53
  • passatgt
    #53
    Minek kell megadni a kort, ha ezt egy 8 éves is betudja írni?:)
  • Hurkabogár
    #52
    Tényleg félelmetes, hogy valaki fennakad egy sci-fi(horror)filmnél azon, hogy dehát űrhajó...nédda, ilyen nincsen is még, dehát hogy lehet az, mikor ilyet még fel sem találtak, dehát ez baromság, szar is az egész. Amúgy egész sok minden nincs, ami filmeket van. Légdeszka példának okáért, meg auto-smink, meg olyan kocsi sem, ami aktatáskává hajtogatja önmagát, miután kiszálltál belőle. Yoda sincs.
  • johnz
    #51
    ha! aki alaposan végignézi a trailert az látja hogy ez a film állat lessz! amúgy rég vártam már mikor lessz végre egy predalien fajta is szv állat lessz jah és a predator is 2 vállvetővel(lángvető) rambózik az se semmi remélem valami képzetebb jautja lessz a főrovarírtó!! :) Egyébként rengeteg sztori van az avp könyvekben amiket filmre lehetne vinni szval 20 év múlva is lessz avp!
    pl:én megnéznék egy alien vs predator versus batmant vagy egy avp vs terminatort könyvben és képegényben állat volt csak hozzá értő embernek kell csinálni és kész is egy klasszikus film!
  • Szega87
    #50
    ez elég rémísztőnek tűnik
  • schrank
    #49
    az igaz hogy leszál egy ufó csak nem az ősemberek közé hanem mátészalkára
  • koschwarz
    #48
    azután nézett ki clive owennek miután a sav lemarta az arcát
  • Lalee1
    #47
    Te lehet én néztem el, de a "faszi arcát lemarja a sav" - at követő képkockán lévő szinész engem kisértetiesen emlékeztetett cliwe owen-re. de lehet csak én néztem el.
  • trobertino
    #46
    igen is kell az a jó kis fröcsögés oda.Meg persze a jó jelenetek mint az AVP-ben amikor a farkánál fogva pörgeti az alient és a fejével kihasít egy darabot az oszlopból
  • koschwarz
    #45


    engem is csak az ilyen és hasonló izgalmas fordulatok érdekelnek, az akció, a fröcsögő vér és belek egy cseppet sem.
  • cateran
    #44
    Vajon kiderül, hogy melyik terrorista csoport térítette el az űrhajót és mibe akartak belerepülni? Vajon az utasok bátran és hősiesen direkt lezuhantak le a géppel?...csupa izgi kérdés..:D
  • slickboy
    #43
    Ez klassz lesz, hadd fröcsögjenek a belsőségek.
  • SSeth
    #42
    Hát én kíváncsi vagyok milyen lesz. A trailer nem rossz.
    Ez előző rész azért köztünk szólva igen szánalmasra sikeredett :-)
    Nyilván van aki nem ért majd velem egyet de azért az Alien farkából tákolt lándzsa, a néger nő és a Predator között szövődött "együttműködés" igencsak rányomta a bélyegét a filmre. A végén éppen csak egymás nyakába nem borultak bőgve a predatorok, hogy milyen helyre kis menyecskével kötöttek szövetséget.
    Szóval én azért nem vártam, hogy ilyen nyúlós, takony lesz. Meg lehetett volna jobban csinálni. Talán majd a Requiem.
  • koschwarz
    #41
    te meg tanulj meg szöveget értelmezni, mert a FertőzöttEmberr-nek igaza van

    nem vágod a lényeget. atisz szerint akkor a 2010 űrodesszia is fasság mert leszáll egy "ufo" az ősemberek közé. há' hogy meri?...
  • Wittgen
    #40
    Nem őrjöng a srác, csak neki is bassza a csőrét, hogy néhány ember minimális iq-val és képzelőerővel megáldva próbál olyan dolgokat véleményezni, amiket nem nagyon ért meg.
  • immovable
    #39
    Te nem semmi ürge vagy, szinte látom ahogy sírva örjöngve kommentelsz, mert az általad oly nagyra értékelt filmet vki a szájára vette és nem egyezik a te elképzeléseddel! Azta mint az ovisok, az a kis szemét Pistike azt mondta a ferrari-ra, hogy nem elég gyors...brühühü kikaparom a szemét!
  • koschwarz
    #38
    de a predátor filmekben erről egy szó sincs, úgyhogy tökmindegy, azt csinálnak amit akarnak. a gagyi, eredeti ötlettel hiányában szenvedő ponyvaírók véleménye, akik meglovagolják a filmsikereket és egyre másra írják a szar könyveiket, nem számít.
  • xizor
    #37
    Remélem nemfog belőle hiányozni az a "borzongás", ami ott volt az emberben mikor nézte az alien/predator filmeket de teljesen hiányozott az AvPből.Mondjuk ha télleg ilyen látványos lesz akkor még a story-t is ellehet nézni :)
  • koschwarz
    #36
    ha csak ennyi akció lesz a filmnben már így is fogyasztható lesz. nekem az első rész is tetszett, pont olyan mint a resident evil filmek. bármikor meg tudom nézni ha adják. egyszerűen szórakoztató.
  • Librarian
    #35
    Hehe, dehogy! Felmutatta a nagy hüvelyikujját, és leintett egy Földre tartó űrhajót. Minden predátornak ott lapul a zsebében egy Galaxis Útikalauz Stopposoknak példány. :)))

  • nipponia
    #34
    Bazz, te egy alien filmet sem láttál még??? Már a nyolcadik utas a halálban is szétmart mindent az alienek vére. De jó hogy felhoztad! Az első részben baromira nem olvasott el egy könyvet sem a rendező, ott ugyanis leírják hogy a predatorok fegyverei és páncéljai savállóak.

    ASSDF:
    Ez ütött:). De milyen látványosan meg volt ez is csinálva!
  • schrank
    #33
    az egész sztori ott sántít hogy a fekete nagyfogú izének a zöld leve szétmar mindent ....
  • assdf
    #32
    na tessék ezt most találtam a vicclapon:
    http://www.vicclap.hu/link/2881/
    :D
  • Lipi1980
    #31
    Az még senkinek sem tűnt fel, hogy az ilyen jellegű filmeknek nem a színészi játék a lényege, hanem a látvány. Ezért sem a legjobb főszereplő díjra, hanem esetleg a legjobb látványtervezés, legjobb operatőr, legjobb vágás, legjobb hangeffektek, legjobb vizuállis effektusok díjakra!
    A trailernek meg az a lényege, hogy a nézőt becsalja a moziba... SZVSZ

    Amúgy elég jó kis film lesz ez is, akárcsak az első rész volt!
  • csgj
    #30
    de ebből a trailerből honnan látod, hogy jó lesz? :P Nem mutat meg semmit a színészi játékból, a történetből, csak a látványból... az meg manapság minden hasonló filmben jó
  • xido
    #29
    Uhh...az előző próbálkozást a trailer alapján toronymagasan alázni fogja:))..Végre hozzáértő csinálja:)
  • Wittgen
    #28
    Ehhez még hozzájön, hogy az AvP könyvek is a hentelésről szólnak...persze azért van sztori is.
  • Wittgen
    #27
    Inkább az tűnjön fel, h. nem az embereknek van meg a technológiájuk, hanem a predatoroknak...szerinted a predator1-2ben mivel érkeztek a Földre?? Busszal??
  • nipponia
    #26
    És ne felejtsd el, tejjel isszák a teát és bridgelnek közben:))). Hiszen igazi angol lordok:))).
    De most komolyan, igaza van Librariannak, mit vártok egy olyan filmtől amiben alienek vannak? Romantikus melodrámát? Az avp 1 nekem tetszett, azt hozta amit kellett. Az alien 4-et is lehúztátok annó, hogy megint menekülnek egy űrhajóból. Vazze, ti mit csinálnátok egy alienektől hemzsegő hajón? Futnátok mint a meszes. Tudom, kirk kapitány diplomáciai megbeszélést tartana, csákk norisz lerugdosná őket, Bruce willis meg még a hajót is megmentené egyetlen 9mm berettával és 10 golyóval:)))). Néha röhögni tudod a hozzászólásokon, nem is látták még, de máris fikázzák:). És hiába mondjátok, hogy xy könyv alapján csinálhatnák, akkor jobb lenne. Ezt alá is írom, tényleg jobb lenne. De az könyv, amit át kell ültetni 90 percben. Akkor szerintetek mennyi értelmes dolog maradna meg a könyvből? Nulla, semmi. Úgyhogy majd mikor megnézted a moziban a filmet, na akkor fikázd.
  • assdf
    #25
    "Banyek, mi legyen egy olyan filmben, ahol 3 különböző ellenséges faj kerül össze? HE?"

    Most elképzeltem ahogy egy szobában ül a 3 idegen faj. Egy ember egy predator meg egy alien és békésen teázgatnak miközben disznó vicceket mesélnek egymásnak és közben a pizzás fiu is betoppan :DDD
    Tiszta idili kép :)
  • ddt500
    #24
    Atisz bazd meg!! Nem zavar, hogy az egy idegen űrhajó?? A predatorok már több ezer éve mászkálnak a csillagok között. Csak neked nem tünt fel, hogy az nem földi gép.
  • Atisz #23
    Ha űrhajók potyognak az égből, akkor a vadászok ne duplacsövű flintákkal mászkáljanak már... úgy tűnik rajtam kívül ez senkinek nem tűnt fel.
  • Atisz #22
    Napjainkban van űrhajó? Gondolkozzál már légyszíves...
  • Librarian
    #21
    Banyek, mi legyen egy olyan filmben, ahol 3 különböző ellenséges faj kerül össze? HE?

    Egyébként az első részre visszagondolva (Brr)... NA ILYEN FILMET KELL CSINÁLNI!
    A Trailer alapján iszonyat jó lesz. Aztán majd még meglátjuk mi sül ki belőle. :)
  • csgj
    #20
    hát ecsém, naon frankók voltak ezzel a bemutatóval... volt benne sok vér, brutalitás és kaszabolás. Ez kell egy mai frankó filmhez (na mondjuk nem ez kéne)... gratulálok
  • Alfa Of NS
    #19
    Hát ha olyan lesz a film, mint amit a történet és a trailer sugall, akkor jó lesz.
  • 1Obi1
    #18
    And what about Sarah Connor?

    Hát az első rész is egy kalap kaki volt, és a trailer alapján nemhiszem hogy ez annyival jobblenne.
  • gyuri12
    #17
    Bruce,és Stallone is "kiöregedett"... a filmvilág egyetlen igazi női rambója sosem fog kiöregedni!:D
  • Trespasser
    #16
    Erről van szóóóóóóóóó!!! Nagy lesz.......
  • InfectedMann
    #15
    Látom az esti fáradtság látszódik a kommentemen... sorry :D Remélem azért le lehet szűrni a lényeget (igen tudom egy bunkó fasz vagyok aki kurva okosnak hiszi magát csak az a baj, hogy én már a kezdetek óta követem a film történéseit és nem hiába vagyok az avpuniverzum egyik fő adminja :D)
  • InfectedMann
    #14
    Szerintem is nézd meg megint a trailer -t.
    A film napjainkban játszódik és a csávó már sperma korában is ott vadászgatott szerintem... Amúgy meg szerinted napjainkban a kiváncsi mivel menjen ki egy űrhajó roncshoz félig beszarva meg felizgatva? Gyártson magának lézerpuskát? :)
    Nem kötöszködni akarok csak kezd úgy érezni, hogy lassan jön a csuklóból fikázás ami az emberek nagy kedvence úgy, hogy szart sem tudnak semmiről.