4439
  • Encore
    #3719
    Kikötővárosban, a hátsó bejáratnál (ahol meg kellett vesztegetni az őrt, hogy bejuss) rögtön jobbra, egy parasztbácsika gondozza őket...
  • Dead
    #3718
    Ebben az univerzumban, az evolúció nem hozta létre őket.
  • 38tibi38
    #3717
    A tehenek amugy holvannak?
  • 38tibi38
    #3716
    Ajj most se costa se dulgar nem beszél velem:( Pedig fontos lenne egy küdletésben.
  • 38tibi38
    #3715
    Na Pattyt felviditottam:D most nagyon elhaladtam:) majd viszatérek a gnómoshoz ha erősebb leszek.
  • 38tibi38
    #3714
    Na már jól áll a helyzetem:) A vadász ruhát is megszereztem. De petty nem akar velem beszélni:( Nem lehet vhogy felviditani?
  • 38tibi38
    #3713
    Rendben,megpróbálom.
  • Dead
    #3712
    Több veszett Mohácsnál. Csinálj más küldetést. Erősödj, azt majd visszamész egy fényes reggelen. Mikor már a csillogópáncélod fényétől holtan esnek össze a szörnyek.
  • 38tibi38
    #3711
    Na jó én feladom. Soha nem fogom megtalálni azt a rohadt gnómot:( Majd ha unatkozok talán még játszok vele...
  • Takanohana
    #3710
    nézd meg a térképedet. van egy olyan lehetőség, hogy küldetések mutatása. akkor a térképeden megjelenik piros pöttyel, hogy melyik küldiben hova kell menni.
  • 38tibi38
    #3709
    Most elértem valamilyen mocsárba de ittse találok semmit:S
  • 38tibi38
    #3708
    Na levertem a csontvázt a nagy semmiért... Nem az a hely vezetett le a föld alá:( De akkor holvan??
  • 38tibi38
    #3707
    sry.Nem péket hanem képet:D
  • 38tibi38
    #3706
    De segitői nincsenek. Lehet hogy rosz helyen járok? Mert láttam pár péket egy másik hídról ami közel van a tengerhez. Talán az lenne? És egészen idáig fölösleges volt minden?:D
  • ratgab
    #3705
    Idén biztos! :-D Nem szabad föladni, ha nem megy erővel, akkor majd megy ésszel. Ha jól emlékszem ő többedmagával tartózkodik 1 teremben, így adja magát, hogy csald ki onnan, vagy előbb nyomd le a segítőit! Meg lehet csinálni, már előtted megtették páran!

    Egyébként ha jól emlékszem a Gnómvezér és a csontinagyúr 2 teljesen eltérő irányban van egymástól, de javítsatok ki ha rosszul emlékszem!
  • 38tibi38
    #3704
    Hát ez kész... Végre kinyirtam azt az öt csontvázat de mikor felmegyek jön a nagyúr az pedig 3 csapással kinyir.... Egyáltalán elfogom érni még idén a gnómvezért???
  • Encore
    #3703
    Igen, az lesz az. Ott két küldetés is teljesíthető, az egyik az a gnómos a másik pedig az öt csontváz vezér megölése és gyűrűik begyűjtése... két helyen is le lehet menni a föld alá az egyik a csontvázvezérhez a másik a gnómvezérhez visz
  • 38tibi38
    #3702
    Van ott egy rom de egy csomó csontváz őrzi. Az lenne?
  • Encore
    #3701
    nem is fred, hanem a csóka, aki csatlakozott hozzám, de az is lehet hogy fred is ott volt, már nem emlékszem :D
  • Encore
    #3700
    Na ja, mondjuk én is meglepődtem, hogy Fred szinte el is intézte, mire a közelébe értem :)
  • ratgab
    #3699
    Aki még a gnóm nagyvezírt nem nyomta le az kerülje ezen spoiler megtekintését.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Annál a résznél azt hittem, hogy jön valami húde nagyon kemény ellenfél erre, a főgnómot egyszerűbb volt lenyomni, mint az alatvalóit. Kb. harcossal 3 kardcsapás
  • ratgab
    #3698
    Akkor menj a farkas felé szerintem! :-D

    Egyébként nem tudom, hogy hogyan küzdesz, de harcossal gyakorlatilag baromi egyszerű (érdemes mellé valami távharci fegyverre is gyúrni).

    Fekete farkasoknál (ha van valami szikla arra felugrassz, ott nem érnek el általában) távharci fegyverrel meglövöd elkezd feléd szaladni, ekkor közelharci fegyver elő. Amikor látod, hogy támad, akkor elugrassz az jobbra vagy balra (hátra nem jó, mert nem tudsz ellentámadásba lendülni onnan) és elkezded csapni. Amint feléd fordul befejezed a támadását és megvárod, míg támad, ekkor újból elugrassz valamerre (javaslom 1 kezes fegyvernél a bal oldali irány elugrásra, mert ha jobbra ugrassz előfordul, hogy nem találod el).

    Kb. Ezek minden ellenfél ellen működnek, kivéve a sáskákat és a ghoulokat (ellenük nagyon, de nagyon nem).

    A lényeg, hogy ne húzz magadra egyszerre 2-nél több ellenfelet, mert akkor akármilyen karaj vagy meghallsz (nem assassins creed , hogy egyszerre csak 1 támad, de ez így jó). Jah és ha a farkas nem megy, akkor a hamubestiákat nagyon messzire kerüld el (2 ütés meghaltál), de a ghoulokat is!

    Mágusnál egyszerűen távolról nyomod beléjük a támadó varázst, ellenben, ha elfogy a manna, akkor cumi van (bottal nem lehet farkas támadást kivédeni, csak elugrani.
  • Encore
    #3697
    A hídon át kell menni, lesz pár farkas le nyomod őket majd mész előre és előre és miután legyaktál kb 100 gnómot eljutsz ilyen romokig, ott kell valahol lemenni a föld alá a gnóm vezérhez....
  • 38tibi38
    #3696
    Oké,végre elértem a hidat,legyőztm a patkányokat meg a gnómokat de most nemtom merre mennyek felfele farkas,lefele is farkas:(
  • Encore
    #3695
    Ha kiállsz a monostor sziklaperemre és lenézel ott a folyó és látsz rajta egy kis fahidat is, átmész azon a hídon és követed az utat, akkor kicsit nyugat felé tartva elérheted a remetét. Ha útközben találsz egy sznetély szerűséget (sziklák) akkor közel jársz...
  • 38tibi38
    #3694
    És ez a Remete hol található?
  • W B
    #3693
    attól még simán lehet. tudsz csinálni
  • 38tibi38
    #3692
    Oké köszi,kárhogy a Donhoz áltam,igy nicns lebegő varázslat:S na midn1 megoldom:D
  • Encore
    #3691
    Ha a fekete farkasok megtudnak ölni, akkor még nem állsz készen, hogy a gnómok táborába menj szerintem..

    Amúgy van az a remete csóka, aki segít összeragasztani az egyik korongot, tőle kelet felé lesz egy házikó ahol egy nő meg farkasa élnek, azoktól tovább észak kelet felé és ott leszel a hídnál...
    Ha így nem egyértelmű, akkor a monostor mögötti sziklaperemre állj ki (ahonnan belátni a térkép nagyrészét) és ha lenézel látsz egy folyót, onnan észak kelet felé lebegj egy lebegővarázslattal és kb akkor fogy ki a szufla a tekercsből mikor odaérsz a farkasos nő házához....
  • 38tibi38
    #3690
    Hali. Mikor az inkvizitornak kell szerezni 5 korongot az elsőt nemtudom mert lekell menni a gnómok táborába de nemtudo hol mennyek,mert a hidat már láttam de csak fölülről,és ha Pl keletnek megyek állandóan megölnek a fekete fakrasok:( Pls help.
  • storm2000
    #3689
    Kösz a tippet!
  • Dead
    #3688
    Venni is lehet asszem. Meg elég sok van elszórva azért. Néz körül a kovácsoknál.
  • storm2000
    #3687
    Sziasztok!

    Segítene valaki? Nagy bajban vagyok mert nincs csákányom, és nem is találok, pedig már egy napja keresem. A falak lebontásához kéne, a gyík
    főpapok sírjánál.

    Létszives segítsetek!
  • Was
    #3686
    Persze nem szabad semmilyen messze menő következtetéseket levonni, de ahogy nézem, a Piranha Bytes oldalán két állást ajánlanak 2011 márciusi befejezéssel. És mivel az egyik "AI-Programmierer/Skripte" a másik pedig "Animator" ezért remélhetőleg valami új projekten dolgoznak.
    Régebben valamelyik figura cyberpunk-os terveiről beszélt...
  • SaphireDraco
    #3685
    Sziasztok!
    aki játszik ezzel a játékkal az vegyen már fel msn re vagy skype ra:)
    msn: [email protected]
    skype: sz.lorant

    nem a nayakán akarok lógni csak mégis jólenne :)

    Előre is köszi!
  • W B
    #3684
    9-ig lehet. 7-ig eltanulod, aztán felveszel 2 kardforgatás gyűrűt. Így lesz 9
  • steweee
    #3683
    ok, nagyon köszönöm
  • Dead
    #3682
    Bocsánat 9-től lehet 2 kezeset egy kézben.
  • Dead
    #3681
    Kardot csak 7ig lehet, ha Rend-ben van. de ez csak apróság, bár lényeges, mert 8tól lehet 2 kezest egy kézben. Ha 9ig tanulni lehetne, akkor nem is lenne gond, mert az már mindent tud szinte.
  • Takanohana
    #3680
    Ja és még valami, ha úgy döntesz, hogy rendharcos leszel, akkor a banditatáborban, mikor már csak az van hátra, hogy beszélj a Donnal, előtte mentsél egy jó nagyot, mert beszélgetés közben észre sem veszed, és már csatlakoztál is a Donhoz. Akkor pedig ugrott a rendharcos kaszt, a városi küldik egy része és szinte minden kolostoros küldi.