261
Need For Speed
  • JackTar
    #261
    Hi, nem tudom hogy jó helyre írok-e, de csak tán benne van a klasszikus közt a Porsche Unleashed (V. rész). És az lenne a kérdésem, hogy megvan-e valakinek ez a csodálatos darab eredetiben (esetleg bontatlan állapotban)?
    Vagy esetleg beszerezni tudja-e valaki, jó lenne ha ez meglenne, még a mai napig szinte ez a kedvenc NFS-em:)
    Előre is köszi a válaszokat!
  • sovatalevi
    #260
  • High end PC #259
    nem akarjuk NFS II-re átkeresztelni a topikot? Minden NFS-nek van külön topikja, még az összes klasszikusnak is, csak a II-nek nincs...

    Kezeket fel, aki benne van, és aztán írok a modiknak, h nevezzék át :D
  • wolf8911
    #258
    Én dosbox-szal feltelepítettem, el is akartam indítani szintén a dosbox-szal, de nem indult el, azt írta ki, hogy
    DOS/4GW Protected Mode Run-time Version 1.97
    Copyright (c)Rational Systems, Inc 1990-1994
    Vajon mi a gond, segítene vki, hogy kell elindítanom?, please :(

    Amúgy megvan a sima nfs is, az fut xp-n minden buherálás nélkül csak nincs hang. Ott mi lehet a probléma, nem tudja valaki?
  • ALIENwoods
    #257
    Szögesdrót nemes egyszerűséggel. Én Empire City két ovális részébe szoktam tenni. Egyikbe lerakom másikba megállok, és 100% hogy vagy belém jönnek vagy kilyukasztom a kerekit :).

    Roadblock kicsit macerás. Nekem úgy tűnt hogy fix helyekre rakja le, de általában üldözéssel már elérem a célom, így nem nagyon használtam.
  • DJ Skyline
    #256
    szar hogy az NFS IV-ben már csak egy sávnyi a spike strip (nem tudom a magyar nevét), így általában szinte 100%, hogy kitudják kerülni. amúgy van egy olyan gomb a controllers opcióban, hogy road block (K betű asszem), ezt sikerült már valakinek aktiválni?

    ALIEN kösz a linket
  • ALIENwoods
    #255
    Szerintem :)
  • ALIENwoods
    #254
    Dr. Watson? :D
  • High end PC #253
    Hihetetlen.
    Nyáron még futott mindegyik rész a gépen.
    Most meg az 1,2,4 részek megdöglenek vagy el sem indulnak ilyen hibával: dwwin exe meg egy sorszám. Mi a fene ez a dwwin? Fél éve még nem volt ilyen problémám. Nálatok volt már ilyesmi XP alatt?
  • DJ Skyline
    #252
    nagyon szép addon autók vannak ezen az oldalon. aki egy kicsit szeretne javítani az autókon, annak mindenképp ajánlom. például
  • High end PC #251
    Ó, szuper, köszi szépen.
  • DJ Skyline
    #250
    darkside-ról, egy komplett NFS packot tettek fel, minden rész benne van. én az első részt nem tudom elnidítani, rákattintok az exe-re, és nem történik semmi, a feladatkezelőben ott van a folyamatok között, hogy fut az exe, és így ennyi. :S
  • Zóanagyvarázsló
    #249
    Itt foglalkoznak a problémával.
  • High end PC #248
    Sajnos nem. :(
  • Zóanagyvarázsló
    #247
    A #238-ban leírtak nem segítenek? Nálam az eredetivel gond nélkül működik (XP SP2).
  • High end PC #246
    Honnan szedted le az XP alatt működőképes High Stakes-t?
    Én az eredeti verziót az istenért se tudom működésre bírni 32 bites XP Pro SP3 alatt, tavaly mintha működött volna, lehet a NET Framework 3.5 miatt nem megy most? (akkor 2.0 volt fent)
  • DJ Skyline
    #245
    köszi, sokkal szebb lett. :D mondjuk a patch azt mondja válasszam ki a főkönyvtárat, ok. eleve rossz helyre teszi nekem a d3da.dll-t, azt bemásoltam a 3dSetup-ba, de így sem volt jó. a 3dSetup mappában a 3dSetup.exe-t elkellett indítani, és a 3D Graphics Renderer-t átállítani Software Renderer-ről Direct3D Device 1-re, és így most már működik. köszi mégegyszer.
  • Zóanagyvarázsló
    #244
    Kell neki a 3D patch, a #238-ban utolséként azt említettem. (Igen, a Fast Graphics név megtévesztő.)
  • DJ Skyline
    #243
    én az éjjel szedtem le az NFS IV-et, de ahoz annyi szart adtak. :D NFSIV.img /ccd/cue/sub, akkor az XP patch, akkor nfshspatch4.50, nfspatch10, nfs4hsv4.50-hez crack. felraktam mindent, aztán még a CD-ről az AUDIO meg MOVIES mappákat bekellett másolni a játék data mappájába, és akkor megy rendesen. csak nálam még mindíg az van, mint amikor megjelent a játék, hogy feketék az ablakok. mondjuk arra nem emlékszem hogy akkor se lett volna elérhető pár dolog az opciókon belül
  • DJ Skyline
    #242
    hali
    szerintetek miért nem elérhető pár opció a játékon belül? meg az ablakok is csont feketék :S
  • Attila889
    #241
    biztos :D
  • Zóanagyvarázsló
    #240
    Nekem readme alapján megy ezekkel, szintén eredeti, két különböző gépen tesztelve.

    Viszont úgy rémlik, hogy én az XP patchtől független No-CD megoldást próbáltam és használom - ugye át is kell másolni pár könyvtárat a CD-ről.
  • Attila889
    #239
    ezer köszönet :)
    És ez biztos hogy menni fog?Mert egyszer csinálgattam iylen kütyü mütyüzést hogy menjen XP-n és volt hogy kilépett :S
    pedig eredeti :S
  • Zóanagyvarázsló
    #238
    XP alatt akarod futtatni?

    Innen kell neked a Run NFS4HS in WinXP/2000/NT vagy a Run NFS4HS in WinXP/2000/NT without CD. Hardveres gyorsításhoz pedig a NFSHS Fast Graphics Patch.
  • Attila889
    #237
    valaki segítsen please.Innen melyik progit kell letölteni ahoz hogy a high stakes menjen?
    innen
  • Attila889
    #236
    hmm...az érdekes :S
    Nah mind1,én megpróbáltam ajánlani valamit ami néha szokott müködni :)
  • DJ Skyline
    #235
    az sem megy, se Fraps, se HyCam. sokan töltenek fel youtubera videókat, de nem tudom hogy vesznek fel, majd lehet megkérdezek 1-2 embert
  • Attila889
    #234
    PrtSc SysRq gombal és paint,beillesztés és elmented JPG-be :)
  • Attila889
    #233
    valaki tegye már fel az NFS 2-t :)
  • DJ Skyline
    #232
    srácok hogyan tudnék NFS 1-ből videót, képet menteni? Fraps-el nem megy. HyCam-al sem, a felvétel megy, de a játék alatt nagy feketeség van a videóban :S
  • ALIENwoods
    #231
    A megfelelő topikban láthatsz erről képeket, itt ne offoljunk :)
  • fery02
    #230
    Mert az a Screamer 4x4 is megy XP-n?
    Az az NFS 2 SE meg játszható lenne 3D-s gyorsító módban? Mert az én SE-m nem.
  • ALIENwoods
    #229
    Az oldalamon az aktuális szavazástól függ hogy felkerül e :)

    (bal oldalt a chatbox alatt)
  • Attila889
    #228
    valaki feltölti egy rar-ba az NFS-eket amik futnak XP-n? :P
    Régebbieket :)
  • Pepsi Twist
    #227
    azok a régi szép idők :D
  • ALIENwoods
    #226
    A Ford Ingigo már NFS 2 SE-ben volt alap autó:



    De pl a Bomber az asszem az alap NFS2-ben is előhozható volt kóddal:





    Jah egyébként a képek hétvégén készültek. Így néz ki az NFS2 3Dfx-l :) 1280x1024-s felbontáson :)

    Még több kép
  • High end PC #225
    nekem sikerült már beszereznem az NFS 1 SE-t az USA-ból. Kicsit szarakodós életre kelteni mindíg, de megéri :)
    Eszméletlen nosztalgia :) Kb lehettem 11 éves ötödikes, mikor először nyomtam vele, mekkora játék :)
  • reaper4
    #224
    425mb becsomagolva az 5 file. de most nézem, h én basztam el. tegnap este figyelmetlen voltam és csak az első rar-t csomagoltam ki ...
  • fery02
    #223
    Neked csak részletek vannak akkor csak meg. Hány mega össz-vissz?
  • reaper4
    #222
    leszedtem, de nincs benne nekem indító file. se dosbox.van 1 !cheats meg 1 !falkon könyvtár. a falconban 1 frontend könyvtár, de abban sincs semmi ilyen. mit basztam el?