322
xbox360 modd
  • KILLER2
    #162
    Igazából tök mindegy hogy írod, max a 2.4es sebesség számít. A verba jó lemez, szóval vagy a haverjaid Xével van valami vagy pedig az íród a szar. Az xboxok asszem elég kényesek tudnak lenni az írókra, nekem is az egyik haveromnak a gépe nem tudott olvasni 3 lemezt, amik nálam simán mentek.
  • Dave0077
    #161
    Verbatim lemezre irok tuttomal az a legjobb...az iro nemtom szentem nem rossz és ugy irok ahogy itt van és clone cdvel http://xbox360turn.5mp.eu/web.php?a=xbox360turn&o=RXaU3dukom ...szal ha tudsz valamit irj!köszi
  • KILLER2
    #160
    Inkább arra akartam utalni, hogy sok helyen gányolnak. Láttam már olyat, hogy nem tették vissza a csavarokat, hanem szépen igényesen két csík szigetelő szalaggal megoldották a gondot. De ha megbízható a hely, akkor nincs gáz. Meg az ilyenek inkább hűtésmodnál és 3 led javításnál jellemzőek, utóbbi a legdurvább.
  • burki6
    #159
    Hát tavaly, mikor megkaptam az xboxot, akkor is náluk csináltattam a flashelést, azóta semmi baja nem volt, meg a csávó mikor kész lett vele, akkor ott előttem berakott egy másolt játékot hogy lássam h működik.
  • KILLER2
    #158
    Szervizekkel mindig óvatosan, nem nehéz olyat találni, ahol szétbasszák a gépet. Bár a flashelés az egyik legalapvetőbb és legveszélytelenebb módosítás, szóval itt még nem kell annyira vigyázni.
  • burki6
    #157
    Ja köszi, így már világos. Akkor holnap viszem is szervizbe a gépe :)
  • KILLER2
    #156
    Milyen lemezeket írsz és milyen íróval?
    A pendrive-os kérdést nem nagyon tudom, elvileg kéne, hogy lássa. Mire van formázva?
  • Dave0077
    #155
    Még egy kérdésem lenne ezt már kérdeztem máshol is!
    Pendrivot bedugom és nem csinál semmit hiába megyek a system settingsbe és memory...nem mutatja a pendrivot.Nem igen értek hizzáá!:S
  • Dave0077
    #154
    az a helyzet h mikor berakom nekik a játékot bármit...az semmit nem hoz be lényegébe ,pörgeti egy 4 másodpercig aztán semmi nem is ir ki semmit...nemtudom mi lehet !Ja és az ö gépét és az enyémet is szakember frissitette meg minden...ugyhogy csak a meghajto lehet...azt mondta ö h az enyém komoly meghajto és h minden szirt szart elvisz amit a gyengébb meghajtók nem...és ugy szeretnék játékot irni h másnak is mennyen mert nekem az összes megy mint mondtam...
  • KILLER2
    #153
    Helyesbítek, kijött az LT+, de csak bizonyos meghajtókra. Jelenleg csak a BenQ és LiteOn meghajtókra érhető el, a Samsung és Hitachi drive-osoknak még várnia kell. Bár én úgy tudom, hogy a Samsung drive-ok futtatják az AP2.5ös lemezeket, mert átugorják azt a részt vagy mifene. Legalábbis egy haverom Samsung drive-al már rég befejezte a Brotherhood-ot.
  • KILLER2
    #152
    Nem valószínű, hogy a csere miatt. Nekem is volt PCs olvasófej az Xemben és bár valóban mindent beolvas, nem valószínű, hogy egyik haverod gépe se vigye el. Amúgy mit ír ki nekik amikor beteszed a lemezt? Én inkább amúgy arra gyanakszom, hogy a meghajtójukon olyan flash van, ami nem viszi őket, talán régi ixtreme.

    #150: Igazából kijött az LT+. Te viszont fogalomzavarban vagy. Az LT+ egy flash, amihez bizony szét kell szedni a gépet, mert a meghajtót kell piszkálni. A dash-t lehet lemezről vagy USBről frissíteni, az viszont az X360 oprendszere.
  • Dave0077
    #151
    Hali !
    Olyan kérdésem lenne meghajtóval kapcsolatba h mikor kiirom a játékaimat akkor megy ...de pl mikor elviszem haverhoz bármelyikhez egyiknek se megy el....és azt mondták nekem mert ki lett cserélve már a meghajto valami komolyra nemtudom pontosan melyik...és aztmondták h ez mindent elvisz...h tudok ugy irni h mennyen másnak is??:S
  • burki6
    #150
    Hali majd ha kijön az LT+, akk annak felrakásához újra szét kell majd szedni a gépet, vagy lehet USB-ről/CD-ről frissíteni a dasht? Ja és nem tudjátok kb mikorra várható? Szívesen játszanék már az AC:Brotherhooddal^^
  • KILLER2
    #149
    Nem
  • Forcee
    #148
    :S visza lehet valahogy pecselni a régi dashboard ra a boxot? xD
  • Seth
    #147
    lehet, de utána már nem biztos hogy visszamész live-ra:)
  • Forcee
    #146
    szasztok flashelt xboxra lehet a liverol updatet rakni?
  • kill3r21
    #145
    a hiba = TDK
    Megoldás = Verbatim
    Ismerős a dolog :)
  • harizoli
    #144
    Szisztok!
    Novemberi xboxozásról a corvinban tud bárki bármit ? :D
  • Zozo76
    #143
    Szerintem ne szarakodj vele, hasznald a LIVEt es kesz, ha bannolnak akkor bannolnak. Elobb utobb ugyis kivagnak, teljesen mindegy. Nincs normalis vedelem ellene, meg azt sem lehet tudni mit figyel a rendszer az XBOXokon. Raadasul jon az uj Dashboard is.
  • tzjh89
    #142
    Hali

    iXtreme LT 1.1-es a gépem. Ezzel mennyire lehet biztonságosan live-ozni?

    Egy ilyen leírást találtam:

    Tehát LT (iXtreme Lite Touch) fw-t használunk, és Live-ozunk is, akkor FONTOS, hogy:
    - Legyen SplitVid
    - SSv2
    - Teljesen zöld az abgx360-ban

    Az a gond h egyiket se értem h mit takar. Valaki legyen szíves és magyarázza el nekem h mik ezek hogyan müködik.

    A választ előre is köszönöm!
  • dinomano
    #141
    Sziasztok... problemam: Pioneer111D irom van, tdk dl DVD-im...Layervaltasnal error-t ir a meghajto; pedig jol allitom be a layerbreaket.
  • benyhopp
    #140
    hello mindenkinek!
    azt szeretném megkérezni hogy szertnék venni egy xbox360 elitet (tudomásom szerint 75 000Ft) és azt szeretném hogy másolt játkok is mennyenek rajta erről valami flashelést vagy mit hallotam? az hogy működik ? és hogy hogyna tudnák rá játkokat másolni ? dvd-re irni ? ha valaki tud valamit eezkről az pls irjon thxxxx
  • spanya95
    #139
    Még egyszer köszi mindent
  • spanya95
    #138
    kösz az nem sok többre számítottam
  • KILLER2
    #137
    Változó az ára, 2-4ezer Ft körül lesz szerintem.
  • spanya95
    #136
    nem is álltam volna neki kb 2 hete van meg eddig pc voltam eddi mióta meg születem az vagyok (ennek mellék hatása hogy kocka vagyok) csak tudod a fejlesztgetése álladó kiadás kész elegem volt megvettem az xboxot ja még egy kérdés egy flashelés menyibe kerül am köszi mindent
  • KILLER2
    #135
    Új flash kell neki, ennyi. Viszont amennyire nem értesz hozzá ezek alapján, nem javaslom, hogy nekiláss szétszedni a boxot és buherálni a drive-jét, szóval keress szépen egy megbízható helyet, ahol vállalnak flashelést. Tényleg vigyázni kell, hogy hova viszi az ember, mert sok érdekességet hallani/látni.
  • spanya95
    #134
    vagy ha valami mást telepítek akkor jó lesz és ha igen mit
  • spanya95
    #133
    ja a kitiltástól nem félek nincs nethez csatlakoztatva úgy meg nem igazán tudnak kitiltani
  • spanya95
    #132
    a falshem biztos nem új mert használtan vettem a friss verziójú flasht el kell vinni egy szerelőhöz vagy csak telepíteni valamit
  • KILLER2
    #131
    Nem.
    Kis idézet:
    "Firmware típusok:

    Ebből kettő van:
    1. Xtreme
    2. IXtreme

    Természetesen mindkettőből létezik majdnem mindegyik meghajtó típushoz, több verzióban és többféle olvasási sebességgel.
    Az első előnye, hogy mindent elindít kérdés nélkül, hátránya, ha nem tudjuk milyen ISO-t használunk, hamar LIVE-ról kitiltás (ban) lesz az eredménye.

    A második (azaz a IXtreme) hívatott minket megvédeni az MS-től. Alap helyzetben ez csak a Stealth isokat engedi bootolni.
    Megj. 1: A stealth patched ISO (röviden stealth iso vagy stealth backup, azaz "álcázott backup") fogalom annyit tesz, hogy az iso-t az original dischez hasonló paraméterekkel látják el két, illetve három file segítségével (amit beültetnek a képfájlba). Ha ilyennel mész fel a LIVE-ra, nagy bajod nem lehet, nem bannolnak ki vele, legalább is a jelenlegi állás szerint."

    A wave3 és wave4 pedig egy kis partíció variálás az MS részéről, amivel hibásan ismeri fel a flashelt drive a játékot és nem indítja el.
    Szóval mivel biztosan nem új a falshed, mert akkor nem lenne ilyen gondod, ezért fel kéne rá tenni egy friss verziójú flashet.
    Ha esetleg csak annyi lenne a gond, hogy nem stealth-es a lemez és neked 1.6os flashed van, akkor egy activate.iso nevű képfájlal el lenet indítani a játékot, de ezt nem írom le, mert szinte kizárt. Azaz attól függ, hogy mikor lett flashelve a gép.
    Célszerű lenne írás előtt (akár most utólag is az iso-t, ha megvan még és akkor tudjuk, hogy mi a gond) megnézni egy programmal (pl xbox dvd mulletter, bár ez a wave3és 4es lemezeket nem ismeri fel), hogy milyen tulajdonságai is vannak az isonak (xtreme-ixtreme, region free, stb)
  • spanya95
    #130
    ja ez az ixtreme meg a stealth azt jelenti hogy euban használt gépekhez való tehát pal?
  • spanya95
    #129
    Addig világos hogy az isot kell kiirni meg hogy az meghajtó is lényeg de ezek jót a program az img brun nevezetűt használom ezzel irtam residentet is tehát ebből mindet jó na innemtől kínai flast honnan tudok letölteni úgy hogy ezeknek megfelejen?
  • KILLER2
    #128
    Az iso-t kell kiírni, mondjuk cloneCDvel, jó lemezre (verbatim) és nem árt egy jó író sem (pl pioneer). Viszont nem hinném, hogy ez a baj,ha már írtál rá jó lemezt. Szerintem régi az a flash és ezért nem megy rajta a cucc (feltéve, hogy wave3as vagy 4es), esetleg az a baj, hogy ixtreme a flashed és nem stealth-es a játék, amit kiírtál.
  • spanya95
    #127
    Sziasztok nem régiben vettem egy flaselt xboxot az eredeti Xbox 360 topikba nem foglakoztak velem (csak azért mer spórolok a játékokon)na tehát kiírtam a resident evil 5-öt az rendesen futott a fifa 10-nél csak egy xboxos videot játszik le ennek mi lehetaz oka talán nem jó fájt irtam az isot vagy a dvdt kell kiírni előre is köszi a válaszokat
  • PoisonChihuahua
    #126
    Ha regisztrálsz egy új online profilt, akkor kapsz hozzá 1 hónap ingyenes Xbox LIVE Gold tagságot. Ezt csak 3-szor játszhatod el 1 konzolon. Ha továbbra is szeretnél Gold tagságot keresd fel Iceakost itt a fórumon. Egyéb lehetőséged nincs.
  • bigdawid
    #125
    Sziasztok!Valaki segítene nekem?Xbob360-am van és nem tudok online játszani.Igaz nincs aranykártyám meg ilyenek de eddig mindig ment.Álltalában egy hónapig tudtam játszani minden játékkal.Aztán amikor nem ment csináltam egy új xbox live-os profilt és azzal megint ment egy csomó ideig.Most viszont egyáltalán nem megy semmi pedig új profilt csináltam.Szóval erre kellene nekem valami megoldás azon kivül persze hogy vegyek aranykártyát.
  • #124
    ja
  • Akey
    #123
    Hát igen. Azóta már az összes akkor létező X360 megdöglött... Béke poraikra. XD