322
xbox360 modd
  • janihunk
    #282
    Gyári fej? Slim géped van? Hátulján van a gyártási dátum azt áruld el. Ha 1 hónapja vetted újonnan és flashelt slim gép akkor meghajtócserés ez annyiból rossz hogy az új dash nem fog felmenni rá. Tehát az eredi meghajtóra vissza kell cserélni mert különben hibával le fog állni a frissítés.
  • vitya79
    #281
    Köszi. Azt honnan tudom hogy milyen flash van rajta? Kb.1 hónapja vettem, akkor azt mondták, hogy ez a legujjabb. Gyári fej van benne, azt mondták a boltban ahol vettem, hogy ebben már nem kellet kicserélni a gyári microsoft olvasót. Aha. Köszi. Boxhoz nem nagyon értek. :(
  • janihunk
    #280
    Figyelj ha a legelső flash a gépeden LT 1.1 volt akkor minden gond nélkül lehet Live-ozni mert azt nem szűrik ki. De ha sima Ixtreme akkor is lehet de azt szűrik és nagyobb az esély a bann-ra. Ha ne adj isten sima Xtreme flash van volt a gépeden azzal szerintem ne próbáld meg. Gépe nem teszi tönkre csak többet nem lehet Live-ra menni.
  • vitya79
    #279
    Akkor Flashelt. :) Köszi, én azt hallotam, hogy van aki hónapok óta fent van, és nem bannolják. De hallotam már olyat is, hogy tönkre tehetik a gépet. Ebből mi igaz? Valójában a TDU2 frissítését akarom leszedni, mert állandóan corrupt save lesz. egy bizonyos küldetés után.
  • janihunk
    #278
    ahha. és nem chipelik a boxot hanem flashelik.
  • vitya79
    #277
    ha felmegyek livre és bannolják a gépet. Chipelt gép. Az pontosan mit jelent? Letiltanak liverol?
  • Alblink
    #276
    Maxell dvd-en jatekok eladoak 12dvd 2ezer ft-ert.,szerintem csak kiprobalva voltak,xboxhoz adta hozza az elado..
    dead space 2 2dvd,red dead undead,enslaved...priv.
  • kill3r21
    #275
    Volt már szó a 360key dologról??? vélemények?
  • KILLER2
    #274
    Hidd el, egy jó erősítővel, ami képes kezelni a HDMI-t, bőven lenne ilyen jó.
  • janihunk
    #273
    Igen.
  • Alblink
    #272
    Igen,de igy jobb,mert nagyon jol szol az 5.1-es hangfalon,meg igy 2.0 ba is.

    Dvd-et ez apalajan irjak ki?: link
  • KILLER2
    #271
    Én is így csinálom :) Kissé sufni, de belefér. Amúgy a HDMIn megy a hang is, csak kéne hozzá egy erősítő vagy olyan TV, ami tudja kezelni.
  • Alblink
    #270
    Nem kellet vga kabel a hanghoz,hdmi dvi-vel ment a kep,es meg bedugtam a tv-hez valo kabelt,ami a muanyag boritasa miatt nem fert ra,azt leszedtem,es a rca kimenet meg jo volt a hanghoz.
  • Alblink
    #269
    Hi,most vettem meg a dobozt,hdmi dvi atalakitot kaptam hozza,de ugye hang kimenet nincs az rca bemenethez,vennem kell egy vga kabelt,vagy van valami olcsobb megoldas is ra?
  • Alblink
    #268
    Koszi.
  • janihunk
    #267
    LT+ 1.1 most a legújabb flash azt tegyétek rá.
  • janihunk
    #266
    Igen.. De ha már elviszi a DVD-Keyt mentse el mer kelleni fog a közeljövőben.
  • Alblink
    #265
    Koszi,egy baratomnak vak regi flashelt xboxa,es most akarna hozza ujabb jatekokat,de akkor gondolom ujra elkell vinni flasheltetni....
  • janihunk
    #264
    Nemhiszem. Max ha Samsung meghajtód van LT flash el.
  • Alblink
    #263
    2eves falshelt xboxon mukodnek a legujabb jatekok?
  • janihunk
    #262
    Játékon is rajta lesz és hamarosan Liven- keresztül is elérhető. Úgy hogy aki még nem nyerte a DVD-Keyt az ne fogadja el a frissítést ha kérdezni a rendszer. Am egy kis friss hír. Készül az LT+ 2.0 remélem minél hamarabb megjelenik mert enélkül az új XDG3- formátumú játékokat nem lehet majd elindítani.
  • Alblink
    #261
    Az Dashboard hogy fog aktivalodni,egy jatekon keresztul,vagy neten?
  • Alblink
    #260
    Koszi,akkor csak 4Gb-osat veszek.
  • KILLER2
    #259
    Mindegy mit veszel, mindenképp kell lemez a játékokhoz.
  • Alblink
    #258
    Vadonatúj xbox 360 SLIM 4GB és 250GB gépcsomag átalakítva, extrával, mindent olvas, legfrissebb LT+ fw!
    Ha most vennek gepet,akkor ezt erdemes?
  • Alblink
    #257
    Sziasztok!
    Most szeretnek venni flashelt xboxot,amivel a vinyorol tudnam a jatekokat lejatszani.(nem ertek hozza)
    Jelenleg van erre megoldas,hol tudnam beszerezni,hogy keressem....?
    Elore is koszonom.


  • Curesz
    #256
    Köszi a gyors választ!
  • janihunk
    #255
    Muszáj.
  • Curesz
    #254
    Sziasztok!

    Van egy xbox1-re készült játék, egy oldalon fent van belőle egy xbox360-as verzió... Kiírtam, de nem ismeri fel az xbox360-om, elvileg egy emulátor updatet kell felrakni az xbox360ra... kiírtam tehát cdre ezt a programot, de nem tudja frissíteni, mert nincs merevlemezem az xboxomba, csak egy 512-es memória...

    Az lenne tehát a kérdésem, hogy ez megoldható merevlemez nélkül is, vagy muszáj leszek beruházni egyre?
  • janihunk
    #253
    Csak hogy le nem maradjon senki: A most következő eszköz forradalmi: KLIKK Jah és csak szólok hogy 2 hónapon belül érkezik egy újabb Dash ami újraflasheli a meghajtót gyárira. Viszont amit beleír a drive-ba egyelőre kiolvashatatlan. Ezért azt tanácsolom mindenkinek hogy olvastassa ki a DVD-Key-t minél hamarabb majd a dash feltétele után flasheljen LT+1.1 re.
  • BONO
    #252
    Sziasztok!

    Volna egy problémám amit nem tudok megoldani...
    A boxomban memóriakártya volt amit lecseréltem egy vinyóra a játékmentéseket és minden más rajtalévő tartalmat szépen áttettem a memókariról a merevlemezre de amikor elkezdtem játszani arra lettem figyelmes (nem mindegyik játéknál csak egy pár darabnál), hogy a mentéseim látszanak játékon belül de nem tudom őket betölteni. Ilyen játék volt pl. A Red Dead Redemption. Mivel nem tudja betölteni a game a mentést ezért a legelső pályát tölti be mindig.

    Tudnátok segíteni létezik, hogy hibásan másolta át a box a mentést?
    A memóriakártya már nincs meg de mindent átmásoltam róla.
    Segítségeteket előre is köszi!
  • janihunk
    #251
    Jelenlegi AP 2.5 ös gamák: Modern Warfare 2, Fable 3, Assassin Creed: Brotherhood, Black Ops, Halo Reach, Need for Speed Hot Pursuit, Resident Evil 5, és ha jól tudom a Fifa 09 is az.
  • BrYaN79
    #250
    bevittem egy konzolboltba,azt mondták elviszik szerelőhöz,másnapra kész a flash,mondom oké de LT+ legyen.........másnap kész is lett,kérdezem akkor LT+,válasz elég bizonytalanul hogy elvileg igen azt hiszik :D
    mondtam ha nem jó visszaviszem,újrcsinálják,de müködik az AC is meg a WWE allstars is :)
  • janihunk
    #249
    Ezt most nem mondod komolyan? Aki megcsinálta a géped nem tudja mit rakott rá? Egy tartós tejet nem mernék rábízni akkor nem hogy a boxom.
  • janihunk
    #248
    Samsung meghajtón megy csak sima LT-vel. Az összes többi meghajtóra LT+ 1.1 kell.
  • BrYaN79
    #247
    okés köszi.
    az AC Brotherhood AP2.5ös,tehát csak LT+ megy ?
    ahol flasheltettem nem tudták biztosra mondani melyiket rakták fel,próbálom kinyomozni :)
  • janihunk
    #246
    Az LT nem visz az AP 2.5 ös játékokat.
  • BrYaN79
    #245
    mi a különbség a sima LT és az LT+ flash között?
    csak meghajtóktól függ?

  • janihunk
    #244
    Az ember ott segít ahol tud.
  • BONO
    #243
    Köszi szépen, nagyon rendes vagy!