4439
  • W B
    #3959
    én szerinted hogy fogattam? "aha, jóvan" kb. ennyi.
  • b-type
    #3958
    hát már érdemes volt benézni
    Nem megkérdőjelezve azt amit mondasz (!), vagy a barátod láthatott, ezen azért jót vigyorogtam :)
  • Shep
    #3957
    Hát jó de szerintem akármi más is lehetett amit látott, meg akár szívathatott is téged, mert ugyan azt nem zárom ki ,hogy létezhetnek ilyen lények (tele a világ ismeretlen dolgokkal) de az valahogy erős nekem ,hogy itt bóklásznak közöttünk.
  • W B
    #3956
    tudja már a fene... annyira őt sem érdekli... nem tépte szét szal. él tovább. Én meg annyira nem hiszem hogy pont itt lehetne ilyen lényt látni.
    Szal a Risen ezért tetszett nekem, van benne valóság alap.
  • Shep
    #3955
    Azért kérdem ,hogy éjjel, mert az este az ugye elég eltérő fényviszonyokat foglalhat magába.
  • Shep
    #3954
    Éjjel? Külterület mint Borbánya, vagy merre?
  • W B
    #3953
    Nyíregyháza (külterület), este. Nagyobb mint egy ember, pikkelyes stb....
  • Shep
    #3952
    De hol, meg hogy?
  • W B
    #3951
    ismerősöm má látott ilyet...
  • Shep
    #3950
    Sejtettem ,hogy erre gondolsz de túl sok az elvileg :)
  • W B
    #3949
    reptoloid... intelligens földön őshonos humanoid hüllő faj. Elvileg létezik. Úgy mint a Risenben a föld alatt élnek... elvileg, ha léteznek.
  • Shep
    #3948
    Nekem nem jött be na. Egyébként milyen valóság?
  • W B
    #3947
    mért lenne hülyeség a gyíkember? tisztára mint a valóság
  • Shep
    #3946
    Na a végére értem, hát mit ne mondjak a játék második fele óriási csalódás volt számomra, ez a gyíkemberes marhaság nem hiányzott bele. A titán-t meg egyszerűbb volt legyőzni, mint bármely más ellenséget a játékban. Mindegy összességében jól szórakoztam (a gyíkos marhaságot leszámítva), de azt hiszem egy darabig most nem nagyon fogok ilyen RPG-vel játszani. Azért olyan 8,5/10-et adok rá :)
  • Shep
    #3945
    Hát én is így csinálom ,de mikor ott van 3-4 akkor nagyon kemény a dolog.
  • W B
    #3944
    én kardforgatást tanultam, a taktikám az volt: hátrálok, beviszek egy erős csapást, és ha lehet még egyet, ha nem lehet akkor ismét hátrálok és megint lecsapok.
  • Shep
    #3943
    Nem az volt a gond, hanem hogy a kapcsoló amit nyomkodni kell 3 állású én meg ezt nem tudtam, csak mikor már kínomban mindent kipróbáltam :) Rohadék gyíkok kurva erősek és mindig levédenek minden támadást.
  • W B
    #3942
    ha jól emlékszek, akkor tudom melyik, a csapó híd csörlőjét lődd meg íjjal. és akkor leneged.
  • Shep
    #3941
    A vízesés mögötti kriptában elakadtam. Leestem egy csapóajtón ahonnan egyik út bevezet egy nagy terembe (a másik egy rácsos ajtó amin fel lehet menni az emeletre ahonnan érkeztem) ahol pár broncos van. Utána a falat kiütve kapcsolót benyomva van le lehet menni egy lávás részhez ahol van egy nagy csapóhíd, de persze leengedni nem tudom. és sehova máshova nem tudok menni, mert ahova esetleg még lehetne ott meg nem lehet lebegni, mert mágia mentes övezet van.
  • ratgab
    #3940
    Az a döntő! Neked van igazad!
  • Shep
    #3939
    Hát mit ne mondjak rohadt durvák ezek a tetves gyíkemberek, mikor Pattyvel kell menni a nagy vízeséshez az valami kegyetlen.
  • Shep
    #3938
    Na úgy fest tárgytalan, találtam egy térképet a neten.
  • Shep
    #3937
    Hol találom ezeket a hülye kriptákat amiben a Titán páncél darabjai vannak, a Don táborában lévővel végeztem.
  • W B
    #3936
    rá kell kattintani az erőtérre... és ilyenkor less egy pici animáció, ezzel én is szívtam
  • McFrost
    #3935
    Érdekesség történt: Eldric kunyhója előtt álldogál Cyrus, aki mondja, hogy a druida eltűnt. Kerestem nyomokat, valószínű elrabolták. Mondja, menjek vissza a lányához Jasminhoz, talán ő segít. Ugye neki van a farkasa (nekem is van, csak a vállamon :D) Rufo. Vissza kocogok hozzá, de nem mond semmit, csak kereskedni akar....körbe jártam a terepet és végül megtaláltam, de azért érdekes.....
  • Fantusz
    #3934
    Nem nyomoztam utána, melyik kijelentés a döntő, de nem sok alkalom van ahol ki lehet jelenteni, hogy mágus szeretne lenni a kari (kikötővárosba, s a monostorban is egy-egy), úgyhogy nem egy megterhelő tevékenység
  • W B
    #3933
    akkor Pallus mester... nekem mindegy XD, de akkor jó az elméletem :)
  • W B
    #3932
    amúgy szerintem hülyeség a többszöri hangoztatás... még nem probáltam ki, de ki kéne... mikor beszélünk a kolostor előcsarnokában a mágussal (parlas?) annak kell mondni hogy mágus szeretnénk lenni... ez alapján ad majd a növendék köpenyt, a vöröses belső a rend harcos, a szürkés barnás a mágus.
  • MrStokes
    #3931
    Storno az egesz!

    Vegeztem egy kis kutatast a neten es mindjhart eszembe is juttott, hogy s mint volt az egesz. Mindent jol csinaltam, nem maradt ki semmi.

    Amikor eloszor belep az ember a monostorba, akkor Pallus mester megkerdezi, hogy mi szeretne lenni, harcos vagy magus. Ennyi.

    Csak valahogy errol mar megfeledkeztem, ami abszurd, leven, hogy tegnap csinaltam :S
  • McFrost
    #3930
    Ha jó a memom, akkor a kérdésre adott válaszok azok az erődre vagy a manádra utaltak. Tehát te döntöd el mivé fejlődsz, azt ezek nem befolyásolják. Volt konkrét választás, de az ruhára ment asszem.
  • MrStokes
    #3929
    A kikotovarosban a rend oldalan csinaltam a kuldiket, es elvileg a szegenynegyedben jotekonykodo magus (Belschwur?) beajanlott a parancsnoknal, akitol aztan kaptam a monostorba ajanlolevelet is, valamint amikor odaertem a monostorhoz, hangoztattam, hogy onkent jottem es atadtam az ajanlolevelet is. Szoval amikrol irtal, szerintem azoknak megfeleltem.

    Csak azt nem tudom, hogy konkretan hol van az a pont a jatekban, ahol dontenem kell arrol, hogy rend harcos, vagy magus szeretnek-e lenni.

    Amikor az inkvizitor felesketett a szent lang vedelmere (miutan teljesitettem a mesterek tesztjeit), akkor ott voltak kerdesek, es azokrol gondoltam ugy, hogy a valaszok alapjan valasztja ki a jatek, hogy rend harcos, vagy magus lesz az emberbol. Vegul en rend harcos lettem, ami nem gond, mert eleve ezt celoztam meg, csak erdekelne, legkozelebb mit kene mashogy csinalnom, hogy a magus ut is megnyiljon elottem ( ehhez van korabbi mentesem).
  • Fantusz
    #3928
    Mágus csak akkor lehettél volna, ha a bandita táborból a kikőtővárosba mész, s ott a rend oldalán csinálod a küldetéseket, kiérdemelve, hogy a monostorba küldjenek tanulni.
    A néhány lehetséges alkalmat érdemes megragadni arra, hogy felhívd a figyelmet: mágus szeretnél lenni.

    Akit a rend fog el, s úgy kerül a monostorba, nem lehet mágus (lényegetelen, hogy önként sétáltál közéjük)
  • MrStokes
    #3927
    Az erdekelne, hogy miutan a kolostorban teljesitem a mesterek tesztjeit, es az inkvizitornal leteszem az eskut, akkor az esku kozben adott valaszok azok, amik eldontik, hogy vegul mage vagy order harcos lesz belolem, vagy hogyan mukodik a kivalasztastasnak a folyamata?
    Netan kesobb lesznek tovabbi kuldetesek, amivel tovabb tanulhatok mage-nek?
  • MrStokes
    #3926
    Erdemes kimondottan az eleterore is oztogatni pontokat? Ha igen, ki mennyit osztogatott ra?
  • W B
    #3925
    4 fejezet van
    És igen, megöltem az ogrékat és hamubestiákat, de persze Fred barátunk segítségével (csontvázidézés)
  • Fantusz
    #3924
    Négy
  • Shep
    #3923
    Hány fejezet van egyébként? Én most tartok a 2. elején és már benne van 22 órám.
  • Fantusz
    #3922
    Később, magasabb HP-val képzettebben menni fog - nem versenypálya, az ogre és a hamubestia a legerősebb ellenfelek közé tartozik.
  • McFrost
    #3921
    Nekem nem sikerült, sőt még megközelíteni sem. 2 harapás és végem van, ogrénál meg 2 ütés és halok.
  • W B
    #3920
    Hamubestia, és az egy majom, gorilla vagy mi, enyhe alien beütéssel. Én már a második fejezetben kinyírtam őket. (másfélkezes karddal persze)