27
  • Dino16
    #27
    Szerintem jó film lesz, a játék is az volt
    Na de persze a főszereplő is lehetne idősebb!
  • Satufa
    #26
    Azt hiszem ez a trailer azoknak készült, akik nem nagyon játszottak a játékkal.
    Mit is láthatunk?
    -robbanásokat
    -sok lövöldözést
    -helikopteres támadást
    -lenge öltözetű nőt
    Aki ismeri, az tudja, hogy a játék nem ilyen.
    Remélem ez csak a közönségnek figyelemfelkeltés, és a film nem feltétlenül erről fog szólni.
    (és a főszereplő tényleg baromi fiatal a szerepre)
  • KUBUka
    #25
    Hát jó de abból se sok van, mármint szemöldökből...
  • MrPrise
    #24
    Ennyi erővel a szemöldöke is kihullhatna gyilkosság közben és az is lehetne bizonyíték...
  • MrPrise
    #23
    Úgy értettem, hogy ezt még a net elterjedése előtt egy nyomtatott magazinban olvastam, ezért nem tudok linket adni ahol lehet erről olvasni. Persze nem kell elhinni, csak eszembe jutott, mert annak idején mindenki erről beszélt.
  • MrPrise
    #22
    Lehet ez a haj téma csak reklámfogás volt. Nem ez volt az első, hogy egy kiadó olyasmit ígér ami aztán sehol sincs a játékban...
  • matt taylor
    #21
    nem<--->ez kimaradt
  • matt taylor
    #20
    AZTA nyomtatott ujságban...Olyat még láttam, van olyan puha mint a wécé papír?
  • KUBUka
    #19
    Ez nem semmi! Szaladjunk, ha lobogjon a....? Én meg azt hittem azért kopasz, h a hajszáll ne lehessen dns alapú bizonyíték egyes gyilkosságoknál. És a vonalkód akkor hova került volna?:D
  • MrPrise
    #18
    Azt amúgy tudjátok miért kopasz a játékban a főhös? Eredetileg úgy reklámozták az első részt, hogy ez lesz az első játék amiben lobogni fog a főhös haja...
    Aztán mikor megjelent kiderült hogy tök kopasz. ;-) Azzal magyarázták, hogy az akkori gépek nem bírták volna szusszal ;-) Nagy fanok biztos emlékeznek erre. Ezt még valamelyik nyomtatott újságban olvastam régen.
  • jefferson83
    #17
    Én bizony emiatt nem fogom megnézni (moziban) ezt a filmet. Ehhez a szerephez nem kell oscar díjas színész, és bármennyire jó film lesz, ideális főszereplővel még jobb lenne.
  • dalton38
    #16
    ez nekem szólt?:D
  • xen
    #15
    Előzetes alapján még kó is lehet, várjuk szeretettel.
  • Commandante
    #14
    TÉGED MELYIK FILMFORGALMAZÓ FIZET!KIABÁLÓ KÖCSÖG!
  • deeron
    #13
    Hát nem tom... nagyon nem tetszik hogy ez a Timothy Elefánt játsza... tényleg babaarc, nem ügynök alkat. Tény és való még Vin Diesel sokkalta jobban illett volna bele a szerepbe, és Jason Statham is...
  • dalton38
    #12
    Ne hogy azt mond hogy ez miatt nem fogod megnézni a filmet mert akkor befonom a hajamat!!szerintem meg igy is jó lesz a film én meg nem a fejét fogom nézni:D szerintem nagyon jó film lesz
  • BB0735
    #11
    Nekem egy bajom van a látottakkal. Az eredeti hitman-nek nem kopaszra volt nyírva a feje, hanem simán nem volt neki haja. Ennek a gyereknek meg már borostás a feje, nemtom mér nem tudtak valami gumiizét húzni a bukójára, ez így szerintem egy kicsit gáz.
  • dalton38
    #10
    Én meg ugy gondolom tökéletes a szerepre,lehet Statham szarul alakitota volna a 47-es ügynököt!!!én kiváncsi vagyok a filmre már a játé is jó volt mindegyik része tetszet!!!
  • matt taylor
    #9
    Nem tom ti h vagytok vele de szerintem ide egy most még ismeretlen @rc kéne 47esnek, nah meg persze 1 Scorsese!
    Ez az emberke tiszta baba arc!Börtönbe köcsögnek jó
  • adios
    #8
    Ezzél én is teljesen így vagyok.47-es már alapból idősebbnek néz ki,sztem Olifánt még túl fiatal hozzá.És a nővel sem vagyok kibékülve,mivel köztudott,hogy Hitman nem az a csajozós típus.Stathamat én is szívesebben láttam volna.Majd meglátjuk mi sül ki ebből...
  • barnie1990
    #7
    Akárhányszor ránézek erre a gyerekre,csak az tud az eszembe jutni,hogy Jason Statham mennyivel jobb lenne.A film biztos fog tetszeni így is,de ezt a bakit nem fogom tudni elnézni.
  • KUBUka
    #6
    Ja, vki felíratot nem tudna alá szerezni, vagy ha nem gond gyorsan csinálni?.....:D
  • KUBUka
    #5
    Érdemes volt reménykedni!:D Sztem adaptációban még Lara Croftot is kivégzi.Sajnálom h nem Jesper Kyd nyomja alá a taktust. Az is elég rossz, h csúszik. De én nem emlékszem olyanra h Ortmaier prof. (vagy hogy kell írni) így oktatta a kis bérgyilkos tanoncokat.:))Nekem eddig se volt bajom a gyerekkel, és most már teljesen elfeledteti velem a trailer!
  • dalton38
    #4
    SZERINTMA NAGYON NAGYON JÓ FILM LESZ!!SZERINTEM JÓ VÁLASZTÁS VOLT EZ A SZÍNÉSZ!KIVÁNCSIAN VÁROM A FILMET NAGYON ÜTÖS LESZ!:D
  • Sabcsee
    #3
    Ez egész flash lesz.Hangulat,eksön,csaj,vonalkód...teccett!
  • Rykov
    #2
    "Ráadásul szerencsére az előzetes alapján a film a kezdetek kezdetétől meséli el a bérgyilkos életét, mely az én szememben jó pontnak számít."

    Na, ez talán enyhít a dühömön. Így betudom beszélni magamnak, hogy ez csak egy elcseszett klón, azért néz ki máshogy.
  • knightbali
    #1
    Bejövős, reméljük a film is ilyen hangulatos lesz.