322
xbox360 modd
  • Piko888
    #202
    Köszi szépen
  • janihunk
    #201
    Autófix-Level 3 ra átteszed és kész.
  • Piko888
    #200
    Mit kell beállízani az abgx-en?
  • janihunk
    #199
    Azokat csak simán kiírod. Am ha az ABGX en lefuttatod baj nem lehet.
  • Piko888
    #198
    Hali!

    Srácok LT+ 1.1 -es gépem van, nem AP2.5-ös játékokat hogy kell kiírni rá?
    Azaz kell patchelni ppfo maticcal? Le kell futatni a abgx 1.0.5-öt? LEöre is köszi
  • janihunk
    #197
    Megelőztél:D
  • janihunk
    #196
    19.-Én jött egy újabb frissítés amelyben aktiválták az AP2.5 öt a Cod 6-7 ben a Resident Evil 5 ben és az új Halo ban. Ezeket újra ki kell írni de előtte ABGX el meg kell patchelni. Arra figyelj oda hogy az LT+ csak 3 percig véd a flag elől (Flag- bannra jelölés).
  • Noninnyó
    #195
    Halihó!

    Nekem is csütörtökön flash-elték a gépem LT+ 1.1-re, úgyhogy beleástam magam a témába. Január 19-én a Microsoft kiadott egy új dash-t, amibe nem csak egy opciót iktattak be (Boot-to-disc), hanem ezáltal néhány játékon aktiválódott az eddig csendben lappangó AP2.5-ös védelem. Black Ops, Halo Reach, Modern Warfare 2 többek közt. A dolgod a következő, én is megcsináltam ezt, és tökéletesen megy a Black Ops-om:
    Fogod a Black Ops lemezt, csinálsz róla egy image fájlt (én ImgBurn-el csinálok minden xbox-os dolgot). Utána az abgx 1.05-ös legújabb verzióját beállítod, ahogy kell (vannak tutorial-ok neten róla, miket kell benne kipipálni és miket nem), és lefuttatod az image-en. Ez meg fogja patch-elni a játékot, helyreállítja benne az AP2.5-ös szektorokat. Biztonság kedvéért futtasd le rajta még egyszer, ha végzett, mindennek zöldnek kell lenni, akkor tuti. Kiírod a játékot még egyszer, én ajánlom, hogy ImgBurn-t használj Verbatim lemezzel és 2.4x-es sebességgel, és akkor nem lesz semmi problémád. Természetesen a rétegtörésre figyelj kiíráskor, 1913760 legyen, mint mindig.
    Ja, még annyit, hogy az LT+ flashben van egy olyan védelem, hogy ha olyan játékot akarsz futtatni, ami nem indul az új védelem miatt, akkor elsötétül a képernyő, és van 3 perced, hogy kikapcsold a boxot. Ha ezt túlléped, akkor Flag-elődik a géped, vagyis Ban-ra leszel jelölve. Erre mindig vigyázz!
    Remélem segítettem valamit!
    Csáó!
  • rattila76
    #194
    Hello !

    Segítsetek légyszi..LT+ os flash van a gépemen.Megvolt az új dashboard update csütörtökön mert liveozok is és azóta megdöglött a Call Of Duty Black Ops. Live nélkül sem indul csak fekete kép és nem reagál csak főkapcsolóval lehet lelőni a gépet.Eddig hibátlanul működött. :(
    Valakinek valami ötlet ?
    Vagy hasonló probléma illetve, megoldás ???

    Előre is köszönet...
  • istvan65
    #193
    hogyha nincs rajta ez a ap.2.5 akkor nem is fog elindulni a cod!!!
    az a baj hogy nem tudom mert a tesóm hozta Angliából és ő nem mondta, azt se hogy ki van flashelve:):):) valamelyik nap tudtam meg!!!
    majd fogják hozni nekem a cd-t amire kiírom és ha nincs rajta akkor valahogy rá lehet tenni hogy elinduljon???
    köszönöm előre is a választ
  • istvan65
    #192
    letöltöttem a call of duty black ops-ot de azt hallottam hogy ehhez kell valami ap.25!!!!
    ez mi akar lenni????
  • Locna
    #191
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne.
    Flasheltettem a gépet, elviekben lt+-ra.
    Na most felkerült rá a már kinect-es dash. Viszont, ha avatart szeretnék csinálni hibakódot ír. Valmi olyasmit, hogy updateljem a dash-t neten keresztül. Mi lenne a teendő ilyen esetben?
  • lolSL
    #190
    updateket és demokat lehet pendriveról futtatni úgyhogy csak a netes game veszik oda
  • fujti
    #189
    Hali!

    Ha le bannolnak akkor azzal a geppel tobbet nem tudsz a netre menni, de jatszani a lemezeiddel tudsz. Nem tudsz frissiteni, demokat letolteni, jatszani a neten.
    (Erre is van megoldas, alaplapot cserelnek a gepbe "ugrokodos chipet" es utana mehet minden tovabb!)

    Ugy veszem eszre sokan nem szeretnek, live-on jatszani, pedig az az igazi!!!
  • burki6
    #188
    Hali
    Valaki meg tudná mondani hogy ha 'bannolnak' Live-ról akkor az pontosan mit foglal magában? Már egy ideje van Xboxom és nem tervezem hogy multizzak vele, de mindenhol ezzel riogatják a népet így felébredt bennem a kíváncsiság :)
  • fujti
    #187
    Udv!

    A .dvd filet tallozod be a clone cd progiba 2x es sebesseg es nem lesz gondod. (-;
  • fujti
    #186
    Udv!

    Vannak mar megoldasok arra, hogy ne tudjanak "bemerni" a hozzam kozeli konzolboltba "ugrokodos chipnek" nevezik.
    Nekem bevalt, kb. 6 honapja jatszok vele gond nelkul.
  • Locna
    #185
    Üdv!

    Decrypterrrel írnám majd a box lemezeket, a neten felleltek szerint. A kérdés csak az, hogy a .dvd kiterjesztéssel mit kellene csinálnom?
  • jaszy
    #184
    Ilyen gép nem létezik újonnan! De szerintem használtban sem nagyon....
  • Esham
    #183
    Sziasztok,

    most szeretnék befektetni egy Xbox 360-ra. A tanácsotokat kérném, mire figyeljek a vásárlásnál. Az én elvárosom, hogy 20giga vinyó legyen minimum, illetve flash is legyen, a legújabb firmwarerel,hűtésmódosított legyen.
    Hol érdemes vennem? mindenképpen újonnan szeretném. Illetve milyen dvd meghajtója legyen? Adnak e úgy garanciával gépet, hogy eleve flashelten kapom? No meg a winyóról akarok játszani, olvastam JTAGes kell lennie a gépnek. Ha ez megvan akkkor a letöltött gémeket, akár egy 8 gigás pendrivon átrakom a box vinyójára, és megy a buli? vagy valamilyen eljárás kell még?:)
    Ja, és árban hogy néz ki egy ilyen gép?
  • KILLER2
    #182
    Idővel viszont szinte garantáltan.
  • Attila8805
    #181
    Ez nem igaz.
    Azonnal biztos nem!
  • Janika114
    #180
    Hali. Lehet nem jó helyen kérdezem de hátha tud vki segíteni, azt hallottam h ha flashelve van a gép, akkor szinte egyből tiltanak liveról ha fellépek. Ez mennyire fedi a valóságot, és ez a teljes netes tevékenységre vonatkozik? Szóval se frisítéseket se tok tölteni, se haverokkal játszani? Amúgy se nagyon akarnám használni a Liveot csak ugye első hónap ingyenes még nekem, és azt akarnám csak kihasználni. Köszönöm válaszokat!
  • KILLER2
    #179
    Kicsit félreértettél. Csak egy bizonyos flash támogatja azt az egész aktiválós dolgot. Tegyél rá olyan törést, ami támogatja és akkor menni fog.
  • SpeedXHUN
    #178
    És nem tudsz esetleg linkelni egy olyan iso-t ami jó a régi flashekre?(xboxklub.hu nem megy:S)
  • KILLER2
    #177
    Az csak akkor megy, ha az a flash van fent. Nem mindegyik támogatja.
  • SpeedXHUN
    #176
    sziasztok!
    nem tudjátok,hogy esetleg több féle activate.iso létezik? mert haveromnak nem megy az én activate.iso-mal játékok,de nekem mennek,ő gépe 2006 os enyém 2009-es.
  • fujti
    #175
    Alltalaban duble layer (8.5gb)lemezre fer fel a jatek.
    Megoszlanak a velemenyek, en special programok kozul a clone cd-re eskuszom max 2.4x sebessegel.
    Ami meg fontos, hogy az iso file melle legyen 1 jatekneve.dvd file is.
    Nekem igy mindig bejott.
    Sok szerencset!
  • fujti
    #174
    Hello!

    NFS HP2 nem megy a gepemen, el kellene vinnem ujra kodoltatni.
    Viszont tegnap kaptam 3filet amivel el lehet inditani.
    A bajom az hogy ezek rendszer frissitesek es hiaba pakolom az usb driverre
    nem ismeri fel a gep. ki be kapcsolom akkor se mappabol se gyolerbol se.
    Tud valaki megoldast ra nekem?
    ui: Ha itt nem lehet ilyen kerdeseket feltenni akkor bocsi
  • tibi08
    #173
    Sziasztok!Lenne egy kérdésem ha letöltök egy jatékot akkor elégy hogy ha csak kiírom egy DVD-re vagy még kell csinálnom valamit ? Előre is köszi
  • Bubu Bubbencs
    #172
    Köszönöm szépen a segítséget!
  • KILLER2
    #171
    Merevlemezről csak akkor tudsz játszani, ha JTAG-es a gép. Ez egy elég komplett barkács és csak a régi gépeken végezhető el, boltban már nem kapni ilyet. Ezen felül csak úgy tudsz nem eredeti cuccal játszani, ha flashelt a géped (a DVD olvasó szoftverét kell módosítani) és szép kivésed a játékokat lemezre.
  • Bubu Bubbencs
    #170
    Sziasztok!

    Nézegettem a forum témákat és ezt találtam a legmegfelelőbbnek, remélem tudtok nekem segíteni. Most akarok átlépni a Konzolosok társoságába, eddig PC-n játszottam mindent, de már volt szerencsém kipróbálni a konzolokat is és nagyon tetszik!

    A kérdésem az lenne, hogy most fogok venni egy Xbox 360 4gb rendszert ez mind szép és jó, de sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy minden egyes játékot dízdobozban vegyek meg! :) Hallottam olyan lehetőségről, hogy külső merev lemezzel megoldható ez a tevékenység, hogy ne költsek el 100 ezreket játékokra...

    Olvastam már, hogy kell hozzá egy program ami fel ismeri majd nekem a külső merevelemezemet az egy dolog, de onnantól, hogy rámásolom a játékot attól az még nem fog menni... milyen lehetőségeim vannak?

    Vagy marad a jó öreg ki "kódolás"? (ezt kevésbé szeretném!)

    Remélem tudtok nekem segíteni, boldog ünnepeket mindenkinek! :)
  • Regiee
    #169
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem!
    Xbox 360-at szeretnék vásárolni, de nem tudom, hogy hol és melyiket! Annyi a lényeg, hogy másolt játékokat tudjak rajta futtatni! 50-60e-m van rá! Tudnátok nekem esetleg Budapesten helyet mondani ahol megtudnám venni és meg is csinálnák nekem? Mert amennyire megtudtam dolgokat, az új slimet nem lehet flashelni, de a régebbi Arcade-t meg sehol nem találok már :(
    Köszönöm előre is:Attila
  • BADE
    #168
    sziasztok!

    Slim-et mennyiért és hol flashelnek?
    (priviben jöhet az infó)
  • Tiger1111
    #167
    Kösz a választ , kipróbáltam és működik :)
  • KILLER2
    #166
    A flash és az update közt nincs összefüggés, szerintem nyugodtan mehet rá az update. Ha esetleg mégse menne a játék, akkor kell flashelni, meg az AP2.5 van rajta (új védelem), akkor patchelni is kell majd az ISO-t. De úgy tudom, hogy az F1 nem kapott ilyet, szóval mehet.
  • Tiger1111
    #165
    Hello mindenkinek , elővettem megint a gépem hogy ki próbáljam az F1 2010-et . A problémám az hogy upgradelni akarja a gépet , utoljára kb 2 éve játszottam vele és akkor is volt flash-elve . Merjem neki engedni az upgrade-et , vagy előbb vigyem el újra flash-elni ?
  • KILLER2
    #164
    Nem célszerű, a -2-2,4 az pont jó. Minden Xbox azt szereti.
  • Dave0077
    #163
    És mi van hogyha lassaban irom mint 2.4?Ugy se lehet jobb?Vagy más Progi?