2153
Project Torque
  • HUN BECSEHELY
    #2073
    Jó Game lett,és csak egy hibát találtam.
  • marko37
    #2072
    és utána?
  • UnConnecteD
    #2071
    nem kell, ez egy kulon program. de mar csak par oraig mukodik a szerver
  • kemszi2
    #2070
    kell hozzá a rendes?vagy anélkül is megy?
  • marko37
    #2069
    elkezdtem letölteni az invictust kinél jelentkezzek vagy melyik csapatnál?
  • UnConnecteD
    #2068
    az uj verziot lehet tesztelni. 1.89 Gb-os file, letoltod, jatszol. magyar nyelvu menu, kezdesnek kapsz 100.000 AP-t es 1.000.000 RP-t. barmit meg tudsz venni. vannak uj alkatreszek ( nagyon viccesek is ) 8 fajta cucc van a kocsikra ( felni, kuszob, legterelo, stb. )

    szerintem erdemes kiprobalni
  • Sponnyabob
    #2067
    Fery21: Tudomásom szerint AP pontot csak úgy tudsz szerzeni hogy befizetsz pénzt. Azt pontosan nem tudom hogyan lehet befizetni de igazán engem nem is érdekel mert úgyse költenék rá egy petákot se. Magyarokkal meg úgy tudsz játszani hogy keresel magyar szobákat vagy haverokkal játszol

    UnConnected: Ez most mi akar lenni? Egy új szerver vagy mi?
  • marko37
    #2066
    ez most végül is mi? magyar szerver béta verzió?
  • UnConnecteD
    #2065
    http://beta.invictus-games.com/ <--- csekkoljatok
  • Fery21
    #2064
    Bocs lenne még egy kérdésem. Hogy tudok magyarok ellen játszani?
  • Fery21
    #2063
    Hi.Kezdő vagyok. AP pontot hogy lehet szerezni?
  • Sponnyabob
    #2062
    A 9.4-es Catalyst driver tényleg megoldottam a problémát. Köszi a segítséget!
  • Sponnyabob
    #2061
    Köszi akkor majd holnap megnézem másik driverel. Egyébként most már biztos vagyok benne hogy a vga-nál lesz valami mert a beállításokkal kicsit játszottam és jobb lett de nem sokkal. Kösz a gyors választ!
  • DRPCDoki
    #2060
    Procival nem hinném, hogy baja lenne, általában vga driver nem tetszik neki (bár nálam speciel érdekes mód akármelyik driverrel jó). Szerintem először is próbálj meg egy régebbi vga driver-t. Haveromnak 9.4-essel tökéletesen megy.
  • Sponnyabob
    #2059
    oké én is így gondoltam, és arra hogy miért lagglok annyira nincs ötlet a grafikai beállításokat próbálgattam állítgatni de mindenhol ugyanaz van. Esetleg lehet hogy a 4 magos procival van baja?
  • HUN BECSEHELY
    #2058
    Bill.A Kormányt hagyd meg a "PRO"-k nak.
  • Sponnyabob
    #2057
    Ja és még annyi hogy szerintetek kormánnyal vagy billentyűzettel jobb játszani a játékot?
  • Sponnyabob
    #2056
    Sziasztok!
    Tegnap kezdem el játszani a játékkal és egész jónak tűnik csak az a bajom vele hogy egyes pályákon piszokul elkezdek laggolni a gépemnek (3gb RAM, AMD Phenom X4 9650 proci, Ati Radeon 3870 vga) elvileg bővel bírnia kéne úgyhogy valami más lehet a baj lehet hogy a netemmel van baj de az is működik jól közben szóval nem tudom mi lehet. Gondoltam még arra is hogy valami a telepítésnél ment el, de lehet hogy a tűzfalamnak van útban. Ha valakinek lenne tippje akkor legen szíves leírni. Köszönöm!
  • UnConnecteD
    #2055
  • HUN BECSEHELY
    #2054
    Hali Fönök.

    Hétvégén milyen XP-Bónusz lesz?Nem tudod véletlenül?
  • UnConnecteD
    #2053
    kiprobalod most? tudsz jatszani Level-R-t? most! magyarorszagrol! HotSpotShield, meg ilyen programok nelkul
  • Gibor
    #2052
    Igen európai országokban Level-R van... de azt mondom hogy onnan nem vagyunk kibannolva, az egész erre szólt nem a PT re...
  • UnConnecteD
    #2051
    marpedig ki vannak. Magyarorszag ( szerencsere ) az USA piachoz tartozik, mint Kanada. ezert csak PT-t tudunk jatszani IP trukkozes nelkul. mas europai orszagokban pedig Level-R -t. legyszives tajekozodj, mielott felrevezetheto dolgokat irsz.
  • Gibor
    #2050
    Magyar fejlesztésü játékból a magyarok kilennének bannolva? vicces lenne... főleg európai régióba... invictus biztos tudna fejleszteni ha kivannak őkis baszva...
  • UnConnecteD
    #2049
    ez biztos? mikor probaltad utoljara?
  • Gibor
    #2048
    A Japán Level R ből igen.... de az európain nem vagyunk bannolva.
  • UnConnecteD
    #2047
    level-r -ben elvileg tobben vannak, de itthonrol csak a PT szervereket tudod elerni. level-r -bol a magyar ip-k bannolva vannak.
  • El Deloro
    #2046
    Illetve árak tekintetében... ?
  • El Deloro
    #2045
    Akkor most hol játszanak többen és nekünk hol kisebb a lag, van egy tippem mindegy.
    Hol éri meg jobban játszani? PT vs Level-R ?
  • Kicsizoli
    #2044
    Sziasztok

    egy idióta kérdés...

    Mi hasznom származik abból ha valamelyik klubnak tagja vagyok?

    Az tuti hogy kevesebb pénz(RP) marad nálam egy egy verszeny után..marha nagy haszon
  • UnConnecteD
    #2043
    mikor jatszottal utoljara? esetleg korabban, mint fel eve ?

    6 honap inaktivitas utan az accok torlodnek
  • ricsa008
    #2042
    nem akar beengedni
    a holnlapon be tudok lépni de a progiba nem

    engem is banoltak?
  • UnConnecteD
    #2041
    igen, a Level-R
  • WorldTorrent
    #2040
    mondjuk en azzal a programmal amit adtatok tudok jatsznai csak eleg sz*r hogy a fel vilagot kibanoltak :))
  • WorldTorrent
    #2039
    Akkor van europai kliens is?:d
  • UnConnecteD
    #2038
    olvasd

    amugy ujev ota folyamatosan 30% RP / 45% XP bonusz van
  • WorldTorrent
    #2037
    Nem, Romaniabol de most nem ertem mier banoltak minket?:O
  • Kicsizoli
    #2036
    Szoktam néha..
  • Gibor
    #2035
    Ha végre elfutna jól akkor játszanék... de nemtom mér csak 10fps em van.
  • UnConnecteD
    #2034
    jatszik meg valaki ?