2153
Project Torque
  • Kicsizoli
    #2033
    Csak 7 napig "él" ha kibontod...
  • Gibor
    #2032
    Nekem jöhetne de sajnos egy ideje nemtudok játszani :S
  • Kicsizoli
    #2031
    Nem kell ajándékba valakinek pár golfkocsi illetve mini markoló vagy villástargonca?
  • UnConnecteD
    #2030
    magyarorszagrol jatszol? a magyar ip-ket nem bannoltak.
  • WorldTorrent
    #2029
    Am azzal a programmal tenyleg fel engedett , thx:) Ez olyan mintha proxyval lepnek fel?:D
  • Gibor
    #2028
    Persze hogy változott :)
  • ricsa008
    #2027
    változott valamit a játék? én már kb fél éve nem voltam fent
  • Gibor
    #2026
    Nem...
  • WorldTorrent
    #2025
    akkor ez valami bug nem direkt banoltak ?:D
  • Gibor
    #2024
    Valamiért bannoltak sok IP t és nagyon sokan nemtudnak játszani, elvileg az invictus rajta van a témán hogy javítsa, de találtam egy ilyet amivel elvileg fellehet menni játszani.
  • WorldTorrent
    #2023
    Ki banoltak az ip-m? pedig meg egyszer sem leptem be a jatekba
  • WorldTorrent
    #2022
    Valaki pls help nem tom mier nem enged fel:((
    Kep:
  • karikusz
    #2021
    :)
  • marko37
    #2020
    köszi
  • UnConnecteD
    #2019
    azert, mert nem figyeltel, csak nyomogattad a tovabb gombot az elso inditasnal

    2 lehetoseg van :

    - uj acc-ot regisztralsz.

    - veszel Nickname Changer-t a shop-ban. 399AP-ba kerul
  • marko37
    #2018
    sziasztok kérdezném a nevemet hogy tudom beállítani mert csak számok vannak
  • karikusz
    #2017
    Nem sokkal lett több az fps :D

    Most 70-80 :D Szóval nyugodtan szarakodj, mert utána normálisan tudsz játszani vele...
  • UnConnecteD
    #2016
    a 9.4 cat. az egy Ati Radeon vga driver.

    mit szeretnel tudni? elvileg barmire tudunk valaszolni a jatekkal kapcsolatban. kuldhetsz mailt is, valaszolok
  • marko37
    #2015
    sziasztok örömmel látom nem csak én vagyok új játékos.
    kérdezném hogy mi az a 9.4 catalyst kell e a játékhoz nekem szépen fút nem akadozik.valami tippek trükkök vagy magyar faq van-e?
  • norbi2fraktal
    #2014
    és azzal hány fps-ed lett?, nekem is ez a gondom, csak nem akarok szarakodni driver.ekkel, köszi csáó
  • karikusz
    #2013
    9.4-es catalyst kell hozzá, és azzal jó...
  • karikusz
    #2012
    800*600-ban ablakos módban mindent levéve is csak 16-18 fps..
  • karikusz
    #2011
    feltettem egy 9.5-öst a 9.11 helyett de semmit sem változott... :( maradt a 10-15 fps, úgy, hogy szinte minden off-ra meg low-ra le van véve a garfikánál.. :(
  • karikusz
    #2010
    Köszi ...kipróbálom...
  • UnConnecteD
    #2009
    ugy hallottam az utolso catalyst-okkal van gondja, probald regebbivel.
  • karikusz
    #2008
    Sziasztok...

    Én is most találtam, rá erre a játékra.

    Feltettem, de szörnyű az fps-em :( Úgy se jó ha mindent leveszek low-ra, illetve kikapcsolom az effekteket.

    Más játékok szépen futnak, mert nincs egy rossz konfigom:

    ASUS P5B; Core2Duo Quad Q9550 2,8GB; 2*516+2*1GB DDR Geil Dualkit;Sapphire HD4890 1GB

    Tudna valaki segíteni? Vagy, hogy hol kérdezzem meg?
  • UnConnecteD
    #2007
    kocsit eladni nem lehet, PR-t gyujteni versenyzessel lehet
  • Rayne89
    #2006
    Ja és még valami hogy kell eladni kocsit mert már van vagy 3
  • Rayne89
    #2005
    Szevasztok elöször is nagyon kezdő vagyok most tettem fel a játékot és a kérdésem az lenne hogy hogy kell pénzt gyüjteni?
  • ALIENwoods
    #2004
    A legutóbbi SLM-s PT verseny képei !
  • UnConnecteD
    #2003
    35% RP / 40% XP bonusz hetvege !
  • ALIENwoods
    #2002
    Egyet értek veled, énis sokáig az eredeti japán Level-R-t jásztottam, aztán amint lett PT, egyből bannoltak mindenkit.
  • regisztrálvavan
    #2001
    pont pár napja volt ugyan ez a drift cityben is....blokkolták az eurpoaiakat...az elején még be is lehetett lépni és örültem is hogy de jo még tudok játszani mig a többiek nem...aztán nemrég teljesen kitiltottak, ugyhogy vigyázzatok vele :S
    pedig most szedtem volna le mert most nincs drift city de igy meggondoltam magam :D
  • ALIENwoods
    #2000
    Holnap PT-s összeröffenés lesz, kötetlen. Aki jön az jelezze mán itt, mert nem fogunk fél órákat várni 1-1 emberre: --> ITT <--

    Köszönöm
  • UnConnecteD
    #1999
    megusztuk a dolgot. magyar IP-ket nem tiltottak ki. de elegge sok mast igen, eddig sem voltak sokan a jatekban, de most mar meg kevesebben.
  • UnConnecteD
    #1998
    akkor a gepeddel van a baj. a jatek teljesen stabil. ma utoljara. holnaptol CSAK usa-ban lehet mar jatszani vele.
  • Gregorius
    #1997
    Jó ez a játék. Utoljára júliusban vettem elő. Akkor nehezteltem rá, hogy mindig összejövök valami First Class májerrel, aki ellen semmi esélyem. Ma megint elővettem, hátha... Örömmel tapasztaltam, hogy a problémám teljesen megoldódott. Fél óra update után végre beléptem, és minden alkalommal összeomlott a játék még a lobbiban az előtt, hogy sikerült volna magam betenni egy versenybe.
  • norbi2fraktal
    #1996
    hali, mitől van csak 17 FPS-em a game-ban??? min/max-on is, kérnék helpet, 9.9 catalyst, XP SP3
  • UnConnecteD
    #1995
    hallottatok az IP Block -rol? okt 15-tol lehet, hogy nehezebb lesz a jatek ...
  • ALIENwoods
    #1994
    Gyertek Sim #1 Lobbyba versenyre :) most