70
  • PrisonMan
    #70
    hazúcc!
  • akyyy
    #69
    esse olvasssa má sssssenki :D
  • ikegami
    #68
    ÚJ RÉSZ ÚJ RÉSZ!?
    S2E11 már tölthető a torrentről:
    Pushing Daisies S02E11 WS PDTV
  • ikegami
    #67
    Csináltam bannert, ugyhogy berakatom!
    üdv
  • Montanosz
    #66
    kasza
    http://www.origo.hu/teve/20081121-pushing-daisies-halottnak-a-csok-dirty-sexy-money-edes-draga.html
  • Malakai
    #65
    Heroes 1 hetet volt csak szüneten, Pushing Daisies is jövő héten már lesz (így 2 hét szünet).

    akyyy: Akkor biza vmit félreolvastál, mert egy: a berendelés nem azt jelenti, hogy valójában mennyi lesz, hisz közbejött a sztrájk és valószinüleg arról volt szó; kettő: a második évadnál emlegettek még 22 részt, de azt még be se rendelték (majd a 13. rész környékén megtudjuk lesz-e)...
  • sygma7
    #64
    Most mi a helyzet mert 15 napja adták amerikában az utolsó részt (S02 E05). Heroes-nál is szünet volt 2 hétig,de csak a választások miatt nem?
  • akyyy
    #63
    pont hogy olvastma mindent, iró sztrájk, etc, és annak ellenére kitartottak a 22 résszel.
  • Malakai
    #62
    Csak azért, hogy téged átverjenek és most röhögnek a markukba.
    22 részt rendeltek be, valószinüleg olyan postot néztél, talán tovább is lehetett volna olvasni a blogot... Mellesleg pedig volt vmi író sztrájk, az lehet, hogy hatással volt nem csak az összes többi amerikai sorozatra, de a Pushing Daisies hosszára is? Lehet! :|
  • akyyy
    #61
    de akkor minek irnak 22 részt?
  • Montanosz
    #60
    9 részes!!!
  • akyyy
    #59
    most az első évad 22 részes, de viasat csak 9 részt ad le? megnézném én feliratosan is de sehol sem lelek 9 résznél többet!
    pedig sorozatjunkin 22 részt irnak.
  • Montanosz
    #58
    nem kezdődik rosszul a második évad sem, van csavar és fordulat, meglepi))))
  • Bulykin
    #57
  • Montanosz
    #56
    október 1 !!!!!!!!!!!!!

    KLIKK !
  • Bulykin
    #55
    nah, elkezdtem én is nézni:) angolul persze és azt kell mondjam h ez egy zseniális sorozat ahogy ki van találva ez az egész és ahogy meg van valósítva...a mesés elemek is nagyon bejönnek nekem:)
    még 3 rész van hátra az első évadból, és a végére is érek^^


    mikor indul a 2.évad??? időpontot tud vki mondani??
  • davidka003
    #54
    22 órakor lesz. Ha nem szólsz akkor elfelejtettem volna. Angolul már láttam, kíváncsi vagyok a szinkronra.
  • Montanosz
    #53
    kezdődik!!!
  • Montanosz
    #52
    vao!
  • Bulykin
    #51
    A Viasat3 Szeptember 8.ától szinkronosan fogja adni a sorozatot, Halottnak a csók címmel.
  • Bulykin
    #50
    Pushing Daisies hírek:
    -crossover várható a Wonderfalls-szal, hiszen a PD-ben is feltűnik a WF-ból megismert Mary Ann Marie Beetle karaktere.

    -Debra Mooney (Everwood) csatlakozik a Pushing Daisies, mint az egyik szereplő édesanyja.

    -Nem csak a Chuck, de a Pushing Daisies is reboot-ot kap, ami abból fog állni, hogy nem lesz “az előző részek tartalmából” szöveg, hanem maximum mindent elmondanak az új nézőnek. Viszont míg a Chuck és a Terminator: Sarah Connor Chronicles a finálé másodpercétől veszi fel a folytatást, addig a Pushing Daisies 10 hónapot a sztoriban is ugrik.

    -A Chuck, a Pushing Daisies és a Terminator-sorozat is fog produkálni webizódokat az évad során. A Chuck például a mellékszereplőkkel és a boltosokkal, a Pushing Daisies például egy új mellékszerepolőről, egy disznóról is fog.
  • Bulykin
    #49
    azért nem lesz egy sorozatnál 2.évad mert nincs nézettsége^^
    egyébként biztos jó sori ez, majd én el fogom kezdeni vmikor nézni, csak most kicsit sok az új sorozat a gépemen és még a felét nem is láttam(és sokat is foglalnak:D:D):D:D
    addig is +fav
  • davidka003
    #48
    "sorozatnál nem szokás lezárni történetet."

    Nem szokás? Nézd meg pl a Rómát. Teljesen le van zárva a történet. De van még csomó ilyen.

    "amúgy meg, miért nem lenne 2. évad?"

    Sok sorozat van ami pár rész után cancel-t kap és nem folytatják, még befejező részt sem csinálnak.
  • winnie
    #47
    "Leadtak 9 részt, de nem zárták le a történetet."

    sorozatnál nem szokás lezárni történetet.

    amúgy meg, miért nem lenne 2. évad? persze, hogy lesz. utána meg a 3. és lehet folytatni a sort.
  • Malakai
    #46
    Lesz hát (nem is újdonság), de reagáltál ezzel a kérdéssel Lyan linkjére, ahhoz nem tudtam, hogy hogyan jön...
  • davidka003
    #45
    Hogy jön ide? Azt kérdeztem, hogy lesz e a sorozatból 2. évad. Olyan bonyolult a kérdés, hogy nem lehet megérteni?
    Leadtak 9 részt, de nem zárták le a történetet.
    De úgy látom lesz 2. évad:

    link
  • Malakai
    #44
    Hogy jön az ide?
  • davidka003
    #43
    Nem lesz 2. évad?
  • Lyan Kyj
    #42
    VIASAT3-on szeptember 8-tól!!!!!
  • stargatelost
    #41
    én viszonylag hamar ledaráltam (egy délután :D) de nem hagyott bennem mély nyomot...
    persze fogom folytatni, nem dobok csak úgy el sorozatot :)
  • desigo
    #40
    én elakadtam az 5-ik résznél
    kicsit lassan folynak az események lehet ezért nem jött nekem annyira be...
  • mrzed001
    #39
    Nagyon nehezen vettem rá magam .... de aztán olyan ütemben daráltam be hogy villámgyorsan elfogyott.
    Végre egy sorozat amelyikben _A_ valódi szerelemről van szó, és nem a minden csapból folyó mai nyál smaci-dugi-következőt szarságról.
    Van mondanivalója, van morális tartása, a sorozat eddig: 10/10
  • davidka003
    #38
    Nem tudjátok, hogy mikor lesz a következő rész?
  • desigo
    #37
    lehet betesztelem:)
  • ancsie18
    #36




    A két kép közül valamelyiket nem lehetne betenni bannernak? Olyan üres így a topik.
  • davidka003
    #35
    Ez a világ legjobb sorozata. :)
    Nagyon tetszik.
  • stargatelost
    #34
    letudva ez is :)
    egyáltalán nem ilyen sorozatra számítottam, valami darkosabbat képzeltem el magam előtt, de ez így is elég rendben volt.
    a végefelé meg a sztori is eléggé beindult, a kilencedik rész végén meg...hát egy erős WTF azért kicsúszott a számon
    szal jah, nem rossz a sorozat, érdekes a koncepció :)
    faja, hogy mekapta a teljes évados berendelést, már csak ki kell várni ... (stupid strike...)
  • ancsie18
    #33
    Első részben azt mondta, hogy fél közeli kapcsolatba kerülni az emberekkel, nehogy az történjen velük is, mint az anyjával (hogy egy véletlen mozdulattal visszaküldi őket a halálba)
  • PiszkosFred
    #32
    Hja, mindenkeppen "evilagi" az ok. Lehet siman csak fel a noktol :) Vagy nem fel, de abszolute nem jon be neki Olive, mint no, viszont ragaszkodik hozza, mint pincerno.
  • Miguel125
    #31
    Mert nem akarja. Nem szereti Olive-ot, Olive meg elég rámenősen nyomul, ennyi. :)