250
50 éve regisztráltam - jubileumi ünnepségek
  • Vlala #210
    Közkívánatra készült. Ez még csak béta, erre futotta az időm (és lustaságom) :)
  • Picar77
    #209
    he :DDDD
  • gyuri12
    #208
    jó logó:D
  • Vlala #207
    Gondolom, az alapítók.
  • hunbasser
    #206
    St
  • stream man
    #205
    ki a legrégebbi sg user? xDD hogy értelems dologrol beszeljunk ne a kockaizmus-rol
  • hunbasser
    #204
    nem igazán :D csak rossz napon volt tegnap is,meg ma is...
  • Mike at home
    #203
    látom, te máshol is ilyen vagy :)
  • hunbasser
    #202
    egy szóval sem mondta,hogy kocka vagy,csak úgy írtál,mint egy kocka,és én sem ülök egész nap a gép előtt,sőt.
  • ScarY MAN
    #201
    az egy dolog...de neked miert okos ekkora problemat ha igy akartam beirni a smiley kodjat? ... ha ismernel akkor nem ezt mondanad... nem akarom itt most megbantani az sg szine javat de azert itt sok kocka van..de van egy ketto aki nem a gep elott ul egesz nap... sztem te is probald ki... bar nemismerlek..lehet te se a gep elott ulsz egesz nap... szal koszontem..pá... neitelj elsore..
  • Rage47
    #200
    ez tetszik
  • hunbasser
    #199
    "[banplz]"

    a kockák írnak így -.-
  • ScarY MAN
    #198
    kimondta hogy ugy akarok irni mint egy kocka...meg hogy kockára akarok hasonlitani... veled mivan ha megkerdezhetem ? (-.-)'
  • hunbasser
    #197
    50 év múlva majd röhögni fogsz azon,hogy próbáltál úgy írni,mint egy kocka,csak nem sikerült elsőre -.-

    szvsz nem menő kockának lenni :DDDDDD
  • ScarY MAN
    #196
    csak kihagytam a # jelet xD sry... fáradt vagyok =(
  • ScarY MAN
    #195
    szal [banpls]
  • ScarY MAN
    #194
    látom kivárjátok az az 50 évet xD [banplz]
  • soulhunter
    #193
    baromi jo ez a way back oldal :D
  • zeli
    #192
    cagivamito összes topikja jó volt :D
  • Picar77
    #191
    dorrungatások az mekkora topic volt XDDDD
  • NeverwinterKING
    #190
    és sztem egyre többet fogunk tejelni :S
  • _Atti_
    #189
    Hát sok érdekes kérdés van..például vajon hogy változik majd a skizofrének aránya a forumon? Vajon megnyilik-e az 'ötven éves az alregem' topic?

    Vagy netán visszatér-e a lágszóró 50 év mulva hogy ujra felperzselje a fórumot? :D ehhez még sok dorrungatáson kell átesni :)
    és mennyi pénzünk fog vipre menni ha ötven évig meg akarjuk tartani? :D
  • hunbasser
    #188
    hú,mintha már ezt néztem volna régebben is :)
  • Twetr0x
    #187
    nézni = készíteni
    fáradt vok. :/
  • hunbasser
    #186
    -2 hsz egy időben történő küldése esetén kilöki az egyik hsz a másikat.
    -100.000 hsz felett már nem mindig annak megy a címzés,akinek te akartad
    -néha eltűnnek bannerek
    -sokszor látok olyat,hogy 1 hsz van egy oldalon,közben meg már van vagy 2500 hsz a topikban.
    -néha lassú az sg,a régi sokkal gyorsabb volt.
    -a fejlécszínekhez már nem lehet úgy igazítani a logót,mert aki mozillás,annak ie-ben nem lesz jó,aki meg ie-ben nyomja,annak meg mozillában nem lesz jó a logo.

    és csak pár dolgot soroltam fel,ennél van még több is,csak hirtelen ennyi jutott eszembe.

    ya,még ezsembe jutott közben: kiosztottak egy gyereknek 1(!) db büntetőpontot,és az ottragadt neki úgy 5-6 hónapig...aztán megelégelte a dolgot,és szólt azt hiszem St-nek,azóta már jó neki.
    no meg én is bannolva vagyok a chatről,de hogy miért...erre egyik modi sem tudott választ adni!pedig csak annyit csináltam,hogy néha-néha köszöntem,meg hozzászóltam a chatelők témájához,és egyszer sem írtam még csak negatív reakciót sem.
  • Twetr0x
    #185
    Nem kell screenshotokat nézni. felmész a way back machine honlapjára, beírod hogy http://www.sg.hu » katt » megmmutatja a honlap legelső desginját is! Egyetlen hibája, hogy ékezetes betűket csak kockákként jelenít meg:( Amúgy jó móka, megnézed hogyan nézett ki a mostani kedvenc oldalad :D
  • armageddon666
    #184
    miért most bugos? O.o pl?
  • hunbasser
    #183
    én úgy tudom,hogy a régi design előtt nem volt más,csak még akkor nem voltak benne olyanok,hogy képfeltöltés,meg makrók(de ez nem biztos)

    kicsit butább volt még akkor a fórum -.- de legalább nem volt ilyen bugos :D
  • zolo
    #182
    Impresszumban 98 van írva , de 3 év után azt is megtuttam belőle, hogy itt nálunk Kecskeméten űzik az ipart :DD

    Egyébként a régi design az a kezdetektől volt, vagy még azelőtt is volt egy kezdő design?
  • hunbasser
    #181
    tudomásom szerint 99-ben kezdték el az ipart,legalábbis én úgy tudom,hogy amikor még superwarezként megnyílt az oldal,már egyből volt fórum is,és 99-es volt az első hsz.az ugye meg 8 év,de ebbe ne menjünk bele.

    nem belsős info,csak régebben rendezni akartunk egy fifa 07 sg bajnokságot(amit meg is rendeztünk),és írtunk egy levelet az sg-nek,hogy támogassa az ötletet,és segítsen.nem is kellett volna még csak pénz sem(vagy igen minimális),és ez az sg-nek is jól jött volna(reklám),mert ha egy nagyobb volumenű bajnokság lett volna,akkor valószínüleg több helyen is reklámozva lett volna a bajnokság - pl bannercserével.

    csak olyanokra gondoltunk,hogy helyezzenek el egy kis képet,egy reklámszerűséget,és egyéb ilyen apróságokat,de a válasz az volt,hogy az sg.hu-nak nincs ilyesmire anyagi forrása.és ha már egy ilyen kis vacak bajnokságra nincs,akkor mire van?

    ezt az új designt is megcsináltatták a carnationnel,és teli van buggal,arra nincs pénzük,hogy kijavíttassák -.-
  • Ronny
    #180
    esetleg ez valami belsős info? Tíz éve már megy a dolog. Az sg maga köré tudott gyűjteni egy elég nagy közösséget szóval lesz aki megvegye ha gond van.
  • hunbasser
    #179
    50 év múlva már hol lesz az sg... :D inkább még most kéne screenshotokat csinálni róla,vicces topikokról,az sg desginejairól,stb-ről,mert 50 év múlva már az sg is történelem lesz.nem tudom,talán 10 év múlva lesz-e sg,attól félek,hogy nem(ebben az országban sajnos megy tönkre minden,és az sg sem lesz kivétel,mivel már most sem rendelkezik túl sok pénzzel,lehet,sőt szvsz biztos,hogy előbb-utóbb bedobják a törölközőt)
  • Vlala #178
    Hgoyez nekem hányszor megfordult a fejemben! De az életben ugyanígy vagyunk, sok mindent másként tennénk most, mint amiről kisgyermekként azt hittük, hogy helyes.
  • Csirke4
    #177
    Ugyanígy érzek énis néha. :D
  • NeverwinterKING
    #176
    hehe így még nem is szemléltem ezt a dolgot. de tetszik :D
  • Gerygrey
    #175
    Nekem már most furcsa (néha egyenesen égő) visszaolvasni olyan hozzászólásaimat különféle fórumokon, ahova 15-16 évesen írogattam, amikor elkezdtem netezni... Semmivel sem voltam különb, mint a mostani 15-16 éves kezdő fórumozók, simán kibannoltatnám magamat visszamenőleg pár helyről :)

    Furcsa belegondolni, hogy egyszer majd a leendő gyermekem fogja olvasgatni a régi kommentjeimet, és hogy valamikor majd történelem lesz mindaz, amiket most leírkálunk.
  • bujcsik555
    #174
    történelemkönyv 50 évmúlva? akkora már a sulikba is csak "lááptoopjá"lesz mindenkinek
  • Aspyrin
    #173
    Nem precision szónoka vagyok, de az már rég rossz, ha így próbálod leszűrni, hogy ki kedvel.. Te dolgod.
  • Aspyrin
    #172
    Ne okozzon ez neked gondot, csak nevess a háttérben ;-)
  • Dying Soul
    #171
    83. De 2 évvel tovább élek, ha mindennapos szedéssel aszpirin függő leszek. Aha......