309
FC Sevilla
  • hunbasser
    #269
    revans volt
  • Prince23
    #268
    Villarreal új időket él... majdnem barca szintű csapat, ha nem az... fel kellsessz alaposan Jimeneznek készülni
  • tdu Toyota
    #267
    hát nem játszot jól a sevilla a real játszot most nagyon jól sajnos :( de látszot hogy nincs védelem kevés poulsen még oda kell drago is remélem a villareal ellen ennél már csak jobb lesz vamost mi sevilla!!!!
  • Prince23
    #266
    Ez most kiábrándító volt...:(
    3-1 lett a vége, 37. percben pedig Kanoté szépített... Palopnak voltak jó megmozdulásai, pl. Higuain ellen... csak néztem... de ez van.
  • Prince23
    #265
    Figyelem!

    Szuperrangadó, holnap este, 20:00-tól, Sport Klub

    [b]Real Madrid - Sevilla[b/]
  • tdu Toyota
    #264
    jaja nagy meccs lesz meglátjuk ki érdemli meg a 4. helyet :)
  • Prince23
    #263
    Szombaton, 21:45-kor Atletico Madrid ellen megyünk!
  • tdu Toyota
    #262
    jah elég gyenge az a edző is repül xD
  • Prince23
    #261
    Nos, sikerült a győzelmünk idegenben Valencia ellen :D
    Egyébként most nagyon szánalmas szezont fut a Valencia, kiábrándítő, mint a Milan. Nektek mi a véleményetek?
  • tdu Toyota
    #260
    áhhhh amúgy jah
  • Prince23
    #259
    Alves utóbbi két évben mindig kihagyta:PP
    uefába is, csak ott éppen győztek:P
  • 9csöves9
    #258
    Maresca és Daniel Alves kihagyta Kezman belőtte,kiesett a Sevilla
  • karajjj
    #257
    visszajött
  • 9csöves9
    #256
    Escudé és Edu kihagyta,Dragutinovic és Aurélio belőtte

    2-2
  • karajjj
    #255
    beszaráááááááás néztem a büntetőpárbajt élőben és megszűnt a jel a stanidonból :@@@@@@@@@@@ 1:1-nél...
  • tdu Toyota
    #254
    ma sevilla 20:00 de nem adja semmi de a net remélem igen
  • tdu Toyota
    #253
    hello sevilla fanok :) vamos mi sevilla!!!!!
  • Prince23
    #252
    Ma este, Bl meccs a Fenerbahce ellen, ny-döntő
  • Prince23
    #251
    A válaszom most már: nem :DD az a farika kupa miatt... sztem ha játszott volna győztünk volna:(
  • LasCar16
    #250
    visszavágóra visszaér már Kanuté?
  • Prince23
    #249
    döntetlent játszottunk a Barca ellen a Spanyol kupában. Diego Capel nagyon jó választás, aranyat ér. Sokkal többet ér mint Giovanni a barcából:DDDDDD
  • Prince23
    #248
    Megnyertük a városi szuperrangadót 3-0-ra vasárnap otthon!!
    Örületes hangulat uralkodott a stadionban. Azért remélem nem fog kieseni a Betis.
  • Prince23
    #247
    Kész van már? :)
  • Prince23
    #246
    4-1-re nyertük a Racing meccset otthon. Az első Kanoute gól győnyörű összjátékból született meg!
  • ForzaInter
    #245
    oda írsz ahova akarsz, csak megkérdeztem:)
  • karajjj
    #244
    hétvégén megcsinálom
  • Prince23
    #243
    Majd ki kén szedd Puertát a bannerból. Rossz rá gondolni mikor belépek ide:(
    Mondjuk betehetnéd Palopot. vagy Adrianot vagy Renátót:)
    thx előre is
  • karajjj
    #242
    nem, de mivel én csináltam ide a bannert, szoktam írogatni...
    baj?
  • ForzaInter
    #241
    te Sevilla drukker is vagy?
  • karajjj
    #240
    szerintem verhető ellenfél, bár sose lehet tudni... :S
  • Prince23
    #239
    Roberto Carlos gárdáját kaptuk a nyolcaddöntőben----->Fenerbahce
  • Prince23
    #238
    Feldobom már a topikot, haátha cstalakozik valaki a szép játékukért:DDD

    Sevilla Top 10 góljai
  • Prince23
    #237
    3-0-ra legyőztük a cseheket!!!!
  • Prince23
    #236
    Húhhhh végre nyertünk a primerában is, huhhh. még egy győzelem kéne a bajnokin és azt mondom, h beindül a szekerünk...
    Nem vagyok meg elégedve a pirosfehérekkel...
  • Prince23
    #235
    De én reménykedem... ha tovább jutnak a 8-addöntőböl, akkor kerekperec is lehet belőlük:D
    A lényeg, a saját elvárásaim, h a nyolcaddöntőből ne essenek ki. Sztem az elnökségnek is ez lesz az elvárás. Nem vagyunk mi olyan xarok, ugyebár:D
  • mrroma
    #234
    Hat nagy bravur lenne az biztos ha ket UEFA gyozelem utan megnyernek a BL-t is,.......de azert ez csak alom
  • Prince23
    #233
    Na ja, ez el is várható tőlük. Bár a bajnokságban igen gyérül szerepelnek:(((( Nem baj, irány a bl győzelem.:DD xD Megérdemelnék.
  • mrroma
    #232
    Hat igen de azert nagyon megneznem a Romat eloben, es termeszetesen nekik drukkolnenk.Es a Sevilla is elegedet lehet az elso BL szereplesen nagyon jo tejesitmeny a nyolcaddonto
  • Prince23
    #231
    Bizza, bégre kikaptak az ágyusok, és VÉGRE méltó ellenféltől!
    Én azért a Róma - Sevilla párharcnak nem örölnék... nem tudom kinek drukkolnék... ők a szemem (2) fényei:DD
  • mrroma
    #230
    o de szep kis mecs volt, kint voltam a stadionban, nem semmi elmeny volt, bar egy kicsit borsos volt a jegy ara, de megerte,nagyon szep mecset csinalt a Sevilla, az Arsenal kicsit rugdosodot, na meg persze a biro sem alt a helyzetek magaslatan (mintha mas mecset nezet volna) de meg ennek elenere is a Sevilla tudta hozni a mecset(nem is akarhogy, folenyesen).Gratula nekik! ...de azert a Roma is megmutatta hogy tud nyerni idegenben is, most csak annak drukkolok hogy legyen egy Sevilla-Roma nyolcaddonto, de jo volna a Romat eloben latni..........HAJRA ROMA!!!.......HAJRA SEVILLA!!!