik és a szabadidejében nyeregbe száll, de nem szeret ázni-fázni, "csak" motorozni és társaságban lenni,
    - robogós is, aki "igazi" motorra vágyik..."
  • ColdFire
    #66
    dehogynem robogó, csak nagyrobogó, nagyrészük nem is köszön
  • ColdFire
    #65
    a legjobb mindenkinek a sajátja ^^
  • Akos 001
    #64
    és az melyik???
  • ColdFire
    #63
    van aki komolyan veszi, van aki nem...
    sportmotort is olcsón be lehet már szerezni 50esbe.
    én 80as vagyok, mindig beöltözök, köszönnek is a nagyok, én is köszönök, ha vki elé besorolok, egy kézkitétellel megköszönöm, stb.
  • Vlala #62
    Szerintem most hirtelen vesszetek össze azon, hogy melyik a második legjobb motor. A legjobbat úgyis mindenki tudja :)
  • ColdFire
    #61
    hmm, ilyen nekem is volt, Honda Hornet 600, még piros lámpánál is 2 sávoson 80al autosok közt előre a lámpához:)
  • ColdFire
    #60
    jahm:)
  • Akos 001
    #59
    nem nézem le a robogóst,csak olvasd el ezt:#44 és #51-ezt.....a robogósok (egy részével) van itt a gond...
  • pszihopata
    #58
    'most mondhatnám hogy a robogós nem motoros"-ettől a dumától megy fel a vércukrom!

    Kezdődik a ki az igazi motoros vita?

    Egy harley-s semmibe nézi az intrúdert,egy gsxr 1000-es a cagiva mitó-st,a mítós a robogóst.Mért kell ezt csinálni?

    200-as valamije van,de már lenézi a robogósokat!

    A burgman meg nem robogó?Na húzd meg okoska hol a határ,hátha v.mi újat hallok!

    Robogón ülhet anyám is csodálkozol hogy nem int vissza?
  • RaST
    #57
    Ebbe most mi a nagy szám ?

    Multkor haza fele jövet, szlovákiában a határon leszakadt az ég .. Onnan 150 km-t hazáig szakadó esőbe mentünk ..
  • Akos 001
    #56
    az már nem robogó
  • Tinman #55
    De ne mondd.

    Suzuki Burgman 650 Executive 180 körül megy, ha kell... erősen motornak nevezném.
    Yamaha Majesty szintúgy.
  • Zsolti9014
    #54
    bocs, észre sem vettem :DDD
  • Akos 001
    #53
    Egyébként tud valaki valami jó "motoros klubot",akik túrázni járnak erre-arra???
    Én őket találtam:Pilisi Sólymok
  • Akos 001
    #52
    most mondhatnám hogy a robogós nem motoros....de hát kinek hogy
    és pl ha 2motoros találkozik akkor általában intenek (intünk) egymásnak,robogós szarik rá
  • G_ArchAngel #51
    érdekes, hogyha látok egy motorost, akkor automatikusan lehúzódok (meglegyen az 1m-e középen), és ezt a nagymotorosok mindig megköszönik, robogósok pedig soha...

    köbcentivel együtt nő a figyelem és kölcsönös tisztelet?
  • Boconadi
    #50
    jol látom hogy jobb oldalt a cagivamito van?

    És hogy rá van írva hogy ducati? :D:D:D
  • Boconadi
    #49
    Legdurvább motoros élményem, mikor VFR400-on hátul ülve 200-al a kocsik közt mentünk haverral. Na az volt életem legbeszaratósabb motorozása... Mikor leszálltam, fél óráig csak motyogni tudtam, a lábam pedig remegett mint a kocsonya.
  • zoolee
    #48
    Én mind 2 t szeretem, és az bizt, ha kocsim lesz akkor figyelek a motorosokra, ha motorom akko meg az autósokra, ha meg autós beszól bevágom a féltéglát a szélvédön..hehe
  • Kicsikiraly
    #47
    ha nem lenne sok köcsög motoros az autósokkal valószínűleg több tiszteletet kapnának :) én személy szerint nem utálom a motorosokat, csak az autó vhogy jobban fekszik. kár h arra még várnom kell :D
  • zoolee
    #46
    Kitudnám nyírni azokat akik utállják/szarják le a motorosokat..
    45# hehe..grat neki..XD
  • ColdFire
    #45
    ez azért tetszik: "Meg volt egy nagy döntésem a buszmegállói kanyarban. Be is csúsztam a várakozó utasok közé. Azt mondták, jól áll rajtam ez a motor. Ennyi."

    :D
  • ColdFire
    #44
    KMK, mi lennénk, hszeket érdemes olvasni:)

    "Én már nem is merek hétvégenként bemenni a városba autóval, főleg este. Nem elég hogy a "tuning" autós emberkék cikáznak 100-120-al, de mostmár a robogós kölkök is csapatostul állatkodnak bent. Aztán előznek balról jobbról, csikorogva állnak meg az ember mögött, szinte a lökhárítóban. Vagányak csak nemtom mire. Elég egyszer elesnie, aztán nekem csinál néhány 100ezer forintos kárt, de ha szerencséje van akkor az autóm pont a nyakán megy át. Ha meg nem, akkor számíthat rá hogy kitaposom a belét."
  • Vlala #43
    Igen, lehet a gázzal finomabban is játszani, csak a srác volt kicsit bénább a kelleténél.
  • pszihopata
    #42
    Kicsit pihenjél most!
  • zoolee
    #41
    Hátmeg nem oldalra kell leborulni a motorról mint a részek csóka a bárszékről..-.-XD
  • zoolee
    #40
    A hülyék, vagyél FBS t és a tankhoz végonyrétekben csinálj 1 szigetelő karikát.:)
  • zoolee
    #39
    Nemjóválasz fiam, űlj le!!!1 es!!
    Hát, ha nem is egy full 1 enes merevítőt akkor legalább 1 2 részest.
  • pszihopata
    #38
    Mi tartunk bemutatókat a haverokkal,egy rendőrnapra is meghívtak minket,4 robogóval nyomtuk.Az utolsó szám az volt hogy a kitámasztóval begyújtom az aszfaltra öntött benzint.Kicsit elsokalták az adagot meg a tanksapkám is erősen folyat keréken,BEGYULLADTAM-szó szerint.

    Tudtam hogy megállni tilos,a parkoló egy kamionsorral folytatódótt,így lángoló motorral elhúztam a csíkot./remélve hogy egyszer elalszik/Közben a pólómat összehúztam a hasamon,nehogy azt is elkapja.

    Jó fél kilóméter után aztán elaludt szerencsére,mert az útnak is vége volt.

    A sok főrendőr csak lesett!
  • pszihopata
    #37
    Azért senki sem hibátlan.
    [IMG][/IMG]
    Azért nem jó a merevítő,mert nem lehet leugrani ha gáz van.