322
xbox360 modd
  • janihunk
    #242
    Akkor lehet a játék maga olyan hogy a mentés nemáthelyezhető bár ezt kétlem. Hétvégén ha tudok rákérdezek 1-2 helyen.
  • BONO
    #241
    Köszi szépen, az tuti, hogy a vinyó nem romlott el hisz más játékoknál ezt nem tapasztaltam!
  • janihunk
    #240
    Hát passz. Én inkább a mem kártyán tárolnám a mentésekt. Az nem tud elromlani a vinyó igen mivel van benne mozgó alkatrész nagyobb a hibalehetősége (nah nem mint h olyan sűrűn halnának meg:D) Hát ha jön valaki aki tudja.
  • BONO
    #239
    Ilyen lehetőség nincs a gamen belül! Általában a játékoknál ezt maga kínálja fel a box mármint, hogy honnan tölti be a mentést az esetben ha több tároló egység van csatlakoztatva. A játékon belül pedig kiválasztom a megfelelő mentést amivel játszani szeretnék de nem azt tölti be hanem az első pályát!
  • janihunk
    #238
    Red Dead Redemption-t nem toltam így nemtom de gondolom a setings ben valahol.
  • BONO
    #237
    Azt, hogy és hol tudom beállítani? Egyébként játékon belül gondolod?
  • janihunk
    #236
    Talán válaszd ki hogy honnan töltse a mentést. Rosszul nem másol mivel akkor a dash ben a memória résznél azt írná ki a mentésre hogy CORRUPT.
  • BONO
    #235
    Sziasztok!

    Volna egy problémám amit nem tudok megoldani...
    A boxomban memóriakártya volt amit lecseréltem egy vinyóra a játékmentéseket és minden más rajtalévő tartalmat szépen áttettem a memókariról a merevlemezre de amikor elkezdtem játszani arra lettem figyelmes (nem mindegyik játéknál csak egy pár darabnál), hogy a mentéseim látszanak játékon belül de nem tudom őket betölteni. Ilyen játék volt pl. A Red Dead Redemption. Mivel nem tudja betölteni a game a mentést ezért a legelső pályát tölti be mindig.

    Tudnátok segíteni létezik, hogy hibásan másolta át a box a mentést?
    A memóriakártya már nincs meg de mindent átmásoltam róla.
    Segítségeteket előre is köszi!
  • janihunk
    #234
    A Cry2 nek mennie kell az csak az új dasht igényli (12625) Az AC:B viszont AP2.5 ös amihez kell az LT+1.1 és erősen ajánlott a frissítés.
  • fabregas14
    #233
    Sziasztok!Olyan problémám lenne hogy ugye frissült a dashom és nem mennek az új játékok egyáltalán(assasin creed brotherhood,crysis 2).Amikor berakom a lemezt kéri az updatet és utána írja hogy olvashatatlan a lemez.Már sok helyen kérdezősködtem de mindnehol msá választ kaptam.Szóval csak anynit szeretnék kérdezni hogy az új flashen kívül van e valami más megoldás?előre is ksözönöm a válaszokat.
  • janihunk
    #232
    Igen. De nem tudom mennyire lehet visszatenni a garimatricákat (a slimen már nem csak egy van mint a fat gépeken volt) De a régieken megoltható volt és elég sok gépet javítanak gariba ami flashelt. De ha szenyózni akarnak akkor visszaküldik és kifizettetik a szállítási költséget. Jah és hozzá sem nyúlnak a géphez bármi baja van.
  • tockos2
    #231
    Az új slim fw-el szét kell barmolni a gépet?
    mármint azt vágom hogy nem kell meghajtó csere, de fel kell nyitni a kicsikét a művelethet? (magyarul elveszik a garancia?)
  • janihunk
    #230
    Szerintem játék. TDU2 csinált még ilyet. Ha tudod szedd le hozzá az updatet live ról ingyenes. De a bann veszélye fenál.
  • vitya79
    #229
    Sziasztok

    Vettem pár honapja 1 slim 250 gb-os gépet. F1 2010-el második szezont játszottam, majd egyik reggel corrupt save-et írt. Tdu2 kb. 60 %-nál ugyanezt csinálta. Időközben frissítve lett a flash. Ez játek vagy gép hiba? Mind két játékkal offline játszom csak, mivel nem eredeti.
    Köszi.
  • Psx2
    #228
    Csáo!

    Leszedtem egy játékot Alien breed, és amikor kiakarom írni ezt írja ki: "Set lo data zone capicity failed! Reason:Invalid filed in parameter list" Van vmi tippetek? köszike:)
  • janihunk
    #227
    Slim Lite-On COMPLETED, IN TESTING BY TEAM 9504
    Slim Lite-On IN PROGRESS, NEARING COMPLETION 0225
  • janihunk
    #226
    Vidd el szakihoz. Jobban jársz.
  • tockos2
    #225
    9504es meghajtóm van
    (egy angol nyelvű fórumon írták, hogy hogyan lehet kiszűrni az sn-ből :) )
    Szal a lényeg hogy tudom hogy még nincs fw, csak a kérdésem arra vonatkozott, hogyha meglesz a fw akkor mi a teendőm
  • janihunk
    #224
    Azzal várhatsz mivel slim törés még nincs. És ha nem régen vetted akkor Hitachi meghajtó is elképzelhető amire még vagy 2-4 hónap mire kijöhet a törés. A slim gépek megjelenése óta 3 maghajtó van/volt benne. Ezek közül az elsőre most tesztelik a törés tehát ha a 3. meghajtód van akkor még várhatol jó sokat.

    Ezek a meghajtók vannak slimben:

    Fw 9504 -(LiteOn)
    Fw 0225 -(LiteOn)
    Fw 0500 -(Hitachi)

    (Két LiteOn közül nem tudom melyik volt a legelső de úgy emlékszem hogy 0225-ös)
  • tockos2
    #223
    Sziasztok

    Új vagyok a témában szal sorry ha sok faszságot kérdezek.

    Nemrég vettem egy xbox slim 250-et és szeretnék rajta írott játékokat nyomatni.
    Annyi már tiszta nekem, hogy meg kell/kellett várnom az új fw törést (LT+).
    Mit kell tennem/vennem hogy a slimemet írott játékokra alkalmassá tegyem?
    Szereznem kell vmi spéci kábelt, progit, stb…
    hova kell feltöltenem , hogy kell feltöltenem…
    Szal szeretnék kérni egy slim flash gyorstalpalót már ha ez lehetséges.
    VAGY
    Skippeljem az egészet és bízzam profira (keressek vkit aki megcsinálja nekem)?

  • Novotsik
    #222
    legalább folyamatban van :)
  • janihunk
    #221
    Slim Lite-On IN TESTING 9504
    Slim Lite-On IN PROGRESS 0225
    Slim Hitachi No Eta
  • Novotsik
    #220
    fel lett már törve a slim fw?
  • janihunk
    #219
    Igen kell neki, CC ben már van is hűtésmód amely a GPU/CPU hőmérsékletéhez igazodva emeli a venti fordulatszámát. Nagyon kicsi növekedéssel is sok hőt lehet lefaragni így szinte hangtalan.

    Angel309: Gratula faxásan néz ki.
  • Angel309
    #218
    60 fokos az alap ventivel ezzel felére csökkent a kiáramló levegő hömérséklete...
  • WiZZaRD
    #217
    A slimeken is kell hűtést moddolni? Akkor azok sem lettek hardveresen megbízhatóbbak?
  • Angel309
    #216
    A Slimem...




















    Video:

    http://www.youtube.com/watch?v=MnSBGbmsneM

  • Angel309
    #215
    szevasztok srácok lenne egy gyors kérdésem most moddolom a slimem hütését ventilátor csere... egy kérdésem lenne a ventin a kék vezeték mire szolgál? köszi
  • o0Gomboc0o
    #214
    Kép

    Az elöbbi ha nem menne
  • o0Gomboc0o
    #213
    Szétszedtem a olvasót és valami modositást vettem észre....
    Kép
  • janihunk
    #212
    Akkor LT vagy LT 1.1 van fent. Az meg vagdosós.
  • o0Gomboc0o
    #211
    LiteOn DG-16D2S FW : 74850C

    Hát szerintem az van rajta eddig minden gamet vitt patchelés, activate iso nélkül...
  • janihunk
    #210
    Márciusban valamikor.
  • Novotsik
    #209
    mikor várható flash a slimre? Már játszanék több játékkal de nem fogok 10 e kiadni egy gameért
  • janihunk
    #208
    Ha LiteOn rev1 es a meghajtód (73xx van ráírva) és tényleg ixtreme flash van rajta akkor nem kell vagdosni. Simán rákötöd a pc re összeföldeled és JF el kiolvasod majd doshflashel beírod. Ez a legbiztosabb. De talán még a rev2 es (8xxx) meghajtóból is kijön vagdosás nélkül az Ixtreme.
  • K Ace
    #207
    Keresel valakit aki ért hozzá, és megcsinálja, mert Lite on olvasóbol Dvd keyt kinyerni csak forrasztgatással, meg vagdosással tudsz. Szóval nem egyszerű a dolog.
  • o0Gomboc0o
    #206
    Sziasztok. Nekem az a problémám van, hogy updateltem a dasht ... Viszont a gépemen (szerintem) ixtream 1.6 van ( golemkonzolról vettem 2009. jan/feb, jasperes Lite On olvasóval) és ugye egy rakatt játék nem megy... Már flagalve vagyok de nem gáz, mert a live annyira nem érdekel. Fel kéne rá tennem a LT+ 1.1, hogy tudjak játszani ismét ? Vagy esetleg más megoldás van ? Azt is olvastam, hogy a flasheléshez szükséges az eredeti DVD key ami nekem nincs meg uyanis mint említettem nem én flasheltem meg. Valami megoldás ? :O
  • adam19997
    #205
    a live-röl nem jöhet le virus vagy egyéb dolog ami kárositaná az xbox-om?
    amugy hogy tudok csatlakozni a live-ra ?
  • janihunk
    #204
    Ha minden igaz ezzel meg tudod nézni: XVAL 2,0.
  • rattila76
    #203
    Köszi a segítséget, de lehet én már most megszívtam, mert nem löttem le elég hamar és kirta, hogy disc is unreadable...
    Azt amúgy megtudom nézni valahol agépben, hogy flagelve lettem-e ??