322
xbox360 modd
  • Sippie
    #322
    Ismer valaki megbízható helyet ahol foglalkoznak JTAG-eléssel?
    Utoljára szerkesztette: Sippie, 2015.10.24. 21:34:00
  • Sippie
    #321
    Hogy tudom megnézni milyen törés van egy xbox360-on? :P
  • HUN BECSEHELY
    #320
    Üdv.Rar-ból mivel kell kicsomagolni?Mert próbáltam winrar-al,de mindig hibát ir ki.
  • szabikafarkas
    #319
    valaki leirna reszletesen, hogy hogyan kell jatekot irni lemnezre?
    en irtam egyet es azt irja hogy DISC UNREADABLE! 1. Clean the disk with a piece of fine material(ebben nemvagyok biztos hogy eztirja egesz pontosan) 2.Restart the XBOX
    es megcsinaltam mind a ket valtozatot es nem megy ugysem:s
    mitol lehet???
  • Novotsik
    #318
    Játszál eredetivel,tisztelld meg azokat akik munkát fektettek bele.
    Másrészt minek basznád szét a boxod? Eredetivel lehet online tolni,másrészt állandóan flesselni kell,több havonta!
  • VRolee94
    #317
    Sziasztok! Valaki Borsodban vagy Hajdú-Biharban csinál XBOX360 flashelést?
    Ha igen akkor írjon már privátot és megbeszélnénk a dolgot.
    Előre is köszi!
  • Janika114
    #316
    Hello. Az egyik játék kérte az új frissítést, én véletlen rámentem h oks, bár először mondom úgysincs a netre rákötve nem tudja letölteni, de látom h csinálja és megijedtem, mert tudom h törli a flasht, és kinyomtam az xboxot, most h bekapcsolom, kiirja h a frisítés megállt, tegyem be újra a dvd-t meg hiba kód minden, és sehogy se tudok tovább lépni, még ha vissza teszem a dvd-t se. Már késő bánat és töröltem a flasht? Vagy még jobban elszúrtam vmit? Köszönöm a válaszokat előre is.
  • BlackWolf
    #315
    nemis néz ki rosszul , kicsit olyan dmc feelingje van :D lehet 1próbát majd megér
  • Seth
    #314
    De az El Shaddai már kijött usa verzióban, nem kért új dasht. Nem hinnám,hogy az eu verzióra bármit változtatnának ezen.
    [ebben reménykedik]

    Amúgy itt az ideje, hogy az évek során felgyülemlett, be nem fejezett, esetenként el sem kezdett játékokat végigvigyem,amíg megoldás nem születik XD
  • BlackWolf
    #313
    "Az ez után megjelenő játékok már mind az új lemezformátumon lesznek kiadva." :D:D de a remény hal meg utoljára
    már az 1 héttel ezelőtti játékok is kérték a legújabb dasht az újak meg már XGD3asok lesznek kb minden.
  • Seth
    #312
    SZivacs. Remélem EL Shaddai még nem ilyen lesz, más most nem nagyon érdekel
  • janihunk
    #311
    Már korábban is beszámoltunk arról, hogy a Microsoft új lemezformátumot tervez bevezetni. A formátum neve XGD3 (Xbox Game Disc 3). Nagyjából annyiban különbözik az előző formátumtól, hogy nincsen videópartíci, így több hely marad a játék számára. Mostmár viszont azt is tudjuk, hogy mikortól várhatóak ezek a játékok. Értesüléseink szerint a szeptember 1-én fog megjelenni az első ilyen játék, ez pedig a Driver San Francisco lesz. Az ez után megjelenő játékok már mind az új lemezformátumon lesznek kiadva. Alább láthattok egy abgx reportot.

    forrás: x-media

  • janihunk
    #310
    Még nem az összes: Jelenleg csak a slim Trinity és a Jasper valamint Zephyr alaplapos gépeken érhető el ez a dolog és a Xell futtatásán kívül jelenleg nem sokra megyünk vele. Freeboot vagy Xbreboot még nincsen, tehát játékok futtatására egyelőre nincs lehetőség. További érdekessége a megoldásnak, hogy a gép bekapcsolás után akár 2 percig is elidőzhet amíg indul a rendszer, de aztán normálisan működik tovább.
  • kill3r21
    #309
    Jtagolható az összes xbox360, megtört a jég....
    Reset.Glitch.JTAG.Hack.For.Slim.And.Fat.XBOX360-iND
  • kill3r21
    #308
    ezért jó a jtag gép, most nekem falconv3 fekete jtagos van, remélem egy darabig azért menni fog...olyan sokat nem játszok egykét nagyobb cím kijön azt szeretném végigtolni aztán kalap kabát....de a jtag piszok kényelmes az 1 biztos....:)
  • janihunk
    #307
    Fúú nekem az első gépem Flacon V2 es volt használtan vettem összesen 2 évet ment 3led előtt (1évet nálam). Aztán megjavíttattam wadarr nál és megint ment egy évet majd egy merevlemez hiba miatt eladtam. Vettem a mostani JasperV2 és kb 1 éve van meg de szinte alig használom már. Sőt ha így halad az MS a dash frissítéssel hogy most is ami kijött vagy egy hete hogy ha bármi problémát észlel (cserélt meghajtónál leginkább) leáll a frissítés hibával. Akkor el is lesz adva a gép.
  • kill3r21
    #306
    én majdnem a megjelenés napján vettem 360at jó sok évvel ezelött...azthiszem majdnem 140ezerbe volt....és kb 1évére rá rágyújtott a box, füstölgött egy kicsit....3led xD akkoriban még rendesen javitani sem tudták, csak hőlégfuvó, megis csináltattam 10 rugóért , amiért cserébe utána 3hetet ment...xD
  • janihunk
    #305
    1 év az semmi. A legelső boxok is 1.5 év után kezdtek el hullani. Most nem azt mondom hogy a slim is ilyen, csak hogy az alap hűtés mód kevés. Főleg ha flashelt, ha meg nem akkor ott a gari.
  • Novotsik
    #304
    1 éve
  • Novotsik
    #303
    1 gyepálom rendesen még nem baszódott el. Rem nem is fog,és nem is hallotam olyan sűrűn meghibásodásról slim gépeknél.
  • janihunk
    #302
    Igen.

    Novotsik: A Slim gépek hűtése is tuningra szorul ezért van az automata hűtésmód lehetőség. És ha engem kérdezel egy slim hamarabb hal meg 3led hibával(E82) mivel piros ledezni nem tud, mint egy Fat Jasperes gép. Sokkal előbb.
  • BONO
    #301
    Sziasztok!

    Updateltem a boxomat és úgy tűnik, hogy elszállt a flashem! :(
    A kérdésem ha elviszem szakemberhez van rá mód, hogy újra vigye a másolt játékokat? Tehát lehet újra flaselni?

    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Novotsik
    #300
    ha jól tudom csak egy fajta slimet lehet flesselni vagy még 1-t sem,még bőven lehet várni a törésre. liveról lehet h aznap lehet h másnap de lehet h csak 2 év múlva bannolnak,ha akarsz neten játszani akk vedd meg eredetibe a játékokat. Ezek a boxok már nem nagyon baszódnak el jobb bennük a hűtés nem olyan szar mint a fat-ekben volt,nem kell moddolni.
  • sweet11
    #299
    Hali! Nemsokára tervezek beszerezni egy boxot (4Gb-os kinect arcade csomag). Flasheléssel kapcsolatban miket kéne tudnom? Bp-en valami hely amit ajánlotok a megcsinálására? Hűtéssel így alap cuccokkal benne nem lesz gáz? Live-on mekkora az esély ban-ra? Előre is köszi a válaszokat :D
  • kill3r21
    #298
    nah megis van a jtagos gépen, csak még hülye vagyok hozzá.....de majd belejövök...:)
  • janihunk
    #297
    Hát mennie kéne neki.
  • kill3r21
    #296
    jtagos gépeken megy a kinect?
  • janihunk
    #295
    Hát pedig a mai javított gépek tovább bírják mint a vacsi új MS szalagról jött verziók.
  • kill3r21
    #294
    jah néztem de ott csak javitott 3ledesek vannak olyanért nem nagyon adnék pénzt
  • janihunk
    #293
    x-medián wadarr nak írj egy mailt hátha.
  • kill3r21
    #292
    jtag gépet vennék, vagyis a nem jtagos gépemet cserélném el, hol érdeklödjek szerintetek?
  • matecsavo
    #291
    sziasztok az lenne a kérdésem h Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében nem tudtok valakit aki flashelne géept? a boxomra ráment a májusi update és elszállt a flash.
  • janihunk
    #290
    Ha fat géped van megvárod míg kiadják az LT+1.9 et elmész frissíteted a dasht aztán ráteszik a flasht és kész. De ha a Cod6-7 úgy van letöltve hogy nincs megpatchelve ABGX el akkor megint ki kell írni a patch után.
  • Gordon88
    #289
    Valami felhasználóbb barát megoldás?:/
  • janihunk
    #288
    LT+1.1 flasht felteszed a játékokat átfuttatod ABGX en Level3 ba de előtte az ABGX hez letöltöd a Wave11 patch-et. Flsah nélkül nem fog menni az az alap. Jah és újra ki kell írni a cod-6-7 et meg az NFS-t mivel AP2.5 védelem van rajta.
  • Gordon88
    #287
    Sziasztok! Nekem a Crysis2 tökéletesen fut, viszont a cod, ami már lassan 1éve kijött..nemfut. Az NFS Hot Pursuit sem fut, azt írja ezekre h nemjó lemez. Amióta a Crysis2 lemezéről frissítettem a Dashboardot azóta gatya:S
    Honnan tudnék leszedni hozzá frankó frissítést?:)
    THX előre is! Xbox POWA ;-)
  • Novotsik
    #286
    mehetsz amig nem bannolnak előbb utóbb úgy is repülsz
  • vitya79
    #285
    És akkor most ezzel lehet livera mennni, vagy nem?
  • janihunk
    #284
    Hát az lehetséges hogy eredeti meghajtós.
  • vitya79
    #283
    Slim igen gyári meghajtóval. Állítólag. 2010.06.27. Az újjabb játékok futnak rajta. TDU2, crisys 2, F12010...