3083
Vodafone korlátlan internet HSDPA modemmel.

NEM: T-Online
NEM Pannon

ezt kéretik szem előtt tartani. Köszöntem.
  • davidka003
    #2963
    Nekem gyors, 2-3 Mbit.
  • merida111222333
    #2962
    Na most már harmadjára csak összejön:

  • merida111222333
    #2961
    Na még egyszer:

    [URL=http://www.speedtest.net/result/1166075825.png[/IMG][/URL]

  • merida111222333
    #2960
    Ezt nem hagyhatom szó nélkül:

    http://www.speedtest.net/result/1166075825.png

    Legalább nem szédülök el a nagy sebességtől.
  • 012345678901234
    #2959
  • tompka
    #2958

    Csóró kis város borsod közepén. :)
  • Div88
    #2957
    Hát igen kedves Vodanfone 25én volt számlazárás de már ugye február 7.e van és még mindig lassú de ahhoz képest hogy lassú még számolják is a 2gbot, na már a fa..om is kivan ezzel, és még van pofájuk számolni is ilyen sebesség mellett. Ezért fizessek????Tiszta szégyen, Rohadt Vodafone!!! zsivány mocskok
    http://noob.hu/2011/02/07/igen.JPG
  • merida111222333
    #2956
    Na helyrejött:

  • merida111222333
    #2955
    25-én van számlazárásom ennek ellenére:



    Most akkor hogy is van ez?
  • szcsongor
    #2954
    Köszi a gyors választ.
    Azt hiszem a mobilwebbel akkor jobban járok, mert nekem inkább a net kell, úgysem telefonálok sokat.
  • atila4
    #2953
    Megy 3g-n az is.
    Arra érti, hogy ha elmész külföldre akkor már fizetni kell külön a netért és nem abban a csomagban foglalt adatmennyiséget fogod használni.
  • szcsongor
    #2952
    Sziasztok!
    Nem tudom jó helyen kérdezek-e, de talán tudtok valami infót adni a Voda telefonos internet csomagjaival kapcsolatban.
    Van két 500Mb-s csomag, a Mobilweb Profi opció amit előfizetés meg vitamax mellé is meg lehet rendelni, illetve a Multimedia 7900.
    Sebességben nincs különbség a kettő között? Csak mert a Mobilwebnél ilyet írnak: "A havidíjban foglalt adatmennyiség csak belföldi WAP-adatforgalomra használható fel."
    WAP??? Akkor ez csak sima GPRS, és nem 3G gondolom. (vagy nem tudom, lehet hogy már keverem a dolgokat) Meg ez csak 2000ft havonta, igaz ebben nincsenek lebeszélhető percek meg SMS-ek, mint a multimédia előfizunál...
  • merida111222333
    #2951
    A Vodafone egy dologban nagyon jó, az pedig a hálózat stabilitása, azt hiszem ilyen téren simán lekörözi a másik két szolgáltatót, és erre most sem cáfolt rá.
  • 012345678901234
    #2950
    Megértem hogy figyeli egymást a mobil szolgáltatók, és versenyeznek egymással ugyan avval a szolgáltatással, de azért e téren nem kéne :D !
  • 012345678901234
    #2949
    Igen észre vettem! Megszakadt a netem (Vodafone nettel vagyok fent jelenleg), és nem tudott csatlakozni, valamint a My T-Mobile oldal se jön be. Azt hittem nekem kapcsolták ki, csak nem tudtam miért, és írni akartam mail-t nekik. Ezek szerint Országos Probléma. Várunk... . Ugyan ilyen nem rég a Telenor-al volt.
  • merida111222333
    #2948
    Nem tudom nektek mi a helyzet a nettel, de nálam hurrikán, tornádó, meteor hófúvás, jégeső, stb. ide vagy oda, Voda net:

    Megjegyzem a T-mobile-os net már sok helyen halott, nem tudok telefonálni sem a 30-as számomról.
  • 012345678901234
    #2947
    Ilyen a pingem SWAT 4 Magyar szerveren:

  • 012345678901234
    #2946
    Megy T-s kártyával, ha kivan függetlenítve! Nekem is az E220 Vodás volt, és T-vel használom 1 éve.

    Evvel sikerült saját magam kifüggetleníteni az E220-at, de lehet lehet vele K3520-at is: Unlock the Huawei E220 HSDPA modem
  • Morgolodo
    #2945
    Köszönöm. Szerintem egy Domino Net M-mel kipróbálom a dolgot, szerválok modemet is (a Vodás, egy Huawei K3520-as, gondolom nem megy majd T-s kártyával) aztán meglátom.
  • 012345678901234
    #2944
    Ja, egyébként amit a T-Mobile a netjei mellé ad modemeket, nem biztos hogy túl jó ping terén, mert elég ócskák ezek a ZTE modemek (én egy ZTE MF 637-et (Mobile Broadband V) kaptam, és egy rakás szar). Szóval csak akkor vegyél T netet, ha betusz szerezni valamilyen Huawei modemet (pl.: E220, E272, a többit nem ismerem, de a Huawei modemek nagyon jók!), mert valószínű kb. T-s modemmel, a Vodával lesz egyenlő az online játékod.
  • 012345678901234
    #2943
    T-Mobile-om van, 100%-ra biztosíthatom, hogy játékra teljesen jó. Én SWAT4-ezni szoktam (Magyar, Angol, Német, Lengyel, Orosz, Cseh és egyéb Európai szervereken... sőt Amerikai szervereken is laggolás nélkül) a mai napig, de játszottam ugyan evvel a nettel még Quake 3 Arena-t, és Land of The Dead-ot is. Egyikknél se laggolt, vagy csak nagyon ritkán, de az semmiség volt. Vodafone-om is volt, de annak a pingje azóta rossz, mióta bevezették a korlátot! Vodánál a speedtest nem mutat valós ping értéket! Játékokban 100-400ms között ugrál folyamatosan (sose fixálódik) mindegyik játéknál, és ez okozza a laggolást!

    Játékra nyugodtan vehetsz T netet, eddig még senkinél nem hallottam volna hogy nem tud rendesen játszani vele. Nekem Magyar szerveren 90-100ms között van elég fixen, ami azért elég jó mobil nethez képest, és még egy jobb modemmel ez lejjeb vihető (nekem régi van: Huawei E220). Valakinek azt hiszem egy E272-vel 70-80ms volt a pingje.
  • atila4
    #2942
    T-mobilossal wowozok, aionozok, gridezek stb.. De csak néha laggol...:D Azért vezetésektől messze van :(
  • Morgolodo
    #2941
    Engem érdekelne a tapasztalat, ha van, az online játékkal kapcsolatban a Tmobile-on. Én Vodát használok (2 éve), a tempó gyors (az elmúlt két hónapban, mintha tekertek volna a pótméteren, mert igen jó a sebbesség).

    Online szimulátorozok, de az a rohadt lag, gyakran szívat. Érdekelne, hogy a Tmobile-on milyen lehet? Sajnos nincs vezetékes netre lehetőségem.
  • merida111222333
    #2940
    Nevetséges összeg megint. Talán 600 millánál már elgondolkoznának...
  • 012345678901234
    #2939
    60 millára büntették a Vodát
  • 012345678901234
    #2938
    Hát igen. Vagy ez, vagy semmi...
  • merida111222333
    #2937
    A Vodafone-nak nincs EDGE hálózata.
  • davidka003
    #2936
    Nincs lehetőségem vezetékes netre azért van ez a mobilnet.
    Én már egy 1 megás vezetékessel is megelégedtem volna de az albérlet tulajdonosa nem akar beköttetni semmilyen netet ezért lett mobil net. Nem túl jó de legalább van.
  • 012345678901234
    #2935
    Hát ha úgyvesszük, és felmondod kötbérrel, akkor ugyan ott vagy vele mint ha fizetnéd 1,5 évig, de utána kell helyette másik net is amire megint csak fizetsz havonta, szóval több pénz megy el így ha felmondod. Ez a szemétség. Énis gondoltam erre hogy ugyan ott vagyok vele. Nade helyette kell másik net, amire havonta fizetek, úgyhogy marad (T-mobile netem van). Bár ha van lehetőséged vezetékes netre, és úgygondolod hogy megéri neked igy, és nem kell szenvedni a gigabyte korlátokkal ami előny a mobil nettel szemben, akkor megteheted. Te tudod mi a fontosabb neked, a korlátlan vezetékes net, vagy a pénz... ki tudnád e sokkal jobban használni a vezetékest, mint ezt a netet. Én ezekre gondoltam ilyenkor. :)
  • 012345678901234
    #2934
    Hát azt megpróbálhatod, bár nem hiszem hogy evvel sikerrel járnál, mert gondolom van ott hivatalosan EDGE lefedettség, és avval is lehet netezni. Majd ezt fogják mondani, meg azt is hogy minek kötöttél szerződést, ha tudod hogy nincs 3G ott, stb. Nem hiszem hogy e miatt elengednének. De meglehet próbálni erre hivatkozni, nem vesztesz semmit.
  • davidka003
    #2933
    Nekem is 1,5 év van még és számolgattam, hogy ha felmondanám akkor a kötbér kb 60 ezer Ft lenne, ha meg fizetem havonta még másfél évig szinte ugyan ott vagyok.
  • B0GE5z
    #2932
    de nálam elvileg nincs is lefedettség igy sem lehet??
  • 012345678901234
    #2931
    Nem! Mert alá írtad a hűség szerződést, és tisztába voltál vele, tudomásul vetted, és elfogadtad a sebesség korlátozást is evvel egyidejűleg.

    Régen fel lehetett mondani kötbér nélkül, de az csak azért volt, mert az akkor teljesen korlátlanként megvásárolt netet módosították korlátosra, ami szerződés szegés volt, és kötbér mentesen felmondható volt ezért! De ennek már nagyon régen...

    Sajnos a Te esetedben nem történt semmiféle szerződés szegés, így csak kötbérrel tudod felmondani.
  • B0GE5z
    #2930
    sziasztok!

    van még 1,5 év hűségnyilatkozatom vodánál és ezt fel szeretném mondani lehetőleg ugy hogy ne kelljen semmiféle kötbért fizetnem, elvileg nálunk a vodafone szerint nincs is 3g lefedettség ennek ellenére tökéletesen működik csak ezzel a sebességkorlátozással nem vagyok kibékülve
    szóval szerintetek fel tudnám mondani úgy hogy ne kelljen perkálnom a vodának??

    várom a válaszokat :)
  • merida111222333
    #2929
    Nálam minden ok.
  • 012345678901234
    #2928
    Nektek is szar a net? Nekem 2 napja nagyon idegesítő dolgot csinál. Böngészésnél sokszor akadozik, azaz tölti az oldalt, majd leáll 5mp-re, aztán tölti 1mp-ig, majd leáll és így tovább... úgyis felfoghatjuk a hibát, hogy 4-5másodpercesek a pingek :) . Érdekes folyamatos letöltésnél normálisan folyik az adat, mert ott gondolom nem ping-el. Ha nem múlik el, felhívom a vodát és jelentem a hibát hátha itt van a baj nálam. Csak érdekel hogy más is tapasztalt-e hasonlót...
  • merida111222333
    #2927
    Üdv. Nekem a sebességgel nincs semmi gondom, egy szálon mondjuk változó kb. 150-300 kb/s között mozog, több szálon 400-600 között van általában.

    Most pl:

  • endreszferenc
    #2926
    sziasztok bocsesz én eddig minden stick el megszivtam kamu az összes hirdetésük,olvasd:3G nél tudott 160kb a 7 mega hejett,mikor 2.5 megára monták a minimumot (de"ha sokan vodáznak) ez változhat.2g nél 53kb ami a fojamatos letöltése 5.3kb és garancia hogy iméleden kivül más lejön nincs..Tájékoztatjuk, hogy a szolgáltató köteles feltüntetni az Általános Szerződési Feltételeiben (ÁSZF), illetve a szolgáltatás reklámozásakor az internet szolgáltatáscsomagra vonatkozó garantált átviteli sebességet. A garantált átviteli sebesség általában kisebb, mint a szolgáltatáscsomagra jellemző névleges, legnagyobb átviteli sebesség.
    Amennyiben a szolgáltató nem tudja teljesíteni a szerződésben vállalt garantált adatátviteli sebességet, illetve nem megfelelő minőségű a szolgáltatás (pl.: szakadozik az összeköttetés) úgy Önnek jogában áll hibabejelentést tenni. Tájékoztatjuk, amennyiben a szolgáltató a valósnak bizonyult hibát a bejelentéstől számított 72 órán belül nem hárítja el, köteles Önnek kötbért fizetni. A hibaelhárítás késedelmes teljesítése miatt Ön kötbérigénnyel élhet a szolgáltató felé, melyet postai úton, írásban kell eljuttatnia a Vodafone Magyarország Mobil Távközlési Zrt.-hez. A kötbér összege részleges szolgáltatás kiesés esetén a havidíj egy napra vetített összegének a négyszerese, teljes szolgáltatás kiesés esetén az előbbi összeg nyolcszorosa. (Például, ha Ön havonta 6000 Ft-ot fizet a szolgáltatásért, részleges hiba esetén naponta 800 Ft, teljes szolgáltatás kiesés esetén naponta 1600 Ft összegű kötbérre tarthat igényt.)

    A szerződés felmondásával kapcsolatos problémájára az alábbi tájékoztatást adjuk.
    Amennyiben a szolgáltató hibájából nem megfelelő a szolgáltatás minősége (pl.: nincs megfelelő lefedettség), erre hivatkozva kérheti a szerződése felbontását, illetve hűségszerződés miatti kötbérfizetési kötelezettség elengedését.

    Tájékoztatjuk, hogy a panaszok, reklamációk elsődleges kivizsgálása a Vodafone Magyarország Mobil Távközlési Zrt. kötelezettsége és feladata. A szolgáltatónak az írásban benyújtott bejelentés, panasz kivizsgálására 30 nap áll rendelkezésére. A kivizsgálás eredményét köteles Önnek írásban megküldeni, és indoklással ellátni.

    Amennyiben a szolgáltató nem vizsgálja ki a fent említett határidőn belül panaszát, illetve ha nem elfogadható Ön számára a kapott válasz, akkor forduljon hozzánk bizalommal. Ez esetben kérjük, csatolja a szolgáltató válaszát is leveléhez.

    Javasoljuk, hogy panaszát írásban nyújtsa be Vodafone Zrt.felé, levelében említett indokokra hivatkozva, továbbá kérje a visszatérő hiba elhárítását. Azt azonban nem tartjuk valószínűnek, hogy a szolgáltató másvalaki által generált adatforgalmat számláz ki Önnek, ugyanis a szolgáltató számlázási rendszere zárt. Ez azt jelenti, hogy a miniszter által kijelölt tanúsító szervezet tanúsítja, hogy a rendszerhez illetéktelen nem férhetnek hozzá. Ennek ellenkezőjét Önnek kell bizonyítania.

    Bízunk benne, hogy tájékoztatásunk segítségével megnyugtatóan tudja rendezni panaszát a szolgáltatóval.


    Budapest, 2010. augusztus 13.


    Tisztelettel:

    Nemzeti Média-és Hírközlési Hatóság

    Ügyfélkapcsolati és Tájékoztatási Osztály. kamu miota megirtam a vodának hogy levelet kaptam a hir közlésiektől az átlag orai fogyasztásom a 10megárol 4 re csökkent -2G nél, 3G re 200mb számol el ugyan arra tehát meglopnak minket sziasztok
  • 012345678901234
    #2925
    hát kinek mi a jobb. nagy letöltésekben a voda sokkal jobb(lehet trükközni), de online játékokra meg a Tmobile sokkal jobb...
  • DavyJones92
    #2924
    Na ez egész jó hír mert már felbonthatom a szerződést amúgy gondolkodtam,hogy átváltok T-mobil netre mert hallottam,hogy jobb! Köszi az infót
    (Ha esetleg nagyon OFF lenne akkor elnézést kérek!)


    Ati! Nem igazán kedvelem a WOWot :)