53
myspace
  • smafoo
    #53
    Szevasztok!
    Engem az érdekelne hogy myspacen hogyan lehet kör e-mailt de főleg "kör commentet" küldeni, ahogy azt rengeteg zenekar , cég csinálja. Gondolom vágjátok miről van szó, az összes ismerősnek jó lenne elküldeni vmit commentként de nem jövök rá hogyan:)
    köszi és üdv
  • Zizou5
    #52
    edit profile.
    account settings
    account
    Account Cancellation
  • xNoodlex
    #51
    Hogy törlöm le egy accountomat?
  • Mayu Misery
    #50
    nekem is voltak ilyen problémáim,egyszerűen csak átváltott spanyolra,vagy lehet én nyomt meg véletlenülxD...de már nincs baj
  • Zizou5
    #49
    pontosan. enis ezt tettem. nem tudom miert, pl a suliba lepek be msre akkor spanyol mindig:\
  • Verseghy
    #48
    Köszönöööm!!
  • Trespasser
    #47
    http://uk.myspace.com/
    itt lépj be, és ha sikerült, ( vagy ha csak a spanyolon akkor ott) megkeresed az Edit profile-t, utána az account settings-et és ott a "Preferred Site & Language"-t átállítód UK-ra, és elmented. Ha minden igaz ezután angol marad....
  • Verseghy
    #46
    Hello
    Nekem valamiért Spanyol nyelven jelenik meg a MySpace, nemtudjátok hogyan tudnám visszacsinálni angollá? Köszi előre is!:)
  • chhaya #45
    ez hülyeség.
  • TommyC
    #44
    a mai világban az az egyéniség, aki nm egyéniség :D
  • Slig
    #43
    Szerintem igen, és nagyon is igaza van
  • TommyC
    #42
    neked akkor most az emosokkal van bajod?

    de felkeltetted érdeklődésemet, meg kell nézzem a myspacet :D

    PS:én is írok verseket
  • Slig
    #41
    Ezzel én is totálisan így vagyok.
  • neevous
    #40
    Nem tartom valószínűnek, hogy igényt tartanának a szolgálataidra.
  • Zizou5
    #39
    jelzem en alahorgok ha szukseges. : DDD
  • asfa
    #38
    :| hát amikor kanálbá akarja .|
  • Kanál
    #37
    he.
    mikor lesz egy feat szám kanálbával .|
    kérdezem.
  • VRSDM
    #36
    magus . nézdmeg a prom ez csillivill anyabaszó pro? a lófaszt. azokat énis utálom, na meg ahol stock indul a prozenéje ami még undrományis max hangerőn :C wááá de barátoknak írni. prot tutujgatni ellen jó dolog, nincs is 400ismim :S van kb. 10 ... elégis
  • magus
    #35
    a privi.hu-n szimplán buta emberek vannak, azok igazából nem idegesítenek, azok tudják felbaszni az agyam akik hisznek valamit magukról, pedig olyan távol állnak tőle mint én most a Himalajatól, és nem veszik észre magukat.
  • Garf
    #34
    ez korrekt :D én mondjuk a myspacet arra használom hogy néhanéha belépek, lecsekkolom az együtteseket, hátha jönnek Mo-ra, vagy a magyar együtteseknek megnézem hol lépnek fel, meg van 1-2 ismerős felvéve azt jonapot :D amugy nemtudom ismered-e a privi.hu-t... na az keményen az amit te leirtál, csak ez még valamilyen formában igényes, az meg... hát hogy is mondjam, a szutyok talán jó szó rá :D
  • magus
    #33
    ez az az oldal ahol a legjobban feltudom magam baszni az egész interneten. ez azért nagy szó. az a rengeteg ember, aki azt hiszi magáról, hogy egyéniség. amikor kisregényt/verset ír, amikor kiírja nagy betűkkel, hogy ő nem olyan mint a többi, ő speciális, ő különleges, de kedvenc filmje a rekviem egy álomért. nem emos, csak úgy néz ki, de mindent megtesz azért, hogy ne nézzék annak. a sok kis feltűnési viszketetségben szenvedő kis csíra. na meg az 14 éves fekete lenőtt hajú emowannabek. a fekete rózsaszín prifolok villogó halálfejekkel. ez az az oldal ahova beszabadul az a sok állat akit egy életre el kéne tiltani az internettől meg az önkifejezés leghalványabb esélyétől is. amikor rászabadulnak a villogó gifekkel (mint anno meg az előző evszázadban az internet hőskorában, mindenki izgő mozgó gifekkel pakolta teli), az izléstelenseg egy elérhetetlen mérce szamukra, annyira gusztustalan színvilággal tudják összerakni a profiljukat. na meg az általam csak myspace teenagernek hívott réteg (aki magyarországon kimerül kb a 30y rajongói közösségben), akinek nincs az egész kurta világon más szórakozásuk mint egymás profilján a képeket kommentelni, hogy milyen cuki az új frizurája. amikor napokat basznak el arra, hogy csináljanak egy képet amin trendy a kamu gucci vagy d&g szemüvegük, amikor az egész képen semmi sem látszik, csak hogy tudtak venni a piacon egy 5000 Ft-os kamu szemüveget. vagy amikor az egész kép csak annyi, hogy a hajuk eltakar mindent. a retardáltakról akik nem találják az időzítőt nem is beszélve.

    persze mint mindennek, ennek is van sok jó oldala. én is használom ennek ellenére, dehát ez van, a bkv-t is telibehányta vmi undormány csöves mégis használom
  • Garf
    #32
    megújultam! amugy össze lehetne itt linkelgetni ezeket a profil oldal interfaces layoutos premades izéket aki tud iet... peacee ^^
  • Garf
    #31
    na mostmár sikerült rendesen leirnod a szöveget. GZ!
  • dani655
    #30
    Hello!

    Találtam egy oldalt tele zsír dolgokkal! Nézzetek be!
    asszem ez a címe, vannak rajta pár érdekes téma!
    www.onlinehazard.uw.hu

    csá
  • Garf
    #29
    a zenyim :D
  • VRSDM
    #28
    wáá csak az én szemem folyik ki? :]

    na lehet savazni eddig kinek a prója a legszebb :D
  • Garf
    #27
    [URL=http://www.myspace.com/bubue]najo tessék ^^[/URL]
  • asfa
    #26
    xDDD :D ennyixD
  • Zizou5
    #25
    kiskanyomjadareppetapam
  • TommyC
    #24

    lassú a géped...
    LoL hol élsz...
  • asfa
    #23
    zsííerrr
    enyém
  • Garf
    #22
    nekemisvandenemmonodmeeeel :D
  • Zizou5
    #21
    nem hiszem el, hogy ennyi sg-s felhasznalo kozul, csak adamnak, es nekem van myspace. : o
  • VRSDM
    #20
    olyan van hogy " set to private " vagy mih. :S nemtudom pontosan
  • Zizou5
    #19
    hogy lehet beallitani, hogy mindenki lathassa a promat? mert en ugy tom h valami under 18 age vagymi, azt en be is ixeltem asszem, es megsem muxik. : c
  • VRSDM
    #18
    max azért mert foshelyre utalgat valakinek a pro-ja...
    wiw-es félperces képvárakozásokhoz képest :C

    nekem még nemtünt fel hogy lassu lenne.
  • ForzaInter
    #17
    néha beszokott lassulni...
  • akyyy
    #16
    na végre vaakli betette:D
  • VRSDM
    #15
    :] akinek van jókis prója és büszke rá az linkelheti ám ;]

    [center]kezdem
  • Garf
    #14
    de kb... de hát a privi az privi... myspace meg lávolós :D