4439
  • Shep
    #3919
    Ja, hogy több láda is van, akkor ok. mert 1-el találkoztam, de utána a hullarablóktól bepánikolva nem mentem tovább :) de ezek szerint kénytelen leszek. mondjuk most már elég erős vagyok a legyőzésükhöz, de 2 egyszerre azért még nem megy úgyhogy marad a csalogatósdi. Amúgy az a hamuszörny az kutya kemény alig tudtam megsebezni ő meg 2 ütéssel elintézett V)
  • Fantusz
    #3918
    Használd a fejed.
    Pontosan az a küldetés lényege, hogy te tudod melyik ládában van a kincs, a többi csapda

    Romanov meg tudja, hogy neked tudni kell(ene)
  • W B
    #3917
    több láda is van, a feljegyzésekből kiderül melyik nem öl meg. ha jól emlékszem, a baloldali mi nem öl meg. (ha épp beírtál a a barlang utolsó termébe ahol van pár ghoul)
  • Shep
    #3916
    Pattyt elkapta Romanov és ki kellene nyitnom neki Tarras ládáját. Igen ám, de hogyan? amint kinyitom megöl valami csapda.
  • SG
    #3915
    Köszi szépen !
  • xerdi
    #3914
    Létezik elméleti plafon, de sztem ezt nem lehet elérni.
  • McFrost
    #3913
    Én: 2. fejezet, 16-os szint és 27 óra játék.
  • MrStokes
    #3912
    Hmm ezt jo tudni, koszi.
  • W B
    #3911
    Ha a kovácsolás hármas szintű és van alapanyag lehet olyan amulettet csinálni mi +2 fagy/tűz/mágia kristály szintet ad.
  • MrStokes
    #3910
    A masik ket szint alatt mit kell pontosan erteni?
  • SG
    #3909
    Sziasztok !

    Aki már végigjátszotta mágussal, az megmondaná hogy van e manna limit, és ha van akkor mennyinél tetőzik ?

    Erőt és ügyességet azt tudom hogy 100-ig lehet trénereknél tanulni, aztán italokkal 200-ig feltornászni de 200 a maximum. A mannánál is 200 ? Vagy ott lehet magasabb is ?
  • Shep
    #3908
    Köszi a válaszokat.
  • rotator
    #3907
    35 óra körül volt emlékeim szerint.
  • W B
    #3906
    Néhányat majd kapsz pár embertől. Amúgy majd a második fejezetben szerezheted meg a reptoloidoktól.
  • Fantusz
    #3905
    Első fejezetben még nincsenek teleport kövek.
  • Shep
    #3904
    Betöltésnél tippként írta, hogy vannak teleport kövek amik gyorsítják az utazást, na ezek hol vannak, mert én ilyet eddig nem igazán találtam.
  • Takanohana
    #3903
    majd fogod tervezni :)

    1-2 oldallal ezelőtt volt róla szó.
  • McFrost
    #3902
    Merre van a keleti templom? Nem tervezem az oda utat, csak érdekel.
  • W B
    #3901
    tudja a fene, érettségi előtt vittem végig...
  • Shep
    #3900
    *végigjátszás
  • Shep
    #3899
    Egyébként ti hány órát öltetek bele a játékba? (egy végigkátszás alatt)
  • Shep
    #3898
    Köszi.
  • Takanohana
    #3897
    ha levert téged Aric, menj Wiliamhez, és ad tippet, hogy győzd le.
  • Shep
    #3896
    Tudom ,hogy lehet futás közben (szükség is van rá :))
  • W B
    #3895
    futás közben is tudsz hp-t tölteni.

    én rendharcossal ezt csináltam: Az erőt 100-ig húztam de mindig 105-110 lett belőle. (potival gazzal mindennel amit TALÁLTAM) ügyességet 50-ig húztam. (de íjászatot nem fejlesztettem, csak 1-2 potit kellet csinálnom) Mannát csak potival húztam, miket én csináltam. Kardhasználatot fejlesztettem, és a tűzkristályt 8-ig. a másik 2 szintet kovácsolással csinálható amulettel pótoltam.
  • Shep
    #3894
    Ja, hogy itt így is lehet, valamelyik játékban ha gyógyítottam magam már ezért is szóltak csalónak kiáltottak ki.
  • W B
    #3893
    számszeríj
    futásközben is fellehet húzni. Puhísd vele a mukit és amikor alig van élete, akkor párütéssel üsd le.
  • Shep
    #3892
    Na még jó, hogy én mindig megettem a gombákat :) Köszi.
  • Fantusz
    #3891
    Erő 100-ig, aztán majd italokkal fejlesztheted tovább (addig ne idd meg a lötyiket).
    A kardforgatás szintjének növelésével különböző kombókat, jobb fegyvereket használhatsz, de a sebzés alapja az erő.
  • Shep
    #3890
    Aric (monostor kiképző) legyőzésének mi a titka, szinte minden ütést levéd. Erőre, vagy inkább az újabb szintre érdemes költeni a pénzt?
  • xerdi
    #3889
    Ezt én (is) írtam, de tévedtem, a kard használat valóban csak a Don-hoz tartozó Fincher tanítja 10 szintig.

  • MrStokes
    #3888
    @Fantusz, Takanohana: Koszi a valaszokat!

    Takanohana, akkor ezek szernit te is valami olyasmi karaktert fejlesztettel amikor rendharcossal jatszottal, amit korabban en is vizionaltam? Szoval mukodokepes a dolog, es remelhetoleg lesz eleg tanulopont mindenre.
  • Shep
    #3887
    Közben rájöttem most, hogy végre találtam egy tagot akinél recept is van ami alapján megvan ,hogy mit kell keverni :)
  • Shep
    #3886
    Az alkímiát, hogyan kell alkalmazni, mert hiába tanultam meg és próbálok az asztalnál valamit kezdeni nem csinál semmit.
  • Takanohana
    #3885
    Jól jön az a kristálymágia :)

    A leghatékonyabban akkor tudtam haladni, mikor rendharcos voltam, a legtöbb pontot erőre és kardforgatásra adtam, de volt 4-5 szintű fagyasztásom is és kb 60 manám. Több ellenfél ellen hatásos, pl 3 ghoulból kettőt lefagyasztottam, és máris csak egy ellenfél maradt. Mire kiolvadtak, lecsaptam azt az egyet. Hamubestiát is messziről fagyasztottam, igaz, csak 2-3 másodpercre fagyott le, de már nyomtam is rá a következőt és közben rohantam felé. Utolsó fagyása alatt rávertem egy erősített csapást karddal, és kb vége is volt.
  • Fantusz
    #3884
    Két végigjátszásom volt:
    Egyszer a don mellett, harcosként, kardra gyúrva, jól jött a bányászat, kovácsolás, s nem hiányzott a kristálymágia (rúnamágia tekercsekből elérhető, s manatakarékosabb is.)

    A manával máris a rendharcosok kényes pontjánál tartunk: a harchoz erő és fegyveres képzés kell, mennyit tudnak manára költeni? - nem tudom, mert ilyen karakterrel nem is foglalkoztam

    Másik végigjátszásom mágus volt, kezdetben elég gyengécske, tanulni kell neki is valami alapharcot, de túlzottan nem érdemes belemerülni, neki a kristálymágiát kell majd maxolni (csak egyet, nálam a fagy volt a nyerő - sebez, és lefagyaszt, de csak magas szinten igazán hatásos).

    Kérdésedre annyit tudok mondani, hogy rendharcosnál jól jön a kristálymágia, mint kisegítő lehetőség, de igazán nincs rá szüksége, azt a néhány alkalmat leszámítva, amikor a harcos meg előveszi a számszeríjat, s a szakadék túloldalán lévő ellenfeleit türelmesen lelövöldözi, mielőtt átlebegne.

  • Fantusz
    #3883
    Nem - az első fejezet végén kénytelen leszel frakciót válaszani.
    Már nagyon sokszor le lett írva, hogy a második fejezettől a gyíkemberek lesznek az ellenségek, ettől kezdve emberek nyíltan nem lesznek ellenségesek, szabadon járhatsz a monostorban, kikötővárosban, banditatáborban (kincses kamrát kivéve), a jóindulat azonban nem határtalan, bizonyos tudást csak megbízható egyéneknek hajlandók átadni az NPC-k (ebben van a frakcióválasztásnak jelentősége).
  • Shep
    #3882
    Tovább lehet úgy haladni a játékban ,hogy nem állok egyik oldal pártjára sem, vagyis semleges maradok?
  • MrStokes
    #3881
    Es velemenyed szerint lesz eleg tanulo pontom az altalam felsorolt skill-ek megtanulasara, fejlesztesere, vagy esetleg erdemesebb volna valamelyiket megiscsak kihagyni a szamitasbol?
  • Fantusz
    #3880
    Valaki írta itt, hogy van a kikötővárosban is valaki, akitől lehet mesteri szinten kardhasználatot tanulni, frakciótól függetlenül.
    Nem tudom ki lenne az, ezért egyértelműen nem is zárom ki a lehetőséget (talán az őr, akit a vadkender miatt móresre tanít a kari, s ezért nem hajlandó tanítani?)

    A rendpártiaknál azért zűrös a kardhasználat, mert 6-os szint fölött eddigi ismeretem szerint csak a don kapitánya taníthatott, s ő nem hajlandó árulókat tanítani (ezen esetleg változtathat a fent említett lehetőség, de erről én passzolok - nem tudom kitől lehetne a kikötővárosban mester szintre fejleszteni a kardforgatást)