14
  • Gabe Dearborne
    #14
    Naszóval. Ez a cikk, úgy ahogy van, egy nagy rakás sz@r. Igaza volt annak, aki azt mondta: ha egy cég kizárólag a Skípe-ra épített, az meg is érdemelte, hogy két napig zabot hegyezzen.

    Mellesleg nem csak a takarítónőknek van mobiljuk, manapság már mindenkinek van. Néha nem is egy, úgyhogy az ember inkább néz ki átjátszó állomásnak, mint irodai papírtigrisnek. Ha ezek után még mindig elérhetetlen, költözzön a Marsra. Ugyanannyiba kerül.
  • kukacos
    #13
    Philipp Bohn-t nyilván a konkurrencia pénzeli, mert amit mond, az egy orbitálisan gyenge ökörség. Nagyon meglepne, ha valóban létezne olyan cég, aki el lett volna vágva a külvilágtól a Skype miatt. Pontosabban az a cég megérdemli, egy netre alapozott telefon ezer helyen bukhat meg. A Skype erőssége nem a megbízhatósága, ezt mindenki tudja, viszont totál ingyenes, üzleti célra is. Vajon mennyit fizet egy cég egy vonalas vagy mobilszolgáltatónak a vonalak fenntartásáért? Vagyonokat minden hónapban. Nyilván költségcsökkentőnek használhatják cégen belül, de mindenki zsebében ott a mobil is. Ebbe pedig belefér, hogy ötévente lerohad két napra.
  • k0zi
    #12
    No mesélj hányszor. Szerintem olyan még nem nagyon volt, hogy mondjuk országosan (Skype teljes rendszerét érintette a leállás) 1-2 napig teljes telefonhálózat halott.
    Tudod a VoIP rendszer közel sem olyan megbízható, mint a vezetékes telefon. Ha nem hiszed próbálj meg mentőt hívni áramszünetben. Megnézzük melyik készülékről fog menni.
    Ennyit rólad "szakemberkém".
  • peba
    #11
    Igen, és még hülyeségeket is beszélek. Tényleg Gizmo, bocs. Utánagoogléztam :)
  • peba
    #10
    Gizmondo és JAJAH. :)
  • tar86
    #9
    A megoldás vállalatok és egyének számára: mivel hogy nem csak a Sype az egyetlen versenyző, fel kell telepiteni a gépekre, más menő VoIP szolgáltató programját. Gondolok a Gizmó, Megafone, JAJA, NeoPhone-ra stb, ezek egyben megegyeznek: hálózaton belül ingyenesek, ettől lett a Skype sokak számára vonzó egyébként, s ha az egyik dőglődik, lehet használni a másikat.
  • Zenty
    #8
    ez baromság. Egyxszer történik egy kis bibi és akkor összeomlana? A köcsög matáv hányszor mondot már csödőt, és hány cég is használja? Erről ennyit :D
  • oneman
    #7
    az a script egy kamu volt :)
    ha valaki picit is ért a programozáshoz az észreveszi, hogy az a pár sor semmire sem jó :)
  • Szemi90
    #6
    Akkor a Microsoft is nemsokára megjelenik egy új VoIP szolgáltatással. Ezt most jól előkészítették.
  • slickboy
    #5
    Eléggé furcsa, ugyanis valahol azt olvastam, hogy szervezett DoS támadás miatt haltak le a szerverek, még valami scriptet is odalinkeltek amellyel elkövették. Most már mégis a Windows frissítés miatt volt? Gyanús...
  • sathinel
    #4
    valakinek megérte úgynézki ez a dolog.
  • Stryker
    #3
    Megnézztem volna az egyik céges fejét,hogy elérhetetlenek a külvilág számára,mert nincs egy rendes vonalas telefonjuk.
  • lokko
    #2
    hehe ... ez egy jó komment volt
  • Vorpal
    #1
    Nem lettem volna egy vállalat helyében,
    ahol az egyetlen működő telefon 2 napig a takarítónő mobilja.