261
Need For Speed
  • Lambo fan
    #141
    :D
    jó, majd hétvégén még írok ide, hogy sikerült e, akkor lesz időm foglalkozni vele :)
  • fery02
    #140
    ÖÖÖ, tudod mit? Annyira lehet mégsem fontos ez az NFS :D
    Majd esetleg ha nagyon sok időm lesz rá, akkor neki ülök, de hogy ennyit szarakodjak egy múlt évszázadbeli játékkal, ehhez eléggé nagy elszántság (meg némi alkohol) kell nekem. Inkább majd te írj vissza, hogy neked működik-e, az is ad majd plusz löketet a dolog érdekében valószínűleg.
    De azért nagyon szépen köszi az infót, és sajnálom, hogy most nem akarok vele foglalkozni. :(
  • Lambo fan
    #139
    képzeld, tavaly addig szenvedtem a DOSBox-al, míg feltelepült az NFS SE. Már nem emlékszem hogy hoztam össze, meg arra sem, hogy a játék akkor miért nem indult viszont.
    Be lehet röffenteni XP alatt is az NFS SE-t, bár nekem nem jött össze, valamiért nem ment.
    Tess, itt az infó, fájlok, stb hozzá, sok szerencsét. Ha tudsz angolul fél órás művelet lehet kb. :)

    NFS SE intallálása és elindítása XP alatt

    mindenképp jelezz vissza, h neked sikerült e
  • fery02
    #138
    Nekem tulképp az is elég volna, ha a feltelepülne XP-re az NFS SE, azután már nem baj, ha nem indul egyből a játék, lehet, hogy meg tudnám oldani. :P
  • Lambo fan
    #137
    tök frusztrál, hogy mind a 11 részből elindulnak a legfullosabb verziók is (Second Edition,Black Edition,Collectors Edition), kivéve a The Need For Speed Second Edition-t
    Valamennyire persze vígasztal, hogy fut a sima The Need For Speed, de hát az mégsem a felfullozott The Need For Speed Second Edition
    Ugyanis a sima első részen sem a kormányt nem lehet belőni rendesen, sem a hangot, mert úgy volt fenn a neten, h valaki már belepiszkált, és úgy fut XP-én, ha beállításokba lépek, egyből kifagy.
    Valahogy csak azért is be kell üzemelnem azt a TNFS SE lemezt, addig nem nyugszom míg nem sikerül, mert nekem kell a plusz pálya, plusz verda és a kormány+hang párosítás is ehhez a klasszikushoz :P
    Egyébként youtubon láttam olyan vidit, ahol egy Logitech G25-el tolták a TNFS SE-t
  • fery02
    #136
    Köszi, sokat segítettél. :D
  • Pepsi Twist
    #135
    nekem is megvan a sima NFS legalábbis az első része és simán megy minden hiba nélkül
  • DJ Skyline
    #134
    nincs szerintem :) túl régi a játék hogy ilyenekkel foglalkozzanak, nincs már úgy közönsége mint anno
  • Lambo fan
    #133
    nincs olyan patch, ami NFS 1-ből NFS1 SE-t csinál? Csak mert valahol leszedtem egy XP alatt futtatható NFS 1-et.
  • Lambo fan
    #132
    egyébként megfigyeltem, hogy az első 6 résszel többet játszom, mint az újabb 5 résszel, ezt elmond valamit a régiek élvezhetőségéről :D
  • Lambo fan
    #131
    Sziasztok, habár már rég óta nem vagyok NFS fan, ,ár évek óta a szimulátorokért vagyok oda, azért a gyűjteményemben bent figyel mint az eddigi 11 NFS, és játszogatok is velük. Kivéve a legelső résszel (NFS 1 SE), sehogy sem akar elindulni(se dosbox se compatibiliti manager toolkit..)
    Valaki tud olyan verziót az NFS 1 SE-ből, ami fut XP alatt? Már csak ez az egy nem indul el a 11 részből :D
  • fery02
    #130
    Nincs mit
  • DJ Skyline
    #129
    köszi!
  • fery02
    #128
    Parancsolj: http://thepiratebay.org/tor/3517291/Need_For_Speed_Series_OST
  • DJ Skyline
    #127
    király, köszi
  • PrisonMan
    #126
    Ööö, de nem tudod letölteni őket youtube-ról?!
    Van program, amivel sima .mp3 formátumban le tudod menteni, sőt még van egy oldal is, ami direkt erre specializálódott.
    Program: Save2PC (a Pro verziót ajánlom, azzal tudsz .mp3-ba tölteni. Keress rá: save2pc pro + rapidshare)
    Oldal: vixy.net/
  • Pepsi Twist
    #125
    most felrakom a Hot Pursuit 2-t :D
  • Pepsi Twist
    #124
    pöpecek
  • DJ Skyline
    #123
    ezeket is mennyire szerettem (NFS IV)
    01
    02
    03
    04

    jó így meghallgatni őket sok év után :D nosztalgia on
  • DJ Skyline
    #122
    valakinek véletlen nincs meg ez a 2 szám az NFS 3-ból?
    egyik
    másik

    köszi
  • fery02
    #121
    Na, aki tud nekem adni egy linket, ahonnan leszedhetem ingyen, és könnyen az NFS SE RIP változatát (kb 85 mega asszem), az valamilyen úton-módon kap egy puszit a hasára (és nem máshova).
    Annak is örülök, ha valaki feltölti mondjuk Rapidra :$
  • Pepsi Twist
    #120
    aha majd akkor össze dobunk valamit :P
  • Attila889
    #119
    azt is ha leszedem felteszem én a rapidsharee nagyon szivesen :D
    esetleg még egy -két régi játékokat majd a FAQ-ba..pl: Colin 1 stb... XD XD
  • Attila889
    #118
    FAQ-t nemtok csinálni...analfabéta vok hozzá...de ha segítesz mondjuk MSN-en akkor oké :D
  • Pepsi Twist
    #117
  • Nuki
    #116
    Főleg a legújabbé (Y)
  • Pepsi Twist
    #115
    hát ha megcsinálod :D bannert még esetleg vállalom :D
  • Attila889
    #114
    kéne valami banner meg FAQ... XD XD
    Oltáss lenne ha benne lenne az összes NFS részének a letöltési linkje...
  • Schwarz
    #113
    nálam fent lesz majd az összes, az 1. zenéi már tölthetők
  • Pepsi Twist
    #112
    nem tom honnan kell :S
  • FragStaR
    #111
    Na akkor NFS 2 SE zenéje leszedhető vhonnan ? Az összes link hallot az előző hsz ekben. BTW én annó amikor játszottam vele úgy vettem észre h akció / helyzet függő a zene tehát ha tolod neki akkor a legjobb^^ De lehet csak flash eltem a dologt:)
  • Pepsi Twist
    #110
    jólvan
  • Attila889
    #109
    mondom hogy nem érteni kütyü mütyühöz :D :D
    Amúgy meg már csak a bin-je van meg.De ha adsz linket ahova feltudnám tölteni örömmel megtenném.És ha eltudod magyarázni hogy kell :)
  • Pepsi Twist
    #108
    :) akkor valahova töltsd fel ahonnan le tom szedni :)
  • Attila889
    #107
    nem érteni ilyen kütyü mütyü rapidshare-hoz :D :D
    Amúgy nem megy XP-n.A videó után kilép.Boltba is megkérdezed mondják is hogy nem,soha,a büdös életben nem,álmodj róla,stb.... :D :D
    Az NFS 1 bezzeg megy XP-n és pedig régebbi XD
    DE GÁZ!!!!!
  • Pepsi Twist
    #106
    mennie kell XP-n, de csináld a partíciót ha szeretnéd :D felteszed rapidra? azt én is kipróbálom :D
  • Attila889
    #105
    mármint a felrakásával vagyis inditásával.XP-n nem megy.Azon gondolkozom hogy újj partició és 98 ME lesz rajta még :D
  • Pepsi Twist
    #104
    lol :D
  • Attila889
    #103
    jah...én most a Colin Mcrea Rally 1-el szenvedek XD
    De nem offolok
  • Pepsi Twist
    #102
    na úgyláccik kihaltunk...