449
Nokia 6120
  • sozs
    #449
    Van 7.20 is, de nem tudni róla jót.
  • sozs
    #448
    Azt tudnod kell, hogy gondok voltak a frissítéssel, főleg a függő telefonoknál. Én Pannonos vagyok, nálam nem voltak jók a frissítések, hibák voltak benne elég kellemetlenek, így kaptam meg a független 7.10 verziót ami stabil. Ha nincs gondod a készülékkel nem ajánlom a frissítést.
    PC Suite, vagy újabb nevén az OVI Suite tudja frissíteni. Pénzért bármelyik telefonos szerviz, talán a Nokia hivatalos szerviz megcsinálja ingyen.
    Mint ha beszéltek volna ennél újabbról is, de állítólag nemigazán lett jó. Mivel ez nem mai telefon így frissítést nem fognak már kiadni hozzá.
  • schumimodells
    #447
    Még nem volt frissitve a teló.Független.
  • sozs
    #446
    Attól függ milyen van a tieden, és hálózat függő e....
  • schumimodells
    #445
    Szevasztok.

    Lenne egy kérdésem: 6120 Classic-ra van e frissités és hol találhatok olyat?
  • ForzaInter
    #444
    szevasztok

    eladó a telefonom, 1 éves, mindössze annyi baja van hogy a hátlapja lecsúszik, és egy kicsit karcos, 20-25 ezerért adom.
  • sozs
    #443
    Vagy tedd OFF LINE üzemmódba, akkor nem fognak zaklatni, viszont működik!
  • belarus
    #442
    Nem nagyon használom amúgy az ébresztőt.De ha kell akkor nem kapcsolom ki és kész.
  • sozs
    #441
    Ja, a Nokia alapból minden telóra (Magyarországi forgalmazás esetén)2 év teljes körű garanciát ad, ha meg van a garancia jegy.
  • sozs
    #440
    Akkor nem az a gond... De ne frissíttesd mert a 6.01 ébresztője a leírt módon sz@raxik, sőt ha ki utána be kapcsolod, ugrik egy napot a dátum eléggé gyakran....
  • belarus
    #439
    Szoftver:v05.11
  • sozs
    #438
    De dühítő. Samsung-nál kell bejelölni, hogy kapcsoljon be, mert alapban azok nem ébresztenek kikapcsolt állapotba, csak ha bekapcsolod a funkciót. Nokia telefonoknak meg tudniuk kell ezt.
    De eszembe jutott valami ezért megkérdezem, milyen verziószámú szoftver van a telefonon?
    Mert az enyémen v6.01 van, és ébreszteni ébreszt de csak egyszer, ha a szundit lenyomom, többet nem ébreszt, míg be nem kapcsolom a telót.
  • belarus
    #437
    Nem garis!Amúgy meg nem olyan nagy probléma,hogy nem csörög kikapcsolt állapotban.Teló meg jó.
  • sozs
    #436
    1. Ha garis a teló vissza a kereskedőnek.
    2. Sajnos nem.
  • belarus
    #435
    Még azt szeretném megkérdezni,hogy ha a menüben járkálok.Nem lehetne beállitani az órát,hogy a menüben is mutatná a pontos időt?Mert a 6233 mutataj ez meg nem.
  • belarus
    #434
    Totál feltöltöttem az akut és aztán kapcsoltam ki.Ha tényleg a teloval van baj akkor vigyem vissza a kereskedőhöz??
  • sozs
    #433
    Ha nincs lemerülve az aksi, és kikapcsolt állapotban nem ébreszt, akkor ott a készülékkel van baj.
  • belarus
    #432
    1 szer volt ilyen,hogy be volt állitva az ébresztő óra és lemerűlt az akú és aztán nem csörgott!Most próbáltam ki,hogy beállitottam az órát és kikapcsoltam a telefont.És várok és nem kezd el csörögni a telo.Na most akkor mi van???
  • sozs
    #431
    Most döntsd el mi is van?
    "Faterom 6233 pedig csörög kikapcsolt állapotban is.Kéne,hogy csörögjön kikapcsolt állapotban a 6120c???"
    Mert kikapcsolt állapotban kell ébreszteni, de az nem jelenti, hogy lemerült aksi esetén, szerintem a kettő nem ugyan az. Mert ha lemerült, akkor nincs már akkora feszültség az aksiba, hogy akár ébresztésre bekapcsolja a telefont!
    Azt viszont nem értem, miért nem teszed fel töltőre, hisz előre már jelez a teló....
  • belarus
    #430
    Symbianos rendszer akkor ilyen!Bele kell törődnöm ha lemerűl az akú nem csörög és igy elkések majd valahunnan.
  • otto13
    #429
    Ki próbáltam nekem se csörgött :(
  • belarus
    #428
    Helo!
    Ha be van kapcsolva az ébresztö óra és lemerűl az akumlátorja attol kéne,hogy csörögjön a megadott időben a telo?Mert az enyém nem csörög ha le van merűlve.Faterom 6233 pedig csörög kikapcsolt állapotban is.Kéne,hogy csörögjön kikapcsolt állapotban a 6120c???
  • otto13
    #427
    Nekem amikor nem engedte ... át állítottam adat átviteli módra.Más ötletem nincs.
  • darkrage
    #426
    de lehet törölni: http://www.zedge.net/forum/t/46320/delete-themes-from-nokia-6120-classic/
  • sozs
    #425
    Na most olyanról nem halottam, hogy törli a másikat, max ha ua. teszed fel egy újabb verzió, ami felülírja. Ha a memória kártyára telepítesz, onnan sok esetben nem lehet törölni, így célszerű ezt a telefon memóriájába telepíteni.
  • darkrage
    #424
    na már arra rájöttem hogy amit nem tudok feltenni a memóriakártyára azt a telefon sima memóriájába fel tom tenni... de ez mért van így??? valaki ért hozzá? segítsetek :'(
  • darkrage
    #423
    a kártyára de amugy a törlés már megvan... már csak az kell hogy ha többet felteszek akkor a régebbiek miért tőrlődnek? találkozott már valaki ilyen problémával?
  • sozs
    #422
    Hova tetted fel, teló memóriába, vagy a kártyára?
  • darkrage
    #421
    és még egy kis segítséget kérnék... hogyan tudok egy már fennlévő témát törölni? és esetleg azokat rendezni? és volt olyan hogy raktam fel jó sok témát aztán később megint párat és volt amelyik csak úgy eltűnt.
  • sozs
    #420
    Igen, oda teszi a beérkezett üzenetek közé, de ha megnyitod, és nálam ott az opciókban van egy mentés másként. De írd le mit nem tudsz áthelyezni... Mellesleg file kezelővel is átrakhatod, csak tegyél fel mondjuk X-Plore file kezelőt a telóra.
  • darkrage
    #419
    Hali ez most nagyon fontos kérlek segítsetek... szóval egy 4gb-os memória kártya van a telómban és ha bluetooth-on küldenek nekem valamit csak a beérkezett üzeneteknél találom meg és máshol sehol sincs az egész telómon... és így nemtom pl mappába tenni... segítsetek légyszi
  • otto13
    #418
    THX!
  • sozs
    #417
    Gratula, örülök, hogy megy!
  • otto13
    #416
    THX!
    :))) garmin megy:))sajna a nokia map az fizetős ,de ingyen 7 napig kilehet próbálni.
    (nem volt egyszerű kideríteni mindent de megérte.)
  • sozs
    #415
    Csak tört verziók mennek a Garmin-ból. Regisztrálj a Nokiaprogramok.hu oldalon, ott találsz leírást is a letöltés mellé, és van topik ahol bármit megkérdezhetsz.
  • otto13
    #414
    Hi!
    Menü-beállítások-telefon beállítások-általános-testreszabás-készenléti állapot :aktív készenlét :be -hivatkozások
    itt belehet állítani az ikonokat. Remélem erre gondoltál. :)
  • Dévids
    #413
    Sziasztok!
    Nem tudjátok hol lehet beállítani a gyorsindítás ikon-okat?Tom, hogy én vok a béna de én nem találtam sehol.
    Előre is köszi!
  • otto13
    #412
    Hi!
    valami térkép kéne a telora nekem.A nokia maps az megy de pénzbe kerül.garmin mobile xt pl.de nem tudom fel tenni az istennek se.Valami ötlet?
  • sozs
    #411
    Állítólag igen, de nagyon be tud tőle lassulni!
  • csoola
    #410
    a 6120-as tudja kezelni a 8 GB-os Micro SD-t? tudtommal a 4 GB-ost igen