261
Need For Speed
  • fery02
    #221
    Ez lehet azért van, mert manapság már szinte senki se játszik azzal a játékkal. Finoman szólva nem egy olyan alkotás, amit évek óta elővennének az emberek multira. Multira vannak sokkal vonzóbb játékok.
    De javaslom amúgy, hogy ha nincs engedélyezve tűzfalban a játék, akkor engedélyezd. Meg ha nem tetted fel a kérdésed a játék topikjába, akkor ott is tedd fel.
  • jocesz87
    #220
    Valaki tudna segíteni!! Meg vetem az eredeti carbont és nem tudok neten játszani nem talál embereket!! Senkit az égvilágon!
  • fery02
    #219
    Nincs mit. Amit meg írtam tegnap, hogy baszakodott (nagyon lassú volt az intro, meg azután a főképernyő megjelenése), arra azt a legegyszerűbb megoldást találtam, hogy "Alt Gr + Enter"-t nyomok, ezzel a Dosbox teljes képernyőből ablak méretre rakja, és így meg is javul a sebesség, aztán meg egyszerűen visszarakom teljesbe ugyanezzel a kombinációval, és verseny... :)
  • DJ Skyline
    #218
    ok, fasz vagyok, nem olvastam el az !INSTRUCTIONS-t. most már megy :) köszi még1x
  • DJ Skyline
    #217
    mouse.fsh FILE ERROR :S ezt írja. így néz ki: C:\Games\NFS\Need For Speed I, és a TNFS fájlal akarom indítani
  • fery02
    #216
    Egészen más autó volt szerintem, nem volt az elején ilyen fekete valami, volt teteje, meg vadabb karosszériája volt.
  • DJ Skyline
    #215
    másodikban nem ford indigo volt? vagy az SE autó már? :)
  • fery02
    #214
    Köszi szépen, akkor nem nagyon szenvedek vele, nem igazán jön be ez az autó. Úgy, ahogy a 2. rész piros nem tom mije se, meg a 3. rész El nino-ja se. :)
    Amúgy elég csapatós egy pálya az a bónusz pálya, az viszont tetszik. És igen itt is látom azt az érdekességet, ami nálam is van játék közbe, hogy ugratásoknál az autó mindig ugyanolyan szögben bedől kicsit bal irányba, de a földetérkezést nem befolyásolja.
  • DJ Skyline
    #213
    én most szedem a harmadik rar-t, éjjel nem volt kedvem itt éjszakázni :D hát elvben az lenne a bónusz pálya, legalábbis az SE verzióban az volt. bónusz autó, bár nem PC, de az autó az ez. valami Warrior PTO nem tudom mi a neve
  • fery02
    #212
    A Lost Vegas lenne a bónusz pálya? Csak mert nekem az alapból meg van nyerve, és olyan bónusz pálya szaga van. Azért feltételezem, hogy az, mert ez azért nem a szűz verzió, fel lehet benne oldva ez-az. Az autó meg melyik? :P
    Amúgy nálad működik?
  • DJ Skyline
    #211
    bónusz autó és bónusz pálya
  • fery02
    #210
    Na, egész délutánomat rá álldozom a kijátszásra. Tournament módba a City pálya rohadt nehéz. Aki emléxik amúgy még nagyjából a játékmenetre az tudja-e, hogy lesz-e valami érdekesség, ha megnyerjük az összes pályát Tournametbe?
  • fery02
    #209
    Na, nincs itt semmi gáz se szerintem, nem is kellett volna újramásolnom mindent, mert így is ugyanúgy szaggatva, indult elsőnek. De írja a readme, hogy van egy run.bat fájl. Azzal is indul a játék, és azzal hibátlanul fut. Kilépve, azután már a Dosbox-os indítással is hibátlanul fut, érdekes ez, de jó ez. :) Remélem nálatok se lesz semmi gond. Visszajelzéseket várok majd. :)
  • fery02
    #208
    OMG :O
    A LAN érdekében kíváncsiságból meg akartam volna nézni a játékban ezzel kapcsolatban a lehetőségeket, és erre iszonyúan szaggatva jön be a menü, majd ki is lép magától.
    Amúgy Dosbox-ból fut a játék (a játék mappái között lesz egy Dosbox mappa is, szóval tartalmazza a Dosbox-ot is), de azzal se kell semmit se szarakodni. Csak rá kattintassz a a Dosbox ikonjára, és egyből a játék indul, szal valami nagyon idomított verzió ez. Most megnézem, hogy újramásolom az egész játékot a C-re, és megint megpróbálom indítani.
  • fery02
    #207
    De kapós. :D Nincs mit. Ezt kéne majd nyomni LAN-ba Hamachin
    csak előtte szigorúan beszerezni hozzá valami fasza kormányt.
  • DJ Skyline
    #206
    kb most azonnal jön lefelé :) köszi a linket
  • fery02
    #205
    Ja, elfelejtettem hozzáírni, hogy persze leteszteltem, XP-m van, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. :)
  • fery02
    #204
    Akiket még érdekel a nemrég témaként szerepelt legelső NFS, azokhoz van egy örömteli hírem:
    találtam egy olyan verziót, amit nem kell telepíteni, tartalmaz mindent, van zene, hang, videó, intro, minden. Nem legutolsó szempont az sem, hogy az égvilágon semmit se kell szarakodni a játékkal, hogy üzembe helyezzük (csupán annyit kell érte áldozni, hogy kénytelenek legyünk elviselni, hogy maga a játék csak a C:\Games\NFS-ből fog indulni, tehát a C-n létre kell hozni csak a játéknak egy külön mappát, de ez már egyáltalán nem zavarja az elvetemült rajongókat gondolom. :))
    Kicsit warez, de ennél a játék esetén mit számít már, úgyse lehet már szinte beszerezni sehonnan se, meg elég népszerűtlen a topik ahhoz, hogy balhé legyen belőle.
    Szal a linkek:
    http://rapidshare.com/files/105293863/Need_For_Speed_I.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/105294242/Need_For_Speed_I.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/105294634/Need_For_Speed_I.part3.rar
    http://rapidshare.com/files/105295033/Need_For_Speed_I.part4.rar
    http://rapidshare.com/files/105295195/Need_For_Speed_I.part5.rar
  • Attila889
    #203
    mentsd le a képet és próbáld meg átszerkeszteni :)
  • Pepsi Twist
    #202
    írtam modi topikba de se bannert nem rakták be se a linket -.-
  • Attila889
    #201
    de tök mind1 ebbe a topikba :D
  • Pepsi Twist
    #200
    ja
  • fery02
    #199
    válogatós-e vagy? :P
  • Pepsi Twist
    #198
    kicsit fantázia dúsabbat plz :D meg a fehér keretbe az az NFS szöveg PFF :D valami másikat plz :P
  • krizoli
    #197
    ja jó ez
  • fery02
    #196
    Szerintem teljesen mind1 ebbe a topikba :) Jólvan ez.
  • Attila889
    #195
    Ez bannernak?Vagy mit változtassak rajta? :D
    Tegyek bele kocsit is esetleg? :P
  • Pepsi Twist
    #194
    zsírmájhagymaha
  • High end PC #193
    igen, Lambo fan vagyok :D
    új felhasználónévvel...

    az oldalt ma is frissítettem egy picikét, nyár végére talán felkerül minden rész.
  • Pepsi Twist
    #192
    okay
  • Attila889
    #191
    majd én megcsinálom amint hazajöttem mert ma versenyem van :D
    Én ezt örömmel válalom Pepsi barátom :D
  • Pepsi Twist
    #190
    lambofan? :D pöpec XD oks majd kirakatom bannerba meg kéne valami banner is
  • High end PC #189
    NFS fanok!
    Elkészült az NFS klasszikusokkal IS foglalkozó weboldalam
    http://needforspeed.dyn.hu
    illetve minden NFS rész játékmenetét tárgyalni fogom mind autóilag, mind pályailag, de a legelső résszel kezdtem és haladok majd szép sorba.
    Üdv.
  • Pepsi Twist
    #188
    van benne valami de nekem is 9.0c van
  • Lambo fan
    #187
    neked is DX9c van fenn?

    lehet avval van a gond h nem kezeli ez a DX a régi DX által kezelt perifériákat vagy mi?
  • Pepsi Twist
    #186
    valami hassonlót
  • Lambo fan
    #185
    hát nem hiszem, a játék eredeti.

    azóta már ez a második PC-ém, és második kormányom, de soha nem működöt egyik gépen se egyik kormánnyal sem már évek óta. Nem értem már tényleg, lehet vmi update-t kéne letöltenem...
  • Pepsi Twist
    #184
    nem tudom valamit te sz@rsz el mert nálam rendesen megy kormánnyal :) (G25)
  • Lambo fan
    #183
    a Porsche-ban mit kell csinálni hogy XP alatt is tudjak kormánnyal játszani? Egyik kormányom se megy vele, hiába állitom be a játék menüjében
    köszi
  • Lambo fan
    #182
    jelzek, nekem nem segített!
    Már kezd frusztrálni engem is ez a Porsche szar grafika dolog...
    Valahogy orvosolnunk kell ezt a problémát