261
Need For Speed
  • Lambo fan
    #181
    tessék, google-ban ez volt az első találat
    NFS HS graphics pack
  • hiba
    #180
    ah a wide angle-lel kevertem mostmar jo :))
    nfs4 hajra!
    nekem ez jobban bejon mint a mostaniak...
    van ehhez esetleg vmi hi-res texture pack?
  • hiba
    #179
    Hi!
    Feltettem az NFS4 - HS-t
    mukodikis minden, csak egyet kerdeznek: nem lehet vlahogy full screenbe rakni? fekete csik alul felul pedig menuben nem wide modban van? es felbontasol fuggetlenul ilyen.
    lattam a youtube-on olyan videokat amikben fullon ment
    Thx
  • bacow
    #178
    sziasztok látom hogy mindenki probált segiteni köszönöm szépen de amugy az a vices hogy nem csak xp alatt ilyen hanem vista alatt is mert mind2 op rendszeren kiprobáltam de ugyan ugy néznek ki és amugy miez graphics fix ez segithet a gondon?
  • Lambo fan
    #177
    aham, akkor neked biztosan már egy felpatch-elt változatod van :) Az enyém egy 2000-ben megjelent eredeti CD, bizonyára régebbi verzió számú lehet. No mindegy, örülök h ez kiderült, el is mentem a patch-t a vinyómra, miután lejött, hasznát veszem majd az elkövetkezendő években is az új OP rendszerek mellett. :)
  • Csaba42
    #176
    Na, legalább most már tudom, hogy mivel nekem is mindig ilyen volt a játék grafikája ('98-XP), ezért sosem láttam (teljes) pompájában a játékot. Kár érte. :(
  • Pepsi Twist
    #175
    emléxem mikor ezen örjöngtünk hogy bazd+ mekkroa jó már a grafja mai szemmel meg már okádék :D
  • Lambo fan
    #174
    hehe, meg is van a patch, ezek szerint XP alatt a Porsche-t tuningolni kell grafikailag, hogy úgy fusson, mint rég. Köszi az észrevételt, nekem fel se tűnt, hogy régen szebbek voltak a verdák textúrái! :)
    http://pcgamesfreenew.blogspot.com/2007/11/need-for-speed-porsche-unleashedxp.html
    Már töltöm is a graphics fix-et, remélem ez tényleg segít.
  • fery02
    #173
    "Ezek szerint szinte minden XP alatti NFS Porsche ilyen" - még jó, hogy ott szerepel a "szinte" szó, ugyanis nálam jó a graf.
  • Lambo fan
    #172
    basszus, neked volt igazad, régen szebb volt
    http://tubeimage.com/files/z6lye09tq8sfvucvstiw.jpg
    ezt nem értem, ha kettőnknél is jelentkezik ez úgy, hogy teljesen más verzió és a tied másolt az enyém meg eredeti, akkor ittaz XP alatti futtatás a ludas.Ráadásul én nem is kompatibilitási módban futtatom, egyszerűen elfut magától XP alatt, én se értem miért...
    De most ez tüske a valagmban. Ezek szerint szinte minden XP alatti NFS Porsche ilyen.
    Bizonyára valaki készített erre valami patc-szerűt már, utána kéne járni, mert így már ez engem is érdekel, mert engem is érint :D
  • Lambo fan
    #171
    na most tudod mi a félelmetes?

    utánanéztem az eredeti Porsche 2000-emben milyen a graf játék közben.

    Ugyan ilyen rossz, mint nálad. Most vagy XP alatti szarakodással állunk szemben, vagy nem is volt szebb a grafika régen sem. Én sajnos már nem emlékszem. Túl sok NFS lefolyt már azóta :P
    De én is az XP-re gyanakszom. Most jól lehangoltál, hogy nekem is rossz textúrájú a Porsche-m :D
  • fery02
    #170
    Jáj ez tényleg nem normális. :P Sajnos nem tudok ötletet adni. :(
    #164: egyáltalán nem kell semmi kompatibilitást állítani (amúgy nálam még egy játéknál segített a kompatibilitás átállítása), csak a játék főkönyvtárából a gimme.dll fájl törölni.
  • Lambo fan
    #169
    nah nem szaroztam, azt az egyetlen NFS SE-t, amit idáig is elszállítanak, megvettem Ámérikából :D
    No most már csak azért rágom a körmöm, h mikor jön má meg? :D :D
  • bacow
    #168
  • bacow
    #167
  • bacow
    #166
  • bacow
    #165
  • DJ Skyline
    #164
    tudom :D lehet azért mert XP-ben ugye alapból nem indul el a játék, és a kompatibilitást 98-ra kell állítani. lehet a játék nem szereti az XP-t :S
  • bacow
    #163
    #97 ebben a hozzászolásban is ezzel küszködik a srác nekemis pont ugyan igy nézki
  • bacow
    #162
    tessék itt van pár kép de valamiért csak a játékban nézki igy az autó a menüben és ahol a kocsikat ki lehet választai nem igy nézki
  • Lambo fan
    #161
    Ahogy nézem itt is csak 1 valaki van aki worldwide felad postán, de úgy nézem ez a darab az enyém lesz, még ha nem is dobozos, akkor is :P

    Köszönöm a tippet! :)

    Most vagy 1,5 hétig tűkön ülhetek, mire megjön, és reménykedek, hogy az eredetit el tudom indítani normálisan compatibility toolkit-el :)
  • DJ Skyline
    #160
    rossz helyen keresgélsz :) itt-e
  • Lambo fan
    #159
    háát a falra mászok :P

    már odáig jutottam, hogy nem érdekel ha a neten nem találni másolt NFS 1 SE verziót, használtan beszerzek külföldről valahonnan egy NFS 1 SE-t.
    Angliai amazon.co.uk weboldalon nincs egy darab sem, az Amerikai amazon.com weboldalon van vagy egy tucat használt, de egyik se ad fel Európába, eezzzzzt már végképp nem hiszem eel, ez a játék beszerezhetetlen. Ha megszerzem, esküszöm ez lesz a leg becsben tartottabb darab, az összes többi részt sokkal könyebb beszerezni. :P

  • fery02
    #158
    Egy képet berakhatsz azért, hogy összehasonlítsam az én Porche Unleashed-emmel. :P
  • bacow
    #157
    köszi szépen akkor megprobálok beszerezni egy porsche 2000et hátha azzal már nem lessz gond bár a játék igy is frankón megy csak az autok grafikája nem az igazi de majd meglátjuk még1szer köszi
  • DJ Skyline
    #156
    nem lehet hogy épp ez a baj vele hogy torrent?
    "Arra gyanakszom, hogy szarul törte fel valaki ezt a verziót..." ezen nincs mit feltörni :) az első NFS amit felkellett törni, az a negyedik rész volt. ott találkoztam először crackelt exe-vel életemben:D néztem hogy miért kér eredeti CD-t az előző epizódoknál csak CD kopi és kész, lehetett játszani.
  • Lambo fan
    #155
    van egy torrentről töltött NFS 1 SE-m, csak az a gond vele, hogy mikor elindul a játék, kéri a nevem, és egyből utána LAN konfigurációt kér a játékban hogy válasszak TCP vagy IPX közül vagy mi a fene, aztán onnan csak a Windowsba lehet visszalépni, vagy pedig próbálok hálózatot keresni bár minek nincs találat :D
    Ha ezen a menün túl tudnék lépni, meg is lenne az NFS 1 SE-m.. Arra gyanakszom, hogy szarul törte fel valaki ezt a verziót... És azért ilyen. Valami ötlet esetleg hogy tudnám beinditani? :P
  • Pepsi Twist
    #154
    sztem a legjobb NFS az a Need For Speed II volt és a Hot Pursuit 2 :P meg a High Stakes no meg a Porsche is!
  • Lambo fan
    #153
    Szia!
    Szerintem legelőször is tölts le egy másik, Porsche 2000 verziót, mert nagyon másra nem tudok gondolni!
    A Porsche Unleashed az Amerikai változat volt, a Porsche 2000 volt az Európai (csak névben van eltérés a kettő közt, mindkét játék 100%-ig megegyezett), szerintem ez okozza a gondot. Bár visszaemlékezve nekem sok évvel ezelőtt az eredeti Porsche 2000-em mellett volt egy másolt Porsche Unleashed is, de az is ment minden gond nélkül, vagyis nem emlékszem, hogy ilyesféle gondok jeletkeztek volna vele :)
    Nagyon nehéz dolgod nem lesz, a Porsche 2000 elég ismert játék, sok torrenten fent van biztosan.
    Szerintem a valaha készült egyik legjobb, ha nem a legjobb NFS a Porsche :)
    Üdv.
  • bacow
    #152
    sziasztok nem tudja valaki véletlenül hogy a need for speed porsche unleashed-ben miért csunya a grafika minden maxon van de valahogy ronda az egész és nem azért mert régi a játék de régebben mikor játszotam vele nem igy nézet ki most ujra felraktam és elég csunya ha tudja valaki hogy miért és hogy hogyan lehet rajta segiteni azt megköszönném
  • Lambo fan
    #151
    http://torrent.eval.hu/
    itt fenn van mint The Need For Speed SE, csak nem igazán jött lefelé, de már nem is emlékszem az enyém melyik torrent oldalról szedtem. :D
  • DJ Skyline
    #150
    nekem megvan, de fel sem tudom tenni :S próbáltam már CD_ről felmásolni a gépre, de pár filet hibásnak talál, nem tudom miért. lehet mert régi már a CD. de szerintem olcsóbban kijönnél, ha megpróbálnád win98 alatt futtatni. az alatt mennie kell!
  • Pepsi Twist
    #149
    adj linket ahonnan le tom szedni az 1 SE-t és megpróbálom elindíni
  • Lambo fan
    #148
    Adok 5 ezret annak aki odaadja nekem az NFS 1 SE olyan verzióját ami minden buherálás (Dosbox, virtualPC, stb) nélkül fut XP-én. Állítólag van ilyen újrafordított változat. :D
    üdv
  • Lambo fan
    #147
    na most ennek hallatán verem a fejem a falba, amiért nem 1 héttel előbb kezdtem el nosztalgiázni :(
    Az NFS 1 SE megvolt olyan formában ami futott XP alatt???
  • Pepsi Twist
    #146
    mondanám hogy feltöltöm neked de már nincs meg pont 1 hete töröltem le az egész NFS könyvtárat :S
  • Lambo fan
    #145
    ez azért van, mert biztos olyan verziókat szedtél le, amiket valaki már újra fordított, vagy megmachinált hogy fusson XP alatt (gondolom én, aztán ki tudja).
    Én a régi (értsd: több mint 10 éves) játék CD lemezeket eddig csak úgy önmaguktól nem igen láttam elfutni XP-én, valamit mindíg machinálni kellett velük, de lehet csak balszerencsém volt eddig :D
  • Pepsi Twist
    #144
    de ismerik csak valszeg nem tudják a megoldást, am nem tom nekem csomó olyan gammám van ami csak dosbox-al megy (elvileg) és mindeggyik megy anélkül :D
  • fery02
    #143
    Hát te tényleg nagy rajongó lehetsz. :P Nekem is megvan minden NFS, és mindegyik fut, ennek a kivételével. De szerintem ennyi szarakodást nem ér azért meg.
    De amúgy meg nem hiszem el, hogy csak minket kettőnket érdekel a téma, csak mi írkálunk ide. :P Vagy lehet, hogy a régi veterán játékosok nem ismerik ezt a topikot? :)
  • Lambo fan
    #142
    sikerült, elindult xp alatt az NFS 1 SE-nek az Installja, fel is ment a game, a játék is elindul xp alatt kb minden nyolcadik probálkozásra :D
    Ám mégse tudok játszani. :(
    NFS.exe indít, majd bejön a játék, kéri a játékosnevet, majd egyből TCP meg IPX konfigurációt kér ahonnét vagy vissza lehet lépni a Windows-ba, vagy megpróbálok hálóózatot állitani reménytelenül, mert nincs szerver amit láthatna, egyszerűen nem lehet kihagyni ezt a lépést, mindig ez az ablak jön be először. :(((
    Valakinek van tippje? Most h beindult végre és így sem lehet játszani, háát, nagy csalódás nekem :(
    Annyit szoptam pedig vele h elfusson XP alatt :(