4439
  • Caine
    #3559
    Na, sikerült megszereznem a 20. hero's krown is :)))
    Csak 2 volt vicces helyen, a többi elég 1xű volt.

    Közben bezsákoltam a Souldrinker mindkét részét és összeraktam a Stormwindet.

    yippiie :)
  • Fantusz
    #3558
    Van hármas szintű zárnyitás az első fejezetben, csak megvan az "ára" Cid csak a don embereit hajlandó tanítani.
    Frakciótól függetlenül Patty valóban csak a második fejezetben tanít(zárnyitás, akrobatika)
  • Caine
    #3557
    Még mindig az übermentésen dolgozom, 16. szintű vagyok, van 120 skillpontom a tarsolyban (most elköltöttem 10-e kovácsolásra, mert az jó), még mindig ne csatlakoztam egy frakcióhoz sem, de már van 3-3 pontom a rendnél és a donnál is és van egy függőben lévő küldi, ami eldöntheti kihez állok.

    Még egy kicsit csavargok és utána elmentem.
    Ha végigtoltam a donnál csak visszatöltöm itt és megyek varázslónak :)

    ps: megvan a stormwind mindkét darabja :))) kis genyó a játék, mert nincs az első fejezetben 3-as zárnyitás, de van 4-5 zárnyitó varázslat, ami mindent nyit (ami nem quest láda). Ezt ügyesen felhasználva nagyon jó cuccokhoz lehet jutni.
  • Caine
    #3556
    már megvan 19 hero's crown, nem voltak nagyon elrejtve, csak keresgélni kellett.
    Már csak a 20. van hátra, ogre rootból, meg pixie hatből, már rég van 20, a felesleget eszegetem :)
  • Caine
    #3555
    A Goulok még mindig problémát okoznak, pedig már toltam le skorpiót, mennydörgőgyíkot, meg egészen tápos társaságokat.
    Ami nekem bejött ghoulok ellen:
    - mindig csak egy-el harcolj, ha többen vannak, csalj el egyet. Az se gond, ha több kezd utánad jönni, egy idő után csak gy fog követni és akkor elkenheted az arcát.
    - ha megpróbál fagyasztani, akkor el is ugorhatsz, de én ilyenkor pofáncsapom. ez szerencsére elég lassú támadás, van időd ütni. a fagyasztás abbamarad, és még sebzed is.
    - a támadásaik gyorsak és halálosak, ne menj a közelükbe. távolról meg fagyasztanak. mit lehet tenni? beszorítani őket egy sarokba és ütni, amíg mozog. ez egyébként meglepően sok szörny ellen beválik.
    - űbertaktika nincs, kell is szerencse is ellenük, ments előtte.
  • krisztajo
    #3554
    Én úgy vettem észre a fagytámadás a távolsági támadásuk.
    Nálam akkor sütötték el amikor próbáltam tartani a távolságot.
    Egyébként az látszik mikor neki készülnek így még időben hátra lehet ugrani előle.
    Ha lerohantam őket akkor rögtön átváltottak karmolászásra, ami persze nem kevésbé veszélyes. Viszont legalább a fagyasztást meg lehet úszni.
    Inkább tényleg menj vissza később!
  • Fantusz
    #3553
    Ghoulok barlangok mélyén rejtőzködnek, ha nem bírsz velük, gyenge vagy hozzájuk (ráadásul csapatokban vannak) ne menj a közelükbe.
    Fejlődj, erősödj, s majd később átkutatod a barlangot.

    A játék elején is ott vannak a magasabbszintű ellenséges lények, ezek ellen amíg esélytelen vagy nem kell felvenni a harcot, 5ös szinten is lenne lehetőséged ogreval, hamubestiával párbajozni - biztos halál.
  • MrStokes
    #3552
    Ghoul-ok fagyos varazslata ellen mi jot lehet csinalni?

    Emlekszem miutan elhagytam a mocsar kozvetlen kornyeket, tobb helyen is sikerult osszefutnom ezekkel a dogokkel es hat meg ez elejen voltam elegge, es a fagyos skilljukkel szepen kivegeztek. Akar mar 1 ghoul is siman elintezett, ha ugy akarta. Lehet, hogy nem sebeztem eleg nagyokat es tulsokaig tartott a harc? Emlekszem, volt hogy egy-egy ilyen harc soran tobbszor is hasznalta a ghoul ezt a fagyos akarmijet.
  • krisztajo
    #3551
    Dedy! Ja-ja végül is igazad van. De akkor már pontosítottam.

    Caine! Hát akkor mit magyarázok én itt!
    Az Ogre még sokáig gond lesz a Hamubestia pedig végig.
    Teljesen mindegy hányas szintű vagy és milyen fegyvered van, ha az kétszer megcsap véged.
    Nem akarlak elkeseríteni de ghoul-ból és ogréból is lesz olyan hely ahol igen sokan lesznek egyszerre. Például egy helyre emlékszem ahol 5-6 ogre volt és egy másikra ahol legalább 8 ghoul.
    Illetve ha a gyíkok megjelennek a mostani jó világnak is hamar vége lesz.
    Ha eddig laza volt onnantól nagyon más lesz a helyzet miután rögtön kettesével-hármasával lesznek és igen nagyot sebeznek!
    Amúgy sok tanuló pontot tényleg nem érdemes tartalékolnod, hiszen akármilyen karit is akarsz a kiegészítő képességek kellenek.
    Érdemes kimaxolni őket már ha a csatlakozás előtt lehetséges.
    Ha a két oldalnál szeretnél harcost akkor ugyanúgy az erőre kell menned és totál mindegy egy darabig kinél fejleszted.
    Fejszehasználatot nem érdemes tanulni hiszen csak kardot készíthetsz és találni is csak azt fogsz.
    A két kardismeret nővelő gyűrű pedig lehetővé teszi hogy előbb használhass jobb kardokat. Érdemes használni őket!
    Ha egy fregoli kari mentést szeretnél gyakorlatilag csak azokat a pontokat nem érdemes elkölteni amit az erőre, ügyességre vagy manára raknál mint alaptuli.
    És kardhasználat, bothasználat vagy íj. De ebből a háromból csak egyiket tudod egyszerre felfejleszteni teljesen.
    A számszeríjra én nem fecséreltem pontot a bölcsességre meg nem kell mert a monostor könyveinek elolvasásával az össze kőtábla amit találsz nem is kell.
    Ja és még egy dolog. Ne aggódj az obszidián mennyisége miatt.
    Nekem két kard készítése után a titán fegyverek megszerzésekor még volt 70 darab szóval bővel elég lesz.
    És keresd meg az Őrjöngés kardját a saját kétkezes obszidián és másfél kezes titán kardig az a legjobb fegyver (de ügyesen eldugták, könnyű elmenni mellette).
    Én gyakorlatilag attól hogy felhúztam a kardismeretet hetesre (plusz a két kardismeret gyűrűvel) ezt használtam addig amíg a Titánszárnyat meg nem szereztem.
  • Caine
    #3550
    Az a helyzet, hogy nem nagyon van gondom a csatákkal. Védekezés jól megy, nagyon nagyot nem sebzek, de idáig szinte mindenkit levertem. (Van egy 26-os erőm és egy Skullsmasherem (buzogány))
    Egyedül az Ashbeastek és az Ogrék jelentenek jelenleg gondot.
    Skeleton/warrior nem gond, Rotworm megy, War Kriket nem probléma, Bogbody nem probléma, ghoul se ha nem több jön és tudok taktikázni (ghoulokat nagyon utálom), thunderbeast alig tud hozzámérni, egy skorpiót láttam, de hozzám se tudott érni, úgy lecsaptam, koboldok, lepkék, keselyűk, farkasok, vaddisznók nem gond.
    Szerintem nem rossz egy alap buzogánnyal (28-as sebzés) és 26-os erővel.

    Most elkezdtem csinálni Harbor Cityt, szeretnék minél tovább eljutni minél kevesebb skillpont elköltésével és utána csinálni egy mentést, ami előtt még a frakció választás lenne, mert szerintem kb. 3x végig kell tolnom az összes acsiért majd.
  • DeDy
    #3549
    Íj-számszeríj mindkettő íj:), de mindegy, akkor tényleg megtaláltad mind, csak a felsorolásnál nem írtad le a más-félkezes kardot, ez tévesztett meg.

    ui.:Jó game volt érdemes volt végigvinni.
  • krisztajo
    #3548
    Takanohana! Köszi, akkor megnyugodtam.

    Caine! Valóban Cid tanítja a zárnyitás 3-at.
    De csak az után válik elérhetővé, hogy csatlakoztál a Donhoz.
    Itt a védelemhez vajmi keveset tudsz főleg a játék elején hozzátenni.
    A kovácsolást mindenképp érdemes kimaxolni és majd a bányászatot megtanulni.
    A kovácsolás kell az aranyművességhez máshogy nem tudsz gyűrűket és amuletteket készíteni és persze a saját magad készített kardok sokáig a többinél jobbak lesznek.
    Pláne addig amíg nem használhatod a másfél és kétkezeseket.
    Bányászat nélkül pedig nem lesz elég alapanyagod.
    De jobb ha tudod nagyon minimális védettséget adó tárgyakat lehet csak készíteni.
    Ha harcos vagy főleg az elején tényleg inkább a támadás vagyis az erő számít.
    Én erő gyűrűt és amulettet készítettem, ezek akkor amikor még lever két vadmalac nagyon sokat számítanak.
    A védelemre a harcos vagy pengevédelem gyűrűje készíthető szerintem annál többet adó nincs is. Persze később készíthetsz mágiavédő gyűrűt is de csak +5-öt ad.
    Amit viszont mindenképp érdemes megvenni az a Monostor amulettje védelemben nincs annál jobb cucc. Nem olcsó de amire odaérsz annyi pénzed már bőven lesz.
    Inkább az előléptetésekre gyúrj, az azzal járó új páncélokkal tudod a legjobban növelni a védelmedet. Az igazán nagy ugrás az utolsó előtti kapitányi páncél lesz.
    De teljesen mindegy miben vagy és milyen a védelmed, ha nem jól védekezel simán levernek.
    A tanuló pontok pedig menjenek az erőre 100-ig.
    Aztán ha felhúztad az alkímiát hármasra csinálhatsz erő lötyiket és felhúzhatod 200-ra.
    Persze a receptet megkell hozzá találni!
    Lopakodást és zsebmetszést mindenképp tanuld meg van elég pont rá és nagyon megkönnyítheted vele az életed jó pár küldiben és persze pénzszerzésnek sem rossz.
    És a növényeket és állati hozzávalókat semmiképp se ad el, később ha már lesz hozzá recepted (nem kell venni én mindenhez találtam) gyárthatsz gyógylötyiket.
    Majd ha megtanultad a tekercsírás a varázslatokhoz az állatok maradványai azokhoz kellenek, és persze a rúnák is ezért azt se ad el.
  • Caine
    #3547
    Apropó, jól tudom, hogy Cid tanítja Harbour Cityben a Lockpick 3-at?
    Most csináltam meg neki a betörős küldit, Clyde-ot elengedtem, tanít is, de nincs Lock Pick 3.
    Vagy hol lehet hármas zárnyitást tanulni?
  • Caine
    #3546
    Nekem az a tapasztalatom, hogy az összes Gothic játékban a védelem minden.
    Ha jól be vagy védve nem jelentenek veszélyt a szörnyek és néhány pont is nagyon sokat tud számítani. Most is próbálom összeszedni a legjobban védő tárgyakat.
  • Takanohana
    #3545
    én is annyi titán fegyvert találtam csak, amennyit leírtál.
  • Fantusz
    #3544
    Gyűrűket, amuletet nem vettem fel olyat, ami védelmet ad, szerintem az ékszereknél előnyösebb támadásra bonuszt adókat felvenni. (+erő, +kardismeret, +mana, stb)
    A monostor amuletje ad majd olyan bonuszokat, amiért érdemes lesz nyakba akasztani, de azt a játék elején kapod meg (ha egyeltalán megkapod a don embereként)
    Soha nem lesz cuccokból akkora védelmed, hogy bármelyik ellenfél ellen biztosra mehess, halott gyík kevesebb gondot okoz.

    Kovácsoknál érdemes nézegetni az árukészletet, időnként frissül, de szinttől is függ mennyire jó cuccokat találhatsz náluk.
    Barlangok, romok némelyike elvileg szinttől függetlenül is bejárható némileg (teljesen nem mindegyik), de gyakorlatilag néhány lénybe öngyilkosság idejekorán belekötni, ha nincs a közelben segítség.
    Ogre vagy hamubestia ellen csak nem halandó NPC tud segíteni.

    Skill pontokat ebben a játékban nincs értelme tartogatni, 100-ig mehet mind az erőre, aztán alkímiával tolhatod tovább az erőt, a többi skill ponttal ésszerűen fejlesztheted tovább a karaktered.
  • krisztajo
    #3543
    Fantusz! Na jó akkor nem nálam van a hiba!
    Akkor ezek szerint kicsit elfelejthették mit is szerettek volna az érmével csinálni? Érdekes!

    DeDy! Tévedés, mindent megtaláltam! Ebben azért vagyok biztos mert tényleg minden részt bejártam az összes templomban.
    Te tudod rosszul. Az első Titán kardot a másfél kezest még Ursegor kiszabadításakor találjuk meg az élőhalott harcosnál a második a kétkezes a Titánszárny.
    Valóban két bot van az egyiket jogarnak hívják. Csak egy Titán fejsze van a másik a kalapács miután ez része a páncélnak ezért nem írtam. És csak egy íj van a másik a számszeríj!
    De ha mégsem így lenne kérem az urakat (Takanohana, Fantusz) javítsanak ki!
  • Caine
    #3542
    Tudtok olyan gyűrűt/amulettet/sisakot amit meg lehet szerezni az első fejezetben (elágazás előtt) és jó védettséget ad?
    Amit eddig megtaláltam:
    - Sisak (1 védettséget ad, vágás/szúrás/ütés)
    - 2xDuelist Ring (5 védettség vágás/szúrás/ütés)
    - Amulett (10 védettség, de csak szúrásra)
    - Meg van egy rúnapajzsom (mindenre 6 védettséget ad)
    - Munkásruha (10 védettség vágás/szúrás/ütés)

    Így most a védettségem így néz ki: 27/27/26/6/6/6
    Lehet ennél jobbat összehozni a játék ezen pontján?

    Próbálok összehozni egy mindenre használható mentést, még az elágazások előtt. Most 13. szintű vagyok, van 100 elosztatlan skill pontom.
  • Takanohana
    #3541
    Elkészült a felirattal ellátott Risen intro, de a játék végén Patty és a Hős beszélgetését sajnos nem tudjuk megoldani...

    A "telepítéssel" kapcsolatos információk az Olvassel_Risen.txt fájlban találhatók.

    Amíg történik valami az extro ügyében, itt elolvashatjátok a lezáró szöveget és a Patty-Hős párbeszédet:

    Évszázadokon át az emberiség az Istenek szolgájaként élt.
    Miután az Istenek távoztak, a Titánok felemelkedtek.
    Az emberiségre halál vár.
    De egy sziget túlélte.
    Egy ember utat mutatott.
    A remény tüze fellobbant. Az emberiség felemelkedett.

    Patty: Akkor hát döntöttél?
    Hős: Döntöttem.
    Patty: És mi még mindig életben vagyunk. Bezártad a Titánt a hegy gyomrába?
    Hős: Ezt a Titánt legalábbis. Odakint azonban még vannak más Titánok. De ezzel a páncéllal talán van esélyünk.
    Patty: Megküzdesz velük? Egyedül?
    Hős: Ha muszáj. Meg kell öket állítani. Ez az én döntésem. Hogy egyedül kell-e mennem? Az meg a tiéd...

    by Hunosítók Team
  • DeDy
    #3540
    A szárny a kétkezes kard, mégis csak megvan, csak a számszeríj nem lett meg ( mindenféle fegyverből 2 van egyébként, 2 kard, 2 bot, 2 fejsze, 2 íj )
  • DeDy
    #3539
    Hát végigtoltam az outro elég semmilyen lett:S
    Valaki le tudná írni magyarul mit mondanak amikor sötét a kép az outró végén, kb 5 mondat.

    Krisztajo: Akkor nem találtál meg mindent, de ezek szerint én sem, 2 titán fejsze van, és van 1 kard is, a szárny az nem tudom mi.
  • Fantusz
    #3538
    Fogalmam sincs mi lett volna az eredeti terv a régi érmével, azt még a második templomban megtaláljuk a keleti templomban, miközben a szerencsevadászok után kutakodunk, de semmi hasznát nem vettem az érmének.

    Minden fegyvertípusnak megvan a Titán verziója, de sajnos túl sok lehetőség nincs a használatukra, s még némileg a csalásra is ösztökélnek, hisz ha utoljára hagyod a kedvenc fegyver (Titán szárny, vagy a Titán bot) megtalálását szó szerint kipróbálni sem tudod, legfeljebb az inkvizítoron.
  • krisztajo
    #3537
    Igen azt eltudom képzelni hogy ha leesik akkor elhalálozik, de különben nem kell félteni a csajt.
    Teljesen igazad van legalább lett volna legalább még egy Irtsd ki a megmarad gyík táborokat küldi ala Gothic és akkor kipróbálhattuk volna mit tudnak ezek az új cuccok.
    De sajna ez kimaradt.
    Én egyébként vettem a fáradságot és felkutattam az összes titán fegyvert is.
    Ha ezeket is hozzávesszük nem gyenge a szett!
    Mindent bejárva ezeket lehet találni: Titánszárny, Titán bot, Titán jogar, Titán fejsze, Titán íj, Titán számszeríj.
    Na ezért sajnálom, hogy már nincs min kipróbálni!
    A régi érmére neked sincs ötleted???
  • Fantusz
    #3536
    Nem warez topic, de létezik angol nyelvű verzió is a torrenteken, de várd, hogy más keresi meg neked.
    Az oroszok crackelés, hackelés tudománya nem lebecsülendő, ha nem elég jó az orosz szövegértelmezésed sokra nem mész az orosz verzióval, a magyarítás az angol szöveget írja felül, s mivel a telepítője nem találja a felülírandó fájlokat, az orosz verzió szövegablakai a magyarítás felrakása után üresen maradnak.
  • Fantusz
    #3535
    Patty nálam egyszer meghalt, tehát nem halhatatlan.
    Igaz, hogy a gyíkok nem tudtak kárt tenni benne, éppen ezért lepődtem meg, hogy a szakadékba zuhant.
    Megkaptam a cuccait, köztük az apja térképét is, s a küldetés sikertelen "kitüntetést" - gyors reload után nem volt gond, a csaj egyedül nem megy veszélyes helyre, gyíkaprítás közben én mentem fel az egyik toronyba, ahonnan nekem is majdnem sikerült lezuhanni.

    A negyedik fejezet adta lehetőségek jócskán kihaszhnálatlanok maradnak, ellenfél kizárólag a titán páncél barlangjaiban van, a titánfegyvereknek nem sok szerep jut, hisz az öt páncéldarab viszonylag gyorsan összeszedhető, s ha valaki csak a szerencsére bízza a dolgot, lehet a hőn áhított Titán szárnyat találja meg utoljára.

    Mendoza nem kezdő harcos, félni nem kell tőle, s meg is lepődtem, hogy egyeltalán nem használt varázslatot, de a kétpengés botjával elég szépen oda tudott csapni, s meglepően jól bírta a sebzést is.
  • 38tibi38
    #3534
    Ti amugy hoonan töltöttétek le a game-et? Vagy megvettétek? Mert bárhonan is letöltöm csak ororsz.
  • krisztajo
    #3533
    Tényleg egy idő után azokat már nem irtottam (pláne húsvét környékén a tojásszedés nagyon király volt! ).
    Na ezek után végképp kíváncsi lennék mi lehet az érmével!
    A kereskedőknél mindig kiírja hogy nem eladható, márpedig azok általában küldetés tárgyak szoktak lenni.
    Tutira igazad van, biztos rajtam volta gyűrű. Hiába láma vagyok!
    Hát igen ebből is látszik milyen menő a csajszi!
    Engem az üres sziget jobban zavart és az is, hogy most hogy megvan a kalapács már nem lehet senkivel harcolni. Így már tutira rongyolhattam volna gyíkokat irtani!
    Ezért írtam, lehet hogy én nem éreztem rá. Ez azért furcsa mert így még sosem jártam.
    Általában nagyon hamar megy a harc, nem volt gond pl. a Witcher-ben sem. De itt egyszerűen nem ment.
    Nemcsak a Gothic-okban hanem általában az rpg-kben (pl. DA-ban is ugyanez volt).
    Hát én igyekszem nem félni, de láttam már olyan hsz-eket is amiben nagyon szenvedtek vele.
    Remélem én nem járok majd így!
  • Takanohana
    #3532
    - maradtak itt-ott csirkék :)
    - a régi érme nekem is megmaradt
    - Patty tanítja az akrobatikát, ha nincs rajtad gyűrű
    - az tényleg kicsit illúzióromboló, hogy én talpig páncélban, rohadt nagy kétkezes pallossal nem érek annyit, mint a csaj egy szimpla kis karddal, semmi páncélban.
    - a harcrendszer sztem a legjobb a világon, nem könnyű ráérezni, de sokkal élvezetesebb, mint ész nélkül nyomni a balklikket. de hát ízlések és pofonok...
    - a pénzhelyzet minden Gothicban ilyen, ahogy leírtad
    - ne félj a titántól, inkább ügyesség kell majd hozzá, (mármint a tiéd), mint tápos kari.
  • krisztajo
    #3531
    Eljutottam a végjátékhoz. Most rakattam össze a páncélt a druidával.
    Jó kis cucc a kalapács se kutya és a statisztikája se semmi!
    Kár hogy már semmin sem tudom kipróbálni, egy ellenfél sem marad.
    Az azért furcsa hogy a játék végére egy teljesen üres szigeten rohangászok.
    Erre azért oda figyelhettek volna a fejlesztők, berakhattak volna legalább valami nem ellenséges állatot (pl. nyulat) hogy ne legyen élettelen minden.
    Egyébként van néhány dolog ami nekem kicsit furcsa.
    Például találtam egy régi érmét ami nem eladható.
    Talán kihagytam egy küldit, vagy mit lehet ezzel kezdeni?
    Aztán úgy gondoltam kimaxolom a kardismeretet ez csak az negyedik templom végére sikerült.
    Gondoltam ha már van szabad tanulópontom megtanulom Patty-tól az akrobatikát.
    Csakhogy már a nyugati parton volt és a kíséreten és üzletelésen kívül másra nem volt hajlandó. Már nem tanított.
    Tudom, hogy ez csak egy apróság és van elég gyűrű erre de mégis logikátlannak találom.
    Apropó Patty. Nekem úgy tűnt halhatatlan, legalábbis serényen nyomta le az elit gyíkokat az alap kardjával!
    Biztosan sokan nem értetek majd egyet velem, de szerintem hihetetlenül elcseszett lett a harcrendszere a játéknak!
    Lehet hogy csak én nem éreztem rá, de nekem egyszerűen nem ment sérülés nélkül a harc.
    A végén rengeteget szenvedtem a csapatban támadó gyíkokkal!
    Sajnos itt is beleestek a szokásos rpg hibákba!
    A játék elején még semmire sincs pénz és vért izzadtam azért is hogy jobb felszerelést vegyek a végén viszont már semmi értelme hisz nincs mire elkölteni.
    És bár harcosként nincs semmi haszna a bölcsesség kőtáblákból simán felhúzható kétszázra.
    A történettel is ez a helyzet az első fejezet zseniális utána viszont gyorsan esett a színvonal.
    A többi fejezet inkább átmegy darálásba és már csak emlékezetes epizódok maradtak (pl. Patty küldije, vagy a bejutás vulkán belsejébe).
    De ezt könnyen megbocsátottam mert a negyedik fejezet templomai kárpótoltak.
    Egyszerűen fantasztikusak voltak, izgalmasak és hangulatosak.
    Most 28-as szintű vagyok pedig a világon minden ellenfelet kiirtottam.
    Ellehet egyáltalán jutni a maximum szintig?
    Már csak a két főmufti van hátra. Mendozától nem félek a tűz titántól annál inkább!
    Még nem tudom hogy fogom legyőzni!
    De ettől függetlenül hibái ellenére remek kis játék ez, jöhet a második rész!
  • DeDy
    #3530
    Há, nem enyhén bugos a game, mivel nem sikerült kinyitni, nem nyílt ki a vaskapu mögötti kőajtó, most egy újra betöltés után magától kinyílt. A csörlővel gondolom ki kellett volna nyíljon a vasráccsal együtt, akkor ezért nem sikerült bejutnom oda, banyek, megoldódott.
  • Fantusz
    #3529
    Furcsán van fogalmazva, s nem is kötelező olvasni, de az a legbonyolultabb barlang, én sem tudtam volna érthetően elmagyarázni a teendőket, ott sokszor kell a főterembe visszatérni, nyomogatni a kapcsolót, hisz a három ajtó közül csak egy lehet nyitva.
    Igen, emlékszem, hogy a rács mögött is volt még kőajtó, de a csapóhíd leeresztését talán még trükkösebben oldották meg, sokan ott akadnak el.
  • Takanohana
    #3528
    ez nem teljesen igaz, a városban minden küldit megcsinálhatsz bármelyik oldalon, akkor is kapsz még egy esélyt, hogy a másikra állj. ha pl a rendnek kedvezően csinálod meg a küldiket a városban, akkor ad a Don még egy esélyt, ez az ereklye táboros küldi, illetve ha fordítva oldod meg a városi küldiket (Don oldalán) akkor meg elfogathatod magad a renddel és a monostorban találod magad.
  • DeDy
    #3527
    Nem nagyon akarok végigjátszást használni, inkább megkérdezem és akkor megmaradnak a meglepetések, mert csak azt tudom meg amire kíváncsi vagyok.
    Ui.: Elég érdekesen van leírva ez a végigjátszás egyébként.

    "Kinyilt a szemben lévő rácsos ajtó. Balra szarkofág, majd egyenesen mennyünk át a kapun, és keressük meg a csörlőt, és használjuk"

    Érthető de nem túl jól van megfogalmazva.
  • DeDy
    #3526
    Milyen szakadék? Nem említettem semmi ilyesmit a fő rácsos kapura gondoltam, a hídon már túl vagyok. Felemelem a csörlővel de mögötte közvetlen van egy kőfal kb. 1m-re a rács mögött.
  • Fantusz
    #3525
    Sejtem melyik barlangban lehetsz, ha valóban ott vagy, akkor a szakadék túloldalán nem falat látsz, hanem a felhúzott csapóhidat.
    Olvasd el figyelmesen a végigjátszást, le van írva hogyan lehet a csapóhidat leereszteni...
  • Fantusz
    #3524
    Egyéni döntés, hogy melyik barlangban keresgélsz, a "második" lehet első, vagy ötödik is.




    Végigjátszás
  • DeDy
    #3523
    Üdv.
    Kérnék egy kis segítséget. a Titán páncél küldinél járok, a 2. darabot szerezném meg, de a végét a barlangnak valahogy nem sikerül megoldani, elvileg megforgatom a csörlőt és felemelkedik a végső rács, ez meg is történt de mögötte van egy fal is az viszont nem akar eltűnni.
    Valakinek ötlete? Előre is kösz.
  • 38tibi38
    #3522
    Valaki tudna segteni? Már 1 hete próbálokzok vele de csak ororsz falirat van és ha felrakom a magyarositást vagy vmi más nyelvet akkor meg nincs semmi irás csak kép. Pl a menübe van egy kis tábla és ot kéne lennie hogy new load game emg ezek. Ha valaki tudja a megoldást mondja el. Ellőre is thx
  • Fantusz
    #3521
    Küldetéseket csináld.
    Megtalálhatod az ajtót, de kinyitni csak kulccsal lehet, s a külcs megszeruzéséhez küldetés szükséges (don embereként megkapod a kulcsot, a rendhez csatlakozva harcolni kell érte)
    Patty türelmes leányzó, miatta nem kell siettetni a kapu kinyitását, s van még három szerencsevadász is a városban, akiket szintén ki kell juttatnod, mind a négyen kapcsolódnak majd a főküldetéshez.
  • asaati34
    #3520
    Az alkimista háza melletti lejáratra gondolsz?
    Vanott egy gomb megnyomtam kinyilik egy ajtó de utána kucsot követel az ajtó.
    Azt a hol találom?
    Eza titkos kijárat egyáltalán?
    Köszi előre is a segitséget.