156
Túra, baleset, érdekes történetek
  • pszihopata
    #36
    Aki tud az úgy teszi le az elejét,hogy be sem ül a teló!

    /szerényen néz maga elé/
  • zoolee
    #35

    Csak haver nehogy így járjon.:S
    Az is össze vissza kerekezik és csak visszadobja az elejét, mondom neki, hogy heggesszen be 1 merevítőt, de aszonnya nem kell..-.-
  • Attila8805
    #34
    Kép
    Gyorsultam csak osztálytársamnak lemerült az akkuja:D
    Örültem mert elment egy csomó bengám.
  • pszihopata
    #33
    Igazad van fecske,csak a hattyúra jobban hasonlít!
    [IMG][/IMG]
  • Vlala #32
    Jó kis gép az, csak burkolat nélkül elég bénán néz ki. :)

    Pszichopata: Ti nem vagytok normálisak! Persze, jó értelemben! :)
    Nemrég láttam egy Diot, amellyel addig egykerekeztek, amíg egyszer le nem sikerült csapni az elejét. A teljes váz megroggyant, majdnem karikába hajlott a gép...
  • pszihopata
    #31
    Mi meg Így szórakozunk!

    [IMG][/IMG]
  • ColdFire
    #30
    éppen tegnap szereltünk egyet :)
    azzal szorakoztunk, h ha nem lennének a vezetétekek a kormányba kötve, akkor 360ba lehetne forgatni :D
    jah és csavarhuzoval adtuk rá a gyujtást :)
  • Vlala #29
    Ő legalább akkor motorozik, amikor jól esik :)
  • CattiBrie
    #28
    Nem számítottam semmire, csak megjegyeztem, h helyes srácok. :D
  • Tinman #27
    Sportmotoros/robogós találkozón mégis kikre számítottál, Harleys nagypapákra?
  • Vlala #26
    Az utolsó métereket gurulva teszed meg, mert a lakók háklisak a zajra?
    Ezt kevesen tennék meg, Te legalább nem csak magaddal foglalkozol.
  • zvaragabor
    #25
    Szimóval megyek, már veszem le gyújtásról hogy az utolsó métereket csak gurulva tegyem meg (mert ott háklisak a lakók a zajra), utolsó méteren két könyököm rátámasztom a kormány két végére, kormány kifordul, motorral felborulok. xD
  • CattiBrie
    #24
    takonypóc jócsávó találkozó? .)
  • Super Saiyan
    #23
    "Röhögtünk egy jót!

    Röhögtünk egy jót."
  • Zsolti9014
    #22
    Nem volt :DD
  • Frosty01
    #21
    semmi bunyó? :D
  • Vlala #20
    Fecske. :)
  • Zsolti9014
    #19
    Múlt héten voltam 2 haverommal a közeli tónál. Eső után kb. 2 nappal a földút teljes szélességében mély (kb. 40 cm) víztócsák. Én Babettával, egyik haver 50-es Suzukival, másik 150-es Aprilia Leonardoval.
    Odafelé a rázkódástól a hátsó sárvédőt tartó egyik lemezem eltört (amit az előző tulaj javított már, de nem túl jól).
    De nem ez az érdekesebb rész.
    Visszaúton az egyik ilyen nagy tócsa mellett (a földút melletti füves-gazos terülten) volt egy kb. 30 centis perem. Oda felraktam a motor első kerekét, egyik lábam a füves peremen, másik a motoron.
    Fokozatosan növekvő gázadással húztam fel a motort teljes terjedelmével a peremre. Közben a hátsó kerék beleért a pocsolyába, haver meg ott állt mögöttem. Ő is és a motorja is tiszta retek lett.
    Aszongya: pedig nem is álltam közvetlen mögötted.
    Erre én: akkor hol voltál?
    Aszongya: kb. 2 méterre.
    Én: Jaaaaa! Jóvan... Az ugye nincs közvetlen mögttem.

    Röhögtünk egy jót!

    Röhögtünk egy jót.
  • pszihopata
    #18
    Ledobott a hattyú?
  • Vlala #17
    Nekem csak egy, megpróbáltam megülni egy Simson Schwalbét. Nem igazán sikerült. :)
  • moralosan
    #16
    coldfire motoros topic #9541
  • Pheaper
    #15
    látszól a tükörbe :|
  • ColdFire
    #14
    nálunk nem :P
    tegnap beszéltük hogy hozni kellet volna esernyőt :D
  • Aspyrin
    #13
    Siess, mert most még zuhog! :D
  • ColdFire
    #12
    nah kedvet is kaptam a motorozáshoz, megyek is
  • ColdFire
    #11
    jahm amugy havonta minimum egy találkozót mindig csinálunk, ahol a simsontol kezdve, gsxrig minden van.
    jahm és minden este a központban szoktunk körözni, ami elég jó időtöltés, főleg amikor a rendőrökkel játszunk :)

    ez még csak a fél társaság az előző találkozórol:
  • ColdFire
    #10
    mi anno 30 biciklissel, és 20 motorossal megindultunk kisköruton kecskeméten, 7 bejelentés, amikor egy fényképet akartunk csinálni, beáltunk 50en, fénykép szar lett, 3 rendőrautó jobbrol balrol előlröl, biciklisek el, mi maradtunk...
    "már a 7. bejelentés érkezik maguk ellen, most takarodjatok haza, ha még1x ilyen lesz mindenkit beviszunk... pedig okos gyerekeknek tűntök"
    hát azért mentünk tovább biciklisek nélkül még 2 órát, utánna irány haza :)
  • ColdFire
    #9
    nekem eddig csak suzuki gs500f volt a fenekem alatt, 60al, mellékutcában, 5 percig sem, de azért jó volt :)
  • Akos 001
    #8
    nekem még csak 3hónapos,de már 2400rátettem,de egyszerűen muszáj volt
    amugy én 1000-ig járattam
  • Tinman #7
    Suzuki Burgman 600-as, jogsi nélkül, 170-180, főútvonalon egy 20 perc erejéig... persze ruha se volt, a pólómat gyakorlatilag letépte rólam... robogósként életem egyik legnagyobb élménye volt
  • ColdFire
    #6
    yamaha tzr 80, bejáratás alatt áll, már van 100kmem, 500kell a 80as hengernek
  • Akos 001
    #5
    neked mid van?yamaha vagy mi ő??
  • Akos 001
    #4
    enduro,200ccm,de azért jöhetne már egy sport is lassan :D
  • ColdFire
    #3
    milyen motorod van?
  • Akos 001
    #2
    nekem is volt hasonló 20.-án,csak már sötét volt és a lámpám meg nem ment,amugy tiszta víz lettem,de jó volt
  • ColdFire
    #1
    Kinek milyen élményei voltak motorozás közben?
    Mi például tegnap ugy megáztunk hogy csak na, bemenekültünk egy benzinkuthoz, és mivel nem akart elállni, mentünk tovább esőbe: