2153
Project Torque
  • UnConnecteD
    #1993

    hatarozottabban jobb
  • ALIENwoods
    #1992
    mert nem találtam meg az excel táblázatot amiben csináltam.
    De most csekkold így jó-e kellően értelmezhető-e
  • UnConnecteD
    #1991

    es azota se csinaltal vele semmit
  • ALIENwoods
    #1990
    nincs olyan fogd fel
  • UnConnecteD
    #1989
    olyan nincsen. a legutolso verzio az kb. juniusban jelent meg, azota volt nehany frissites, de az is megvan nem sok ido alatt.

    http://media.aeriagames.com/files/clients/Setup_ProjectTorque_20090618_DNA.exe ezt szedd le
  • adikakk
    #1988
    de belinkelnéd nekem pls a gamet amit nem kell frisiteni v müködik vele a multi thx elöre is

  • ALIENwoods
    #1987
    06-18-s az official oldalon lévő setup, ha frissebb lenne alapból nem kéne napokat frissíteni.
  • adikakk
    #1986
    hy all
    vki belinkelné nekem a jó project toquet jó verzioját mert bármeiket leszedem több hétig frisitene

  • ALIENwoods
    #1985
  • Gibor
    #1983
    pontosabban ezt :D
  • Gibor
    #1982
    Nemtudom volte már.
    Eventre készült youtube os videóm elég híres lett.
    link
    link
  • ALIENwoods
    #1981
    Igazából tegnap este csak úgy összecsaptam, azért lett olyan amilyen :)
  • ALIENwoods
    #1980
    amint időm lesz rá igen, de tudom mire gondolsz.
  • UnConnecteD
    #1979
    ize. az a ponttablazat nekem elsore nagyon attekinthetetlen. es masodjara is. meg tudnad csinalni normalisabban, hogy egyertelmu legyen, ki - hol nyert?
  • ALIENwoods
    #1978
    FUT A VERSENY LOBBY:

    ARCADE #1 szobában - SLM RACE néven ! Gyertek sokan ! :)

    pass: slm
  • UnConnecteD
    #1977
    azzal pedig nem nagyon tudsz tovabb fejlodni, muszaj lesz megtanulni RWD kocsival is. Hexan PE vagy sima Hexan-nal probalkozol? a beallitasok, amiket leirtam nemreg, nem mukodnek nalad? millios drift. hmm. pl. 10 perc kidney, az nalad max mennyi pont ?
  • ALIENwoods
    #1976
    RÉSZLETEK - RÉSZLETEK - RÉSZLETEK -

    RÉSZLETEK - RÉSZLETEK - RÉSZLETEK -
  • FollowWings
    #1975
    Amugy mostmár milliós drifteket csinálok, 50% nélkül keresek vele 2000RP-t, hátha még lenne... :D
    Thx az infókat! Maradtam a saját class1es autómnál, mert azzal jobban tudok driftelni, a Hexan nem marad meg az úton. :(
  • Gibor
    #1974
    Elnézést, nem leszólás kép de szerintem ezzel tisztában van ő is.
  • FollowWings
    #1973
    UnConnecteD: a kocsikat megtod nézni a Shopba, ott lehet venni, és mindnél kiirja milyen class-ba tartoznak.
    Van simulation verseny is ami azt jelenti hogy nincs Ghost mod, de te az irányitásra gondolsz, az optionsba kapcsold ki a helpeket (ami segit kanyarodni, lassitani stb..)
  • overx
    #1972
    Üdv ... megtudja valaki mondani hogy miért updatel a PT ha egyszer már bentvoltam. Kiléptem és újraindítottam a gépet aztán mikor megint elindítom a játékot megint updatel... ugyan olyan lassan és ugyanazt ez wtf
  • UnConnecteD
    #1971

    milyen class kocsik lesznek?

    miert arcade-ban megy a verseny?
  • FollowWings
    #1970
    HTML, PHP, MYSQL, JAVAScript, Flash, Pascal, Photoshop
  • ALIENwoods
    #1969
    Szept 22, 18:00-kor 1 órás PT versenyzést szervezünk!

    Aki szeretne részt venni további infókat itt találhat:

    SLM.I-HOST.hu
  • ALIENwoods
    #1968
    egy általájos invctusos játék fanhonlap van slm.i-host.hu
  • Gibor
    #1967
    Programozói téren milyen nyelvet értesz és milyen tudással? Am kicsit rákénne szánnom magam és itt a holnapon flashbe meglehetne oldani a dolgokat, szerintem felesleges egy külön weblap amit kb csak mi használunk.
  • FollowWings
    #1966
    Most nem csak 50%-van, hanem Buggy nyerési esély is, ha van ládika a pályán akkor azt kapd fel hamar, nekem tegnap egy Buggy (Fun car) volt benne :P, Amivel állitolag most lehet versenyezni... Eventbe volt irva...
    Tenyleg, mennyit butit a kocsidon a helping cucc? magától fékezi a motort gondolom, meg nem kanyarodhatsz ugy ahogy a kocsid tudna, stb.
    több segitség kéne.
    Esetleg ha van vki aki vállalkozna rá, hogy egy magyar fan honlapot készitene, én segitenék, programozó vagyok.
    Ott mindenféle hasznos infót lehetne kiirni, meg kocsi listát képpel.
    Tippeket.
    Pl.: tudom hogy lehet ingyen sok AP-hez jutni! (Nem hack-el)
    ;-)
  • UnConnecteD
    #1965
    nehogy nekiallj Sim Drift mod-ot keresni, ilyen nem letezik. ezt csak arra mondjak, amikor ugyanugy verseny van ( Sim VS) csak nem az a lenyeg, hogy ki lesz a leggyorsabb, ki er be eloszor a celba, hanem probalnak ugy csusznalni a kocsival, hogy minnel tobb Perfect Drift-et kapjanak. ez, a 3x Race item cuccal 30 pontot er. ezzel egy 12 koros futammal lehet olyan 3-4 ezer pontot szerezni. a Hexan GT erre az uzemmodra nagyon megfelel. viszont ha Drift mod-ban szeretnel csuszkalni, akkor oda a Hexan PE ajanlott, amit csak ott tudsz haszalni, viszont azt nem kell tuningolni. jo drift titka szerintem :

    - jo kocsi
    - options-ban beallitas : 240 degree-rol vedd fel ugy 900-ra a wheel-t
    - helping minden legyen 0%
    - mindig hasznalj connection frenzy-t
    - gyakorolj sokat :)

    ha valaki valahol elakad, a jatekban keressen meg ( -= Wandal =- ) neven szoktam ott driftelni es CTF-ezni leginkabb, szivesen segitek, ha tudok.


    hogy erted azt, hogy nyertel egy buggy-t ?


    Arpi - eddig neked piros kulcsaid voltak, azok fogytak el. ilyen kulcsot minden 7000 XP pontnal kapsz, sargat pedig minden vezett 75 merfoldnel
  • FollowWings
    #1964
    AP-t venni kell kemény pénzel, ami neked kell az RP, és azt "play" módba tudsz - multiplayerbe, és ott is tudsz fejlődni tovább, meg ot kapsz uj kulcsokat amivel feloldhatod a missiókat, kocsikat, pályákat, újabb multiplayer módokat, igazából multiba érdemes jáccani inkább, annak van értelme.
    Én ma nyertem egy Buggy-t Multyba :P
    Lassan meglesz az uj kocsira a pénzem (34ezer RP) :D
  • Arpeeboy
    #1963
    hali!tegnap kezdtem el nyomni a játékot!elkezdtem a missionokat csinálni hogy mennyen fel a level-em most 5-ös szinten vagyok de alfogytak az AP pontjaim és nemtudom tovább csinálni!honnan tudok ilyen pontokat szerezni?
  • FollowWings
    #1962
    Jajj, amugy most Miato Wizz-em van és minden, kivéve a body-t (0), 3-mas szinten van rajta. Most azért gyüjtök Hexan GT-re hogy odaverjem a class 1-eseket :p :D
  • FollowWings
    #1961
    Köszönöm a tanácsokat, sajna lvl14esen még nincs simulation drift :( (Sim drift), de várom már hogy legyen. Sajna a max amit egyszerre tok driftelni az 300.000 körül van, és a meccs végén 1 millió, segitsetek, hogy mi a titka a jó driftnek, amivel 3-4K RP-t tudok szerezni! Előre is köszi! Most Hexan GT-re gyüjtök, remélem a class 2-ből az jó választás.
  • UnConnecteD
    #1960
    megkezdodott a bonusz hetvege! mar most +50% RP es XP van !
  • UnConnecteD
    #1959
    mert, miota ( junius ) bejott a Fiona verzio, azota nagyon visszavettek az explorer dijazasat. pl. negyedet kapod most.
  • Gibor
    #1958
    Explorert nagyon rég :D mikor legutoljára fent voltam akkor kb egymás után 8drift verseny 10perc és circle :D 1-2-3 millió között tudok. változó.
  • UnConnecteD
    #1957
    FollowWings : probald ki a sim drift-et. pl. a Cork nevu palyan 5-6 perc alatt menj ugy 9 kort, hogy minden kanyarban megcsusszon a kocsi hatulja, es Perfect Drift-et kapj. a futam elott vegyel a shop-ban 3x Race item-et, es hasznald. ilyenkor minden perfect drift 30 pontot er. 6 perc ilyen csuszkalasert 3-4 ezer RP szokott lenni. hatso kerekes auto erosen ajanlott
  • UnConnecteD
    #1956
    explorer-t mikor probaltad utoljara?

    es a 12k hany perc alatt kb ?
  • Gibor
    #1955
    2000-3000 között keresek drift ben... combozással explorer modban 12k t is lehet...
  • FollowWings
    #1954
    Wááááh, hi all! Egyszerűen imádom ezt a játékot! :D Aki sok RP-t akar benne az drifteljen tényleg, én ha ügyes vok akkor 1600RP üti a markom 10 perces körért, plusz volt olyan benne, hogy egy 1000 RP-s bonuszt is felvettem a pályán :D 30-34 kör és egy fullos 2. kategóriás autót vehetünk :P
    Sok sikert mindenkinek!
  • UnConnecteD
    #1953
    marmint % :)