482

  • bcrics
    #121
    a fene..kösz:)
  • winnie
    #120
    nem- jövőre folytatódik.
  • Count Adyn
    #119
    Csak ne felejtsük el hogy a főszerelő egy író és olyan dumája van hogy azt még a legjobb fordítással se lehet 100% visszaadni:)
  • bcrics
    #118
    a 4. évad az akkor most fog indulni összel?
  • hedonist
    #117
    hát vannak kivételek, de sztem ez jobb eredetiben, mondjuk a nekem a Rescue Me pl sokkal jobb magyarul.
  • bcrics
    #116
    mint szinte minden,,de az ien komédiák általában nem annyira elvetemulten otvarok a szinkronnal sem,..
  • masoma
    #115
    amugy feliratosan tényleg jobb...
  • lemongrass
    #114
    szinkron? brrrrrr...
    várom már én is a 4-est! sztem előtte ledarálom még1x, h mindenre emlékezzek! :D
  • masoma
    #113
    nem. mind a 3 az.
  • bcrics
    #112
    okéé..szóval 1 Láma vagyok,csak az első 2 évad szinkronos?
  • bcrics
    #111
    Üdv..ebből mennyi évad van-elsőt msot pörgettem ki szinkronosban...van méég?:D
  • hedonist
    #110
    Csak eljön az a nap is.
  • Jaffa 2843
    #109
    jah amikor én irtam akkor még nemvolt kihírezve a "csúszás"
  • NeverwinterKING
    #108
    imdb-ről szedtem, sztem ott azért tudják az ilyet.
  • N3TuddKi
    #107
    Nagyon ütősnek kell lennie, ha ennyit késik. :)
  • killecske
    #106
    Hát ha nem Én szeptemberre vártam!
  • NeverwinterKING
    #105
    Season 4, Episode 1: Episode #4.1
    Original Air Date—10 January 2011


    komoly?
  • Jaffa 2843
    #104
    őszre tippelnék kb.
  • Police88
    #103
    Mikor folytatják amcsiban?
  • hedonist
    #102
    :D jah de az gáz lett volna, jo h nem használta
  • lemongrass
    #101
    végülis 1x megoldotta... vett egy újat :D LOL
  • hedonist
    #100
    Akkor nem értetted meg az életérzést amit Moody képvisel!

    Egy hedonista whiskey ivó író sosem fogja kicserélni az izzóját a kocsiján, amit meg sosem fog lemosni:)
  • lemongrass
    #99
    so...
    3 nap alatt daráltam le a sorozatot /meló miatt, amúgy láncként néztem volna/
    van pár dolog, ami nem tetszik!
    Becca -> 2 ilyen embernek hogy születhet ekkora undorító lánya!
    Mia -> vmi szebb nőt is választhattak volna erre a szerepre!
    Epres Attila -> vhogy nekem Mulder ügynökhöz csak a Karcsi hangja illik... ezért néztem felirattal mind 3 évadot!
    Charlei Runkle -> a 3 évad alatt olyan szintű bóvli emberré redukálódott, h

    idegesít, h a porsche mindig retkes, és hogy azt a lámpát nem lehet kicserélni.

    egyébként a legdurvábban jó sorozat, amit mostanában láttam! (és tényleg jó, h eddig nem kezdtem bele, mert így legalább nem 12 részenként vártam volna hónapokig az új évad érkezését!)

    egyébként tegnap S308 nekem is betette a kaput! :D

    so... remélem lesz folytatás!!!

    Happy Fuckin' Nu Yea' All!
  • setuh
    #98
    az a szar ebbe a sorozatba h nem elég h kiszúrják a szemünk 12 résszel egy évbe, még rövidebb is egy rész mint mas sorozatnál,röpke 30 perc nem elég ebből :P
  • Bandee1987
    #97
    Ütős befejezés volt.

    Mondjuk értem, hogy Karen kiakadt, de Moody tényleg nem tudta, hogy 16 éves a csaj, most minden muffnak le kéne ellenőriznie a személyijét, hogy biztos elmúlt -e 18 éves? Btw Amcsiban hogy vannak a törvények? Ott 18 év alattit nem dughatsz meg vagy mi?
  • hedonist
    #96
    muszaj folytatni, vhogy:)

    És Hanknek is muszáj még Karen en kívűl más nőket is kettyingetni,h tovább folyjon a sorozat.. persze én is szomorú voltam, érdekes lenne, ha egy ideig NY ban zajlódott volna a sorozat, de gondolom ez nem lehet, mert brutális költségekbe kerülne.
  • masoma
    #95
    jaaaj. hát igen aki szeretné tudni miről szól nagyrészt a kaliforgia, annak S03 E08, beszarás:D
  • hapi
    #94
    Ennek az évadnak a 8. rész volt a csúcspontja nálam.
    Sajnos személyesen tudom igazolni hogy ha kapcsolatba kerülsz egy rosszindulatú de kimondottan csinos nővel, akkor kur.. nagy szarban vagy.És nincs szükség rá hogy bármi rosszat tegyél, a baj utolér így vagy úgy...
  • killecske
    #93
    Igaz de Én még azon is meglepődtem, hogy Marcy ott hagyta Charlyet. Azt hittem, hogy ők is rendbe jöttek.
  • masoma
    #92
    mondjuk ha az én feleségem lefeküdne a volt feleségem 16 éves fiával valahogy átgondolnám, hogy nekem való e a csaj...meg azért Karen tűrt elég sok mindent ez lehet már neki is sok volt...amugy vártalan befejezés annyi szent és akkor most várunk:D
  • killecske
    #91
    Az kár!
    De amúgy nem értem miért akadt ki Karen a végén? Már mint gondolom, hogy mit mondott neki Hank de nem értem azt a veszekedést a végén!
  • masoma
    #90
    így van:(
  • killecske
    #89
    Csak akkor jön a következő évad?
  • setuh
    #88
    nah ne vege...es most ezzel birjuk ki 2010 oszig?
  • newtrep
    #87
    persze hogy lesz.még ősszel berendelte a 4. évadot a showtime
  • hedonist
    #86
    azt hiszem sajnos, hogy nem:(
  • killecske
    #85
    Lesz következő évad?
  • masoma
    #84
    nemsokára vége az évadnak :( :( :(
  • MasterB
    #83
    Sziasztok! Valaki nem tud esetleg feliratot a 3.évad első két részéhez?
  • hedonist
    #82
    igen az annyira nem lenne meglepő:)) viszont hiányoltam Maya-t, nem mintha annyira bírnám csak fura,h nem volt eddig vásznon, mert hát ő az egyik "főmellékszereplő"