261
Need For Speed
  • AntiHero
    #101
    Pont most akartam tékelni:D
  • Pepsi Twist
    #100
    TÉK, PÉK, FÉK (akinek hogy teccik) -.-
  • Schwarz
    #99
    nekem ment xp alatt, bár fene tudja milyen verzió... ilyenre nem emlékszek korábbról, hogy szar lett volna játék közben a textúra
  • DJ Skyline
    #98
    lemaradt egy része az üzenetemnek! :D
    amúgy ez a factory driver jó kis mód, van benne kihívás, ezzel a GT1-es Porschéval tegnap délután óta próbálom megcsinálni a feladatot! egy nyolcast kell leírni, majd 360 fokban megfordulni a bólyák között, majd szlalomozni, na most a 360-as részét mindíg elrontom! 180 fokot megfordul, de nem hajlandó tovább fordulni, csak 10-ből 1 alkalommal!
  • DJ Skyline
    #97
    beszereztem a Porsche 2000-et, azt sikerült beüzemelni XP alatt normálisan (a Porsche PU nem hajlandó normálisan működni), működik, minden ok, de szerintetek miért van az, hogy a garázsban tök szépen néz ki az autó:


    de a játékban meg úgy néznek ki a textúrák, mintha ráhányták volna:


    a játék 1024*768 minden max mellett fut! én nem emlékszem ilyenre régebbről, hogy a garázsban szépen néz ki, játékban meg mint egy zsák szar! :S
  • Attila889
    #96
    köcce
  • [HUN]FaTaL
    #95
    http://www.nfscars.net
  • Attila889
    #94
    nekem olyan oldal kéne ahol autókat lehet leszedni az NFS-hez.Az összes autót :P
  • Schwarz
    #93
    nem lett, most keltem fel
  • DJ Skyline
    #92
    ok, holnap délre kész legyen! nem, NFS PU zenéinek örülnék, sok jó zene van benne
  • Schwarz
    #91
    megnézzük...

    ...
    a zenéket 1-10-ig már feltoltam egy tárhelyre, már csak a weblapomra kéne a linkeket megcsinálni...
  • kuci06
    #90
    boltok polcán találsz -_-
  • Pepsi Twist
    #89
    vedd meg... és ezt nem ide kéne... hanem a carbon topickba
  • mrthomee
    #88
    nem tudna walaki segíteni eredti cd kulcsot keresek a carbonhoz online játékhoz????????????
  • tgabika76
    #87
    Üdv!
    Nem tudjátok hol lehetne az első rész videóbetéteit (minden választható autónak volt egy a kocsi bemutatójánál) külön valami emészthető formátumban (pl divx) megszerezni?
  • Attila889
    #86
    nekem tönkre ment a gépem tőle...a programok törlésében minden fekete,egy jó idő múlva jönnek be csak a programok.Ez azelött nem volt mielött feltettem a gammát.
  • DJ Skyline
    #85
    na, sikerült az NFS 4-et működésre bírni végre annak a patchnak köszönhetően! de az NFS PU még mindíg nem megy, ill megy, de hogyan! :| bővebben itt a #304-es kommenttől! hátha van valakinek valami tippje rá!
  • Attila889
    #84
    nekem a Porsce Unleashed tönkre tette a gépemet...a programok telepitése törlésében egy hatalmas folt fan jó pár ideig,utána jönnek a programok :(
  • DJ Skyline
    #83
    kösz a feltöltést, végre kipróbálhattam, megy a gyűjteménybe bár a gyűjtemény csak a HP2-ig tart! utánna levők nincsenek meg
  • Attila889
    #82
    a 4-hez már megvan ez az XP-hez inditó program :)
  • Attila889
    #81
    srácok.Nekem ez kell az NFS 5-höz: Win2K-XP_PU_Patch.rar
    De a google-ba beírom elé az NFS Porsche Unleashead-et és nemtom sehonnan letölteni.Tudtok ebben segíteni? :)
  • Pepsi Twist
    #80
    oké majd lessz azis :D
  • Attila889
    #79
    mit csináltál hogy 3 büntit kaptál? :D
    Am.sztem eléggé durva lenne.De nem lenne rossz,Lenne ennek a topicnak FAQ-ja is XD XD
  • Nuki
    #78
    hát magyarországon nemis, de németországban például látni utcán Mercedes SLK-t, BMW-t (amik a játékban szerepelnek szerintem biztos), porsche 911 turbo-t is külföldön biztos látni :)
  • Pepsi Twist
    #77
    hehe lehet csinálni kéne 1 honlapot amin fenn vannak a régi NFSek :D (csak sajnos én nem értek hozzá)
  • Attila889
    #76
    szóljál ha előkerested az NFS 4 elinditási módját XP-re :)
  • Attila889
    #75
    nem gyárilag nem votl benne a Daewoo Matiz.Kiegészitésként lehetett belerakni.Ami jó is.Azért akarok vele játszani :D
  • Schwarz
    #74
    jaja, SE-ket azért nem írtam, mert minek, nem külön nfs rész, csak újabb kiadás, nfs1-ből a sima van, 2-ből meg mindkettő megvan, amit fel tettem az a 2 SE
    Motorcity-t azért nem írtam fel a listára, amit írtál :-)
  • DJ Skyline
    #73
    én minden résszel játszottam ami NFS [leszámítva NFS (mert NFS SE-vel játszottam), NFS SE] és az autó park nagy részét ismerem, és ezt itt borítékolom, hogy gyárilag nem volt benne Daewoo! már csak ezért is! :) az összes eddigi NFS rész! a Motorcity Onlineról lejjebb írtam, a V-Rally-k meg álíltólag Észak Amerikában lettek úgy eladva, hogy NFS V-Rally! mondjuk soha nem hallottam róla így, de tudja a franc!
  • Pepsi Twist
    #72
    pedig en ugy emlexem
  • DJ Skyline
    #71
    a High Stakesban Daewoo? maximum mint mod, de gyárilag nem volt benne az tuti!
  • Pepsi Twist
    #70
    már írtam a modiknak, egyébként a high stakesban voltak teljesen hétköznapi kocsik mint pl.: Daewoo Matiz
  • DJ Skyline
    #69
    However, the product wasn't deemed up to the standards of the series; as such, the "Need for Speed" prefix was dropped during development.

    lefordítva röviden és tömören: azonban a termék nem felelt meg a széria elvárásainak, így az NFS név csak a fejlesztés alatt szerepelt!
  • Attila889
    #68
    De Need For Speed néven futott :D
  • DJ Skyline
    #67
    dehogynem! + autók, + pályák! az NFS U2-t is ellehetett volna adni NFS U SE néven :D
    amúgy a Motorcity Online meg nem NFS széria, csak EA adta ki!
    "Although officially bearing no Need for Speed prefix,[1] Motor City Online, was an MMOG variation of Need for Speed released by EA Games on October 2001, featuring mostly American coupés and muscle cars from the 1930s to the 1970s. The working title of Motor City Online was known as Need for Speed: Motor City. However, the product wasn't deemed up to the standards of the series; as such, the "Need for Speed" prefix was dropped during development."
  • Attila889
    #66
    igazából azt nem értem hgoy az első két résznek minek adtak ki SE-változatot is?
    Mert az igaz hogy van alap NFS meg van az NFS SE
    De semmi különbség nem volt közöttük.
  • Attila889
    #65
    óóó köcce.Örök hálám a tied lenne :D
    Bármit megtennék érte :D
  • Attila889
    #64
    amúgy pntosabban is meglehet adni.Vannak oylan verziók is amelyek nem igazán résznek vannak kiadva.
    Need For Speed
    Need For Speed SE
    Need For Speed 2
    Need For Speed SE
    Need For Speed 3 Hot Pursuit
    Need For Speed 4 High Stakes(és Road Challenge külföldön)
    Need For Speed 5 Porsche Unleashed
    Need For Speed Motorcity Online
    Need For Speed Hot Pursuit 2
    Need For Speed Underground
    Need For Speed Underground 2
    Need For Speed Most Wanted
    Need For Speed Carbon
  • DJ Skyline
    #63
    sosem voltak túlzottan hétköznapi autók NFS-ben:D
    Undergroundban volt pl Pözsó' 206, az pl hétköznapi!
  • Schwarz
    #62
    de