2153
Project Torque
  • CsuTy89
    #2113
    De amúgy az valóban egy GT-R volt?
  • Gibor
    #2112
    Attól hogy zárt béta még lehetne képeket megosztani, de ha ők nem akarják akkor felkellet volna tüntetni hogy kép videó készítése tilos vagy valami... ez butaság volt így.
  • ALIENwoods
    #2111
    Ez szép:

    " A kitty open betat a latogatok hianya miatt es egyeb kiadotol erkezett panaszok miatt lezarjuk a mai napon. (2010.06.08)
    A tovabbi tesztelest zart rendszerben oldjuk meg. Csak az altalunk kijelolt tesztelok lephetnek be a szerverre. Jelentkezni a prohardver a jatekkal kapcsolatos foruman lehet, az ott emlitett modon. A tovabbi teszteloktol ezekert a kellemetlensegekert elnezest kerunk, remeljuk hogy ez nem veszi a kedvet senkinek a tovabbi tesztelestol.
    A tovabbi teszteloktol kernenk, hogy a jatekbol keszult kepeket ne ossza meg masokkal, mert ez okozta reszben a beta bezarasat!

    Koszonettel,

    Invictus QA"

    Nos erről annyit, hogy nem volt semmiféle kiírás infó arról, hogy ez zárt béta lenne, illetve semmi popup nem közölte ezt a játékosokkal.
  • CsuTy89
    #2110
    Bazzeg, jól látom, h a 3. képen az egy Nissan GT-R? jujjnekemolyankellazonnal :P
  • ALIENwoods
    #2109
    Képek amiket készítettem véleményem kapcsán:
    Több kép a Kitti verzióból






    Több kép a Kitti verzióból
  • ALIENwoods
    #2108
    Ugyanakkor én lvl 21 körül voltam most meg ilyen 40 körül járok x).

    Kipróbáltam a Kitti nevű bétát és a Julia-s PT-t is.

    Menük kapcsán az információ elrendezések jók, de a vizuális GUI nekem továbbra se tetszik. Az első Level-R verziókban lévő sima fehér háttér jobban bejött, kicsit modernebb ignéyesebb hatást adott, most se rossz, de pl aeriás PT-ben a gányolt newyorki sikátor nekem annyira nem jön be, az EU-s fa garázs már inkább,de azt még mindig hiányolom, hogy ezt a hátteret nem tudom én MAGAM kiválasztani. Sokat nem játszottam, de a pályánkénti kisebb side-missionok vagy achievementek, hogy drifteljek 3-t, meg ne törjek össze senkit elég hangulatossá teszik, mert végre igényel némi megosztott figyelmet, amitől izgalmasabb ha pl már 11 körben 5 perces előnnyel vagy első és szét unod magad :). Persze pl. a "ne ütközz másik autóval"-t elérni a Hangar pályán 7 ellenféllel fizikai képtelenség, épp úgy mint "ugratni 3szor" a California Raceway-n.
    A versenyes panel és az Event Naptár jó húzás, utóbbinak ideje volt már bekerülnie in-game, mert azért senki se akar MMO közben ALT+TAB-l böngésző ablakba lépegetni, hogy akkor mikor is kezdődik a verseny?

    Kicsit a grafikai updateről.
    Említették Kittiben hogy improveolták az autó shadert. Nos jópár társammal együtt valszeg sokan maxon játszunk és ezt nem igazán mondom értékelhetőre, mivel nem tapasztaltam áttörő változást a jármű material szépségét illetően.
    Magán a HUD-n örülök, hogy a kilóméteróra VÉGRE normális lett, más szóval igényesebb! Nekem abszolút tetszik jók a digitális számok, mint a font mint a betűszín, az rpm mutató, és úgy az egész box kialakítása. Jobban és hamarabb elolvasható róla a kívánt adat mint az legutóbbi NFS hudokról amin ikonok mutatták hogy melyik progress bar mit mutat, csak mondjuk SD felbontásban xart se láttál belőlük. A kamera kép felső sarkaiban korrekt lett az elrendezés, de a fehér betűk a kék égbolton szinte láthatatlanná teszik az adatokat. Persze belső nézetben (driver cam) a kocsi teteje adja a fekete hátteret :P. De én pl. oda is eltudnék képzelni kis a kilométerórához hasonló benyúló műszer blokkot :).
    Az updatel bekerültek a blow-off effektek is azaz a kicsapongó lángok, megfelelő gáz pedál játéknál :), ezek jók de a textúrájuk lehetne animált és a színük sem reális akárcsak a méretük. Remélem ezen lesz javítás majd (vagy már van).

    GUI témában összességében nem vagyok kibékülve, akárhogy nézem valahogy nem áll össze az egész. Vagy mindennek legyen háttér képe, vagy minden ilyen áttetsző hátterű legyen. nekem ez a keretes ablak, a maga Photshoppos alumíniumot imitáló kitöltésével nem jön be, "olcsónak" tűnik, de ha ezt ilyenre kérték akkor nem szóltam!

    Olyan a GUI mintha nem tudnák eldönteni a grafikusok/megrendelők, hogy csicsás 70-s évek style-t akarnak vagy letisztult modern GT5 szerűt, és amilyen most az úgy a félút kb.

    A garázsban a fejléc szín átmenete "borzadály": hófehér-tinta kék-fekete?
    könyörgöm, 2010 van, ezt biztos nem így szerették volna, vagy ha igen akkor usa menedzserek választották ki a színeket hozzá :)

    Az irányítás nem sokat változott, nekem billentyűzettel kényelmesebb lett olyan 15%-l :) bár nem hinném hogy ebben változtattak bármit is a srácok :)

    Hogy megérte ez az update az aeriás PTnek?
    Kétlem. Mivel ez egy MMO előbb tartalmi majd külön vizuális updatet várnék el. Most a Julia-val kaptunk mindkettőből egy kicsit...

    Na de akkor milyen a Kitti-s open beta?
    Jó, béta ként sokkal értékelhetőbbek azok a változtatások amik már végleges update ként bevezetve lettek.

    Na de akkor mi az ami hiányzik?
    A STÍLUS kérem szépen a STÍLUS! Level-R első verzióiban az egésznek volt egy szép piros/ezüst/fehér szín dominanciája, amit a sok kis ablak és gomb most elrontott. természetesen ez egy MMO, de attól még lehetne figyelni arra, hogy egységet alkosson a GUI/HUD, ne az legyen hogy a chatablak, transzparens, fejléc vírít, pár gomb külön ablakban lista ként. Egyszerűen minden más nem elég homogén a megjelenítés. Ha lenne egy ember aki csak erre figyelne, és az igényesen megrajzolt küllemet rábeszélné a megrendelőkre akkor abszolút elégedett lennék ezzel az updattel, de így hogy az az érzésem hogy félbe lett hagyva a munkálat eme téren.
  • Gibor
    #2107
    Tejóég, az nagyon kevés... Eddig se volt senki túl fizetve de így már tényleg csakis akkor érsz el valamit ha fizetsz....
  • UnConnecteD
    #2106
    az meg a kisebb gond, az megvan egy negyed ora alatt.

    viszont ez a fizetesi rendszer nagyon gaaaaaaz. 7 perces versenyert, amit mondjuk megnyertem, tegnap kaptam valami 90 RP-t. baaaazzzzzz
  • CsuTy89
    #2105
    Ez valami vicc, h újra le kell tennem az összes jogsis feladatot a sim módért?
  • DRPCDoki
    #2104
    Úgy bizony, és ma indul a beta is! Erre tessék!
  • UnConnecteD
    #2103
    kijott az uj verzio. haat, nem tudom, jobb lett e igy ...
  • Gibor
    #2102
    Egyre jobb, de a régi olyan playerek akikkel még én kezdtem már sajnos nincsenek, mivel a játék egyre arcade osabb, mikor jött a legelső béta egy majdnem szimulátor játékkal játszottunk... Mostmeg billentyűzettel könnyű irányítani.
  • UnConnecteD
    #2101
    http://forums.aeriagames.com/viewtopic.php?t=823199

    uj verzio kozeleg
  • CsuTy89
    #2100
    Hmm, valaki már beírta a nevemet helyettem :D
  • DRPCDoki
    #2099
    Voltak "kreatívkodó" emberek, akik szétbarmolták a szavazást, meg kitörölték a Level-R oszlopot úgy ahogy volt, onnan átmásolták az embereket a PT oszlopába meg még jópár kamu account nevet. A mostani, rendes szavazást itt találod. Ebbe már nem szerkeszthet bele akárki, hanem ezen a mailcímen lehet szavazni: [email protected] vagy pedig prohardveren pm-et lehet neki írni (bakosgabor57). Ph!-n az erről szóló post.
  • Lui76
    #2098
    itt mit kéne látnom?
    Csak google hülyeségek ...
  • Lui76
    #2097
    Szóval a PT Amerikai ?
    Akkor azt miért nem frissítik?
    Nem hiszem hogy újra kezdeném Level-R-ben is.

    - Egyébként többen játszanak L-R-ben ?
  • ALIENwoods
    #2096
    Azért mert a magyar birkát és nyúlhúst is külföldre viszik mert ott van rá piac.
    Ezt minden magyar játék esetében felteszik. Nos, ha anyagilag meg fogja a cégnek érni magyar kiadóval szerződni megfelelő profit reményében akkor lesz magyar nyelv a játéknak.
    PT esetében az is kiváltság hogy egyáltalán felmehettünk az amerikai szerverekre.
  • erdol
    #2095
    A játék magyar fejlesztés sok verziója létezik a világban a amcsi verzió elérhető nálunk az európai verzió a level-r.Most szavazás van ismét hogy melyik körzethez tartozzunk.
  • Bence94
    #2094
    de ez most mi ? miért van kétszer a játék más névvel? egyáltalán miért nem beszél magyarul mert tudtommal magyarok készítették...
  • erdol
    #2093
    ITT lehet szavazni hova tartozzanak a magyarok a továbbiakban.Ha level-R nyer akkor a PT-ben elveszik minden.A level-R-ben mindent előlről kell kezdeni.Szóljatok másoknak is mert a jövő függ tőle.A levelben vannak más autók új pályák a pt-ben nem tudni mikor lesz frissítés ha lesz egyáltalán.
  • HUN BECSEHELY
    #2092
    Lassan többet vagyok a tdu-n mint a pt-n,pedig régen szerettem.Viszont jól kilehet vesézni a tdu-t.
  • Gibor
    #2091
    Üdv
    Néha szoktam igen, de sajnos elrontották már nagyon ezt a játékot :S Túl arcade lett.
  • HUN BECSEHELY
    #2090
    Szeva fönök.Nyomod még?Én felmegyek néha egy kicsit,hogy szedjem a Clának a Lovét :-)
  • belalli
    #2089
    rendben kösz már megvettem királyul megy csak nemtom irányítanicsak azért kérdeztem meg mert egy lion csak 1 óra múlva jött meg... thx!
  • zico87
    #2088
    cobra az faxa kis gép megéri én lv26 vagyok de még mindig átlagban azzal tolom...
  • Gibor
    #2087
    Annyi van garázsba amennyit tárolsz, végtelen.
  • belalli
    #2086
    tom sok a kérdés de még kezdő vagyok
    a garázsban 5 autó van egy nascar féle, utcai,offroad egy targonca és 1 mini markoló na most hány férőhelyes a garázs? megkapom a cobrát ha megveszem ha ennyi kocsi van a garázsban? lehet hülye kérdés de még béna vagyok várom a választ köszi rendesek vagytok
  • kemszi2
    #2085
    szerintem igen.nekem van/volt
  • belalli
    #2084
    nah mind1 úgy láccik az nem azt jelöli :D egyébként még 1 kérdés: 15 vok és szerintetek megéri megvenni a cobrát?
  • belalli
    #2083
    de fenn volt a menüben ki volt írva a kis lakatka mellett a jele fölötte hogy sikerült
  • zico87
    #2082
    azt csak ap-vel lehet megveni elvileg....
  • belalli
    #2081
    Helo pár napja láttam a játékot nagyon jó de lenne egy problémám: 14es lettem már rég de nem akarja odaadni a mazda rx7 limited-et (a régebbi változata) MIkor kapom meg? plz valaki segitsen!
  • WorldTorrent
    #2080
    Levettek mar a bant az ipkrol ?
  • UnConnecteD
    #2079
    megint van beta
  • DRPCDoki
    #2078
    Egyenlőre vége asszem, de ezt a hsz-t érdemes lehet elolvasni.
  • Clava
    #2077
    nah akkor most megy ez a béta vagy nem?
  • HUN BECSEHELY
    #2076
    kiegészítések,módok,pályák,versenyek.Szerintem szebb is lett.
    Hétköznap egyedül tudsz versenyezni,vagy ha csinálnak a fejlesztők egy szervert,akkor oda fel tudsz csatlakozni.Hétvégén viszont indul a mandula.
  • kemszi2
    #2075
    hát már most ennyiért nem töltöm le,majd ha kint lesz a "teljes".Amúgy milyen újdonságok vannak benne?
  • UnConnecteD
    #2074
    meg mindig mukodik a beta