3083
Vodafone korlátlan internet HSDPA modemmel.

NEM: T-Online
NEM Pannon

ezt kéretik szem előtt tartani. Köszöntem.
  • merida111222333
    #2883
    Átmeneti hálózati probléma is lehet.
  • speeki89
    #2882
    Legutóbbi postom óta azaz 6 napja meg semmi gond vele.. Ezt nem értem igazából..
  • merida111222333
    #2881
    Ha szerinted nem a kábellel van a gond akkor sajnos ennyit bírt a modem.
  • 012345678901234
    #2880
    ok-ok
  • speeki89
    #2879
    Gondold végig logikusan! Ha a kábel lenne rossz akkor mi magyarázza azt, hogyha kiveszem a sim kártyát és anélkül próbálom akkor simán megy, ha visszateszem megint szenved...

    Alapból ablakban van. Nem hinném hogy a kábellel lenne akármilyen probléma is. Próbáltam közvetlen (usb kábel hosszabbító nélkül) akkor is csinálta, próbáltam a másik gyári kábelével azzal sem változott semmi.

    Nekem a gyanúm inkább az, hogy a modem ideje kezd lejárni..
  • 012345678901234
    #2878
    bár én inkább a rossz csatlakozásra gondolok. rossz a modemben a mini usb csati, vagy kábel.
  • 012345678901234
    #2877
    nekem is e220 van. nem lehet hogy túl gyenge a 3g jel erősség, vagy a kábel rossz? próbálgasd ezeket. pl. menj ablakhoz vele, és cseréld ki az usb kábelt. más ötletem nincsen... érdekes jelenség.
  • speeki89
    #2876
    És ma is eljátszotta. Kezd az a gyanúm lenni,hogy döglődik a modem. Sajna nincs lehetőségem rá, hogy pl ismerősöm modemjével kiprobáljam a simet, és az ő simjével az én modemem mikor nincs netem, mert az árulná el igazán hol van a bökkenő. Mindenesetre írok a vodásoknak egy levelet, ők gondolom találkoztak már ezzel a problémával.
  • speeki89
    #2875
    Utóbbi 1 hétben már 2x is megviccelt a netem. Huawei E220-as modemem van és azt csinálja hogy egyik pillanatról a másikra elveszíti a hálózatot. Zölden villog, és a gép úgy érzékeli mintha folyamatosan ki húznám majd visszadugnám a modemet. Ez azonban változik ha kiveszem belőle a sim kártyát, ugyanis akkor símán bejön a VMC és írja értelem szerűen hogy nincs hálozat, mivel nincs benne a sim. Ahogy visszarakom a sim-et kezdi előlröl a hülyeséget. Megnéztem egyből másik gépben, ott is ugyanezt csinálta. Pár nappal ezelőtt 5-6 órán keresztül nem volt ezért netem, ma kb 2-3 óráig..

    Nem tudja véletlen valaki mi miatt van ez?
  • merida111222333
    #2874
    A hálózatra tényleg nem lehet panasz, én is majdnem 2 éve használom, pontosabban októberben lesz 2 éve hogy megkötöttem a szerződést, de eddig még minden nap fennakadás nélkül tudtam netezni, talán néha volt pár perces kimaradás.
  • davidka003
    #2873
    Nálam is jó, soha nem dob le viszont a 16 KB/S elég karcsú.
    Tulajdonképpen azt kapom amire előfizettem, de elég szánalmas szvsz, hogy 2010-ben ezt tudják nyújtani. Minimum 30-40 KB/s-el már ellennék és még nem is mondtam sokat.
  • speeki89
    #2872
    Hát én lassan 3 éve használom, és csak a korlátozással van problémám, mert egyébként a szolgáltatás minősége jó. Elég sokat használom és engem nem szokott ledobálni. És a 3 év alatt kb 3-4 nap volt amikor egyáltalán nem tudtam netezni. Egyébként szinte mindig tökéletes volt.
  • huntamunta
    #2871
    érdekes ez az oldal, amit találtál mert a kedvesem is egy ilyen Vodafone-os internettel rendelkezik és bizony sokszor eldobja őt, ám a tetves hűségnyilatkozat miatt szegény nem tudja leváltani őket..alig várjuk, hogy eljárjon a hűség
  • 012345678901234
    #2870
    Jóez...:

  • Fabio Capello
    #2868
    a notebookot nem, viszont a letiltott netre egy bizonyos idő után (1 hónap asszem) a tartozáson felül rájön a kötbér, és ennek kiegyenlítése után felbomlik a szerződésed.

    Kivétel ez alól persze, ha részletre vetted a gépet.
  • pityuka0630
    #2867
    Sziasztok!
    Nekem van egy Dell Inspiron mini notebook-om, amit a vodafonnál vásároltam előfizetésre. Ebbe belnne van a netkártya, nem kell hozzá külön USB stick.
    Olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy mi történik olyankor azon kívül hogy letiltják az internetemet, ha a havidíjat nem fizetem be?
    Letudják tiltani magát a notebook-ot is?
    Minden választ előre is köszönök!
  • davidka003
    #2866
    Találtam egy érdekes oldalt:

    Vodafone Mobile Connect - Any Way Of Getting Automatic Reconnection After Dropping Out?
  • davidka003
    #2865
    De én még így is leszedtem 30 gigát a 2 GB-os csomaggal.
  • joco18
    #2864
    Hali!
    Bizony van megszakítás!
  • macipuszi
    #2863
    sziasztok.
    tegnap akiváltam a vodafone 1g internetet a mobilomra, vitamaxos kártyára. a problémám az, hogy nem tudom, hogy kell beállítani, illetve használni. van beállítva alapból egy vodafone-os csomagkapcsolt kapcsolat, azzal működött is, de kis idő után észrevettem, hogy a számlámról közben eltűnt egy ezres az alapdíjon kívül. valami javaslat?
    köszi
  • 012345678901234
    #2862
    Sziasztok! Vodafone-nál van még 24 óránkénti net megszakítás?
  • Mike
    #2861
    Kedves Pheel, amivel problámám van az nem ez. Én nem fizettem elő internetre a Vodanál, nincs USB-s modemem. Ne keverjük már a szezont a fazonnal!
    Mobillal wapozni az minden de nem korlátlan internethozzérés.
  • davidka003
    #2860
    Tudom. Pont ezért mondtam, hogy ha legalább fél megás lenne akkor tényleg jó lenne. Most 20 KB/s. Az a vicc, hogy 5 éve is már 32 KB/s-es netem volt, ez erős visszalépés.
  • king88
    #2859
    Az a rossz hírem h korlátnál nemlesz meg a 0,5 Mbit hanem annál 2X 3X lassabb
  • davidka003
    #2858
    Előfizettem az internet easy-re. Teljesen jó ennyi pénzért.
    Ha a korlátozás után meglenne legalább 0,5 Mbit akkor egy rossz szavam sem lenne. 8 hónapig nem volt itthon netem úgyhogy ennek is örülök.
  • speeki89
    #2857
    Nyilván itt nem használhatatlan ADSL-re gondoltam:)
  • king88
    #2856
    Ezért ez a voda nemsemmi. Ma is 2x hívtak hogy ilyen meg olyan kedvezményeket vehetek igénybe ha még aláírok 2 évet, pedig már felmondtam a szerződést. Elvileg 8 nap és a netet lekapcsolják végleg.
  • king88
    #2855
    Olyasmi :D
  • Csak77
    #2854
    Valószinűleg nálatok is az a HYDAS dolog van, amire milliárdokat költöttek a kilencvenes évek közepén, teljesen feleslegesen, akárcsak a belváros nagy részén. Cseréről természetesen szó sem lehet. Nekem is ilyen 1 megás adsl-t akartak adni(belvárosban, LOL), de olyan nem kell.
  • Gery85
    #2853
    Nálunk régóta van adsl de olyan jók a kábelek,hogy max 1mbit jön át rajta, annak idején ezért vettem a vodát is,aztán a tmobilt is, de most már az összes szopat...
  • speeki89
    #2852
    Eh. Hát szerencsés vagy ez esetben:)
  • king88
    #2851
    Amikor meg a vodát kötöttem még nem lehetett itt adslt-t létesíteni mert olyanok voltak a helyzeti viszonyok és csak a mobilnetet választhattam.
  • king88
    #2850
    Kertes házba lakok és a DIGI meg csak panelekbe érhető el.
  • speeki89
    #2849
    Őszintén szólva nem értem, hogy miért kell itt arcozni azzal, hogy korlátlan ADSL-ed van és tényleg korlátlan és olcsobb is.. !?! Ha eddig is volt lehetőséged arra hogy ADSL-ed legyen és ehelyett választottad a voda mobilnetet pl, csak sajnálni tudlak..
  • Csak77
    #2848
    Muhahahaha! ADSL-n vannak már sokkal jobbak, pl a digi a 4500 havidíjával 80MB/S...
  • king88
    #2847
    5. nap és 40gb-nál járok háááááááááááháháháááá NINCS TÖBB KORLÁT
  • king88
    #2846
    Még ráakartak beszélni h írjak alá még 2 évet és kapok 1 gyorsabb modemet és több GB-t, de jól elküldtem őket a ge.ibe

    Az ADSL-legalább tényleg korlátlan.

    Nem mint ez:
  • king88
    #2845
    Most már mind1 bementem reggel személyesen. Végre nincs többé rohadt voda és múlthéten bekötötték az adsl-t fele annyi-ba kerül és még gyorsabb is :D

  • Petka
    #2844
    vagy esetleg fax vagy ajánlott levél :)
  • atila4
    #2843
    telefon vagy email