482

  • simon7108
    #401
    Ezt most nem vágom...
    Nem múlt héten volt az évadzáró? Meg is néztem meg minden, de az IMDB a TVCountdown és a sorozat facebookja is azt mondja, hogy ma esete lesz(USA idő szerint)
    Most akkor mi van?
  • lemongrass
    #400
    bakker mennyivel jobb úgy, ahogy a filmben elhangzott... /utólag rájöttem, h megvan/

    & thx a heard on tv-t is!

    üdv
  • AntiHero
    #399
    Hát igen ez a rész igen jó volt.

  • Blum
    #398
  • Jaffa 2843
    #397
    Ez? :)
  • lemongrass
    #396
    srácok, melyik az a site, ahol az epizód zenéi megtalálhatók.
    az Atticus féle lassúban lennék érdekelt...

    köszi.

    amúgy, én tuti tovább buszoztam volna, vagy már a 3-ik évad végén nem eresztem az asszonyt... így tényleg hülyeség...

    Ettől eltekintve számomra még mindig a legjobb sorozat és várom a következő évadot!
  • killecske
    #395
    Tudom h Hank és Karen közötti "szerelmi" kapcsolat az egyik alappillérje a sorozatnak de ez a mindegyik évadba "beleszeretünk" valakibe de a végén visszatérünk Karenhez és az a "minden út hazafelé vezet" szisztéma mér kicsit unalmas!
    Tudom h csak fikció az egész sorozat de vajon melyik kontinensen van az h valakit szeretek de az összes utamba kerülő nőt meghúzom és közbe néha már szánalmasan vágyakozok vissza Karenhez! A sorozatok néző általában azonosulnak a sorozat szereplőjével a Hankel való azonosulásból nekem nem az jön le h szereti Karent hanem az h Ő kefélhet mindenkivel meg rock and roll életstílus de Karen vegyen fel cölibátust mert ha ő kupakol valakivel nekem Hanknek betörik a feje! Ez nem szerelem!

    Ettől eltekintve számomra még mindig a legjobb sorozat és várom a következő évadot!
  • [HUN]FaTaL
    #394
    Mindegyik évad 12 részes volt.
  • [HUN]FaTaL
    #393
    Kanadában már lement és a neten is kint van a 12. rész, az az évadzáró. USA-ban jövőhéten lesz (a super bowl döntőnél csúszott el egy héttel, ha jól emlékszem).
  • kommersz
    #392
    jovoheten lesz az evadzaro
  • Blum
    #391
    En is arra gondoltam,csak aztan elbizonytalanitott ez a befejezes. Nem ilyen szokott lenni.
    Ez tul gyors volt :(
  • [HUN]FaTaL
    #390
    Elvileg a mai volt az évadzáró.
  • Blum
    #389
    Sracok,lesz megegy resz vagy a mai volt az utolso?

    Amugy ez a resz is jo volt.
  • bency
    #388
    Szerintem mindegyik kurvajóóó rész volt:)
    Főleg a rehabon most is mekkora volt :))
  • LoSA
    #387
    Ez a rész nekem nem jött be... Még mindig a repülős rész volt a legjobb ebben az évadban nekem! :)
  • killecske
    #386
    Ez a rész tuti megint leveri a biztosítékot az egyháznál!


    "Jézus szeret téged"
  • Blum
    #385
    Gondoltam erre en is,csak aztan nem sikerult. Beleneztem az elso reszbe,amit aztan vegigneztem es onnantol mar megb.szott az ideg jovohetig :)
  • bency
    #384
    Az kicsit vad volt azért,nem vagyok vallásos..én nagyon élveztem.De biztos van akinél kiüti a biztositékot :))
  • Count Adyn
    #383
    Faith álma
  • Jim Morrison
    #382
    +1
    bár én azért mert erre már végképp nincs időm :D
  • desigo
    #381
    Most ezt az évadot jól kivárom,hogy összegyűljön a sok rész aztán dara :)
  • tutituti
    #380
    Bannercserét+HG én is támogatom.
  • Blum
    #379
    +1

    Ezt a sorozatot minden Vasarnap ejjel megnezem,meg soha nem maradt ki egy se. Es mindig szivesen nezem,nem azert mert mar elkezdtem nezni szoval illo lenne megnezni.

    Btw,bannert tenyleg kene frissiteni. Esetleg egy HG is jol jonne.
  • LoSA
    #378
  • bency
    #377
    Annyira kibaszot jó ez a sorozat,még mindig a TOP1.
  • Blum
    #376
    Ez a resz kib.szott epic volt. Atticus megint adta..:DDD
  • tutituti
    #375
    na ki ismeri fel?

  • LoSA
    #374
    Az tényleg az volt! :)
  • Blum
    #373
    Amikor elkezdtek zuhanni az epic volt :D

    assgasm :D
  • LoSA
    #372
    Nekem a repülőgépen játszódó rész nagyon-nagyon tetszett! Hát az valami állati volt! Ez már egy kicsit langyibb volt. :(
  • LoSA
    #371
    De! :)
  • Blum
    #370
    Mar a trailerben is lathato volt. Biztos nem megy a szakadt harisnya ipar,aztan meghivtak ide is,hogy bohockodjon egy kicsit a tobbi elmebeteggel :D
  • bency
    #369
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Marilyn Manson nagyon meglepett benne :)) Kurvanagy volt :D
  • bency
    #368
    Nem találok én se...nem értem hogy lehet ilyet....

    Viszont hova tünt a csaj aki lenyúlta Hank könyvét?:S Nem emlékszem már
  • mikusmate
    #367
    Angol felirat nincs még a mostani részhez? Sehol se találtam :(
  • bency
    #366
    Nekem az örök kedvencem Ashby....ő mindent vitt.
  • Blum
    #365
    Ez az Atticus kibaszott nagy karakter. Megkene tartani meg egy evad erejeig. Eddie Nero se volt normalis,de ez az ember kikeszit :DD
  • bency
    #364
    Jaja,csak nagyobb :D
  • ForzaInter
    #363
    #353 tökéletes lenne:)
  • bency
    #362
    Amúgy szerintetek nem kéne már egy új banner?:S Ez olyan puszta..elavult már...