53
myspace
  • karajjj
    #13
    Nem ennek a ratyi magyar másolata a privi.hu?
  • Zizou5
    #12
    nincs koze az msnhez a myspacenek.
  • Cat 02 #11
    azért is jó mert sok 1üttesnek van ilyenje :P
  • Cat 02 #10
    ez alapbol nem msn hez volt kötve , ill onnan elérhető?
  • VRSDM
    #9
    miért lenne reklám? wiw-nek is van -_- mégsincs zárva.
    zizu . lopj mástól :D nézd meg a forráskodját a site-nak és máris mehet a menet ;]
  • Zizou5
    #8
    o ize. van iwiw es myvip topic is, azis reklam? : o
  • stream man
    #7
    rekláám? -.- o.O
  • Zizou5
    #6
    lassu? : o szerintem szar a geped. na de az a lenyeg, hogy itt ismerkedhecc, bejelolsz par embert, nyomsz neki par commentet, elkered az msnjet, es kesz. es igy ha valamit akarsz neki mondani, es mondjuk nincs fent msnen, vagy nincs gepnel, vagy ottvan, akkoris, fogod, es nyomsz neki 1 commentet hogy "holnap 2kor a moszkva teren" mondjuk. vagy barmi.
  • ForzaInter
    #5
    aha, és ezis olyan lassú mint iwiw? vagy mywip?
  • Zizou5
    #4
    nem meghívós. viszont kicsit nehez megcsinalni a profilod. html kodokat kell beillesztened, ezzel lesz 1 alap sémád. aztan betudsz rakni zenet, kitoltod a reszeket. de persze videokat is tudsz belinkelni meg minden. es tucc jelolni embereket, ismerkedni. : )
    www.myspace.com
    ott regisztralsz. ha kell valami segitek.
  • ForzaInter
    #3
    MEGHÍVÓS?
  • Zizou5
    #2
    nekem mar egybol lenne 1 kerdesem... miert nem mukodik nekem az, hogy csinaltam 1 zene prot, ahol a zeneimet betom rakni a profilomra, es mostanaban, nem tudok feltolteni 1 szamot se, mert szarakszik. : c
  • Zizou5
    #1
    azert nyitottam ezt a topicot, hogy mindenfele okossagokat, megtudjunk egymassal osztani, hogy hogyan legyen szebb a myspace profilunk. amugy mellesleg, aki nem tudna, a myspace, olyan mint akar az iwiw akar a myvip, csak szerintem, sokkal jobb, mivel ismerkedni tudsz, nem ugy mint az iwiwen, ahol bejelolsz 1 ismeretlen arcot, es leugat, hogy miert jelolod be, ha nem is ismered. itt bejelolhetsz barkit, aki szimpatikus, visszaigazolnak altalaba. : ) na hajra skacok.