2153
Project Torque
  • UnConnecteD
    #628
    Corvette LS2




    Panama GT (911 Fantasy)




    68' Phoenix (68' Firebird fantasy)



    hamarosan jonnek
  • PeeTeR
    #627
    na DC utan egy kis PT :D
  • Gibor
    #626
    Amúgy szerintem teljesen kihasználható a játék AP nélkül is... Meg lehet ingyen AP-t is szerezni, de nem írom ide le mert már sztem olyan 30x leírtam :D.
  • Ombika
    #625
    Miert mit gondoltal ingyen a kedvedert fejlesztenek 1 jatekot?
  • Gibor
    #624
    Megszokhattad volna... ingyen játszas és néhány szolgáltatásért fizetni kell... bár én ingyé evttem Evo-t de azis levan írva...
  • dragon11
    #623
    Akkor ez a játék is hanyagolva...-.- Istenem..már minden fizetős lett..szánalmas^^
  • UnConnecteD
    #622
    az kb. 3300 Ft-od ba fog kerulni. erdekel, hogyan? ha igen, 611 hsz.
  • dragon11
    #621
    AP kell a kocsi vásárláshoz(Evo mixert akartnék, vagy subaru-t) és 0db AP-m van, nekem csak RP-m van, abból is csak 3600... help please, nagyon kell egy jó kocsi^^
  • dragon11
    #620
    Nem éri meg xD
  • vass17
    #619
    ok, közben elolvastam a korábbi kommenteket is, már értem:S
  • Gibor
    #618
    Már nem mert ha küldök 3embernek és én nyerem meg a versenyt akkor kapok 14AP-t. és a három emberre 15AP a ticket.
  • vass17
    #617
    Gibor még szervezel Ap-s versenyt?? ha igen mikor??? ha nem akkor tárgytalan:)
  • dragon11
    #616
    Tegnap mentem, asszem lvl2es vok, tetszik a gamma..de nincs zsém még a teljesz kasztnira, meg ezekre ezért elment a kedvem tőle, majd vissza jön=)
  • Gibor
    #615
    www.invictus.hu
  • burjanmate
    #614
    Valaki?
  • Gibor
    #613
    a Project-Torque.exe-re kétszer rákattintasz.
  • ricsa008
    #612
    hogy a rákba indul ez? se az asztalról se a weboldalon nem találok semmit
  • UnConnecteD
    #611
    magyar leiras
  • dmtuning
    #610
    sziasztok valaki eltudja magyarázni röviden mi ennek a játéknak a lényege hogymeneka dolgok...ha lenne magyar faq azis jo lenne
  • burjanmate
    #609
    Hogy lehet írni a fejlesztőknek? Vagy vissza fog kerülni a teljes törés?
  • kemszi2
    #608
    már ahogy láttam kettő is üzelem
  • gvarga12
    #607
    mert hany van ?
  • dragon11
    #606
    Melyik szerveren vagytok?
  • UnConnecteD
    #605
    szerintem igen, bar, attol fugg, mire gondolsz
  • Cool-spot
    #604
    Értem, akkor azok a cuccok amik mar megvannak nem kuldhetoek el... :S Értem Köszi :)
  • UnConnecteD
    #603
    ajandekot ugy lehet, mintha vasarolnal, tehat a boltban kivalasztod a kuldendo cuccot ( kocsit, alkatreszt, stb.) csak nem a CART, hanem a GIFT gombot nyomod meg, es beirod a cimzett jatekbeli nevet (van kereso is), egyetlen hatrany, hogy CSAK AP-ert lehet kuldeni, tehat hiaba van 1 millio RP-d, pl. egy harpoon-ra valo level4 bodykit-et csak 899 AP-ert tudsz kuldeni. ez van
  • Cool-spot
    #602
    Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni!
    1. Hogy lehet valamit elkuldeni másik felhasználonak ajandék ként, és lehet-e eleve ajandekot kuldeni!
    2. Szeretnék AP-hez jutni, van egy két cuccom, amit cserelnek esetleg Ticketér, bár nem hiszem hogy barkit érdekelne, de azert proba cseresznye :)
  • dragon11
    #601
    Úristen ennyi patch...
  • Gibor
    #600
    egyenlőre fejlődök... azt majd ha lesz pénzem tuningolni akkor elővesszem addig is téli álmot alszik... :D
  • UnConnecteD
    #599
    meg nem lattalak vele sose, vagy TA kocsi, vagy quad van nalad

    ne hagyd porosodni
  • Gibor
    #598
    értelmetlenség az egész... az első 2 helyezet kap AP-t az első az anynit kap hogy kitörölje a seggét a 2. még a ticket árát sem kapja vissza...
  • kemszi2
    #597
    úgy van kitalálva hogy ne érje meg
  • Lui76
    #596
    Ha meg csak annyi hogy több ember kellene hozzá akkor le kell jobban szervezni hogy mikor legyen.
    Családos ember vagyok ,nem érek rá mindig :(
  • Lui76
    #595
    Részletesebben pls , mert még egy challengen se voltam .

    AP-ba kerül hogy csinálj versenyt?
  • Gibor
    #594
    5körös verseny alatt 14AP. szal 1AP-t buktam...
  • Lui76
    #593
    Ne haragudj most értem géphez .
    Mennyi idő alatt mennyi ap-t tudsz szerezni ?
  • dragon11
    #592
    Nekem még patcheli.. ^_^ átlag 30+mb-os patchek, lol'z.
  • Gibor
    #591
    lényegtelen... hagyjuk az egészet... annyi AP-ért nem éri meg mert csak vesztetem ígyis...
  • Lui76
    #590
    Részleteket kérnék most .
    Mikor hogyan megy ez az egész !
    Kit keressek, ven e időkorlát vagy vmi , meddig tart?
  • Gibor
    #589
    nemhiszem nem gazdaságos ha én hívok meg mindenkit... mert 14ap-t kaptam és elbuktam 1ap-t. az most ne legyen gond a lényeg már megvan amire gyűjtöttem AP-t, a szépséges Lan Evo :D