81
Hova bújsz, ha egyedül szeretnél lenni...
  • mohus
    #81
    Sziotok Zugolyosok,

    Már rég jelentkeztem úgyhogy ideje valami szépnek...mert kezdődik az új kirándulós szezon.
    A Kékesen...

  • ivan924
    #80
    Nem értem a kérdést. Nem római fürdő, és nincs is ott római fürdő. Csak szép. :)
  • Mirk
    #79
    római fürdő?
  • kulabácsi
    #78
    szép
  • ivan924
    #77
    Ha már "völgy"-zugoly:



    Ha valaki a délnyugati Bükk környékén lakik, könnyen eljuthat ide. :) Nagyon szép és csendes. Ilyenkor ősszel van valami különleges varázsa is.
  • Molnibalage
    #76
    Ez a hegyekben is így van. Szép kiltást ki ismerni a Mátrában? Pardásasvártól felfele félútón Gyalyatető felé.



  • ivan924
    #75
    Még márciusban volt szerencsém a Bükkben túrázni egyet. Ha valaki arrafele lakik, biztos ismeri a következő helyet, de mások örömére két képpel szolgálnék...

    Miskolc, Majális-parkból könnyed sétával elérhető: Gulicska. A láthatáron a hófödte Magas-Tátra csúcsai...


    Ugyanitt a Gulicskán van egy trón alakú természeti képződmény, én csak Istenszékének hívom. :)
  • ivan924
    #74
    Én is alföldi vagyok... de szerintem ott is van mit fényképezni. Igaz, a hangulatot kevésbé adja át, hát még a látványt... túl nagy a láthatár egy optikának.
    Hortobágyi-hajdúsági tanyavilág, halastavak, napfelkelte hajnali 4-kor... (amihez például ma volt szerencsém) vagy a kunsági halmok, ki merre lakik. :) Az ám a csendes magány, amikor bárki láthatna - mégse lát, mert kilométerekre nincs senki.
  • mohus
    #73
    Hello Tavaszi Zugolyosok,

    Már a Hegyes tető is a tarsolyban...látkép a Visegrádi várra, háttérben a kedvenc Naszival
  • Molnibalage
    #72
    Én sem hegylakó vagyok..
  • Rockynhooo
    #71
    yo nektek.... én itt az alföldön nem tok mit fényképezni :(
  • Molnibalage
    #70
    Mátra, Sástó. Naplementekor szép nagyon.


  • PyRex
    #69
    uhh, ez nagyon szép
  • mohus
    #68
    Sziotok Zugolylakók!
    Végre tavaszodik...kezdetnek bevettük egy baráti társasággal a Vörös Követ.......szépségetes volt.
  • kulabácsi
    #67
    jogos :D
  • mohus
    #66
    Köszi szépen...
  • mohus
    #65
    Erre is van megoldás...
  • PicikeNikike
    #64
    Szia Mohus!
    Örülök, hogy nyitottatok egy ilyen fórumot és nagyon meglepődtem, amikor megláttam, hogy a te egyik Völgyzugolyod Annafürdőn van. Én 30km-re lakok ettől a helytől. És sokszor jártam oda ki a volt párommal. Ezeket a képeket még nyáron készítettem. Megosztom veletek.



  • kulabácsi
    #63
    itt is van vmennyi, de hideg is van hozzá :D
  • mohus
    #62
    Pécs környékén 10-15 cm van most legalább:) hajrá:)
  • kulabácsi
    #61
    széééép
    hát jó ilyenkor is kirándulni azért, csak esne le egy kis hó, szép a havas táj is:)
  • mohus
    #60
    Szép Decembert!
    Kirándulni ilyenkor már nem a legjobb...de november elején még volt egy felejthetetlen Zugolyozás...a Naszályt csíptük meg...és a hegytetőn ért minket az a bizonyos hózáporos hidegfront...

    Naszi
  • mohus
    #59
    Szép Őszi Estét!

    Remélem mindenki meglátogatta Zugolyát...akinek a természetben van, az jól jegyezze meg a nyári állapotot, mert most egy kicsit szürkébb napok fognak következni.
    Szép helyeken jártam...szépeket láttam.
    Várfokon
    Királylány is lakott benne...beengedett a vár falai közé...sosem fogom elfelejteni.
  • mohus
    #58
    Jó Estét Zugolykeresők!

    Mostanság máshol szoktam elmélkedni...van belső Zugolyom is, mint mindenkinek és van egy Angyalom is, akihez beszélhetek, mintha egy külső élő Zugoly lenne...mivel a helyet megtestesítő Zugolyom a dunai árvíznek köszönhetően megközelíthetetlenné vált...
    Zugolyhíd...árvíz előtt
    Zugolyi híd víz alatt...:(
    Zugolyhatárba is betört a víz...

    És bár a Zugoly megközelíthetetlen...maga Zugoly sértetlen...mivel gátak védik, amik most kitartanak...

    További jó Zugolykeresést...
  • mohus
    #57
    Jó Vasárnap Délutánt...
    Tegnap ott is jártam
    Dunapart...
  • DarkHorSe
    #56
    csodas ligeti dunapartrol is csinalhatnal kepeket ;D
  • Rockynhooo
    #55
    nem semmi egy hely ez :O :)
  • mohus
    #54
    Jó Szombat Estét Zugolyosok!

    Ma megint mehetnékem volt délután...ideális őszi napos nap volt erre...
    muszáj volt egy kicsit kikapcsolnom az agyacskámat...és egy dologra koncentrálni. Amikor ott voltam...arra gondoltam, hogy milyen későn ébredtem fel...
    Zugolyhoz vezető út
    Zugolyom
    Zugolysor
  • mohus
    #53
    tudsz róla képet csinálni?
  • Hajnalcat
    #52
    ^^. Én is.
  • Hajnalcat
    #51
    +fav

    Nálunk van egy kert és a lefelé vezető lépcsőkre szoktam leülni, ha egyedül akarok lenni. Akár órákat is el tudok ott tölteni, nézve a szép dimbes-dombos zalai tájat, ami elém tárul.
  • Hajnalcat
    #50
    Uh, imádom az ilyen kis eldugott lakokat. ^^. Mázlista vagy, hogy ilyen helyen lehetsz.
  • kulabácsi
    #49
    a napos kép az szép
    szeressük a napfelkeltét:)
    ezt még tétényben fotóztam egyik party reggelén a dunaparton...
  • mohus
    #48
    Szép Őszi Estéket...

    Ma nem mentem sehova, de egy távoli Zugolyt sikerült lekapnom...otthonról
    Haragosan...
    és haragosaN
    Nap tör át...
    Kitisztulva...
  • mohus
    #47
    grat hozzá:)
  • ivan924
    #46
    Kandalló nálunk sincs... sajna, marad a szauna magánya (ha összejön)
  • kulabácsi
    #45
    egy kályha/kandalló mellett is nagyon jól el lehet gondolkodni néha, imádom a fának a pattogását és varázsló fényét...sajna itthon nincs:S
  • ivan924
    #44
    Tegnap volt szerencsém egy kicsit "Völgyzugolyban" lenni. Nem olyan, mint az eddig bemutatottak, de a célnak tökéletesen megfelelt. Munkanap lévén, kevéssel dél előtt kimentem a helyi gyógyfürdőbe, és beültem a szaunába. Senki nem volt, minden fény lekapcsolva, egyedül a szaunakályhában izzó kövek sárga fénye látszott, és a kövek pattogását leszámítva kellemes csend volt. Kár, hogy nem élvezhettem egész délután.
    Remélem máskor is lesz szerencsém így szaunázni. :)
  • kulabácsi
    #43
    ez is de szép hely
    abba a kis kiugróba leűlni pár sörrel nagy flash lehet:)
  • mohus
    #42
    Jó Szép Hideg Estét Zugolyosok!

    8 fok van kinn...remek:)
    Be kellett kapcsizni a fűtést, remélem...lesz kandallóm már jövőre...amellett forralt borral lehet csak igaázn zugolykodni.

    Egy hete itt jártam...nem volt senki a környéken se...délen van.
    Déli Zugolyok egyike...Annafürdő