4439
  • tibor16
    #4039
    térkép, valami használható - nem tudnátok ajánlani? - olyasmire gondolok, mint ami a Fallout3-hoz lett utólag készítve... - időnként nehezen találok meg embereket
  • tibor16
    #4038
    Eddig a Donnal voltam, most viszont visszatöltök oda, amikor megérkezem a kikötői városba - és bár olyan, mintha elárulnék valakit, de most a szerzeteseknek figik játszani. Mert így tényleg nem lehet majd, csak tekercsekből varázsolni.
    Szerintetek, mire kell különösen figyelni? Az biztos, hogy amíg 100 nem lesz erőre gyúrok. Ahogy olvastam, a bandik táboránál lehet egyedül 100%-ra gyúrni az erőt. - Meddig lehet ott tanulni, mert akikor addig nem csatlakozom a város kapitányhoz, ha amiatt ot nem látnak majd szívesen...
  • Takanohana
    #4037
    dehogynem, csak meg kell kérdezni Sonját és ő megmondja, hol a titkos ajtó :)
  • McFrost
    #4036
    A bordélyból simán lehet menni a Don volt házába.
  • Fantusz
    #4035
    Érdemes figyelmesen pásztázni a területeket, sajnos, vagy sem, de nem különösebben figyelemfelkeltőek azok a helyek, ahol titkos átjárók vagy elásott kincsek vannak.
    Kincsekre ásásnyomok figyelmeztetnek, a don házában is egy kép mögött van a titkos ajtó, de lesznek barlangok, ahol a továbbhaladáshoz a falat kell áttörni (csákány)
  • tibor16
    #4034
    köszi a segítséget - nem találtam volna meg
  • Fantusz
    #4033
    Kikötővárosi küldetések többségénél van két választási lehetőséged.
    Ha a don mellett szeretnél pártoskodni, természetesen nem a rendnek kell odadnod a tányérokat (a raktár előtt álldogáll a don embere, de ha a rendharcossal beszéltél, az is felhívja rá a figyelmedet, szeretné tudni miért ólálkodik állandóan a közelben)
  • McFrost
    #4032
    Balra fürdőbe le, falon kép, rá klikk.
  • Encore
    #4031
    A bordélyházból nyílik egy titkos ajtó...
  • tibor16
    #4030
    Sziasztok, - meg kellene keresnem a kikötő városban Don embereinek a vezetőjét - a térkép viszont Sonya-át mutatja - de ha Ő lenne is az, nincs erre vonatkozó párbeszéde - most akkor ki lenne az? - vagy mit kell tennem, hogy megtaláljam
    Most ha Donhoz szeretnék tartozni, akkor a 3 aranytállal mit is kell csinálni? - bocs, de ezt egyáltalán nem vágom..
  • Encore
    #4029
    Én pont ezt szerettem, hogy 3-nál többel nem tudsz elbánni, hanem "okoskodni" kellett, én mindig felmértem a terepet a közelben és ha kellett 5 percig futottam, néha lelassítva, hogy üldözőim ne forduljanak vissza, hogy elérjek egy szorosba, vagy hídra, ahol nem tudnak oldalba támadni, csak szemből 1 vagy 2. :D
  • MrStokes
    #4028
    Pedig pont, hogy Fredie-vel sokkal konnyebb lesz a jatek, megvarod, mig rafordul az ellen, akkor bevihetsz nekik 1-2 utest, par ilyen es mar fekszenek is. De ahogy elottem mar irtak, 2 gyiknal tobbnel mar tenyleg nincs ertelme, mert nagyon hamar agyoncsapjak.

    Emlekeim szerint volt olyan, hogy 5 gyik jott ram egyszerre, na ott tenyleg nem volt mas, csak a futas, hiaba volt meg a 200-as ero.
  • Fantusz
    #4027
    Fredet használhatod mozgó pajzsként, magára vonja a gyíkok figyelmét, így neked könnyebb dolgod lesz.
    Mindezt csak úgy tudjátok hatékonyan művelni, ha nem gyűjtöd magad köré a környék összes hüllőemberét, Fredet 3 gyík pillanatok alatt leveri, de 2 ellen már egálban vagytok - ne a csontváztól várd el, hogy megnyeri a csatákat, ő segít neked, de neked is segíteni kell őt.
  • Fantusz
    #4026
    Ezért kell előbb 100-ig tanulni, s csak utána meginni az erőitalokat - italokkal tovább növelhető 200-ig az erő, ha találsz elegendő alapanyagot.

    Elit gyíkharcosok közé átgondolatlanul berontani 170 fölötti erővel sem érdemes, ez nem az a játék, ahol legyőzhetetlen félistenként pózolhat a főhős.
  • 38tibi38
    #4025
    Ja és Fredet is már előbb kinyirták szal nicns sokk rételme felhasználni,csaknegyed életet vett le.
  • 38tibi38
    #4024
    Köszönöm a tippeket,a druida eszembe se jutott...
  • Taylor10
    #4023
    Le töröltem a magyarosítást és még mindig nincs betü.
  • Taylor10
    #4022
    Sziasztok.Tudnátok segíteni??Felraktam a Risen Hotfix patchet majd a 1.10 Patchet és végül a magyarosítást.Elindítom a gamet és nem jön be egy darab betű sem.A Risen valami orosz verzió lehet mert a telepítésnél egy csomó kérdő jel volt.
  • McFrost
    #4021
    De.
  • totya4
    #4020
    Nem úgy van hogy 100 fölé nem mehetsz tanulással? Tehát ha italokkal eléred a 100-at akkor onnan már tanulással nem fejlesztheted.
  • McFrost
    #4019
    1. csapkodsz ész nélkül, ezek nagyon kemény ellenfelek, főleg így, hogy többen vannak.
    2. ilyenkor én vittem magammal egy ogrét, mert kiszabadítottam
    3. Hol van Fred?
    4. Miért nincs másik mentésed?

    Tanács: futás, ivás, futás a druidáig
  • Fantusz
    #4018
    Egyik megjegyzésem: veszélyes mindössze két mentéssel játszani, s ez minden játékra igaz.
    Előfordulhatnak bugok, vagy korrupt, betölthetetlen mentés.

    Másik: kardforgatás alapja az erő, Risenben előbb azt érdemes 100-ig fejleszteni, s italokkal tovább növelni - hátrányosabb a magas kardforgatás, de kevesebb erő.
    Az elit gyíkok nem könnyű ellenfelek, nem szabad egyedül így közéjük rontani (hárman püfölnek).
    Egyik megoldás, hogy közeklítesz hozzájuk, majd, ha valamelyik támad, hátrálva távolabb csalod a többiektől, s ott felpofozod...
    Freddy is segíthet a harcban, de vele sem lehet három gyíkot egyszerrel leverni (elteri az ellenfél figyelmét, de ha hárman rárontanak, néháyn másodpercnél tovább nem bírja, 1-2 gyík ellen viszont jó)
  • Shep
    #4017
    Hát ha már a 3. fejezetben tartasz akkor kicsit ügyesebbnek kellene lenni :)
  • 38tibi38
    #4016
    Csak én vok ilyen béna? http://www.xfire.com/video/37516d/
  • 38tibi38
    #4015
    Megoldva...
  • 38tibi38
    #4014
    Mikor bementem a templomba(3. fejezet) ott tartok,hogy el kell menni Rofus után,elis jutottam valameddig de a túloldalt láttam 3 gyíkot,mivel nemtudtam átugrani ezért lenyilaztam kettőt,a harmadik egy pap de az elmenekült,msot utána kéne mennem de nincsen lebegés tekercsem:(
  • 38tibi38
    #4013
    Köszi.
  • McFrost
    #4012
    Mendoza
    Gyger
    Cyrus
    Esteban
    Vasszakáll
  • 38tibi38
    #4011
    Ja igenn:D:D Már kivettem a korongot. De azt irta 4/5.Az utolsó hol van? Am biztos vok benne hogy már 5 nek kell lennie.
  • McFrost
    #4010
    Hát csak ásd ki őket és egyet nyissál ki. Minden ládában volt egy levél, Vasszakáll arra írta kikben nem bízott és azt kiben bízott, csak egy ilyen van.

    Ám nem értem akkor honnét a térkép? Az is korong mellett volt tudtommal.
  • 38tibi38
    #4009
    Oké. De...mikor ki akarok nyitni egy sírt mindig meghalok.
  • McFrost
    #4008
    A korong Vasszakáll kincsesládájában van. Ezt keresi ő is, meg Patty is, neki segítesz. Ám számukra nem a korong a kincs, hanem az öreg kalóz térképe, amin bejelölt egy csomó más szigetet, ahol kincseket ásott el. Ez kell Romanovnak is. De a szigetről nem lehet elmenni. A kornog nekik nem kincs, így az ott van ládában, a nyugati parton egy sírban. A térkép csak egy mellék küldetés.
  • 38tibi38
    #4007
    Az hogy romanow nincs sehol. És ha jóltudom az egyik Korong valamelyik kincsben van,amihez kellene a térkép,és persze Romanow.
  • McFrost
    #4006
    Mert nem értem még mindig mi a baj?
  • 38tibi38
    #4005
    Akor télleg cseszhetem. Ennyi volt,végre találtam egy angol verziót és igy ér véget minden...
  • McFrost
    #4004
    Nagy hiba.....
  • 38tibi38
    #4003
    Csak kettő. Mindig az f8 al szoktam menteni.
  • McFrost
    #4002
    Miért az egészet? Nincs előbbi mentésed?
  • 38tibi38
    #4001
    Ajj még sehol sincs:( Lehet hogy cseszhetem is az egész gamet???
  • 38tibi38
    #4000
    Oké Köszi.